Sayfa 4 / 4325 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

1. Default

Hani dost acı söyler derler ya birşey söyleyeyim: eğer eski sistem varken yani (yorum soruları bol bol varken ve 10.ve 11. sınıf konularından birkaç tane soru cıkarken) kazanamadıysan bu sene ve bundan sonra yeni sistemde kazanman cok cok dusuk ihtimal bence neden dersen diyorsun ya 10 ve 11de yattım diye demkki o senelerdeki konulardan cok cok eksiksin veya bazılarını hiç anlamadın..O eksik oldugun konuların cogundan birsürü soru cıkacak yeni sistemde..Valla ne diyeyim.. Allah yardımcın olsun...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Quote Originally Posted by fanatikadnan
    Hani dost acı söyler derler ya birşey söyleyeyim: eğer eski sistem varken yani (yorum soruları bol bol varken ve 10.ve 11. sınıf konularından birkaç tane soru cıkarken) kazanamadıysan bu sene ve bundan sonra yeni sistemde kazanman cok cok dusuk ihtimal bence neden dersen diyorsun ya 10 ve 11de yattım diye demkki o senelerdeki konulardan cok cok eksiksin veya bazılarını hiç anlamadın..O eksik oldugun konuların cogundan birsürü soru cıkacak yeni sistemde..Valla ne diyeyim.. Allah yardımcın olsun...
    E cidden sağol moral verdin Yok yok sen merak etme benim kazanamamamın nedeni hiç çalışmamamdı..Şu an sözelde dersane 1. , EA da dersane ilk 10 a giriyorum...Çalışınca herşey kolay
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

3. Default

iyi o zaman hepimiz arkandayız asla unutma bunu ..Keşke bu çalışıyorum olayına geçen sene girseydin ..Ama zararın neresinden dönersen kardır demişler ..İnşallah kazanırsın..Eee madem cafe alanındayız muhabbete devam
    ..Nereleri istiyorsun??Ve ortalama kaç puan alıyorsun denemelerde?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

iyi o zaman hepimiz arkandayız asla unutma bunu ..Keşke bu çalışıyorum olayına geçen sene girseydin ..Ama zararın neresinden dönersen kardır demişler ..İnşallah kazanırsın..Eee madem cafe alanındayız muhabbete devam
    ..Nereleri istiyorsun??Ve ortalama kaç puan alıyorsun denemelerde?
    Sağolasın...
    Puanlardan çok şu an Sıralamaya önem veriyorum çünkü daha konuların yarısını görmedik..Anca 225 civarı şimdilik..Tabi arada düştüğüm de çıktığım da oldu..Sözelde 262 yaptım geçen
    Öncelikle Hacettepe istiyorum olmazsa Marmara ya da İstanbul üniversitesi..Son seçenek de Çukurova Üniv. İstanbul-Ankara-Adana kısacası en kötü ihtimalde ise Bu 3 şehir dışındaki yerler..
    Sen??
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

5. Default

Ben sayısalda oldugum için bilgisayar mühendisliği istiyorum..Suanda o kadar iyi durumda değilim..Mesela en son okulda oldugumuz denemede 120 sorudan 63,5 net cıkarabildim(ama cok bosum vardı en fazla 25 yanlısım var gerisi bos zaten Her geçen gun daha iyi ye gidiyorum..Bu arada en büyük idealim izmir!..Ege yada dokuz eyluk üniversiteleri..onlar olmazsa çanakkale 18 mart..(bu arada çanakkaleliyimde.. ondan istiyorum orayıda ..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Hım..Aslında İzmir de iyi tabi ama dediğim gibi ben önce memleket adana ve 2 Büyük kenti istiorum İstanbul'da ablam okuyo, Ankarada arkadaşlarımın çoğu
    Sana da kolay gelsin..Senin işin de zor ama işte bu yeni sistem en çok da EA cıları vurdu. Ben fen yapmazdım geçen sene sadece 9 puancık kaybederdim şimdi fen yapmayınca çok daha fazla puan kaybediyorum..Neyse kolay gelsin hepimize
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

7. Default

Aminn..Kolay gelsin valla işimiz bayaa zor..ya neden böyle oluyo hiç anlamıyorum matematikten sadece 4 yanlısım var,fen bölümünden 8 yada 9 yanlısım var ama genele vurunca bi bakıyorum netim cok düşük ..Herneyse Allah hepimizin yardımcısı olsun..

hoşgeldin...
    ee daha daha nasılsınız...

