Sayfa 3827 / 4325 İlkİlk ... 2827332737273777381738253826382738283829383738773927 ... SonSon
114,781 ile 114,810 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Facebook'ta yeni özellik çıkmış. Ne düşünüyorum kısmına birşey yazdığında yerini tespit edip mesajın alt kısmına ekliyor.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Facebook'ta yeni özellik çıkmış. Ne düşünüyorum kısmına birşey yazdığında yerini tespit edip mesajın alt kısmına ekliyor.
    benim nerde olduğumdan kime ne? özel hayat iyice bitti arkadaş

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gizlilik açısından kötü birşey. Ama elbet biryerlerden kapatılıyordur.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Avrupa maçlarında ki olaylara PFDK bakmıyor diye biliyorum UEFA'dan bir uyarı gelmedikçe.ES-ES maçında Beşiktaş taraftarı yüzünden ceza almış zaten Beşiktaş kulübü.Bakalım haftasonu Ankaragücü maçında neler olacak.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    o otomatik değil sen yazarsan çıkıyor yani sorun yok

bu arada site sizdede kasıyomu çok yavaş bende

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Evet yavaşladı baya.

aynen baya yavaşladı bende de

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Canım çok sıkkın beyler zaten hastayım.Birde sevdalı olduğum kıza mesaj attım."Yarın akşam beraber maça gidelim diyecektim ama hastaymışsın" diye.Kız buna hiç cevap vermeden toplu mesaj atıyor ve yarın akşam ayşeye(isim ayşe değilde şifreli konuşmak için öyle yazdım ) doğum günü partisi yapalım diyorum herkes cevap yazsın diyor.Ya kız bana kibarca defol git diyor.Ya da beni deniyor acaba beni mi yoksa maçı mı seçecek diye.Çok karmaşık bir durumdayım.Mesaj atmayacağım kıza.En azından gelmek istemiyorum diye mesaj atabilirdi.Çok dertliyim ya :S

hemşerim salla gitsin punk olmaya çalış hiçbişeyi kafana takma ama gururluda ol onlar birer şeytan oyuna gelme sakın:d

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Kız mesaj attı sonradan bizde doğum günü yapmayı planlıyorduk diye.Bende acaba buna benim mesajımdan sonra mı karar verdin yoksa daha önceden planlanmış birşey miydi dedim.O da saçmalama bugün planlamıştık bunu dedi.Bende iyi ozaman kusura bakma dedim.Neyse umrumda değil hemşerim ya.Maç varken babamı bile tanımam ben.Heleki stadımızdaki ilk maç bu.Kaç aydır maç özlemiyle yanıp tutuşuyorum.Aysun Kayacı gelse gitme dese yine giderim maça

çok net konuşmuşsun:d boşver maçı aşıksan çaba göster.Kızın burcu ne belki bi profil çıkarırız

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Koç yada balık olması lazım.Çünkü aramızda yaklaşık 4 ay var diyordu.Mart ayında doğduğunu tahmin ediyorum.Facesini de kapattı bakamıyorum

cazibeli,çok inatçı,depresif,egolu,sabırsız,kafasına koyduğunu yapar özgür olmaya çok düşkündür böyle özellikleri varsa bil ki koçtur zaten dış görünüşendende belli olur koç olup olmadığı
    kararsız,saf,hayal dünyası müthiş gelişmiş,duygusal,yaratıcı bi kişiliği varsa balık olması muhtemel
    he bunları sadece 2 burç olması olasılığına göre yazdım bunlardan biri değilse ikizler yada aslan burcu kadınıdır

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

An itibariyle Torrent'le ilişkimi kestim IDM Akar

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Torrent'den bişe indirmiyorum bide silsem mi acaba

Nedim sen ne yaptın altta duruyo Torrent bişe inmiyo ama sıkıntı olurmu ki
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

ben hala indiriyorum ne bulaşırsa bulaşır birazdan yeni torrentleri atıcam onlarda yüklensin

