Sayfa 4232 / 4325 İlkİlk ... 323237324132418242224230423142324233423442424282 ... SonSon
126,931 ile 126,960 arası toplam 129737 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Bence duygusal anlamda hicbir sey hissetmedigin biriyle sirf karakteri duzgun diye cikma Cihan. Hani zamanla belki hoslanirim falan diyor insan; ama karsindakine umut verdiginle kaliyorsun.

Benim de buna benzer 'prensip'lerim oldugu icin anlayabiliyorum A kisisi hakkinda dusunduklerini. Icki iciyor demissin de ne kadar icebilir ki kiz? Kronik alkolik olmadigi surece sana bir zarari olmaz herhalde. Hem bos da degilmissin ona karsi. Aralarinda bir secim yapacaksan A kisini sec derim ben.

Ya da ikisini de secme yahu, ne gerek var. Sinirlama kendini tek bir kizla.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İşte dediğin gibi öyle bir durumda var. Yanlış şekilde umut verirsem ben de çok üzülürüm vicdanen sonra.

Bugün bizim aramızı yapmaya çalışan kişiyle konuşucam. Önce şu A konusundaki olayın netleşmesi lazım, sonra eğer olumsuz yönde sonuç çıkarsa benim A kişisini arkadaş olarak görebilmem lazım en sonunda da B kişisiyle denemeye başlamam lazım. Yani şuan hem A hem B çok yanlış olur.

Hofff Ulan ben kendi başıma yaşayan biriydim 2 yıl önce. Nedeyn geliyor bunlar başıma nedeyynn

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Neyse konumuza dönecek olursak ;

Cihanım şimdi şöyle bir durum var. Seni yakıştırdıkları kız senin için çok uygun ama duygusal bir bağ yok henüz diyorsun. Oldu da başladınız ama bir türlü oturtamıyorsun o hissiyatı bir bakmışsın ki evdeki bulgurdan da oldun

O yüzden bence duygusal bir bağın olan kızla bir şeylere başla derim ben. Hem öteki kızın en yakın arkadaşından da zamanında hoşlanma durumun olmuş. Es kaza duyulsa falan sıkıntı yani. Biliyorum da söylüyorum

Düşünce yapın tabii ki önemli ona karışamam ama alkol alıyormuş falan bunlara takılma be kardeşim , yerini yurdunu biliyorsa kız gerisi onun zevkidir yani
    Dediğin gibi olacak muhtemelen. Önce A ile denemek veya olmayacaksa da kafamda bitirmem lazım o duygusal düşünceleri.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Alkol konusunda da sadece alkolle ilgili değil sıkıntı. Yani ben düşünce olarak dindar sayılabilecek nitelikteyim 5 vakit kılamasak da kılmaya çalışıyoruz. Uzun vadede baktığım zaman doğal olarak eşimin de bana uygun şekilde olmasını isterim. He olmazsa da olur tabi ama ana isteğim o yönde.

Bi yandan abime ve inşallah 1-2 yıla evleneceği kişiye bakıyorum, onlarda da böyle bir durum var. Abim de benim gibi. İçki içmez, namaz kılar arada ama sevgilisi biraz daha zıt yönde. Ama sonuç olarak gayet mutlular, geziyorlar, tozuyorlar. (Geziyolarlar demişken Gezi direnişine bile katılmışlardı )

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

O zaman Sevgin'in dediğini yap Cihan. 1 taneyle yetinme
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Eskiden ne güzelmiş. Zaten dinen de 3-4 eş uygun sanırım. Alırım 2 sini sağ kolumun altına, öbür 2sini sol kolumun altına. Ohh mis. Ben Arabistana felan gitmeliyim. Bu ülkenin adamı değilim ben

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öffffffffffffffffffffffffffffffff bıktım senin şu aşk meşk işlerinden everelimde kurtulalım seni artık
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    İlk an fena utanmıştım ama halen mesajları saklıyorum canım sıkılınca açıp okuyorum falan.

Ya aslında çok pot kırdı ama o an öyle bir şey olacağı ihtimaline pek sıcak bakamadım.

Kadın hafiften +18 mesajlara kaysa bende giderdim yani
    Eeee sonra ne oldu, kadın anlatmış mı kıza? Kız ne dedi?

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

cenkerin benzer hikayelerini dinledim de 3 saat boyunca makara yapani ilk kez duydum
    kizin annesiyle o samimi dakikalarda neler konustunuz 3 saat boyunca cok merak ediyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Eeee sonra ne oldu, kadın anlatmış mı kıza? Kız ne dedi?
    Anlatmış ama kızmamış zaten Allah var hep romantik şeyler yazdım. Kocası olmasa bir şansım bile olabilirdi
    Şaka bi yana kızarlar diye üzülmüştüm ama bir şey olmamış Allahtan.

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    cenkerin benzer hikayelerini dinledim de 3 saat boyunca makara yapani ilk kez duydum
    kizin annesiyle o samimi dakikalarda neler konustunuz 3 saat boyunca cok merak ediyorum
    Aşk hayatı, gelecek planları, bizimle takılırken aldığı mutluluk falan uzuuuun uzuuun konustuk.

