Sayfa 4294 / 4325 İlkİlk ... 32943794419442444284429242934294429542964304 ... SonSon
128,791 ile 128,820 arası toplam 129738 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Eskilerin ayağını kaydırınca bi ben kaldım.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bir eski mi dedi? Dinazor geldi
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kafe'nin yaş ortalaması bir anda 30 oldu
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Düşürüyorum o zaman.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Dublin'den selamlar, millet!

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hayırlı akşamlar ey forum ahalisi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Herkes yaşlanmış be buralarda Millet 30 una merdiven dayamış
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

selamlar iyi forumlar. özlemişim buraları üç ayda bir log in oluyorum hasret gidermek için

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Dublin'den selamlar, millet!
    Galler'den Dublin'e selamlar !
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Selamun Aleyküm beyler. YGS kasmaktan giremiyoruz artık buralara ama forumda gittikçe kan kaybediyo galiba. Hedef BOUN İktisat çalışıyoruz sabah akşam derslere hadi herkese kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Selamun Aleyküm beyler. YGS kasmaktan giremiyoruz artık buralara ama forumda gittikçe kan kaybediyo galiba. Hedef BOUN İktisat çalışıyoruz sabah akşam derslere hadi herkese kolay gelsin
    Aleykümselam kardeşim. Çalış sen boşver buraları. Allah yardımcın olsun ...BOUN kazan sonra bekleriz gene ..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Aleykümselam kardeşim. Çalış sen boşver buraları. Allah yardımcın olsun ...BOUN kazan sonra bekleriz gene ..
    İnşallah abi çok zor Boğaziçi ama sınırları zorlayıp kazanmaya çalışıcam. TM'deyim denemelerde 100 net falan yapıyorum şimdilik Daha çok yol katetmek lazım

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    İnşallah abi çok zor Boğaziçi ama sınırları zorlayıp kazanmaya çalışıcam. TM'deyim denemelerde 100 net falan yapıyorum şimdilik Daha çok yol katetmek lazım
    Yaparsın öyle düşünme.Daha sınava çok var o netlerin nasıl arttığını sen bile anlamayacaksın. Yeter ki kararlı ol

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Galler'den Dublin'e selamlar !
    Hala oralarda misin, yahu? Okul nasil gidiyor?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yaparsın öyle düşünme.Daha sınava çok var o netlerin nasıl arttığını sen bile anlamayacaksın. Yeter ki kararlı ol
    İnşallah abi. Hukuk falan hiç istemiyorum vallaha hiç kafamda başka bölümde yok böyle düşük gelirse falan ortadan kalırım diye korkuyorum. ODTÜ İktisat falan altına düşersem ya da daha kötü nereyi yazıcam hiç bilmiyorum. TM'den başka girilecek adam akıllı bölüm yok gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hala oralarda misin, yahu? Okul nasil gidiyor?
    Bu sene 2. sene işte, çok daha iyi. Eve falan çıktım çok rahatım. Her şey yolunda. Dublin nasıl, bugün bol bol baktım İrlanda'ya
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Bu sene 2. sene işte, çok daha iyi. Eve falan çıktım çok rahatım. Her şey yolunda. Dublin nasıl, bugün bol bol baktım İrlanda'ya
    Evde yasamak baskadir tabii. Umarim ev arkadaslarin mutfagi ve ortak kullandiginiz alanlari temiz tutuyorlardir.

Dublin guzel ama ulasim bayagi bir sorunlu. Dun merkezde 30-40 dakika otobus bekledim. Ne zaman gelecekleri pek belli olmuyor. Bunun haricinde her sey normal. Irlandalilar, Ingilizlere gore daha sicakkanli ve yardimseverler. Ilk geldigim gunlerde bir taksiciyle konustum nerelerde ev bakmam konusunda. Adam, is yerime yakin semtlerin hepsini kagida yazip verdi ve herhangi bir sorum oldugunda onu arayabilmem icin telefon numarasini birakti bana. Su anki ev sahiplerim de cok kibar ve iyi insanlar. Ben daha tasinmadan mutfakta ilk baslarda bana ne lazim olacaksa hepsini temin etmislerdi. Kisacasi, insanlari ve sehrinden gayet memnun; ulasim sisteminden hic memnun degilim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evde yasamak baskadir tabii. Umarim ev arkadaslarin mutfagi ve ortak kullandiginiz alanlari temiz tutuyorlardir.

Dublin guzel ama ulasim bayagi bir sorunlu. Dun merkezde 30-40 dakika otobus bekledim. Ne zaman gelecekleri pek belli olmuyor. Bunun haricinde her sey normal. Irlandalilar, Ingilizlere gore daha sicakkanli ve yardimseverler. Ilk geldigim gunlerde bir taksiciyle konustum nerelerde ev bakmam konusunda. Adam, is yerime yakin semtlerin hepsini kagida yazip verdi ve herhangi bir sorum oldugunda onu arayabilmem icin telefon numarasini birakti bana. Su anki ev sahiplerim de cok kibar ve iyi insanlar. Ben daha tasinmadan mutfakta ilk baslarda bana ne lazim olacaksa hepsini temin etmislerdi. Kisacasi, insanlari ve sehrinden gayet memnun; ulasim sisteminden hic memnun degilim.
    Tek kalıyorum ya ondan daha rahat oluyor. Benim yer baya ufak ulasım cok kolay, yer olarakta güvenli fakat insanları biraz garip. Bazıları cok iyiyken bazıları milliyetçi. Anlamak zor.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