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Virüs'e karşıyız
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Selamun Aleyküm uşaklar.Nasipse artık bugün 13:40 uçağıyla Adanaya gidiyoruz. Artık ordanda Silifkeye.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

sanırım koç bu kız . Ancak şöyle bir durum var bende cazibe naz ego çekecek bir adam değilim.Aşkımdan ölsem bile erkekliğime ... sürdürmem.Kimsenin afrasını tafrasını çekemem.Çok kötü bir yönüm bu farkındayım ama yaradılışım böyle elimden birşey gelmez.Belki biraz sevecen anlayışlı olsam hayatımın aşkıyla gezeceğim hergün sokaklarda ama malesef öyle bir yapım olmadığı için stadlarda tinercinin balicinin esrarcının koluna girerek tezahürat yapıyorum anca.Böyle gelmiş böyle gider.Halimden mutsuz değilim yanlış anlaşılmasın.Tribün benim en mutlu olduğum yerdir.Kol kola girdiğim herkes kardeşimdir.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Torrent'den bişe indirmiyorum bide silsem mi acaba

Nedim sen ne yaptın altta duruyo Torrent bişe inmiyo ama sıkıntı olurmu ki
    Sil gitsin abi. IDM iyidir

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Direk girdin konuya abi noluyor

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by Time Cris View Post
    Lost çok bozdu gibi bir şey olmuş

Evet malesef yeni nesil yaralı styla ft o bu şu mc nin şarkıları ile takıldıkları için biraz isyankar olabiliyorlar.
    Geçen gece bir arkadaşın yanından ayrıldım eve dönüyordum.3 tane 12 yaşında kız çocuğu oturmuş yol kenarında bu yaralı ft olan şahıslardan birinin şarkısını açmış hem dinliyor hemde sesli söylüyorlar.İçim acıdı bozuk para atacaktım önlerine

Bu tarz şarkılardan ve bunları dinleyip yalandan nağmelere girenlerden de bıktım.

9-10 yaşındaki kızlar falan balo yapıyor orta okula başlarken baloda miniler dekolteler falan giyiliyor.Aslında suç onların özendiklerinde.

tahmin ettiğim gibi kadınlarda en sevdiğim burçtur koç:d çok güçlü gibi görünürler ama çok kırılgan ve gizli eziktir bunlar genelde ona kendini nasıl bağlıcanı söyliyim umursamaz ve cool takılırsan seni gözünde büyütebilir bu tipler genelde kendiyle ilgilenmeyen ama çekici buldukları tipleri gözünde büyütürler. ha bide maymun iştahlıdırlar

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Bhaguandas View Post
    tahmin ettiğim gibi kadınlarda en sevdiğim burçtur koç:d çok güçlü gibi görünürler ama çok kırılgan ve gizli eziktir bunlar genelde ona kendini nasıl bağlıcanı söyliyim umursamaz ve cool takılırsan seni gözünde büyütebilir bu tipler genelde kendiyle ilgilenmeyen ama çekici buldukları tipleri gözünde büyütürler. ha bide maymun iştahlıdırlar
    Aldım mesajı reis.Bundan sonra kızla ilgilenmeyeceğim

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    sanırım koç bu kız .
    Ay abi sen kıza koç dedin ye sinirlendiğinden sandım. Meğersem kızın burcu koçmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Ay abi sen kıza koç dedin ye sinirlendiğinden sandım. Meğersem kızın burcu koçmuş.
    Aynen kardeşim herhangi bir ima yok ortada

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    kova olsaydı daha kötü bi yanlış anlama olurdu herhalde

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Benim hatunda Boğanetten boğa İkizler uyumuna baktımda hiç iyi şeyler söylemiyor.Tevekkeli değil boşuna redded,lmemişiz hiç uyumlu değiilmişiz

onlar sallama yaşanmış olaylara bak sen o mu ikizler

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Aynen bende egoyu hiç çekemem.Bir bahane uydur maç hakkında.Eğer gönül eğlendiriyorsan da bas tekmeyi gitsin

Mesaj Yetkileri