Sayfa 4103 / 4325 İlkİlk ... 3103360340034053409341014102410341044105411341534203 ... SonSon
123,061 ile 123,090 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gençler

Domino's Pizza, 30 dakikada teslim garantisi veren ve bu sözün arkasında duran tek markadır.

Siparişinizin 30 dakikadan geç teslim edilmesi durumunda Domino's Pizza'nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz, üzerine herhangi bir bedel verilmez.

30 dakikada teslim garantisi, sipariş verilen şubenin servis sınırlarında geçerlidir.

Toplu siparişlerde 30 dakikada teslim garantisi yoktur. 4 pizza ve üzeri adet toplu sipariş sayılır.

Domino's Pizza 30 dakikadan geç yapılan teslimatlardan dolayı eve servis elemanlarına ceza vermez veya maaşında bu bedel kesilmez.

Domino's Pizza servis garantisini önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar.

30 dakika teslim garantisi promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları ve 23:30-04:00 arası gece servis saatlerinde geçerli değildir. Bu durum sipariş esnasında müşteriye iletilir.

Hastane, Okul, İş merkezleri ve Siteler gibi alanlarda 30 dakika garantisi Güvenlik veya Danışma birimlerine kadardır.

Yoksa tabi ki bende 2 dakika için kıyamam adamın ekmek parasına
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Vatan haini etmisler seni.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

parasini kesmez belki ama isinden edebilirsin adami

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

O da adamın suçu. Vaktinde getirseymiş.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Nasıl adamın suçu yahu trafiği var herşeyi var bunun Sanmıyorum kimsenin işinden edileceğini ama bunu defalarca tekrarlarsa o zaman belki bir şeyler olabilir.O zaman herkese benden tavuklu pizza
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Nasıl adamın suçu yahu trafiği var herşeyi var bunun Sanmıyorum kimsenin işinden edileceğini ama bunu defalarca tekrarlarsa o zaman belki bir şeyler olabilir.O zaman herkese benden tavuklu pizza
    O manada dedim zaten. Eğer sürekli geciktiriyorsa adamda vardır bir problem. Yoksa işinden felan olmaz 1 defada.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Seni tanımasam hiç o manada dediğini düşünmem açıkcası Cihan Bana da bir keresinde benim verdiğim siparişten 35 dakika geçtiği için ücretsiz almaya kalkıştım çok direndi verdim parasını

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

la ben de adamdan alıyorlar sanıyordum hep verdim geçen yaz 3-4 defa sipariş vermişsek en az 2 sinde geç geldi ama adama acıdık verdik parayı. vay arkadaş ne kaybediyorsak iyi niyetimizden kaybediyoruz
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bana hiç gec gelmiyor en gec 20 dakikaya getiriyorlar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

biz didimde acayip bir yerde kalıyorduk yazın . ne sipariş versek bulamıyorlardı adamlar onlar da haklı , bazen ben bile bulamıyordum evi
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Seni tanımasam hiç o manada dediğini düşünmem açıkcası Cihan Bana da bir keresinde benim verdiğim siparişten 35 dakika geçtiği için ücretsiz almaya kalkıştım çok direndi verdim parasını
    Senle bir türlü anlaşamıyoruz zaten Hep ters anlıyorsun beni

[YOUTUBE="CqLq44byN8w"]Give me everything çakması[/YOUTUBE]

Beyler ..........

New Greece Singer desene Endo

14. Default

Milli işkence sonrası İşler Güçler morali topladı, şimdi Şili-Arjantin maçıyla modu tepeye çıkarma zamanı

edit: ooo Sebastian Pinto ilk 11'de, Seba goool gool gool! Oradan Bursa'ya telefon bekliyoruz

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Senle bir türlü anlaşamıyoruz zaten Hep ters anlıyorsun beni
    Frekanslar uyuşmuyor galiba

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar oyun içerisinde video çekmek istiyorum var mı önerebileceğiniz program ? Fraps kadar kaliteli çekmesine gerek yok, önemli olan belli bi süre çekip durmaması.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

17. Default

iks li miks li bi'şey vardı bak aklıma gelmedi şimdi adı... dur bulucam...

edit: xfire galiba

edit 2: http://beta.xfire.com/

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sağolasın, bi deneyeyim. Benim amacım Pes maçlarımın videolarını çekmek. O yüzden uzun videolar çekeceğim yani bir maçı 15 dakikalık oynuyorum.Bir türlü hem uzun hem boyutu abartmayan program bulamadım.15 dakika videonun boyutu evet yüksek olabilir, anlarım,fakat 10.3 GB olunca yuh diyor insan
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Quote Originally Posted by futureless View Post
    Arkadaşlar oyun içerisinde video çekmek istiyorum var mı önerebileceğiniz program ? Fraps kadar kaliteli çekmesine gerek yok, önemli olan belli bi süre çekip durmaması.
    Fraps full sürüm kullanabilirsin ben kullanıyorum hatta NBA'in ve Max Payne'in videolarını çekmiştim sonra Total Video Converter ile düşürüyorsun boyutu zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ne ilginç sporlar var ya. TRT Spor da Dünya Kadınlar BOCCE Şampiyonası var, Manisa'da. Hayatımda ilk kez görüyorum. Şu an ısınıyorlar, nasıl vuruyorlar ya her atışta. Bilardo-Misket (Bilye/Gülle) karışımı birşey

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sonunda Orhan Gencebay ile Bir Ömür albümünü aldım.Çok fena olmuş çok.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by futureless View Post

HyCam2 var Coşkun.Ekranın boyutunu ayarlıyorsun f2 ile başlatıyorsun artık hdd'de ne kadar boluk varsa çekiyor ama boyutu biraz fazla oluyor kayıtların.Gerçi belki ayarlanan ekra boyutuyla alakalı olabilir dosya boyutu.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Tamamdır sağolun cevaplarınız için. Ben şimdiye kadar fraps ( deneme ) camtasia falan kullandım. İstediğim olayı gerçekleştiremedim.Önerdiklerinizle deneyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arda'nın oynadığı reklamı izlediniz mi? Ben böyle saçma sapan bir reklam görmedim Arda çok komik duruma düşmüş reklamda.

http://video.milliyet.com.tr/video-i...rO5MjhwAk.html
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Fm2009 döneminde XFIRE kullanmıştım işimi görmüştü. Onu tavsiye edecektim Deus Dominus yazmış, ben de referans vermiş olayım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

3-4 gündür forumda bir hareketsizlik var sebebi ne ola ki? FM çıkıyor diye fırtına öncesi sessizlik mi nedir
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

http://haber.mynet.com/hindistanda-d...-634332-dunya/

Şu haberdeki boyutta bir örümcek öldürdük az önce mutfak duvarında çok canımı sıktı bu iş baya büyük çünkü normal incelikte de değil.

Kalın iri bişeydi.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post
    http://haber.mynet.com/hindistanda-d...-634332-dunya/

Şu haberdeki boyutta bir örümcek öldürdük az önce mutfak duvarında çok canımı sıktı bu iş baya büyük çünkü normal incelikte de değil.

Kalın iri bişeydi.
    Geleyim mi incelemeye Veteriner Hekim olarak

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Geleyim mi incelemeye Veteriner Hekim olarak

Baya büyüktü yahu ne yemişse iri bi de korkmadım değil.Öldürdük attık bi de ayaklarını topladık yerden

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=6CaZU2EsK5I&feature=youtu.be"]abov[/YOUTUBE]

insan atilla taş'a kurban olmak istiyor bunu görünce kendim utandım yemin ederim

Mesaj Yetkileri