Sayfa 4204 / 4325 İlkİlk ... 3204370441044154419442024203420442054206421442544304 ... SonSon
126,091 ile 126,120 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Puskas Academy F.C. takımını takip eden var mı ? Gençler mi oynuyor nasıl bir takım ?
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    Syfaya reklam almışız sanırım bi tuhaf geldi
    Yeri de baya iyi reklamların

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Reklam uygulaması bence çok kötü olmuş.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

https://twitter.com/NocnaMora hesabını spamleyebilecek işi gücü olmayan arkadaslar var mıdır acaba )
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    https://twitter.com/NocnaMora hesabını spamleyebilecek işi gücü olmayan arkadaslar var mıdır acaba )
    Koydum spami
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Trafiğinde araba kullandın mı Görkemim
    Görmedim abi cevabı geç veriyorum kusura bakma.

Valla kullandım, o an tepkilerim farklı oldu tabii.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Bende spamladım.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tesekkür ederim arkadaslar. O adresi almak istiyorum fakat sagolsunlar gereksiz bir hesaba almıslar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Görmedim abi cevabı geç veriyorum kusura bakma.

Valla kullandım, o an tepkilerim farklı oldu tabii.
    Sen araba kullanacak kadar büyüdün mü la

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Dikkat dikkat! Cenker Guner araba kullanmayi ogrendiginden, vatandaslarimizdan acil bir durum olmadigi surece trafige cikmamalarini rica ediyoruz. Unutmayin; artik can guvenliginiz tehlikede.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Şunu
    izlemenizi tavsiye ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Şunu
    izlemenizi tavsiye ederim.
    Konu açtık la o kadar

http://forum.turksportal.net/vb/show....php?p=2576876

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

İbrahim Seten'in klasik herkesin arkasından konuşma girişimi bu sefer fena patlamış.

Nihat Doğan'a laf atmış ama eminim pişman olmuştur aldığı cevaplar ile. Twitter da sözlü düello yaptılar ama Nihat fena ağır şeyler söylemiş.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Adamlar da seviye yerlerde yahu.. Bunlar gibiler böyle kitlelere hitap ediyorlar ya ona yanıyorum işte..

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    Adamlar da seviye yerlerde yahu.. Bunlar gibiler böyle kitlelere hitap ediyorlar ya ona yanıyorum işte..
    Türkler kimleri ciddiye alacaklarını çok iyi biliyor dostum boşver onlar hitap ettiklerini sanıyorlar aslında bir cacık yapmıyorlar.

Beni üzen bu adamların televizyon sektöründen para kazanması.

Biz bunlara güler geçeriz. Bunlarda birbirine ana bacı sövüp 1 ay sonra aynı programda hiç bir şey olmamış gibi konuşacak türden insanlar zaten.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

TV veya sinema, ne olursa olsun bu şekilde para kazanan insanlar emin olun elindekini avucundakini tez zamanda kaybediyorlar, sonra yien ekranlara çıkıp ağlıyorlar halkımız bize bakmıyor diye. Haydan gelen huya gider, boşverin siz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu haydan gelenin huya gitmesi değil ki. Sen zamanında yatırımını yapmaz isen, ileriye yönelik düşünmezsen böyle olur tabi. Onların kafasızlığı. Neden haydan gelmiş olsun ki?
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Bu haydan gelenin huya gitmesi değil ki. Sen zamanında yatırımını yapmaz isen, ileriye yönelik düşünmezsen böyle olur tabi. Onların kafasızlığı. Neden haydan gelmiş olsun ki?
    Topluma bir katma değeri olmadan elde edilen kazanç haydan değil de nereden gelmiş oluyor açıklar mısın?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Radyo ve TV'cilik de bir meslek. Adam hayatını ondan kazanıyor. Geliri normal mesleklere göre biraz daha yüksek oluyor genelde tabi. Ama bunda büyük kanallarda görev almanın etkisi var. Adamlar çalıp çırpıyor mu? Haram yolla para mı kazanıyor? Gayet mesleği ile para kazanıyor. TV'de gördüğün aptal görünümlü bir çok insan aslında çok akıllı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Aptal akıllı olup olmamasıyla bir ilgisi yok bunun, içlerinde akıllısı da vardır aptalı da her sektörde olduğu gibi, serzenişim ona değil.

