Sayfa 4227 / 4325 İlkİlk ... 322737274127417742174225422642274228422942374277 ... SonSon
126,781 ile 126,810 arası toplam 129739 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Quote Originally Posted by nerazzuri View Post
    do re mi fa sol la le lo si do.
    Ses veriyorum son iki üç dört

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ses

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Korkma sönmez, bir, iki!

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Superonline'a geçtik,yemin ediyorum Anadol'dan Ferrari'ye binmiş gibi hissettim.Download hızı neysede upload hızım eski internetin download hızı kadar oldu.Bir de üstüne 1 yıl Digitürk üyeliği 1 ayda Lig Tv üyeliği bedava.

Büyüksün Superonline
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Superonline'a geçtik,yemin ediyorum Anadol'dan Ferrari'ye binmiş gibi hissettim.Download hızı neysede upload hızım eski internetin download hızı kadar oldu.Bir de üstüne 1 yıl Digitürk üyeliği 1 ayda Lig Tv üyeliği bedava.

Büyüksün Superonline
    başka şekilde üyelikleri var mı ya da senin bilgin var mı digitürk+internet gibi?

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Ben gecen sene 1 sene Ligtv üyeligiyle kayıt olmustum 1 sene toplam 60 tlye denk gelmisti Ligtv.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by nerazzuri View Post
    başka şekilde üyelikleri var mı ya da senin bilgin var mı digitürk+internet gibi?
    Hiç bir bilgim yok,biz gidip almadık zaten,Turkcell'in satış temsilcilerinden biri kapımızı çaldı.Kampanya uygun geldi,bizde aldık.Zaten TTNET'ten ayrılmaya bakıyorduk.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bahsettiğimiz fiyatlara bakınca gerçekten üzülüyorum. Dünyadaki en pahalı interneti kullanıyoruz. TTNet gibi sadece kazık üzerine kurulmuş , milleti sömüren bir şirket var karşımızda. Superonline gibi nispeten TTNet'e göre ucuz ama gene de pahalı bir firma da var. Ama gene de ödediğimiz paraya oranla aldığımız hizmet tam bir rezalet.

Avrupa'da veya Amerika'da yaşayan arkadaşlar buraya aldıkları hizmeti ve ödedikleri ücreti yazsalar ibret alırız. Bizim 8 Mbps'e ödediğimiz parayla adamlar 1000 Mbps internet kullanıyorlar neredeyse.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yahu yine verelim o parayı da hem internet berbat hem de üstüne adil kullanım kotası diye bir bela var.İşte o rezalet.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

kablo net / 1Mbps sinirsiz. 24 saat sorf yapiyorum internette

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    kablo net / 1Mbps sinirsiz. 24 saat sorf yapiyorum internette
    Kablo net candır. Bende tv yayını HD kutusu ile birlikte ayrıca 20 Megabit sınırsız internet paketi var 45 TL ödüyorum hepsine

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kendi Twitter adresim dışında bir tane açmıştım ancak mail yazılışını unuttum. Profil sayfasını açıp bakabiliyorum ismi falan belli ama giriş yapmak için mail mevcut değil. Bunu öğrenmemin bir yolu varmı?

Edit: 1 aydır hatırlamaya çalışıyorum. Buraya yazdım ve aklıa geldi Halettim tamam.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

İstek bölümü varmış bizim. Oraya bir istekte bulundum , eğer çalabilirseniz sevinirim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Merhaba herkese,

şu katlanır bisikletlerden almayı düşünüyorum aranızda kullanan veya alan var mı? İstanbul için çok elverişli bir bisiklet. Katla metroya, vapura, otobüse bin sonra aç devam et falan baya pratik bişey.

15. Default

Kullanım Videosu;

https://www.youtube.com/watch?v=5OPHRf5eKEg#t=18

Fiyatı Biraz Yüksek Geldi En Ucuzu 450'den Aşağı Değil Ortalama 700-1000 Arası Değişiyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aynen, biraz pahalı. 2500 - 3000 lere kadar çıkıyor. Tabi onların aküsü de var. 4-5 saat şarj süresi varmış. Ancak ben 500 liralık olanlardan almayı düşünüyorum. Kuzenle birlikte alıcaz zaten. iki tane. Fiyatı biraz yüksek ama çok kullanışlı. 3 ayda parasını çıkartırım ben onun. Minibüsle otobüsle gereksiz yere gittiğim yollar var.

