Sayfa 3779 / 4325 İlkİlk ... 27793279367937293769377737783779378037813789382938794279 ... SonSon
113,341 ile 113,370 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Off sabah sınavım var ve ben çalışamıyorum ya
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Off sabah sınavım var ve ben çalışamıyorum ya
    sabah sınavın varsa şimdi yatakta olman gerekmez mi?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    sabah sınavın varsa şimdi yatakta olman gerekmez mi?
    Asıl sabah sınavım olduğu için yatakta olmam gerekmez. Konular bitmeden yatılır mı ?

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ve pes ediyorum. Zaten vize 0 dı. Sabah sınava geç kalıp girememiştim. Rapor'da vermedi doktorlar kaldım ortada 14 Temmuzda bütünleme sınavında görüşürüz biyokimya beyle. Kopyayla mopyayla 10-20 alsam iyidir. En azından kredi getirir

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Asıl sabah sınavım olduğu için yatakta olmam gerekmez. Konular bitmeden yatılır mı ?
    gecenin 3ünde çalışacağına zamanında çalışsana.
    ben kalsam bile o kadar kalmazdım zamanında.ki bir arkadaşım sınavdan evvel okunanlar unutuluyor demişti
    sonra hiç okumamıştım.zamanında çalışmak gerekiyor.derste,dershanede yada okuldan gelince
    yada sınav öncesi okuldan eve gelince birkaç saat. ama 3te çalışmazdım.3e bırakıp
    sonrada üff bitmedi demezdim.
    bitmeyince bırakırdım naapalım olanla idare ederim derdim uykusuzluktan bildiğini de unutursun
    aptal oluyosun bildiğini de yazamıyorsun o yüzden yani.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Hiçbir zaman çalışmayıp sadece sınavlardan önce sabahlayarak 2 senedir sınavlara giriyorum.Dediğinde haklısın.Zamanında çalışmak çok daha iyidir ama uyumadan sınava hazırlanınca da iyi not alabiliyorsun.Kendimden biliyorum.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    gecenin 3ünde çalışacağına zamanında çalışsana.
    ben kalsam bile o kadar kalmazdım zamanında.ki bir arkadaşım sınavdan evvel okunanlar unutuluyor demişti
    sonra hiç okumamıştım.zamanında çalışmak gerekiyor.derste,dershanede yada okuldan gelince
    yada sınav öncesi okuldan eve gelince birkaç saat. ama 3te çalışmazdım.3e bırakıp
    sonrada üff bitmedi demezdim.
    bitmeyince bırakırdım naapalım olanla idare ederim derdim uykusuzluktan bildiğini de unutursun
    aptal oluyosun bildiğini de yazamıyorsun o yüzden yani.
    1- Bizimde kendimize göre sebeplerimiz var heralde zevkten 3'e bırakmıyoruz
    2- O söylenilen yalan. Yada yalan demiyelimde psikolojik birşey. Öyle düşünürsen öyle olur. Ben her sınava giderken minibüste yanıma notları alırım, tekrar ederim ve her sınavda illaki son dk'da öğrendiğim birşey olur ve bu sınavda çıkar bende yazarım. Ben Öss'nin son gecesi bile çalıştım ve o çalışmayla birlikte son gece yeni öğrendiğim 3 soruyu doğru cevapladım. Hatta sınavdan sonra araştırdım eğer o 3 soruyu yapamasaydım nereye gidiyordum diye. Sonuç olarak Samsun Vet. Fakültesi değilde Sakarya Çevre Müh.'e gidiyordum. Biri neree biri neree. Bunu görünce zaten Allah'ın bir kere daha büyüklüğünü hissettim. Kader denilen böyle birşey işte. Duruyor duruyor son dakikada seni bambaşka bir şehre götürüyor

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Selam.

Bu nasıl hava ya. Doğru dürüst yaz gelmedi. Yağmur yağıyor, hava soğudu resmen.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Ohh be bugün saat 12:16 dediği andan itibaren öss,ygs,lys gibi ÖSYM'nin yaptığı sınavları yesede yemesede bitirdim gözümde. Şükürler olsun. Bakalım bu sene Üniversitelide olursak tamamdır.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Selam.

Bu nasıl hava ya. Doğru dürüst yaz gelmedi. Yağmur yağıyor, hava soğudu resmen.

