Sayfa 3828 / 4325 İlkİlk ... 2828332837283778381838263827382838293830383838783928 ... SonSon
114,811 ile 114,840 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Rick Nelson View Post
    Aynen bende egoyu hiç çekemem.Bir bahane uydur maç hakkında.Eğer gönül eğlendiriyorsan da bas tekmeyi gitsin
    Ah keşke gönül eğlendirsem ama abayı yaktım kıza.Ancak bu maç izlemem için engel değil kesinlikle.Aşkımdan ölsem bile yine de o maça giderimSonuçta bundan 3 4 ay önce bu kız hayatımda yoktu ancak takımım her zaman vardı.Yani isterse bir daha konuşmasın benimle ama ben o maça gideceğim.Sonuçta ben onuda çağırdım maça.Gelseydi beraber izlerdik.Gelmedi kendi keyfi bilir.Kimseyi zorlayamayız.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Abi hayran kaldım sana şuan Bence aşkım senle bir yere gitmemiz lazım çok önemli de , sonra da pankart aç işte Ayşeee seni seviyorum nolur geri dönnnn falan yaz. Veya bir tribüne söylettir bunu.Valla kızı 15 sene daha idare edersin.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Abi hayran kaldım sana şuan Bence aşkım senle bir yere gitmemiz lazım çok önemli de , sonra da pankart aç işte Ayşeee seni seviyorum nolur geri dönnnn falan yaz. Veya bir tribüne söylettir bunu.Valla kızı 15 sene daha idare edersin.
    Haha gece gece gerçekten süper fikirler geliyor.Saolun yorumlarınız için.Şimdi yarın yüz yüze konuşurken kıza desem benimle maça geleceksin diye gelir kesinlikle ancak ben böyle zorlama birşey yapmak istemiyorum.Kimseye zorla Adanaspor sevgisi aşılayacak halimiz yok.gitsin arkadaşlarla doğum günü partisinde eğlensin.Bir yandan da böyle olması iyi.Çünkü kız gelse sürekli kızı korumak için çalışacağım sağdan soldan rahatsız eden filan olmasın diye sakınacak duracağım.rahat rahat maç izleyemeyeceğim.Ancak gelmezse böyle bir problem yok.Mis gibi rahat rahat kol kola girerek güzelce maç izlerim.Oh be burada konuşmak gerçekten iyi geldi ha Saolun dostlar

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Bak bence şöyle yap.Maçı fazla seyretme.O sana baktığında sen ona bakmış halde kal.Hayran gibi.Sonra biraz alçalacak soracak işte.Senin gözlerin maça bakmamı engelliyor falan dersin işi bağlarsın O kız doğum gününe giderse iş biter bence Dediğim gibi tribüne yaptırabilirsin bu tezahüratı.Baya romantik olur

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Şöyle bir tezatlık var doğum gününü kutlayacağımız kız,benim sevdiğim kızın kaç yıllık dostu.Yani doğum gününü ayarlayan benim sevdiğim kız.Organizasyonu yapan kız da yaptığı işi bırakıp benimle gelmez.O benden maça gitmeyip partiye gelmemi bekliyor.Bende onun doğum gününe gitmeyip maça gitmesini bekliyorum.İki taraftan birisinin fedakarlık yapması gerekiyor .Şöyle düşünürsem kızın kendi yaptığı organizasyondan fedakarlık yapmasını bekleyemem.Burada fedakarlık yapması gereken ve maça gitmemesi gereken kişi benim.Ama bende kaç aydır bugünü bekliyorum.Bu maçın hayaliyle yatıp kalkıyorum.Hesaplama yapalım 20.30 da maç başlasa 22.30 da biter.Stada yakın bir mekanda yapılıyor parti.Acaba ondan sonra mı gitsem.Ama partiyede öyle forma atkıyla gidilmezki .Şu uğraştığım şeylere bak ya.Hey allahım akıl fikir ver şu kuluna da saçma sapan işlere kafa yormasın.

oraya gitmemelisin başka partilere katıl:d şaka bi yana gözü seni arar belki seni önemsiyosa hesap sorar niye gelmedin diye,yoksa her zaman punk:d

