Sayfa 3829 / 4325 İlkİlk ... 2829332937293779381938273828382938303831383938793929 ... SonSon
114,841 ile 114,870 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Adam moderatör beyler.Dikkatli olalım. Cihan Abi nassın ? Saygılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Doğan,eğer kızı seviyorsan bence doğumgününe git.Diğer maçlara gidersin,daha çok maç var.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Bence de doğum gününe gitmek mantıklı.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

maça git daha heyecanlı oluyo deymez d.günü için maçı kaçırmaya

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

ilk defa bi yarisma programi izliyorum TntTurk kanalinda hande ataizinin izdivac programi var bu kadarmi komik oluyor ya izdivac degil resmen kavga ediyorlar gulmekten yikiliyorum ya

hemşo onurun için gitmiceksin mesajda seni görmemezlikten gelmiş gidersen koç kadının gözünden düşersin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    Adam moderatör beyler.Dikkatli olalım. Cihan Abi nassın ? Saygılar...

Orda gözüküyormuymuş. Dikkat etmemiştim Modaratör değilde Modlara yardımcılık diyelim
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Twitter'da Ergin Ataman herkesin sorularını yanıtlıyo beyler. Bilginize...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Beyler kız bugünde mesaj attı gelecek misin diye.Bende kalbim sizinle gelmek istiyor filan dedim belki acırda hadi maça git der diye ama yemedi.Maç her hafta var.Bu hafta doğum gününe gel dedi.Şimdi ben forma değilde turuncu bir t shirt giyeceğim.Belli olmaz belki bir fırsatını bulur maça giderim diye.Aynı anda iki yerde de bulunmam gerekiyor.Keşke ikizim olsaydı Şuan tek umudum kızların beni unutup mesaj atmaması ve böylelikle doğum gününe gitmeme gerek kalmaması.Rahat rahat maçımızı izlemek.Böylece beni unutmaları onların suçu olur ve ben suçlu konumuna düşmem.Şuan Allahtan tek istediğim şey bu

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

kızın yanına gideceksin tabii ki de sonra pişman olup keşke gitmeseydim bi maça belki de çok sevip evlenmeyi düşündüğün birini kaybedersen ne olacak ? bir hafta da gitme kardeşim yukarıda da gördüm sarhoşken neler yazmışsın,sarhoşken ağızdan çıkan herşey daha önceden düşünülmüştür demek ki kafanda böyle bir şey var.kızı kaybedersen kafan atacak belki düşünmek istemiyorum olacakları ve doğum gününe gidiyorsun.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Beyler kız bugünde mesaj attı gelecek misin diye.Bende kalbim sizinle gelmek istiyor filan dedim belki acırda hadi maça git der diye ama yemedi.Maç her hafta var.Bu hafta doğum gününe gel dedi.Şimdi ben forma değilde turuncu bir t shirt giyeceğim.Belli olmaz belki bir fırsatını bulur maça giderim diye.Aynı anda iki yerde de bulunmam gerekiyor.Keşke ikizim olsaydı Şuan tek umudum kızların beni unutup mesaj atmaması ve böylelikle doğum gününe gitmeme gerek kalmaması.Rahat rahat maçımızı izlemek.Böylece beni unutmaları onların suçu olur ve ben suçlu konumuna düşmem.Şuan Allahtan tek istediğim şey bu
    Yahu,kız mesaj atmış.Sen hala maçı düşünüyorsun.Sezonun son maçı değil ya,bir sürü maç olacak.Hepsine gidersin.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Haklısınız beyler.Doğum gününe gitmem icap ediyor sanırım Neyse ben sivil bir kıyafet giyip stadın oralarda dolanayım bari.Zaten kutlama yapacakları mekanda stada çok yakın.Maç 8 buçukta başlıyor.8.40 a kadar bilet almam girmem stada ama 8.40 dedimi girerim maça Ondan sonra mesaj atarlarsa evdeyim hazırlanim çıkim diyene kadar bir buçuk saat sürer filan derim.Böylelikle hem maçı izler hemde doğum gününe gider.Sonuç: happy happy happy .Başarı dileyin beyler bana.Döndüğümde neler olduğunu yazarım