Meslek diyorsun. Bunların içinde bu işin eğitimini alıp gerçekten alt kademeden yükselen, aldığı para düşük de olsa yüksek de olsa bir emeğin neticesi olan insanlar vardır, onları kastetmediğim çok açık, lafı başka yere çekmeye gerek yok, onlarınki meslektir doğru. Aldıkları parada filan da gözümüz yok, üstelik bu insanlar zaten nereden geldiklerini bildiklerinden onları ileride ekranlar önünde ağlarken göremeyiz.

Ama sıfır eğitimle, sırf Allah vergisi bazı yetenekleriyle (dış görünüş, ses vs.), üstelik bu yeteneklerinin üzerine yatıp zerrece kendini geliştirmeden, herhangi bir emek sarf etmeden, belli bazı kişilerin ya yardımıyla ya da onların şöhretinden faydalanıp onların üzerine oynayarak para kazanan, az veya çok bu bile önemli değil, insanların sayısı da hiç az değil. Bunlar salak da olsa allame-i cihan da olsa işte bunların kazandığı para haydan geliyor demektir ve gideceği yer bellidir.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Mesela Kıvanç Tatlıtuğ. Bu adama saygı duyarım çünkü Allah vergisi bir şeyin üzerine koyup kendini geliştiren, olanla yetinmeyen bir adam.

Ama Nihat Doğan tarz adamlara saygım da yoktur, bunların kazandığı paraya da, ne kadar kazanırsa kazansın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Anladım demek istediklerini. Tabi ki eğitim alarak işini hakkıyla yapanlar, bize daha çok şey katanlardır. Ancak yine de aşağıda söylediklerine katılmıyorum. Adam doğuştan gelme yeteneği vardır, bunu kullanmasını bildikten sonra neden sıkıntı olsun ki? Allah vergisi diyorsun, e madem Allah vermiş neden adam istediği şekilde kullanmasın? Madem böyle bir yeteneği varsa tabi ki bir şekilde bunu paraya dönüştürecek. Adam kumardan kazanmıyor, kimsenin hakkını yemiyor... Bunları yapanlar vardır elbette, şöhret adı altında kendini kaybedenler falan filan. Ama işte onlar kafasız. Hiç de haydan gelme değil o para. Onlara altın tepside sunulmuş bir fırsattır bu. Kullanmasını bileceksin.

- Nihat'ı bende sevmem.
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Haydan gelme olayı daha farklı bir şey değil mi yahu ? Havadan gelen para gibi bir şey o. Kumar gibi 1 koyup 1000 alıcan ya da faizden kazanıcan. Yani gram emek harcamadan, havadan gelirse haydan gelmiş oluyor. Gerçi kullanmasını bilip sapıtmadıktan sonra para nereden gelirse gelsin kolay kolay gitmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Seten gereksiz satasmis, Nihatin ne oldugu zaten belli birde senin yazmana gerek yoktu.

Insanlarin kendisinden nefret etmesi hosuna gidiyor bu adamin galiba

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Anladım demek istediklerini. Tabi ki eğitim alarak işini hakkıyla yapanlar, bize daha çok şey katanlardır. Ancak yine de aşağıda söylediklerine katılmıyorum. Adam doğuştan gelme yeteneği vardır, bunu kullanmasını bildikten sonra neden sıkıntı olsun ki? Allah vergisi diyorsun, e madem Allah vermiş neden adam istediği şekilde kullanmasın? Madem böyle bir yeteneği varsa tabi ki bir şekilde bunu paraya dönüştürecek. Adam kumardan kazanmıyor, kimsenin hakkını yemiyor... Bunları yapanlar vardır elbette, şöhret adı altında kendini kaybedenler falan filan. Ama işte onlar kafasız. Hiç de haydan gelme değil o para. Onlara altın tepside sunulmuş bir fırsattır bu. Kullanmasını bileceksin.

- Nihat'ı bende sevmem.
    Kıvanç örneğini verdim mesela. Adam yakışıklı diye ekranlara atılıp sadece tipiyle para kazanmaya çalışmadı, madem oyunculuk yapıyorum bunu hakkıyla yapmayalım diye düşündü ve kendini geliştiriyor.

Kumardan kazanma vs. meselesine çok takıldın. Ben bunların kazandığı para haramdır filan demiyorum, hakkını vermeliler diyorum.