Aminn..Kolay gelsin valla işimiz bayaa zor..ya neden böyle oluyo hiç anlamıyorum matematikten sadece 4 yanlısım var,fen bölümünden 8 yada 9 yanlısım var ama genele vurunca bi bakıyorum netim cok düşük ..Herneyse Allah hepimizin yardımcısı olsun..
    Amin valla iyi ki şu sömestre geldi de bi kafamızı dinleme fırssattı bulduk... Valla ÖSS ciler için dur durak yok ama neyse kolay gele hepize...

neron fb lay lay lay llay lay neron fb arkandayız bende oks yi kazanmam lazım sene izmir fen falan inşallah güzel üniversite denize yakın olnadır unutma yazılıdan çık denize atla ok biggrin

iyi geceler..herkese iyi bayramlar..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Quote Originally Posted by benyaben
    neron fb lay lay lay llay lay neron fb arkandayız bende oks yi kazanmam lazım sene izmir fen falan inşallah güzel üniversite denize yakın olnadır unutma yazılıdan çık denize atla ok biggrin
    Saol benyaben ben de senin arkandayım sen yaparsın..sınavın sana girmesine izin verme sen sınava gir
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Quote Originally Posted by Enjoy
    iyi geceler..herkese iyi bayramlar..
    saol Enjoy sana da iyi bayramlar
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Nesil
    2005
    Yer
    Evden

Herkese iyi bayramlar..Ben de Körfez Fen'i istiyorum.Türkiye'deki en iyi liselerden 3.sü

14. Default

şimdiden ii bayramlar

15. Default

Ne büyük hedefleriniz varmıs yaa )İnşallah kazanırsınız ne diym

Lightbulb

Quote Originally Posted by b@tu
    Herkese iyi bayramlar..Ben de Körfez Fen'i istiyorum.Türkiye'deki en iyi liselerden 3.sü
    sanırım 1. si İstanbul Atatürk ffen lisesi daha sonra İzmir Fen lisesi ama yanılmıyosam bu sene puanları birbirine eşitti en son şimdi nsıl onu bilmiorum...

herkeslere iyi bayramlar.

iyi geceler..bayramın ilk günü bol bol el öptüm..2. günü hep evdeyim

yaaaizim burda acaip kar yağıyo
    neden okul açıkken yağmaz ki
    SI-GAMES'e Anlat Derdini

19. Default

istanbulda yamığo

walla gençler ben konya-beyşehirdeyim kar yağmıo fakat feci soğuk

Quote Originally Posted by umutcanerkut
    istanbulda yamığo
    istanbuldayım

sabah çok feci yağıyordu
    ama şimdi güneş var....

(BAŞAKŞEHİR)
    SI-GAMES'e Anlat Derdini

22. Default

Bizim burada da kar yağmıyor !

abi dondum ya

24. Default

abİ benim yazdıklarım değişiyo ya kendi kendine nasıl iş bu

25. Default

nasıl değişiyo

26. Default

değişiyo abi ne bileyim

nasıl oluoki?? virüs felan olmasın football manager virüsü

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Bizim burda kar nedir diye sorsan "dolu"yu anlatırlar... Çünkü Adana ile kar birbirine çok zıt
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Arkadaşımın kuzeni Konya ya gelmiş... Kuzeni antalyada Kar yağınca çocuk babasına sormuş : "Baba bu beyaz şey ne?" diye Koptum valla arkadaşı dinleyince...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

hadi ya : o da iyi..
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Mesaj Yetkileri