Sayfa 4160 / 4325 İlkİlk ... 3160366040604110415041584159416041614162417042104260 ... SonSon
124,771 ile 124,800 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Ben serin havada oynadığım için bişey terle ilgili bi sıkıntı olmadı pek ancak şimdi nolur bilemem. Ne ince giy ne de kalın arasını bul kendin Bi de sakın durup nişan almaya falan çalışma biraz yetenekli adam varsa çıkar indirir seni, zaten bi kaç atıştan sonra kendiliğinden ayarlarsın hedefi.
    Yeni fırsat buldum da yazayim İnce giyindim ve ona rağmen sırılsıklam oldum Toplam 2 senaryo halinde 8 oyun oynadık. 3-1/3-1 kazandık ikisini de. Sadece 2 kere vuruldum onlarda da mermi üstümde patlamadı. Boya izi olmadan öldüm yani Oyun olarak da baya iyi oynadım. Toplamda 30 liraya patladı ama değdi

Birde Paintball yorgunluğunun üstüne o gece 0 uykuyla Ankara'ya Anıtkabir'e gittik. Saatlerce yürüdük ve şuan bitmiş haldeyim
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Opel Astra resmi eklemistim bi kac ay once son anda caydirdilar, opel alma dediler.

Honda "hayat onda" slogani baslatiyorum. Bir gun araba almaya gittiginizde bu sloganimi hatirlayin, cok araba kullandim bunun gibisini kullanmadim.

honda kalitedir, candir. bir kere bile sikayetim olmadi, honda disinda araba kullanmadim.
    yeni kasalar biraz tipsiz de olsa konfor ve kullanimi A kalite.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Hondalar harbiden bir başka her anlamda mükemmeldir.

İyi akşamlar ahali.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

http://www.tvyo.com/tvyohaber/video/...64e5d1f7b57360

Sesine kurban olayım ben senin ATAM. Sen konuş ömür boyu dinlesin bu vatan seni..

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

6. Default

Şimdi maç 2-0 böyle deplasman tribünlerinden k.ydukmu sesleri yükseldi falan neyse dakika 35 Şaban Genişyürek oyuna girdi 2 gol attı ilk yarı 2-2 bitti. 2.yarı 3-2 olmuş maç yenilen takım öne geçmiş şimdi nasıl çıldırmasın yani taraftar e şimdi k.ydukmu sesleri fena şekilde bütün İzmir'e yayıldı ne kadar ilginç.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

honda'larda ki motor süper.
    ama bende vosvos takıntısı var

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Çooooook uzun bir aradan sonra tekrar merhabalar, en son turnuvaya kayıt oldum; fakat malesef pc başına henüz daha yeni geçebildim. Sağlık sorunları peşimi bırakmıyor.
    Özlemişim...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beyler Facebook'ta feci bir virüs dolaşıyor aman dikkat!

Bir arkadaşınız video paylaşıyor ve size şunun gibi bir şey yazıyor "Arkadaşlar sizin fotonuzu da ekledim, yorum yaparsanız sevinirim" gibi bir şey. Video şeklinde basıyorsunuz ve flash player yüklü değil diye uyarı veriyor. Yüklediğiniz anda Facebook adresiniz manyağa bağlıyor. Kendi kendine milyon tane sayfa beğeniyor.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

http://gundem.milliyet.com.tr/redhac...23/default.htm

reyhanlidaki sis perdesi yavas yavas aralaniyor. iktidarin etegi tutusmaya basladi. redhackin basina sizdirdigi belgeler cok konusulur. bakalim neticesi ne olacak bunun.
    Last edited by TeNaciOUS MidFieLdeR : 23.Mayıs.2013 at 19:28

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    http://gundem.milliyet.com.tr/redhac...23/default.htm

reyhanlidaki sis perdesi yavas yavas aralaniyor. iktidarin etegi tutusmaya basladi. redhackin basina sizdirdigi belgeler cok konusulur. bakalim neticesi ne olacak bunun.
    Bir şey olacağı yok çıkıp durmadan bir şeyleri yalanlıyorlar. Her zamanki gibi bahane üretip, sıvamaya çalışıyorlar. Yazılacak çok şey var ama işte forum kuralları sınırlıyor. Jandarma komutanlığından bir er gözaltına alınmış. Tek bir erin sızdırdığı süsünü verdiler İsteseler 50 tane er gözaltına alınsa o belgenin içeriğini açıklayamazlar. Bunun izahı yok ama işte kayıtsız kalındığı için iki gün sonra unutulacak muhtemelen.

