Sayfa 4112 / 4325 İlkİlk ... 3112361240124062410241104111411241134114412241624212 ... SonSon
123,331 ile 123,360 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Aslında yaptıklarının pek yanlış bir tarafı yok, sadece öğüt ve tavsiye vermişler yanlış anlaşılmasın bu dediklerim bu kadar büyütmenin manası yok anlatmak istediğim. Kafa sallayıp geçebilirsiniz ya da öğütleri dinleyip bir yola girebilirsiniz bu sizin elinizde olan bir şey bunu bu kadar büyütmenizi anlayabilmiş değilim, yollarda gezip İncil kitabını bedava veren misyonerler neden bu kadar büyütülmedi de bu büyütüldü ki ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar merhaba, bir şey soracağım. fm'yi steam'den bu pc'ye indirdim, aynı serial ile başka pc'ye indiremez miyim? yani başka pc'de de oynamak için ne yapmam lazım?

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Krusty View Post
    arkadaşlar merhaba, bir şey soracağım. fm'yi steam'den bu pc'ye indirdim, aynı serial ile başka pc'ye indiremez miyim? yani başka pc'de de oynamak için ne yapmam lazım?
    Başka bir pc'den online olur ve oyunu oraya da indirirsin. Fakat girerken bi kod isteyecek; çünkü farklı pc'den login olmaya kalktığında seni başkası gibi görüyor. Bu kod e-mail'ina gelecek ve o kodla login olabilirsin. Her zaman bu olayı tekrarlayarak istediğin yerde oyunu indirip, oynayabilirsin.

5. Default

Steam'i o oyunu oynamak istediğin pc'ye kuruyorsun, hesabınla giriş yapıyorsun, oyunu indiriyorsun keyfine bakıyorsun Yalnız offline mod'a geçmediğin sürece iki pc'de aynı anda açamazsın oyunu.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

çok teşekkür ederim. ayrıca oyunu beğendiniz mi? ben o bir zamanlar CM ile karşılaştırıp beğenmediğimiz eski FM serilerini mumla arıyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

TTNET 49 liralık sabit ücret paketimi kafasına göre (size onu verdik bunu verdik) diyerek 63 liraya çıkarmış. Ne Rezil Ülkedir Allah'ım Allah'ım... Dünya'da bu kadar soyguncunun bir arada olduğu kaç tane ülke var ?
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

TTNET bir dert Vodafone iki dert arkadaş bak benim de aklıma vodafone'u getirdin şimdi. Faturalı hat kullanıyorum 500 dk + 5000 sms vardı ilk aldığımda 25 liraya. Bir gün aradı bunlar, 5 tl ek ücret karşılığında dakikalarınızı ikiye katlayalım dediler, cazip geldi kabul ettim.1000 dakika konuşma sürem var diye rahat davranırken ilk defa 500 dakikayı bu ay doldurmuşum, vodafone'dan gelen mesaj, aylık 500 dakika sürenizin tamamını doldurdunuz hesap kesim tarihine kadar dakikası bilmem kaç kuruştan konuşabilirsiniz. Eee , 1000 dakikam ne oldu benim ? aylardır 5 lira 5 lira götürüyorlar Zaten hiç bir ay sonunda tam tarifemde yazan fiyat kadar gelmedi fatura hep bi yerlerden giydirdiler bi de bu çıktı başıma.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sen yine istemişsin bu efendiler kendi kendine tarife çıkarıp fiyat yükseltiyolar hayatımda bu kadar saçma bir şeye şahit olmadım. Bu Andre Santos'u transfer etmeye giderken yanında istememenize rağmen 300 bin €'luk Cristian'ın 5 milyon €'ya kakalanması gibi bir şey. Onu alıyorsunuz da bunu da alın, öyle veririz, yok öyle yağma : )
    ...

