Sayfa 3830 / 4325 İlkİlk ... 2830333037303780382038283829383038313832384038803930 ... SonSon
114,871 ile 114,900 arası toplam 129736 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Yok aga internetten kız bulmaya karşıyım ben Canlı canlı olması lazım

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

abi zaten çıkmadıysanız nasıl sana aşık gibi davranacak ki

Bende çıkıyorsunuz zannettim.Git söyle böyle böyle işte diye , belki kabul eder.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

yok en azından ilgilendiğini belli etsin ya. Arada bir oluyor gibi anlamlı bakıyor gibi ama bazende inat eder gibi normal bir arkadaşa bakar gibi oluyor.Neyse az kaldı teklif edecem

akıllanmazmısın sen:d mutlaka karşına koç olmayan biri çıkar:d dutty punk dutty

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Milwall-West Ham / Karşıyaka - Göztepe ..

Maçlara bak arkadaş .. Kesin bu takımların ligden men edilmesi konuşulur maçlardan sonra..

Olay olmassa gerçekten şaşırtıcı ..
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Milwall-West Ham / Karşıyaka - Göztepe ..

Maçlara bak arkadaş .. Kesin bu takımların ligden men edilmesi konuşulur maçlardan sonra..

Olay olmassa gerçekten şaşırtıcı ..
    noldu ki bu maçlara ?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by maNga 33 View Post
    noldu ki bu maçlara ?
    Maçlara bir şey olmuyor da genelde taraftarlara bir şey oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

noldu ki bu maçlara ?
    ezeli düşmanların maçları ikiside

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

noldu ki bu maçlara ?
    Yeşil Sokak Holiganları

West Ham - Milwall bizim Bursa - Beşiktaş falan hikaye

Göztepe - Karşıyaka zaten bahsetmeye gerek yok (:
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Yeşil Sokak Holiganları

West Ham - Milwall bizim Bursa - Beşiktaş falan hikaye

Göztepe - Karşıyaka zaten bahsetmeye gerek yok (:
    güzelmiş

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Okulda açılıyor. 1 Sene haybeye okula gidiyorum. Hani okul açıldığına sevinçliyim ama 1 buçuk ay sonra 19.yaşıma giricem. Askerlik kağıtlarım geldi, daha 2 ay önce oy kullandım, ehliyet aldım vs. vs.

Sonuç: Halen liseliyim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bardağa dolu tarafından bak Tolga, bunları yapan ilk ve tek liseli sen değilsin senden önce binlerce oldu senden sonra da olacak, takma kafana. Bizim okulda bi adam var üni 3'e geçmesi gerekirken Lise 4'e geçti bu sene daha. Hatta geçmemişte olabilir bilmiyorum son durumu
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Okulda açılıyor. 1 Sene haybeye okula gidiyorum. Hani okul açıldığına sevinçliyim ama 1 buçuk ay sonra 19.yaşıma giricem. Askerlik kağıtlarım geldi, daha 2 ay önce oy kullandım, ehliyet aldım vs. vs.

Sonuç: Halen liseliyim.
    Ah liseli ah

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

400 lira mı? Babacım napmışsın sen yahu? Neyse olan olmuş artık.Kıza karşı ilgin olduğunu belli ediyor musun? Kıza karşı bir şeyler hissettiğini göstereceksin ki,ona göre anlayacaksın bu işin olup olmayacağını.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    yok en azından ilgilendiğini belli etsin ya. Arada bir oluyor gibi anlamlı bakıyor gibi ama bazende inat eder gibi normal bir arkadaşa bakar gibi oluyor.Neyse az kaldı teklif edecem
    güneşin yakışına kızın bakışına aldanma kalplerinde elli bin tilki gezer onların bu arada teklif et de tüm aşk sevgi lav camiası rahatlasın artık edemiyosan yardımcı oalyım sevaptır