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Atkıyla formayla git seni o şekilde görsün.Kendin gibi yani

yada

Atkıyı formayı maçtan sonra tribünden sevdiğin bi arkadaşına bırak öyle git.Ama git
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Alternatifleri düşüneyim bi

Şimdi sen üstüne forma falan bi şeyler giy , giysilerin altına da o güne uyacak tişört gibi şeyler giy.eğer saatler 10-15 dk oynuyorsa gidebilirsin.Ama şimdi kız da senden fedekarlık bekliyorsa gitmen lazım hacı.kaybetmek istemiyorsan git

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

bana da yardımcı olun bi

şimdi beni önceden seven ( sanırım .. büyük ihtimalle. ) kız şu an yüzüme bile zor bakıyor.birkaç tavsiye verir misiniz ? açılamamda biraz utangaçım.

gidersen kaybedersin sakın hata yapma kolay biri olmadığını göster punk:d

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

bana da yardımcı ol toros , emeğim var o kadar

seni daha önceden sevdi ve sen geç anladın herhalde senin hatan telafisi yok salla gitsin

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Bhaguandas , baltalamakta bir numarasın ya

Abi benim çözüme ihtiyacım var.Ne yaptıysam olmadı , bir çare unutamadım gitti.

Yani nasıl onun kalbine yeniden girebilirim ?

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

bana da yardımcı olun bi

şimdi beni önceden seven ( sanırım .. büyük ihtimalle. ) kız şu an yüzüme bile zor bakıyor.birkaç tavsiye verir misiniz ? açılamamda biraz utangaçım.
    Kız seni önceden seviyormuş.Belki seni beklemekten sıkılmış ve gönlünü başkalarından yana kullanma yolunu seçmiştir.İlk yapman gereken kızın tekrardan dikkatini çekmek.Çekinmeden git konuş halini hatrını sor.Kızın sempatisini kazanmaya sana olan duygularını tekrar açığa çıkartmaya çalış.Zaten dediğin gibi kız sana karşı boş değilse tekrar çıkar gün yüzüne.Şayet boş sa yapacak birşey yok.Sen yine gider kızla konuşursun.Reddederse etsin.Dünyanın sonu değil güler geçersin.

Bu arada ben çok kararsız kaldım.Bir kısım diyor git bir kısım diyor gitme Valla öyle bir duruma geldiki artık neredeyse ne partiye nede maça gitmeyeceğim.Evde ayaklarımı uzatarak horul horul uyuyacağım

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

ahahahaahh

abi romantik bir adamsan git oraya.en şık elbiseni giy , sürpriz yap.nasıl olsa senden gelmeni beklemeyecektir.sonra ona bir gül ver çaktırmadan.

eğer amaaaaan istemiyorum ben bu kızı ciddi değilim diyorsan , git tribüne aslanlar gibi tezahürat yap valla

Nasıl dikkat çekeceğim peki ? son günlerde sinirliydim onun yüzünden midir acaba ?

ikinizde olaylara at gözlüğüyle bakıyosunuz:d
    Rick Nelson o seni unuttu kendini ona hatırlatırsan yada dikkatini çekmeye başlarsan küçük duruma düşersin

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

doğru söylüyor olabilirsin

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Kız seni önceden seviyormuş.Belki seni beklemekten sıkılmış ve gönlünü başkalarından yana kullanma yolunu seçmiştir.İlk yapman gereken kızın tekrardan dikkatini çekmek.Çekinmeden git konuş halini hatrını sor.Kızın sempatisini kazanmaya sana olan duygularını tekrar açığa çıkartmaya çalış.Zaten dediğin gibi kız sana karşı boş değilse tekrar çıkar gün yüzüne.Şayet boş sa yapacak birşey yok.Sen yine gider kızla konuşursun.Reddederse etsin.Dünyanın sonu değil güler geçersin.