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Aynen yahu bu kadar kasmaya gerek yok, rahat ol Daha 1 ton maç var

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kız anlar maça gittiğini,benden söylemesi. Şansını zorlama bence.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

İnşallah anlamaz ya Hadi beyler görüşürüz

hata yapıyosun:d benzeri benim başıma geldi gitme uyuz et onu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İçim acıyor ya içim PC'ye format attırdım virüs falan vardır diye de HDD'deki bütün dosyaları sildim. Oyunlarım, filmlerim gitti, ağlamak üzereyim
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Toros gitmediysen şunu yap bence .

Gelmiyorum falan de sonra git sürpriz yap aklını alırsın terbiyesizim ki

Abi gece gece nasıl arayacağım onu , ağzımı yüzümü kırar valla.

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    İçim acıyor ya içim PC'ye format attırdım virüs falan vardır diye de HDD'deki bütün dosyaları sildim. Oyunlarım, filmlerim gitti, ağlamak üzereyim
    iyi ki ağlıyorsun

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben ağlayamıyorum arkadaş Yok işin şakası o tabii, ama bi burukluk var 250-300 gb film-dizi 300-350 gb'de oyun vardı yok oldu, gitti.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Eve geldim ve yine içmeye devam ediyorum.benim hayatım bu oldu artık.Alkolün etkisiyle saçmalamak istemiyorum.Evet maça gitmedim doğum gününe gittim.Ortamdaki tek erkek bendim.Hediyesiydi cartıydı curtuydu kutlamasıydı,bıçak parasıydı 400 lira girdi bana.Sırf niye sevdiğim kızın arkadaşını mutlu etmek için.Sonuç ne oldu.Kızla birlikte birkaç şarkı söyledim karaoke de. O kadar devamı yok. Kız resmen beni normal bir arkadaşı olarak görüyor onu anladım.Bu bana çok acı koydu ya.parti yüzünden maça gidemedim.Maçtaki sonuyç ne oldu 2-0 yenildik.yani bugünkü zararım ne oldu: 400 lira gitti.Daha okul açılmadan kuruşsuz kaldım.Okula nasıl gideceğim hiç bilmiyorum.Sevdiğim kızın beni resmen normal bir arkadaş olarak gördüğünü anladım.Maçına gidemediğim takımım yenildi.Üstüne üstlük otobüs kalmadığı için çarşıdan eve kadar 2 saatlik yolu yürüdüm.Ozaman sorarım ben o Allah a.Ben niye yaşıyorum diye.Madem böyle al canımı.Çünkü bundan sonra benden hayır gelmeyecek.Ne bir ibadet edeceğim ne hayırlı bir iş yapacağım ne de kendi hayatım için çabalayacağım.Bundan sonra elimden geldiği kadar tüm günahları işleyeceğim.Korkuyla yapmadığım herşeyi yapacağım.Herşeyi bitirdiğim gün bugündür.Hayırlı uğurlu olsun.Neyse daha fazla yazmıyorum.Çorba içip yatacağım.herkese iyi geceler.

sana gitme diye yalvardım nerdeyse,kaç tane mesaj attım.Kızı görmeden sadece senin anlattığın kadarıyla sana neler olabiliceğini söyledim.Hala oraya gitmişsin para da kaybetmişsin hiç canını sıkma bidahada işin olmasın onunla,bundan sonra ona hep umursamaz tavır alırsın ama canını sıkma

Sadece bir kere aşk konusunda kaybetmişsin hemen kendinden vazgeçtin bu kadar kolay mı

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Bhaguandas View Post
    sana gitme diye yalvardım nerdeyse,kaç tane mesaj attım.Kızı görmeden sadece senin anlattığın kadarıyla sana neler olabiliceğini söyledim.Hala oraya gitmişsin para da kaybetmişsin hiç canını sıkma bidahada işin olmasın onunla,bundan sonra ona hep umursamaz tavır alırsın ama canını sıkma