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

1 dk da durma ara kızı. söyle açık açık.. yok ben seni arkadaş olarak görüyorum derse sence ben sana arkadaş olarak mı bakıyordum dersin...
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Gaza geldim kızı aradım ancak açmadı 2 saat öncede mesaj atmıştım ona da cevap vermedi.Dün oysaki normal birşekilde ayrılmıştık partiden.Attığım mesajda gayet arkadaşca bir mesajdı.Ama kız neden cevap vermiyor ki.Acaba başka biriyle mi yatıyor şuan kıllandım bak zaten paranoya var bende böyle şeylere hiç gelemem aga.Acaba buradaki mesajlarımı okuyor desek bu siteyi bulabilecek kadar zeki bir kız değil. Harbiden uyuz oldum şimdi ha

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Gaza geldim kızı aradım ancak açmadı 2 saat öncede mesaj atmıştım ona da cevap vermedi.Dün oysaki normal birşekilde ayrılmıştık partiden.Attığım mesajda gayet arkadaşca bir mesajdı.Ama kız neden cevap vermiyor ki.Acaba başka biriyle mi yatıyor şuan kıllandım bak zaten paranoya var bende böyle şeylere hiç gelemem aga.Acaba buradaki mesajlarımı okuyor desek bu siteyi bulabilecek kadar zeki bir kız değil. Harbiden uyuz oldum şimdi ha
    yok yok ben bu kızla seni evericem sen bu kızın adresini falan yolla bana önümüzdeki hafta sonu istemeye gidelim artık bu forum meselesi oldu
    ama bu işin baştan kokusu çıkmış bence boşver sen bırak bu kızı zaten bişi olsa şimdiye kadar elli kere olurdu

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    400 lira mı? Babacım napmışsın sen yahu? Neyse olan olmuş artık.Kıza karşı ilgin olduğunu belli ediyor musun? Kıza karşı bir şeyler hissettiğini göstereceksin ki,ona göre anlayacaksın bu işin olup olmayacağını.
    Kendin çok biliyorsun ya bu işleri

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Kendin çok biliyorsun ya bu işleri
    Kızı nasıl tavlayacağını anlatmadım zaten.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    yok yok ben bu kızla seni evericem sen bu kızın adresini falan yolla bana önümüzdeki hafta sonu istemeye gidelim artık bu forum meselesi oldu
    ama bu işin baştan kokusu çıkmış bence boşver sen bırak bu kızı zaten bişi olsa şimdiye kadar elli kere olurdu
    Valla kızın facesi açık olsa yollardım abi.Kız dondurdu ama şuan telefondan başka kızla iletişim kuracak imkanım yok.Birde şunu belirteyim daha kızla tanışalı 1 ay oldu Stajda tanıştık.Ama biz bunlardan acayip gıcık alıyorduk ilk 2 hafta bunlarla hiç konuşmadık.Yani kızla konuşukluğum 2 haftadır var.Buna rağmen epey arkadaş olduk ama sanırım sadece ARKADAŞ olduk Oysa benim bu kızla arkadaş olma gibi bir niyetim yoktu.Şimdi ben sınıf düştüğüm için bu sene onların sınıfında olacağım ama şayet sadece arkadaş olarak kalacaksak ben kıza bir daha selam dahi vermem.Allaha şükür bir ton arkadaşım var.Yenilerine ihtiyacım yok.Şu şarkı tam beni anlatıyor şuan.Dinleyin lütfen foruma armağan ediyorum http://www.youtube.com/watch?v=9y8Legwnlu0

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

bunu yeni okudum bak geç cevap verdiğim için kusura bakma ama kıza yüz yüzeyken belli etmiyorum ama mesaj attığımda açık ve net bir şekilde belli ediyorum.Arada bir kızda sanki meyilli gibi hissediyorum ama bazende direk arkadaş muhabbeti yapıyor benimle.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Peki bu doğum gününe katılan tek erkek muhabbeti nedir? Davete icabet eden tek erkek sen miymişsin yoksa bir tek erkek seni mi çağırmışlar?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Peki bu doğum gününe katılan tek erkek muhabbeti nedir? Davete icabet eden tek erkek sen miymişsin yoksa bir tek erkek seni mi çağırmışlar?
    hayır hayır bizim staj grubundaki 4 erkeğide davet ettiler ancak diğerlerinin umrunda olmadı Eşekliği ben yaptım.Kızın gözüne gireceğim diye partiye gittim.Gitmez olsaydım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bugün dershane sezonunu açmış bulundum.Ama bu açılış gittiğim dershane yüzünden pek hayırlı olmadı.Dershanenin yaptığı bursluluk sınavında %50 burs kazanmasaydım önünden bile geçmeyeceğim bir dershane.Aileme çok fazla mali olarak yük olmak istemediğim için gitti zaten.Birazdan buraya yazacaklarımla zaten hangi dershane olduğunu büyük bir ihtimalle anlayacaksınız.

