Sayfa 3719 / 4325 İlkİlk ... 27193219361936693709371737183719372037213729376938194219 ... SonSon
111,541 ile 111,570 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Sanırım bu.

http://www.facebook.com/video/video....38047519579201

Gücüne Güç Katmaya Geldik.
    sağ olasın aygün.

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    O birazda metabolizmayla alakalı. Ben bildiğin bilinçsizlik ve çok yemek yüzünden kilo almıştım. Normalde zayıf bir insandım. Kilo verdikten sonrada dengeli beslenip her gün spor yapmayı düşünüyorum. Hayatımda yüksek kalorili herşeyi çıkardım.
    Emrah abi biraz haklı Eralp. O verdiğin kiloların 2 kilogramı karaciğerde ve az miktarda böbrekte depolanan glikojenden gitti. Yerine yenilerini bekleyen askerler gibiler. savaşta ilk onlar gidiyor. ama ilk fırsatta geri gelecekler. Yani sen aslında 1,5-2 kilogram civarında kilo vermişsin. Kalan kilolar ise zaten vücutta olması gerekenler. Onları vermemen lazım
    Bu arada haklı mücadeleni destekliyorum. Ben de bir zamanlar oldukça fazla içtiğim Kolayı bıraktım 4 haftadır içmiyorum. Ekmek de yemedikten sonra az önce yaptığım açıklama doğrultusunda 3(4,5-5) kilo verdim ilk 2 haftada. Sonra bakmadım kilo vermiş miyim diye ama ne aldım ne verdim galiba son 2 haftada

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

günaydın cafe

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Emrah abi biraz haklı Eralp. O verdiğin kiloların 2 kilogramı karaciğerde ve az miktarda böbrekte depolanan glikojenden gitti. Yerine yenilerini bekleyen askerler gibiler. savaşta ilk onlar gidiyor. ama ilk fırsatta geri gelecekler. Yani sen aslında 1,5-2 kilogram civarında kilo vermişsin. Kalan kilolar ise zaten vücutta olması gerekenler. Onları vermemen lazım
    Bu arada haklı mücadeleni destekliyorum. Ben de bir zamanlar oldukça fazla içtiğim Kolayı bıraktım 4 haftadır içmiyorum. Ekmek de yemedikten sonra az önce yaptığım açıklama doğrultusunda 3(4,5-5) kilo verdim ilk 2 haftada. Sonra bakmadım kilo vermiş miyim diye ama ne aldım ne verdim galiba son 2 haftada
    Özellikle spor çok önemli. Ben günde 45 dakika 1 saat arası koşu bandında vakit geçiyorum. Bakalım vermeye çalışıyoruz. Zaten bir 5-6 kilo daha versem yeter.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Konu kiloysa sanırım konuşmam lazım Ben 1 buçuk yılda 20 kilo verdim tamamen sağlıklı bi şekilde ve yardım almadan. 2009 şubatta 96 kiloyu görmüştüm, şuanda 76 kiloyum. Kilo verememe sebebi olarak hep metabolizmamı suçlardım ama metabolizma yaşlanmadığın sürece hikayeymiş. Genç olan herkes metabolizmaya bakmaksızın kilo verebilir. Ben haftada 4-5 kez 1 saat 15 dk lık yürüyüş + koşular yaptım ( 1 saat 15 dakikanın 1 saati yürüyorsam 15dksı koşuyordum sadece) beyaz ekmeği bıraktım, kahvaltıda sadece 2 dilim kızarmış kepek tost ekmeği + beyaz peynir zeytin yedim (kızarınca kalorisi düşer) fast food'u ayda 2 ye düşürdüm ve küçük menülerden yedim. Ve akşam 7den sonra bişi yemedim. (meyve hariç) Üstelik alkol de alıyorum haftanın 2-3 günü abartmadan. (bazen 4 günü) Buna rağmen 20 kilo verebildim.