Futbolla içli dışlı bir ortamdayız, bir de oradan örnek vereyim.

Aydın Yılmaz'ın Allah vergisi bir yeteneği var mesela ama kendini geliştirme sıfır bu adamda, vurdumduymaz. Şimdi bu adamın sırf hızlı diye, Konya'ya bir gol attı diye bunun üzerine bir kariyer inşa etmesi, milyon eurolar kazanması, en güzel arabalarla dolaşması vs. bir emek ürünü mü sence?

Bu ülkede bu iş yapmayan insanlar işlerinde tutunabilmek için özverili olmak zorundaysa bunlar daha fazla özverili olmak zorunda.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Haydan gelme olayı daha farklı bir şey değil mi yahu ? Havadan gelen para gibi bir şey o. Kumar gibi 1 koyup 1000 alıcan ya da faizden kazanıcan. Yani gram emek harcamadan, havadan gelirse haydan gelmiş oluyor. Gerçi kullanmasını bilip sapıtmadıktan sonra para nereden gelirse gelsin kolay kolay gitmiyor.
    Havadan geliyor işte. Gülben Ergen kimdir? Hiçbir özelliği olmayan, İbrahim Tatlıses sayesinde bugünlere gelmiş birisi. Hepsiburada reklamından 500.000 USD almış, bu neyin emeğinin sonucu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aydın Yılmaz'ı da Gülben Ergen'e de o paraları verenler suçlu ozaman. Adamın ya da kadının ne kabahati var? Bana gelse biri 500 bin lira verse şu reklamda oyna dese oynarım yani. Verdiğin örneklerde karşı tarafa bakmak lazım bence. Sen yanlış açıdan bakıyorsun gibi geliyor bana.
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Aydın Yılmaz'ı da Gülben Ergen'e de o paraları verenler suçlu ozaman. Adamın ya da kadının ne kabahati var? Bana gelse biri 500 bin lira verse şu reklamda oyna dese oynarım yani. Verdiğin örneklerde karşı tarafa bakmak lazım bence. Sen yanlış açıdan bakıyorsun gibi geliyor bana.
    Hayır ben ahlak açısından bakıyorum. Biri bana hak etmediğim bir para verse hak etmek için elimden geleni yaparaım, bu tarz insanlar yapmıyor. Parayı almamazlık da etmiyorlar parayı hak etmek için bir çaba da göstermiyorlar.

Hak etmediğin bir şeyi almak veya alsan bile onu hak etmeye çalışmak ahlaklı mı değil mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tabi ki bana verilen bir görevde para kazanacaksam hak etmek isterim. Ama bu görevi ve parayı veren kimse bunu sürekli yapıyorsa suçu onda aramak lazım. Mesela Nihat Doğan vasıfsız bir adam bana göre. Ama sürekli çıkartıyorlar prim yapıyor diye. Bu artık Nihat'ın değil yapımcıların suçu. Adam bu şekilde sürekli para kazanıyor. E adam da bunu kullanıyor ne yapsın. Dürtüyorlar adamı
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Tabi ki bana verilen bir görevde para kazanacaksam hak etmek isterim. Ama bu görevi ve parayı veren kimse bunu sürekli yapıyorsa suçu onda aramak lazım. Mesela Nihat Doğan vasıfsız bir adam bana göre. Ama sürekli çıkartıyorlar prim yapıyor diye. Bu artık Nihat'ın değil yapımcıların suçu. Adam bu şekilde sürekli para kazanıyor. E adam da bunu kullanıyor ne yapsın. Dürtüyorlar adamı
    Ben onlar suçsuz demiyorum ki. Okta da var yayda da. Ona bu parayı kazandıranda da suç var ama o parayı kazananın da madem ben bu parayı kazanıp bu ülkede birçok insana örnek teşkil ediyorum, o halde buna göre davranıp ortaya somut bir şey koymalıyım şeklinde düşünmesi gerekiyor, boş boş konuşması değil.

Zaten konunun başında tezim bu adamların bu parayı kazanmaması gerektiği değildi hatırlarsan, bu şekilde para kazananın karakteri ve tutumu, yani fıtratı, bu olduğu için, hazırcılık olduğu için bu yolla kazandığı parayı aynı yolla tüketeceğiydi.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ünlülerin dünyası karışık abilerim,boşa tartışıp yormayın kendinizi
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Mesaj Yetkileri