FM 2016 Kariyer hikayeleri açılacak mı beta süresince?
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Millet yurt dışında yaşıyor yahu,beyler var mı bir sırrı söyleyin bizde deneyelim

Gerçi giden her türlü gidiyor,bir abim iş için Dubai'ye gidiyor,kim bilir ne kadar kazanacak orada.Bizde Erasmus hayalleri kuralım en erken 2017'de olacak bir şey için
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Millet yurt dışında yaşıyor yahu,beyler var mı bir sırrı söyleyin bizde deneyelim

Gerçi giden her türlü gidiyor,bir abim iş için Dubai'ye gidiyor,kim bilir ne kadar kazanacak orada.Bizde Erasmus hayalleri kuralım en erken 2017'de olacak bir şey için
    Boşver sen yurtdışını Oğuzhan nerelerdeydin bakim onu söyle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    FM 2016 Kariyer hikayeleri açılacak mı beta süresince?
    Evet bu aksam.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Boşver sen yurtdışını Oğuzhan nerelerdeydin bakim onu söyle
    1 aydır İzmir'deydim abi,seçim bahanesiyle döndüm Ankara'ya,biraz daha buradayım sonra tekrar İzmir'e döneceğim.

İzmir güzel şehir,tekrar Ankara'ya dönünce fark ettim bunu,yaşayıp gördüm,yaşanılası şehir,tek sıkıntısı yağmur,yağdı mı tam yağıyor.Ben yarı çöl ikliminden gelen bir birey olarak fazla ıslak buldum İzmir'i

Bunların dışında okuyoruz işte hazırlıkta,İngilizce öğrenmeye çalışıyoruz.Lise 5 gibi ama hazırlık,pek üniversite havasına girmedim ben.Her yerden,her bölgeden her türden insanla tanışıyorum güzel oluyor,kafamda ki sığ insan tipini genişletiyorum,her birinden bir şey kapsam iyidir.

Yalnız her şeyi hallettim de şu kilo gitmiyor Neyse o da bir şekilde hallolur.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    1 aydır İzmir'deydim abi,seçim bahanesiyle döndüm Ankara'ya,biraz daha buradayım sonra tekrar İzmir'e döneceğim.

İzmir güzel şehir,tekrar Ankara'ya dönünce fark ettim bunu,yaşayıp gördüm,yaşanılası şehir,tek sıkıntısı yağmur,yağdı mı tam yağıyor.Ben yarı çöl ikliminden gelen bir birey olarak fazla ıslak buldum İzmir'i

Bunların dışında okuyoruz işte hazırlıkta,İngilizce öğrenmeye çalışıyoruz.Lise 5 gibi ama hazırlık,pek üniversite havasına girmedim ben.Her yerden,her bölgeden her türden insanla tanışıyorum güzel oluyor,kafamda ki sığ insan tipini genişletiyorum,her birinden bir şey kapsam iyidir.

Yalnız her şeyi hallettim de şu kilo gitmiyor Neyse o da bir şekilde hallolur.
    Oo çok güzelmiş hazırlık döneminin ve en önemlisi üniversite yıllarının kıymetini bil. Bize derlerdi okul bitip yıllar geçince insan daha iyi anlıyor. Hey gidi günler diyorsun

Ankara gibi gecesi ile gündüzü arasında 20 derece fark olan bir şehirden gitmek zor olur tabi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oo çok güzelmiş hazırlık döneminin ve en önemlisi üniversite yıllarının kıymetini bil. Bize derlerdi okul bitip yıllar geçince insan daha iyi anlıyor. Hey gidi günler diyorsun

Ankara gibi gecesi ile gündüzü arasında 20 derece fark olan bir şehirden gitmek zor olur tabi
    Cok cabuk geciyor yıllar
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    06

Cok cabuk geciyor yıllar
    Aynen öyle

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

1 sene ara versende olur. Hiç girme. Çalışıp kazanın ünivi. Sonra önünüzde çok uzun yıllar olacak zaten. Bu arada sonradan gördüm. Eski tayfaya tekrar selamlar.
    Bursaspor Researcher for Football Manager '07

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Evet bu aksam.
    Tamamdır problem yok : )
    Last edited by SacrificeGGTC : 02.Kasım.2015 at 13:26
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

arkadaşlar birşey soracaktım nereye yazacağımı bulamadım, fm 2016 da kanattaki oyun kurucu rolünde ki oyuncu sağ kanatta ise sol ayaklı olursa mı daha verimli olur, yoksa sağ ayaklı mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by dogus4621 View Post
    arkadaşlar birşey soracaktım nereye yazacağımı bulamadım, fm 2016 da kanattaki oyun kurucu rolünde ki oyuncu sağ kanatta ise sol ayaklı olursa mı daha verimli olur, yoksa sağ ayaklı mı ?

Şöyle birşey var , oyunun büyük bölümü iç kısımda geçeceği için ve de bu oyuncu biraz daha içeri girip oyun kurması gerektiği için evet sol ayaklı olması daha iyi olur .

Mesaj Yetkileri