dipnot: Burda kilit nokta sebze yemeyi bırakmamak, akşam yemeğinde en geç saat 7 gibi ekmeksiz bol bol sebze yemek. Ben istanbula taşındım ve sebze yemeği yapmayı öğrendim sırf verdiğim kiloları geri almayim diye.
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bir kıza teklif ettim ama kızın mezhebi farklıymış. Ne yapsam diye düşünüyorum. Bu durumda olan arkadaşlar var mı? Ailesi felan ne der acaba çok zor durumdayım yardım edin

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Bir kıza teklif ettim ama kızın mezhebi farklıymış. Ne yapsam diye düşünüyorum. Bu durumda olan arkadaşlar var mı? Ailesi felan ne der acaba çok zor durumdayım yardım edin
    Teklif ettiğin nedir?Konuyu aç biraz yardımcı olalım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çıkma teklif ettim ama kızın mezhebi farklı. Bende ikilemde kaldım vazgeçmeyi düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Çıkma teklif ettim ama kızın mezhebi farklı. Bende ikilemde kaldım vazgeçmeyi düşünüyorum.
    Niye vazgeçiyosun anlamdım.Kız sana gel benim mezhebime gir diyo mu?zannetmiyorum
    Kızla ibadet mi yapıcaksınız?zannetmiyorum
    Kıza evlenme de teklif etmiyeceğine göre.
    Gezin tozun birşeyler paylaşın güzel vakit geçirin gençliğinizi yaşayın.Bak bakalım bu kız senin kafana göre mi onunlayken mutlu olabiliyomusun eğlenebiliyor hoşça vakit geçirebiliyormusun.Bunlara odaklan önce napıcan sen mezhebini be adam

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ama ben rahat edemem öyle abi... Ailesi felan öğrenirse hiç rahat edemem. Ciddi birşey düşünmüyorum ama aynı inancı taşımayan bir kızın yanında rahat olamayabilirim yinede bir kez denemek geliyor içimden, bilmiyorum kararsızım en iyisi düşünmek

Zaten eğer gel benim mezhebime gir derse direk orda bırakır giderim...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Ama ben rahat edemem öyle abi... Ailesi felan öğrenirse hiç rahat edemem. Ciddi birşey düşünmüyorum ama aynı inancı taşımayan bir kızın yanında rahat olamayabilirim yinede bir kez denemek geliyor içimden, bilmiyorum kararsızım en iyisi düşünmek

İyide ben yıllarca İstanbul koca mustafa paşada oturdum ve okudum.Oralarda ve civarında ermeni vatandaşlarımız çoktu ve benim ermeni bir kız arkadaşım olmuştu.Hiç bir sorun olmadı ve niye olsun ki?Fabrikatör babanın kızı ile fakir oğlana döndürdün işi korkma bişey olmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Daha önce böyle farklı bir durumda kalmamıştımda bir anda oldukça garip geldi ondandır belki Evet 1 kez deneyeceğim umarım bir sorun oluşmaz ...

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Yaa inançlarınız farklı değil ki mezhepleriniz farklı sadece . Benim bi arkadaşımında başına böyle bir hal gelmişti aile durumu biraz sıkıntıydı onun haricinde farklı bir durum yoktu yani. Bence gez toz eğlen onlları kafana takma gerçi hocada değilim vaiz vermiş gibi olmayayım ama bence öyle yani. Haa olduda ciddi düşünüyosundur o zaman oturup bir hal çaresine bakılır yani

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Sait abi boşver sana kızmı yok. Buluruz bir tane helal süt emmiş kız yeter.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Sanırım kız Alevi.. Yani anladığım kadarıyla, ben hiç bir önemi olduğunu düşünmüyorum.

