Sayfa 4111 / 4325 İlkİlk ... 3111361140114061410141094110411141124113412141614211 ... SonSon
123,301 ile 123,330 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Abi üzülme ya sen beleşçilik görmemişsin bizim sınıftak ice tea nin dibini kapmak haraç kesenler var

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by lionelforlan View Post
    Buyur abi...

http://youtu.be/gFjBw30AA_4

bide foruma video naıl konuluyor ya bi koyamadım...
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=96789

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Teşekkür ederim...

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Bu fotoğraflar müstehcenmiş!

Doktorum programının sunucusu Zahide Yetiş, bir dernek yararına poz verdi. Bunlar panolara asılacaktı. Belediye ‘omzu açık’ dedi, reddetti.

Bir TV kanalında yayınlanan ‘Doktorum’ programının sevimli sunucusu Zahide Yetiş, Omurilik Felçlileri Derneği’nin kampanyası için ücret almadan kamera karşısına geçti. Amacı halkı bilgilendirmekti.

Sözcü gazetesinin iddialarına göre Yetiş, felç olmamak için yapılması gerekenleri anlatan fotoğraflar çektirdi. Halkı uyarıcı bilgilerle afiş haline getirilen fotoğraflar, İstanbul’daki reklam panolarına asılacaktı. Ama belediye izin vermedi…

Belediye yetkilileri ‘Sunucunun omuzları açık. Bu afişleri sokaklara asamayız’ deyip yeni çekim yapılmasını istedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu fotoğraflarda herhangi bir müstehcen durum yok, yalnız ben dernek yararına veya yardım amaçlı vs gibi soyunanları bir türlü anlayamamışımdır : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Senin dediğin olaya karşıyım, bana da anlamsız geliyor normalde. Ama birde şu açıdan bak; Femen, Peta gibi derneklerin isimlerini ve amaçlarını biliyoruz değil mi bir çoğumuz. Peki soyunmasalar varlıklarından hangimizin haberi olacaktı? Yani -tasvip edersin etmezsin o ayrı- bir şekilde seslerini duyurup amaçlarına ulaşmış oluyorlar sonuçta. Yani bizim zayıflığımızdan faydalanıyorlar. O yüzden burada soyunanları yadırgadığımız (yadırgıyorsak) kadar biz erkeklerin ne durumda olduğunu da görmeliyiz. Soyunmanın amacı ne? Dikkat çekmek... Kimin dikkatini çekmek? Tabi ki erkeklerin... Başka türlü dikkatimizi çekemiyorlar mı? Çok zor

Otomobil fuarlarında niye manken getiriyorlar mesela? Otomobilleri değil sırf mankenleri görmek için fuara gidenler var çünkü. Hadi onu bir derece anlarsın da üstteki resimde kadının omuzları açık diye tahrik olanlar varsa durum içler acısı gerçekten.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

haber bana inanirici gelmedi. Eger belediyenin boyle bir tutumu olsaydi daha onceki reklamlara da izin vermezdi. Panolarda ben cok gordum boyle resimler.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

keske tamamen ciplak olsaydi, sadece is guvenligi aksesuarlari olsaydi diyeceklerine omzu acik denmis ha

bu tip seylerde ciplaklik dikkat cekmek icindir ama muhafazakar toplumlar maalesef sapkinliklarini kontrol icin bu tip seyleri kapatma, yasaklama egiliminde. soyle bogazina kadar bir bluzla cikmali degil mi, en guzeli

esas soylemek istedigim seyi soyleyecekken gene dellendim, neyse. esas bunu soylemek icin girmistim. forumun takip edeni yeni oyunla birlikte patlama yapti. bu sene cok daha fazla ilgi cekti gibi FM oyunu.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    keske tamamen ciplak olsaydi, sadece is guvenligi aksesuarlari olsaydi diyeceklerine omzu acik denmis ha

bu tip seylerde ciplaklik dikkat cekmek icindir ama muhafazakar toplumlar maalesef sapkinliklarini kontrol icin bu tip seyleri kapatma, yasaklama egiliminde. soyle bogazina kadar bir bluzla cikmali degil mi, en guzeli

esas soylemek istedigim seyi soyleyecekken gene dellendim, neyse. esas bunu soylemek icin girmistim. forumun takip edeni yeni oyunla birlikte patlama yapti. bu sene cok daha fazla ilgi cekti gibi FM oyunu.
    Aslan payı Türkçe FM'nin, Türkçeleştirme ekibinin.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Merhabalar, arkadaşlar. Keyifler nasıl?