Bu arada ben çok kararsız kaldım.Bir kısım diyor git bir kısım diyor gitme Valla öyle bir duruma geldiki artık neredeyse ne partiye nede maça gitmeyeceğim.Evde ayaklarımı uzatarak horul horul uyuyacağım
    tabi güler geçersiniz hepiniz depresif oluyosunuz gitmemen gerek şu anda düzgün düşünemiyosun o seni mesajında görmemezlikten geldi ne işin var partide ha gidersen belkide daha hoş bi kızla tanışırsın o ada var:d

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Seven Silinir ; Silen Sevilir...
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

ahahahaahh

abi romantik bir adamsan git oraya.en şık elbiseni giy , sürpriz yap.nasıl olsa senden gelmeni beklemeyecektir.sonra ona bir gül ver çaktırmadan.

eğer amaaaaan istemiyorum ben bu kızı ciddi değilim diyorsan , git tribüne aslanlar gibi tezahürat yap valla

Nasıl dikkat çekeceğim peki ? son günlerde sinirliydim onun yüzünden midir acaba ?
    Haha vallahi ilk cümleni yapmayı yürekten istiyorum.Kalbim onu yapmak istiyor.Ancak aklım git arkadaşlarınla stada sesin kısılana kadır bağır eğlen diyor.Neyse bakalım yarın olsunda bir karar vereceğiz artık.
    Dikkat çekmek için en başta kızın etrafında dolaşman,kızın yanına gidip sohbet etmen gerekiyor.Mesela durduk yere git kızın yanına naber nasılsın de.Zaten kızlar öyle bir potansiyele sahiptirlerki sanki yıllardır bu sorunun sorulmasını beklermiş gibi başlarlar anlatmaya Sende bol bol muhabbet edersin işte.Ertesi gün tekrar aynı şekilde.Birkaç gün böyle yaparak biraz ilerleyebilirsin.Şayet numarası msn i filan yoksa bu 3 4 günün sonunda birisini koparabilirsin.Ancak numarasını öyle bir zamanda istemelisinki kızın fazla düşünmeye fırsatı olmamalı.Yani diyelim sohbet ediyorsunuz.Kız anlatıyor birşeyler.O an anlattığı şeye konsantre olmuş durumda olur.Sonra sen biranda araya girip ya sen bana numaranı versene diyeceksin ve kız kafasındakilerin doluluğuyla itiraz edemeden numarayı verecek(Dikkat ilk günden isteme Kızın güvenini kazanman lazım öncelikle konuşmalarınla).Numarayı aldıktan sonra işin büyük kısmı bitmiş olur.Kızı akşamları 1 kez arayarak seni düşünmesini sağlamalısın.Bu arama saatini öyle bir ayarlamalısın ki kızın yatma saatinden yaklaşık yarım saat önce olmalıdır.Çünkü şayet erken ararsan kız aramadan sonra başka işlerle uğraşacak ve seninle olan konuşmanın etkisinden çıkacak.Şayet yatma saatinde ararsan kız uykulu olacak ve yine hiç etkisi olmayacak.Ancak tam ayarlayabilirsen saati kız seninle konuştuktan sonra yatarsa kızın uyuyana kadar düşüneceği kişi sen olursun ve sabah uyandığında da ilk aklına gelecek kişi sen olursun.Hadi kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Bhaguandas View Post
    tabi güler geçersiniz hepiniz depresif oluyosunuz gitmemen gerek şu anda düzgün düşünemiyosun o seni mesajında görmemezlikten geldi ne işin var partide ha gidersen belkide daha hoş bi kızla tanışırsın o ada var:d
    Kardeşim kanıma çok pis girdin.Damardan şırınga ettin şuan.Gitmiyorummmm diyecektim ama kızın yüzü aklıma geldi. Arkadaş ne bunalımlık iş bu ya Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Seven Silinir ; Silen Sevilir...
    onun orijinali öyle değildi sanki

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    onun orijinali öyle değildi sanki
    Orjinalini bilen varsa paylaşsın bakalım
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Orjinalini bilen varsa paylaşsın bakalım
    Orjinalini tam hatırlayamadım Katılıyorum doğrusunu "tam" bilen "cesur" arkadaşlar varsa yazabilirler
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

neydi acaba hmmm seversen eee devamı gelmiyo

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

seversen öpülürsün,öpersen sevilirsin
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Hesabını feda etmek isteyen var mı?
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

biri cafeye gidip sahte hesap açıp yazsın

Güzin ablaya dönmüş burası