Dünyadan haberin yok seninde Bütün haberler bas bas bağırıyor "Kış Geliyor" diye Yağsın işte fenamı. Sıcaktan kavrulucağımıza biraz serinleyelim. Sıcak olsa çok sıcak dersiniz soğuk olsa çok soğuk. Bi eleştirmeyin kardeşim

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Tamam da çok sıcaksa çok soğuk mu diyeceğiz tabii ki de çok sıcak diyeceğiz.Ne çok sıcak olsun ne çok soğuk.Hava sıcak olsun,yukarıda güneş olmasın bulutlu bir hava ama hava sıcak.En sevdiğim hava tipi
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Dünyadan haberin yok seninde Bütün haberler bas bas bağırıyor "Kış Geliyor" diye Yağsın işte fenamı. Sıcaktan kavrulucağımıza biraz serinleyelim. Sıcak olsa çok sıcak dersiniz soğuk olsa çok soğuk. Bi eleştirmeyin kardeşim
    Sabah Samsun'a gittiydim işte. Sende halen Samsun'damısın bilmiyorum ama hava güzeldi. Gezerken terliyordum hatta ama sonra akşama doğru 2 buçuktan sonra hava bozdu. Bafra'dada soğuk ve yağışlı bir hava var şuan. Bakalım artık yaz gelsin denize falan girek ya

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Tamam da çok sıcaksa çok soğuk mu diyeceğiz tabii ki de çok sıcak diyeceğiz.Ne çok sıcak olsun ne çok soğuk.Hava sıcak olsun,yukarıda güneş olmasın bulutlu bir hava ama hava sıcak.En sevdiğim hava tipi
    Uzun yazmamak için kısa kestim senin anlaman için açık açık yazayım

Sıcak olduğunda "Of bu havalarda çok sıcak kavruluyoruz. Dışarı çıkılmıyor" diyorsunuz , soğuk olduğunda da "Çok soğuk. Havalarda bozdu. Bune böyle ya" diyorsunuz. Yani sürekli bir eleştri var. Hava 5 derece soğusa ya da ısınsa keyfiniz kaçıyor. Rahat olun takmayın bu kadar

Tolga evet hala samsundayım

Ben 2 saat kestireyim. Gece uyumadan ders çalışıcam yine

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Yahu bende diyorum ki rahat olsak niye şikayet edelim.Ne çok sıcak olsun ne çok soğuk sikayetçi olmaz kimse merak etme
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Yahu bende diyorum ki rahat olsak niye şikayet edelim.Ne çok sıcak olsun ne çok soğuk sikayetçi olmaz kimse merak etme
    Benden niye alıntı yapıyorsun kardeşim o zaman Ne haliniz varsa görün. Yanın donun ben yatıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

yeni konu açmak istemedim sadece paylaşmak istedim.
    mynet te gezinirken bu konuya rastladım.konu 3 büyüklere gelen yabancılarla ilgili ama diğer türk takımları da var.ben şu an 42 deyim.konu linkini aşağıda paylaştım,isteyen bakar.

kimler kimler gelmiş takımlarımıza.Hala unutamadık.

http://haber.mynet.com/detay/foto-an...gecti/578383/1

ek:zegerra hariç hepsini en azından ismen duymuşluğum var.ama 2 isme ayrı parantez açıyorum unutmadığım.
    bunlardan biri SÜPER MARİO JARDEL 2.side Gintaras STAUCE.

resimler de olduğundan daha eski duruyor,gazeteden alındığı için herhalde.
    Özellikle nartallo nun resmi ilginç geldi bana.Kocaman kartal ve P.ofisine gidiş...
    Last edited by mehmetd : 27.Haziran.2011 at 01:00

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'dan Marcio'yu çok severdim. Jardel zaten apayrıdır Perez, Fleurquin, Prates ve nedense Pinto'yu da severdim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben Lukunkuya hastaydım...

selam olsun...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lukunku'yu gördüm sinirlendim durduk yere

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Lukunku bize gol atmışmıydı ya. Sanki altın rengi forma ile bize bir gol atmıştı diye hatırlıyorum. Lukunku deyince o gol geliyor aklıma. ama bize mi attı emin değilim

Hakkat adam beğenilmiyordu felan ama son zamanlarda açılmıştı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aynen galiba Fenerbahçe'ye golü var Tek golü de odur herhalde

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Lukunku candır.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Cesar Prates'i hatırlamayan varmı yahu. Çok iyi adamdı o. Karakteride çok düzgündü. İtalya'da Livorno'da oynamıştı Türkiye'den sonra.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    Cesar Prates'i hatırlamayan varmı yahu. Çok iyi adamdı o. Karakteride çok düzgündü. İtalya'da Livorno'da oynamıştı Türkiye'den sonra.
    Aynen yahu Hollanda da hazırlık turnuvasında Inter'e mi ne frikikten ne gol atmıştı. Çok iyi kullanıyordu ayağını...

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Bide Hakan Şükürün kafasına çarptırıp attığı bi gol vardı bize karşı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Şu 3-3 biten derbi miydi o maç?

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

2-2 bitmişti sanırım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Evet 2-2 bitmişti Hatta GOOOL diye bağırıken elimdeki anahtarlığı sıkıp kırmıştım

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Ali Lukunku ve bizim beşçasnih tam bir efsanedir. Bizimki gol atmıştı bi tane galiba ama Lukunkunun golünü hatırlamıyorum. O derece kaliteli topçulardı ikiside (:

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

So what?
    Saike

Mesaj Yetkileri