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Nasıl olalım reyiz. FM'deki garip ve birbirinden farklı sorunları yorumlamakla uğraşıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Gözüme çarpan hataların az olması, oyunu pek fazla oynayamamış olmamdan kaynaklanıyor sanırım. Ama evet, maç motoru sorun çıkartacak gibi biraz (herkesin yorumlarından gördüğüm kadarıyla).

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

ben 2d oynuyorum maclari, son guncellemeden sonra cok daha iyi gorunuyor mac motoru. hata aramak icin ugrasmiyorum, oynayip keyif almak icin oynuyorum zaten hatalari inceleyen bir ekibi vardir, onlar incelesin duzeltsin. simdilik 12 ye gore daha hos buldum 13u...

Benim gibi hisseden var mı bilmiyorum zamanında genç yetenek diye aldığım adamlara bakıyorum kimisi jübilesini yapmış, kiminin yaş kemale ermiş.Resmen şu CM/FM serileriyle büyüdük

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yok arkadaş,Duman gibisi yok.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

“Messi cocugunu ilk kez kucagina alinca Xavi'ye vermis. Xavi Iniest'ya, Iniesta tekrar Xavi'ye. Aliskanlik iste ”
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

CM'de bi Todorov vardı, o nerde şimdi acep

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Emma Stone doğum günü imiş bugün iyi ki doğdun güzelim

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    CM'de bi Todorov vardı, o nerde şimdi acep
    Kariyeri

Profesyonel futbol kariyerine Septemvri Sofya'da başladı. 17 yaşında, Litex'e transfer oldu. Ocak 2008'de teknik direktör Rodopa Smolyan'ın kararıyla serbest bırakıldıktan sonra Lokomotiv Plovdiv'le üç yıllık sözleşme imzaladı. Lokomotiv forması altında ilk maçına 1 Mart 2008'de, Lokomotiv Sofya karşısında çıkan Todorov, 2009-10 sezonunu Lokomotiv Mezdra'da geçirdi. 2010 yılından itibaren Vidima-Rakovski Sevlievo'da top koşturmaktadır.
    Wiki

Birçok CM yıldızı gibi Todorov'un da kaderi gerçek hayatta oyundaki gibi gitmemiştir. Bir kere Todorov aslen bir forvet değil, hücuma dönük orta saha oyuncusudur. 17 yaşındayken Septemvri Sofia'dan Litex'e 200 bin euroya transfer olmuş, Litex'de 2002-05 yılları arasında forma giymiş ancak bekleneni veremeyince Lokomotiv Plovdiv, Lokomotiv Mezdra gibi takımlarda oynamış ve bugün Vidima Rakovski forması giymektedir. Takımı Bulgar 1. Ligi A PFG'de son sırada. 25 yaşına gelmiş oyuncunun kariyerinin asla sanal alemdeki gibi olmadığını söylememize gerek yok herhalde. Oyundaki değişmez partneri Georgi Kakalov'un da kariyeri ondan farklı olmadı. Bugün 26 yaşında, geçtiğimiz yıl iflasını açıklayan ve şu an Bulgar 3. liginde mücadele eden Botev Plovdiv forması giyiyor.
    http://vliegendenederlander.blogspot...i-todorov.html
    ...

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

yapma be todorov ah eskiler ah. Ne günlerimiz geçti şu Fm-Cm başında. Biraz duygusala bağladım da bugün.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir/Akçay

şu cmde sanal b,r futbolcu vardı kımdı o efsane?

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Eveeet, emin adımlarla gidiyoruz... İyi uykular Türkiye!

Atatürk izi silindi!

İşte yeni YÖK...