Ders tarih dersi konu Osmanlı'nın son dönemleri ve haliyle Trablusgarp Savaşı.Tarih öğretmenimiz devleti kurtarmak için ortaya atılan fikirleri anlatırken konu Atatürk'e gelince konuyu anlamsızca bir geçiştirme içerisinde.(Kendisi Atatürk kelimesinide katiyen kullanmıyor bu arada.İnkılap Tarihi deyince akla ilk kim gelir diye sorduğunda Atatürk dediğimizde dediğimi Mustafa Kemal olarak değiştirdi.)Konu II.Abdülhamid'e gelince ise öyle bir övüyor ki aman Allah'ım.Bir ara duvardaki İstiklal Marşı'nın yanındaki resim Atatürk resmi değilde II.Abdülhamid'in resmiymiş gibi geldi o kadar yani.En son Batıcılık'ı anlatırken bu işler Şapka Devrimi'ni getirmekle olmaz biz sadece o dönem Batı'nın kötü ahlakını -burada kullandıkları kelimeleri sansürlüyorum- almışız gibi laflar etti.Bu dedikleri yetmiyormuş gibi öyle bir atıp tutmaya başladı ki Atatürk hakkında inanın kendimi zor tuttum.En son ilk günden sivrilmek pahasına da olsa cevap vermek istedim.Öğrencilere baktım beni destekleyecek biri var mı diye öyle sus pus duruyorlardı.İnanın o an kendimi o kadar yabancı hissettim ki.Başka bir ülkedeymişim gibi geldi.1 sene daha dayanıp bir daha ki sene adam akıllı bir dershanenin sınavına girip çalışıp burs kazanacağım.Bir daha da bu dershanenin önünden dahi geçmem.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Öyle bir dershaneye dayanılabileceğini zannetmiyorum ben en azından ben dayanamam kesin atışırdım hocalarla. Bence geç olmadan kurtul ordan, her nekadar kendinden emin olsanda bi anda seni de o kıvama sokabilirler. Senin gibi çevremde bi kaç kişi vardı ordan biliyorum bu durumu, fikirlerini empoze etmede ustalar bu kişilerin çoğu.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

hayır hayır bizim staj grubundaki 4 erkeğide davet ettiler ancak diğerlerinin umrunda olmadı Eşekliği ben yaptım.Kızın gözüne gireceğim diye partiye gittim.Gitmez olsaydım
    İki haftadır kızla konuşuyorsun ve ondan sana ilgi göstermesini istiyorsun.Bunun olması için kızın ilk görüşte senden etkilenmesi lazım ki bu olmamış anlaşılan. Çalışmalara devam et ama 400 lira gibi çılgınlıklar yapma sakın abi.O talihsizlik olmuş.İlk başlarda sana arkadaşıymış gibi davranması normal.Kızların çoğu böyle davranırlar.Önemli olan senin bu süreçte niyetini belli edip,onu etkileyebilmen.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

valla kardeşim benimde başımdan geçti böyle bişi arkadaş gibi takılıyoduk baya altı ay falan geçti bi baktık sevgili olmuşuz ama ne o bana teklif etti ne de ben ona teklif ettim anlık bişi oldu yani olacaksa öyle yada böyle oluyo olmucaksa istersen ferrariyle git bişi olmaz ama ferrari varse sen yinede git bişi olur

bunu yeni okudum bak geç cevap verdiğim için kusura bakma ama kıza yüz yüzeyken belli etmiyorum ama mesaj attığımda açık ve net bir şekilde belli ediyorum.Arada bir kızda sanki meyilli gibi hissediyorum ama bazende direk arkadaş muhabbeti yapıyor benimle.
    hevesini kırmak gibi olmasın ama kız milletine pek güven olmaz aradan biraz zaman geçsin kız sana ısınsın ortak noktalardan konuş. artık kesin diyene kadar konuşma bence

Mesaj Yetkileri