Ha bide göz altına alınan erin adı falan belli değil göremedim hiç bir kaynakta

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alkol satışına ve tüketimine ilişkin geniş sınırlamalar getirilen alkol yasasının TBMM görüşmelerinde yasaklar daha da genişletildi. Buna göre turizm bölgeleri dahil olmak üzere büfe ve marketlerde akşam 20.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında alkollü içki satılamayacak. Ayrıca, dizi, sinema filmi ve müzik kliplerinde alkollü içki tanıtımı ve reklamı yapılamayacak.

Bundan sonraki adım , ülke genelinde hiç bir şekilde alkol satılmaması. Hadi bakalım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Nasıl yani ? Şimdi örneğin bu akşam büfeden içki almak isteyen alamayacak mı ?

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    34

Bu yasağa göre alamayacak, ancak saat 20 değil 22'den sonra olması gerekiyor. Yaşasın yasaklar, yasakçı zihniyet(!)

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Böyle saçma yasaklar koyacağına tamamen kaldır içki üretimini.Tabi alacak olanın yine alacağını bildikleri için içkiden gelen paradan olmak istemiyorlar ''devlet ekonomisi'' için Gösterişten başka bir şey değil.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Nasıl denetleyecekler ki. Adım başı büfe var. Satılır bence yine de.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Uygulaması zaman alır zaten onun hemen uygulamaya geçmesi çok zor. Ayrıca içki satışı barlarda devam ediyor o saatten sonra, dayandıkları nokta sokaklarda satış yapılmayıp sarhoş insanların diğerlerine rahatsızlık vermemesi. Verdikleri avrupa örnekleri falan da bu nedenden dolayı ama bir çok icraatları yüzünden yaptıkları hiçbir işe iyi gözle bakmıyor ve bakmayacak özellikle genç kesim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şikayet edecek adam çok, rahatça uygulanır bu yasak
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Şikayet edecek adam çok, rahatça uygulanır bu yasak
    Aynen, memleket yobaz dolu.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Kusurları saklamak için bir şeyleri yasaklayıp gündem değiştiriliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

İçecek adam 10'dan önce alıp içecek de ne kadar saçma bir karar hala anlayamadım.Hayır sarhoş adamın rahatsızlığı ise söz konusu olan bardan çıkan adamda yapar,meyhaneden çıkan adamda,ya da 10'dan önce alıp içen adam da yapar o rahatsızlığı.Sıradaki yasağı bekliyoruz
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Yurt disinda yasamanin faydalari abi içki serbest hersey serbest

saka bir tarafa istedikleri kadar yasaklasinlar içecek adam 10 dan oncede stok yapar hatta ve hatta illaki tekelci tanidiklarimiz vardir 10 dan sonrada her turlu alinir yani.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bir tane de hayırlı iş yapın be kardeşim.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Tmsf borçlarına karşılık Digiturk ve bir çok şirkete daha el koymuş. Turkcell için 30 gün mühlet vermiş. Çukurova grubuna neler oluyor çok ilginç.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by byariff View Post
    Yurt disinda yasamanin faydalari abi içki serbest hersey serbest

saka bir tarafa istedikleri kadar yasaklasinlar içecek adam 10 dan oncede stok yapar hatta ve hatta illaki tekelci tanidiklarimiz vardir 10 dan sonrada her turlu alinir yani.
    Ingilterede ayni yasak var yurt disi demisinde. Cogu yerde 22.00 bazi yerlerdede 23.00'den sonra icki satilmiyor.

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Tmsf borçlarına karşılık Digiturk ve bir çok şirkete daha el koymuş. Turkcell için 30 gün mühlet vermiş. Çukurova grubuna neler oluyor çok ilginç.
    15 senedir karamehmet'i yemeye çalışıyorlar yeni bir şey değil.
    Son ihaleyi hatırla hem devlet hem de devletin baş yalakası beraber ihale bedelini nasıl yükseltmişlerdi. Karamehmet inat etmiş devam etmişti. Ama çok güçlü adam o bakalım neler olacak.
    Adamın elinden Yapı Kredi'yi aldılar, Turkcell'in cogunlugunu aldılar bir medya kaldı. Cem Uzan'ın elinden star tv nasıl alınıp birilerinin baş yaverine bedavadan verildiyse aynı durum. Yine TMSF ile yine aynı muhabbetler.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Ingilterede ayni yasak var yurt disi demisinde. Cogu yerde 22.00 bazi yerlerdede 23.00'den sonra icki satilmiyor.

burda serbestde alla alla ingiltere gibi alkolik bir ulkede nasil yasak olabilir ilginç

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bunlarda isyan ediyor ama alistilar bol bol alip evse stok yapiyorlar

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

http://www.ntvmsnbc.com/id/25445034

Haberin üstündeki reklam efsane olmuş yalnız

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Vallahi dün gece arkadaşla kadıköyde barda müzik programı yaptık. Arada rakılarımızı da içtik. Ooooh mis Hükümete gelsin
    FM Gazetesi

Mesaj Yetkileri