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Konu açılmasının gereksiz olduğunu düşündüğümden buraya yazıyorum. Sizlerin de bildiği gibi Obama tekrardan devlet başkanı seçildi. Buna rağmen Romney, Temsilciler Meclisi'nde üstünlük sağlamayı başardı. Önümüzdeki dört yıl içerisinde ABD'de enteresan bir yönetim bizleri bekliyor olacak. Sizlerin fikirleri nelerdir bu konuda?

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

ABD'de muhalefet diye birşey olacağını zannetmiyorum. Yani isim olarak vardır sadece. Hepsi bir emir tarafından yönetiliyordur. Gerçi sadece ABD mi ? Neredeyse tüm dünya bir emir tarafından yönetiliyor
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başkanlık sistemi ile bizim kullandığımız Parlementer sistem biraz farklı. Başkanlık sisteminde bir yürütme erki yasama organından bağımsız bir şekilde ilerler. Başkanlık sisteminde yasamanın yürütmeyi fesh etme yetkisi yoktur ama Parlementer sistemde yasamanın parlamentoya ait olduğu, yürütmenin de parlamentonun denetiminde olduğu sistemdir.

Durum böyle olunca Romney'in temsilciler meclisinde üstünlük sağlaması Obama'yı bizdeki sisteme nazaran pek etkilemez. Zaten ABD'de kim gelirse gelsin nasıl bir oluşum olursa olsun genel politika aynıdır ve aynı kalacaktır : )
    ...

frekansı 2,5 x 10 üzeri 14 hz olan bir elektromanyetik ışımanın dalga boyu kaç nanometredir

beyler biriniz el atın yarın sınav var. çözemedim şunu.

bu arada c=ışık hızı= 3 x 10 üzeri 8 olarak verilmiş bu da benden size kıyak olsun

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

40 .

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Adam taksim meydanında kilitli kalmış

http://www.haber3.com/saka-degil-bur...2-p1.htm#image

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yılmaz Özdil harika bir yazı yazmış yine:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21874558.asp
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Vaay Yenilik gelmiş.Üstteki seçeneklerde bizimle beraber aşağı iniyor
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Vaay Yenilik gelmiş.Üstteki seçeneklerde bizimle beraber aşağı iniyor
    Ben söyleyecektim de emin olamadım sora demesinler o kadar haşır neşirsin bunu bilmiyo muydun diye

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bak bu güzel olmuş işte.
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Teşekkürleri kabul ediyorum beyler. Nasıl fikir ama

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Teşekkürleri kabul ediyorum beyler. Nasıl fikir ama
    Güzel fikir de ben hala alışkanlık en tepeye çıkıyorum
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Alışmak zaman alacak. Bende öyle yapıyorm hala

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Çok kötü olmuş ne gereği vardı

Ben de hiç beğenmedim açıkçası

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Stil olarak biraz daha güzelleştirilir zamanla fakat tüm forumların, sosyal sitelerin kullandığı bir özellik artık bu. Facebook, twitter, bilindik forum siteleri.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende pek beğenmedim ancak alışacağız bir şekilde yapacak birşey yok.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Cihan okulu bitirip de bir süre işsiz beklerse site tamamen değişir sanırım. Okul yoğunluğu vardır, ona rağmen ilginç ve çok denişik şeyler düşünüyor adam. Sen inek düşün, at düşün, bunları nasıl iyileştiririm, geliştiririm diye düşün arkadaşım
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Cihan okulu bitirip de bir süre işsiz beklerse site tamamen değişir sanırım. Okul yoğunluğu vardır, ona rağmen ilginç ve çok denişik şeyler düşünüyor adam. Sen inek düşün, at düşün, bunları nasıl iyileştiririm, geliştiririm diye düşün arkadaşım
    Yeni sitenin veri tabanını ben düzenleyeyyim miii ? Ne dersiniiiz ?? Evet dedğinizi duyar gibiyiim.

[YOUTUBE="Z944_prBVto"]Hayri Gülle[/YOUTUBE]

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Football is simple,but Football Manager is not

Çok güzelmiş ya bu.

Mesaj Yetkileri