17. Default

Yalnız Amca Çok Şekil Şimdi Dikkatimi Çekti

Motorsiklet'i Sevmem Ama Bisiklete Verilen Paraya Acımam Bisiklet Her Zaman İhtiyacını Karşılar

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post

Biz bu sene Çevre ve Toplum diye bir ders görüyoruz. Orada hoca geçen gün bisiklet federasyonu başkanını çağırmış bize konferans vermesi için. Adam çok ilginç ve güzel şeyler anlattı. Mesela Almanya'ya Hamburg'da yaklaşık 15-20 sene içerisinde şehir içi trafiğini bitireceklermiş. Sadece bisiklet olacakmış. New York gibi şehirlerde bisiklet yolları için bir hayli büyük bütçeler ayırıyormuş yatırımlar için. Hollanda 'da insanlar arabadan çok bisiklet kullanıyorlarmış günlük yaşamda falan. Gerçekten çok ilgimi çekti.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Bisiklet demeyin bana iki gündür bisiklet kiraladık arkadaşlarla o kadar yorgunum o kadar yorgunum ki yorgunukuktan uyuyamadım. Oturamıyom ya böle bişe var mı

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Aynen, biraz pahalı. 2500 - 3000 lere kadar çıkıyor. Tabi onların aküsü de var. 4-5 saat şarj süresi varmış. Ancak ben 500 liralık olanlardan almayı düşünüyorum. Kuzenle birlikte alıcaz zaten. iki tane. Fiyatı biraz yüksek ama çok kullanışlı. 3 ayda parasını çıkartırım ben onun. Minibüsle otobüsle gereksiz yere gittiğim yollar var.
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post

Motorsiklet'i Sevmem Ama Bisiklete Verilen Paraya Acımam Bisiklet Her Zaman İhtiyacını Karşılar
    Ünal Aysal mı o?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Paris'te de aynı şekilde. Bisiklet noktaları var. Alıyorsun bir yerden 1 lira verip mesela kiralıyorsun gibi illa ki gittiğin yerde bir durak daha oluyor orada da bırakıyorsun. İnanılmaz kullanışlı, çevre kirliliğini ve trafiği de azaltan, sağlıklı bir aktivite aynı zamanda.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bisiklet çok iyi de soğukta zor olur be, hele yağmurda karda aboov
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Paris'te de aynı şekilde. Bisiklet noktaları var. Alıyorsun bir yerden 1 lira verip mesela kiralıyorsun gibi illa ki gittiğin yerde bir durak daha oluyor orada da bırakıyorsun. İnanılmaz kullanışlı, çevre kirliliğini ve trafiği de azaltan, sağlıklı bir aktivite aynı zamanda.
    Buna rağmen Paristeki hava kirliliği ciddi boyutlara ulaşmış. Zamanı geldiğinde bizdede aynısı olacaktır. Erkenden önlem alınabilse keşke Devlet tarafından. Yazık insanlara , hava yerine ne soludukları belli değil.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Çinde herkes bisikletle işe gidip geliyor ama altyapıları da ona göre yapılmış. Her ana caddede sadece bisiklete ayrılmış 1 arabalık yollar mevcut. Arabadan çok bisiklet oluyor yollarda. Yine de dünyanın havası en kirli ülkelerinden biri, enerji santralleri yüzünden. Özellikle uzakdoğuda bisiklet çok yaygın zaten, sadece çin değil.

Türkiye için bu imkansız bence, kimse istanbul trafiğine bisikletle çıkmaz. Araba lüksünü de bırakmaz, bu kadar alışmışken. Kim çeker pedal çevirmeyi falan. Çok ütopik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben çekerim Tam benlik bir şey.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Şu kayıp uçak bulunmus.

MALEZYA Başbakanı Necip Rezak, elde edilen verilerin 8 Mart'ta kaybolan Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağının Hint Okyanusu'nun güneyine düştüğünü gösterdiğini açıkladı.

SÖZCÜ

10 ülke aradı neredeyse 3 haftadır ve denize düsen ucagı bulamadılar mı bu kadar teknolojiyle yuh artık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Şu kayıp uçak bulunmus.

MALEZYA Başbakanı Necip Rezak, elde edilen verilerin 8 Mart'ta kaybolan Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağının Hint Okyanusu'nun güneyine düştüğünü gösterdiğini açıkladı.

SÖZCÜ

10 ülke aradı ve neredeyse 3 haftadır denize düsen ucagı bulamadılar mı bu kadar teknolojiyle yuh artık.
    Biraz daha bulunamasaydı Lost 'a bağlayacaktık o olayı

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Şu bisiklet zımbırtısından Kayseri'de de var. ilk yarım saat ücretsiz sonrası 1 tl.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Şu bisiklet zımbırtısından Kayseri'de de var. ilk yarım saat ücretsiz sonrası 1 tl.
    onu her durak değiştirip para ödemeyenler var

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İlk defa görüyorum bu katlanır bisikletleri, gerçekten çok iyiymiş. Bisiklet kullanmasını çok severim fakat bu İstanbul trafiğinde bisiklet kullanmak oldukça riskli. Özellikle trafik canavarların fazla olduğu bir ülkede çok daha tehlikeli.

Mesaj Yetkileri