YÖK, kamuoyunun tartışması ve üniversiteler ile STK'ların görüşlerini bildirmesi için yeni yasa taslağını açıkladı. Açıklama, YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya tarafından 6 Kasım 1982 yılında kurulan YÖK'ün 30. yılını kutlamasına 1 gün kala yapıldı. Dikkat çeken "sivilleşme" adımları içeren taslakta YÖK'ün adı değiştirilerek TYK (Türkiye Yükseköğretim Kurulu) oldu. Mevcut yasada zorunlu olarak okutulan Atatürk İnkılapları, Türk Dili dersleri yeni taslakta yer almadı. "Yükseköğretimin Amacı" başlıklı bölümden "Atatürk İlkeleri doğrultusunda eğitim" maddesi de çıkarıldı. Üniversitelerarası Kurul da yeni taslakta yer bulmazken bu Kurul yerine "Rektörler Kurulu" oluşturuldu. Bu kurul ile YÖK Denetleme Kurulu'na Genelkurmay Başkanlığı'nın temsilci atamasını sağlayan düzenlemeler de kaldırıldı.

ATATÜRK İLKELERİ YOK

Mevcut YÖK Kanunu'nda "Yükseköğretimin Amacı" başlıklı 4. maddesinde yer alan "Öğrencilerini; Atatürk, İnkılapları ve ilkeleri doğrultusunda Atatürk milliyetçiliğine bağlı yetiştirmek" yeni taslakta yer almadı. Mecvut kanunun "Ana İlkeler" başlıklı 5. maddesinde yer alan, "Öğrencilere, Atatürk İnkılapları ve ilkeleri doğrultusunda Atatürk milliyetçiliğine bağlı hizmet bilincinin kazandırılması sağlanır" ifadesi de yeni taslakta yer almadı.

ZORUNLU DERS KALKTI

YÖK Kanunu'na göre üniversitelerde zorunlu olan "Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi", "Türk dili", "yabancı dil" zorunlu dersleri de artık zorunlu olarak okutulmayacak. Yeni taslakta bu düzenleme de yer almadı. Mevcut yasada bu derslerin en az iki yarı yıl olarak programlanacağı ve uygulanacağı da düzenlenmişti.
    'İlkokulu dini kurallarla yönetiyor!'

ADANA’da Eğitim-Sen Şube Başkanı Kamuran Karaca, kentteki bir ilkoköğretim müdürünün okulu dini kurallara göre yönetmeye çalıştığını iddia etti.

Sendika binasında basın açıklaması yapan Karaca, Merkez Yüreğir İlçesi’ndeki bir ilköğretim okulunda öğrenci ve öğretmenlere baskı yapıldığını, seçmeli ders almak isteyen öğrencilerin dini ağırlıklı dersleri seçmek zorunda bırakıldığını öne sürdü. Karaca, "Okul müdürü, aile ve öğrencilere yönlendirme yaparak, ağırlıklı olarak dini bilgiler başlıklı derslerinin seçilmesi yönünde velileri yönlendirdiği bilgilerini aldık. Yaptığımız araştırmada seçmeli ders olarak okulda, sadece Hz. Muhammed’in Hayatı, Temel Dini Bilgiler, Kuran-ı Kerim ve Matematik dersleri seçmeli ders olarak belirlenmiştir" dedi. Okul müdürünün ansiklopedi ciltlerindeki ünlü ressamların çizdiği kadın resimlerini dahi yırttığını iddia eden Karaca, şu iddialarda bulundu:

"Okul müdürü tarafından okulda yaşatılan emrivaki ve olumsuzluklar artarak devam etmektedir. Okul müdürü okulu neredeyse din kurallarına göre yönettiği bilgileri geliyor. Evinden kaçan bir kız öğrenci hakkında konuşurken, ’Şerri kurallara göre’ diye başlayan sözler sarfettiğini duyuyoruz. Okulda geçen eğitim öğretim yılında başlatılan ’Mürekkep Damlası’ projesi kapsamında okul koridorlarında oluşturulan panolara dizilmek istenen Ana Britanica Ansiklopedileri’nden birinde bulunan kübist akımla çizilmiş kadın resmini yırttığını duyduk. Bunlar kabul edilemez."
    İzmir Kordon’da fetva timi

İzmir Kordon'da bir süredir faaliyet göstermekte olan cübbeli ve sarıklı kişiler, çevrelerinde gördükleri kişilere dini telkinlerde bulunuyor.