Sadece bir kere aşk konusunda kaybetmişsin hemen kendinden vazgeçtin bu kadar kolay mı
    Yok kardeş bir kere olsa canıma minnet ama aşık olduğum kızların hepsinden ayrı bir yara yedim bugüne kadar ya.Bir kere adam gibi aşk bulamadım.Bugüne kadar Çıktığım kızların hepsi sevmediğim aşık olmadığım kızlardı.Aşık olduğum kızlar hep bana acı verdi.
    Bu kızda nedense biraz bana normal bir arkadaş gözüyle bakıyormuş gibi geldi.2 3 kez şarkı söyledik.Birkaç kez aynı sigarayı beraber içtik ancak kızdan yereli göz temasını alamadım.Evlerine bıraktığımda vedalaşırken göz temasını alamadım.Gecenin bir yarısı evime yürüyerek gideceğimi bildiği halde bir mesaj atmadı.Bu da demek oluyor ki ben onun umrunda değilim ölsemde kalsamda hiç alakadar etmez onu.DÜn gece alkolün etkisiyledir dedim içimde çok büyük bir sıkıntı vardı ancak uyandım hala aynı sıkıntı devam ediyor.İşin kötü yanı rüyamda kıza sarılyordum öpüyordum.Biz zaten anca rüyalarda kavuşuruz.Kaderimiz böyle yazılmış bizim.İmzamda bulunan yazıya şuan tekrardan ve şiddetle katılıyorum.

Ama yoook.Ben kafayı taktım kıza.Peşinden ayrılırsam namerdim.Sürekli mesaj atmazsam,aramazsam namerdim.
    Last edited by ToRoSKaPLaNı : 17.Eylül.2011 at 09:53

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

İşte öyle yaparsan asıl kaybeden sen olursun.Tahminim yanlış çıktı ama olsun.Demekki istediğini yapıca havalanan egolu bir tipe benziyor seninki.

Rest çek , başından gitme..Abi sana kız mı yok

Takma kafanı , yiyip bitirme kendini.

Rüyanda görmen çok normal.

Kız sana aşıksa geri döner zaten. oke ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

hala mı kız muhabbeti olm gidin yatın ya deymez

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Rick Nelson View Post
    İşte öyle yaparsan asıl kaybeden sen olursun.Tahminim yanlış çıktı ama olsun.Demekki istediğini yapıca havalanan egolu bir tipe benziyor seninki.

Rest çek , başından gitme..Abi sana kız mı yok

Takma kafanı , yiyip bitirme kendini.

Rüyanda görmen çok normal.

Kız sana aşıksa geri döner zaten. oke ?
    Şu son cümlenden anladım ki bir yanlış anlaşılma var ortada Ben kızla daha önce hiç çıkmadım.Yani bana geri dönmesi gibi bir durum yok.Kızla konuşursam ilk kez konuşmuş olacağım.Ancak yeterli göz temasını sağlayamadığım için,yeterli kontağı kuramadım.Bu kız ve arkadaşlarının arasında güçlü bir yere sahibim.Yani benim sözümden çıkmazlar.Ben ne dersem onu kabul ederler.Ancak işte beni bir abi,kardeş olarak mı görüyor o sorun var.
    Birde şu ilk cümlendeki gibi yanlış anlaşılmayıda düzelteyim kız çok sıcakkanlıydı.Yani ego-trip atmadı.Güler yüzlüydü.Ancak sorun şu ki aynı şekilde diğer arkadaşlara karşı da öyleydi.İşte problemin kaynağı bu.Yani benide sanırım diğerlerinden farksız görüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    hala mı kız muhabbeti olm gidin yatın ya deymez
    Abi burdan çözecem ben benim olayı kafaya koydum.Bırakmak yok pes etmek yok

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sen bilirsin ama deymeyeceğini göreceksin

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Abi istersen bak sana helal süt emmiş bir kız bulabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Abi istersen bak sana helal süt emmiş bir kız bulabiliriz.
    Nasıl bulacağız

Mesaj Yetkileri