Hepsi bir anda yalan olunca çok koydu ama itiraf etmeliyim.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Cenker'in neden yönetici olduğunu şimdi anladım teselli ediyor yönetim ne kadar anlayışlı bir yönetim var.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ceko yönetimden ayrıldıktan sonra rütbesi yükselerek geri dönenler kervanına katılmış,hayırlı olsun. Özgür,sana da hayırlı olsun.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Cenker'i 23 Nisan'a hazirliyorduk aslinda ama olsun. Ask acisindan kendisini darmaduman edecegine forumu darmaduman etsin daha iyi. Pek merhametliyiz, kahretsin!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Rütbesi yükselenlere, yönetime yeni girenlere hayırlı olsun
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cenker & Özgür hayırlı olsun
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler beyler Cenker'e şaşırmayan yoktur heralde. Ben uyarımı yaptım, forumun sonunu getirecek dedim, iş benden çıktı artık

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Vay be.

Bu kadar istenmiyorsak yazıklar olsun. Oysa ki yükselen sadece rütbemizdi ben halen sizlerden birisi idim.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tatava yapma Ceko

Görkem abi sizin klip işi noldu, hani klip nerede ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çıkacak çıkacak acuk kaldı. Biz de haber bekliyoruz
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    İşte dediğin gibi öyle bir durumda var. Yanlış şekilde umut verirsem ben de çok üzülürüm vicdanen sonra.

Bugün bizim aramızı yapmaya çalışan kişiyle konuşucam. Önce şu A konusundaki olayın netleşmesi lazım, sonra eğer olumsuz yönde sonuç çıkarsa benim A kişisini arkadaş olarak görebilmem lazım en sonunda da B kişisiyle denemeye başlamam lazım. Yani şuan hem A hem B çok yanlış olur.

Hofff Ulan ben kendi başıma yaşayan biriydim 2 yıl önce. Nedeyn geliyor bunlar başıma nedeyynn

Dediğin gibi olacak muhtemelen. Önce A ile denemek veya olmayacaksa da kafamda bitirmem lazım o duygusal düşünceleri.

Sevgili günlük ...

Gittim konuştum. Dedim hacı acele etmeye gerek yok. Şimdi gidin 1 ay sonra gelin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

He o değil de ben başka bişey yazacaktım. Onu unutunca alttakini yazdım.

Bu Pamir'in kaybolma olayı nedir ? Neden tüm twitter alemi el birliği yapmaya başladı birden ?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

ah bu vizeler

Beyler balıkçılık ile uğraşan var mi? Cok fena takıldım bu sıralar. Acayip bir dünya ya.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Beyler balıkçılık ile uğraşan var mi? Cok fena takıldım bu sıralar. Acayip bir dünya ya.
    Tutup yemelik mi yoksa beslemelik balık mı abi Yoksa genel olarak balıklara duyulan bir ilgi mı

25. Default

Arada Bir Irmakta Sazan ve Turna Avına Çıkarım

(Tapatalk)

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Bizim peder hastasidir bu isin. Bana oyle geliyor ki bir ay boyunca her gun balik tutmaya gitse yine de bikmaz. Bu hastaligi bana da bulastirmaya calisiyor surekli ama basarili olamadi henuz. Zaten baliklarin keyfini bekleyecek bir sabrim da yok su an icin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Bizim peder hastasidir bu isin. Bana oyle geliyor ki bir ay boyunca her gun balik tutmaya gitse yine de bikmaz. Bu hastaligi bana da bulastirmaya calisiyor surekli ama basarili olamadi henuz. Zaten baliklarin keyfini bekleyecek bir sabrim da yok su an icin.
    Benim pederde de var o hastalık. Küçükken bana da aşıladı ilkokuldan beri haftasonları çoğu kez gideriz birlikte tutmaya göle. Antalya'dan Isparta'ya Karacaören gölüne falan gidiyoruz hatta. Sazan avi olsun alabalık avi olsun efem her şey mevcut. Çok da severim tutmayı. Sazan tuttumu bırakıyoruz ama genelde. Alabalığın ise dadından yenmiyor.

Edit: Tai Antalyada'da olduğum zamanlar.
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Yaklaşık 6yıl önce bıraktığım bir durum :-) :-) :-)

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Biz de Side'deyken giderdik birtakim ucra gollere. Etrafta in cin top oynuyor, biz balik derdindeyiz. Cok fazla balik tutabilsek yine iyi. Cogunlukla ufak tefek baligimsi canlilar tuttuk, daha sonra da gole saldik tekrardan.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bazen bizimde gidip bişey tutamadığımız oluyor ama maksat o keyfi yaşamak işte. Oranın muhabbeti, çayı sohbeti falan. Benim hoşuma gidiyor şahsen. Alıştık bide babamla hobi gibi bir şey oldu. Mangalımızı falan da yakarız. Közde kahvemizi de yaparız falan filan.
    FM Gazetesi

Mesaj Yetkileri