Tabi ki senin hayatın, senin kararların.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Benim babam alevi,annem suni.İki aile arasında çok sık kavgalar oluyor,annemle babam bazen bu konuda tartışıyorlar.Yani düşünceleri,davranışları çok etkiliyor.Gez toz eğlen ama evlenme konusunda bi düşün derim.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yok kesinlilkle evlenme gibi bir niyetim yok bu saatten sonra. Kızla bu akşam buluşacağım inşallah, bakacağım kanım ısınırsa gezer eğlenirim yoksa direk başlamadan biter..

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Yok kesinlilkle evlenme gibi bir niyetim yok bu saatten sonra. Kızla bu akşam buluşacağım inşallah, bakacağım kanım ısınırsa gezer eğlenirim yoksa direk başlamadan biter..
    Abi ciddi düşünmüyorsan hiç başlama. Sadece ciddi düşününce başla. Birde kızın açısından düşün biri senle sadece eğlenmek için çıksa seni eğlence olarak görse.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

E o zaman bütün sevgililer evlensin, ne olacak ki tabi ki gezip tozacaklar..

Bilmiyorum bana çok mantıklı gelmedi bu düşünceniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    E o zaman bütün sevgililer evlensin, ne olacak ki tabi ki gezip tozacaklar..

Bilmiyorum bana çok mantıklı gelmedi bu düşünceniz.
    İlerisini düşünmüyorsan yapma dedim. Eğer düşünüyorsa düşünmeden gezsin. Sevgililer elbette gezmeli tozmalı birbirini tanımalı ama aklında böyle bir düşünce olmadığından söyledim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Amacım sadece gezip eğlenmek başka bir amacım yok. Onunda zaten evlenme gibi bir niyetinin olacağını sanmıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Mezhepten kastın nedir ? Alevilikmi Şafilikmi ? İnançlarımız farklı dedinde ondan sordum

Sadece gezip tozmak konusu banada uygun gelmedi. Eğer böyle bir düşünceniz varsa elbet birgün ayrılacaksınız. O zaman kızda çok üzülecek sende. Sonunda üzüleceğini bile bile bir işe girme derim. Gerçi belli olmaz belki çok iyi anlaşırsınız evlenmeye karar verirsiniz
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kız alevi. Sonuçta çoğu konuda farklı görüş ve inançlara sahip. Neyse bu saatten sonra işin o kısmı beni alakadar etmiyor. Kafam rahatladı artık Herkese fikirlerini paylaştıkları için teşekkür ederim iyi oldu bu konuşmalar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Selamlar gençler ve daima genç kalanlar

Boşanan çiftin ortak Facebook hesabı mahkeme kararıyla anneye verildi. Karara göre baba sadece pazar günleri hesaba girebilecek...
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Selamlar gençler ve daima genç kalanlar
    Aleyküm selam.Şu sınavlar bitti de rahatladım yahu.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Sabri Reyiz Galatasaray'ın Ruhudur

Biri abiciğim der; laf söyletmez.

Bir diğeri, gerekirse had bildirir, diz çöktürür.

Biri taraftara, yönetime, teknik direktöre kızar-küser sakal bırakır.

Bir diğeri, sakal bırakmak sünnet sayıldığı için sakal bırakır.

Biri, top benim oynatmıyorum! der.

Bir diğeri, sen ben yok, Galatasaray var! der.

Biri, yere düşünce çamurlanır.

SABRİ yere düşünce, çamur SABRİLENİR!

Biri plastiktir, yapaydır.

SABRİ reyiz bizdendir, candır.

Alıntıdır http://sabrireyiz.blogspot.com/2010/...n-ruhudur.html

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Hemşerimi seviyorum.

SABRİ SARIOĞLU #55

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Aynen.Sabri ne olursa olsun gerçekten mücadele eden bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post

Ee, yani ? Maksat ? Sabri esprileriniz baygınlık getirdi. Gülmüyoruz ve hoşlanmıyoruz, yeter artık!

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post

Ah ah şu Sabri rüyana girse de aklın başına gelse.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Mesaj Yetkileri