9 Eylül Gazetesi’nden Figen Bican’ın haberine göre iki cüppeli ve sarıklı kişi, Kordon boyu yürüyerek oturan herkese 'aleykümselam' diyor, selam veriyor, özellikle birbirine sarılı vaziyette oturan sevgililerin yanına yaklaşıp “Allah'ın emir ve yasaklarına uyun” fetvası veriyordu. Kadınlara 'başınızı örtün', 'erkeklere ise sağınıza solunuza bakmayın' gibi cümleler kuran cüppeliler, Kordon'da rahatlıkla dolaştı, vatandaşın 'nasihat' diye adlandırdığı fetvalarını dillendirdi.

"Kızım senin kapanmam lazım"

Cüppeliler, bisikletle çerez ve su satan kasketli seyyar satıcının önüne çıkarak, 'Amca şapkayı çıkar, fes tak. Dinimizin emir ve yasaklarına uyalım. Senin yaşın gereği gençlere örnek olman lazım' dediler. İsmini vermek istemeyen bir çift, cüppeli ve sarıklı hocaları Kordon'da birkaç aydır gördüklerini belirtti. Genç çift, 'sizinle ne konuştular' diye sorduğumuzda ise, “Allah'ın yasak ve emirlerine uyun. Kur'an öğrenin ve okuyun. Kızım senin kapanmam lazım” cümlelerini kurduklarını belirttiler. Lise öğrencisi iki gencin de yanına yaklaşan ve sohbet eden cüppeliler, gençlere 'etrafınıza bakmayın, önünüze bakın” dediler. Gençler, cüppelilerin kendilerine 'kızlara bakmayın' dediklerini belirttiler.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Yetmez ama Abi.

Şu an okulun akıllı tahtasından giriyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

PKK eski yöneticisinin tanık, TSK eski yöneticilerinin sanık olduğu davayı da gördük. Muazzam ilerliyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

şok etkisi yapmıyor artık hiçbir şey...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Dünya'da İktidar'a bağlı kaç tane "Özel Yetkili Mahkeme" vardır ki : )
    Hukuk evrenseldir, Özel de ne ?
    ...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sıkıntı yapmayın beyler hedef 2023
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

İzmir Kordon’da fetva timi

İzmir Kordon'da bir süredir faaliyet göstermekte olan cübbeli ve sarıklı kişiler, çevrelerinde gördükleri kişilere dini telkinlerde bulunuyor.

9 Eylül Gazetesi’nden Figen Bican’ın haberine göre iki cüppeli ve sarıklı kişi, Kordon boyu yürüyerek oturan herkese 'aleykümselam' diyor, selam veriyor, özellikle birbirine sarılı vaziyette oturan sevgililerin yanına yaklaşıp “Allah'ın emir ve yasaklarına uyun” fetvası veriyordu. Kadınlara 'başınızı örtün', 'erkeklere ise sağınıza solunuza bakmayın' gibi cümleler kuran cüppeliler, Kordon'da rahatlıkla dolaştı, vatandaşın 'nasihat' diye adlandırdığı fetvalarını dillendirdi.

"Kızım senin kapanmam lazım"

Cüppeliler, bisikletle çerez ve su satan kasketli seyyar satıcının önüne çıkarak, 'Amca şapkayı çıkar, fes tak. Dinimizin emir ve yasaklarına uyalım. Senin yaşın gereği gençlere örnek olman lazım' dediler. İsmini vermek istemeyen bir çift, cüppeli ve sarıklı hocaları Kordon'da birkaç aydır gördüklerini belirtti. Genç çift, 'sizinle ne konuştular' diye sorduğumuzda ise, “Allah'ın yasak ve emirlerine uyun. Kur'an öğrenin ve okuyun. Kızım senin kapanmam lazım” cümlelerini kurduklarını belirttiler. Lise öğrencisi iki gencin de yanına yaklaşan ve sohbet eden cüppeliler, gençlere 'etrafınıza bakmayın, önünüze bakın” dediler. Gençler, cüppelilerin kendilerine 'kızlara bakmayın' dediklerini belirttiler.
    Kordonda çok uğraşırlar onlar, İzmir gavurdur böyle gençliği oldukça da uzun süre gavur kalır. Çok yanlış yerde uğraşmışlar, üstlerine iki üç boş bira şişesi gelir yakında...

Ayrıca hayret hiç görmedim bu adamları ben.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Ayrıca hayret hiç görmedim bu adamları ben.
    Ben de görmedim Sözcü haberi olabilir : )
    ...

Mesaj Yetkileri