Eskiden sosyal medya yoktu. CM-FM fanlarından bir nesil olarak burada büyüdük.Lise ve üniversite çağımızı yedi bu site . Şimdi o nesilden ben de dahil bir çoğumuz oyunu oynamaz oldu. Birçoğumuzun zamanı çok kısıtlı. Yine de ara ara oyunu oynamayı denemedim değil. Ama her ne kadar geliştirmeler,güncellemeler,yenilikler olsa da temelinde menajerlik oyunları aynı olduğu için, her defasında daha hazırlık maçları esnasında sıkılıp kapattım ve sildim oyunu. Zamanında binlerce kere yaptığım için takım kurma işini artık bünye istemiyor.

Yeni nesil FM'ciler ise zaten forum nedir bilmiyorlar. Bilgisayar çağına geldiklerinde direk sosyal medyayla tanıştılar ve forum kültürü onlara hiçbir şey ifade etmiyor. O yüzden bu sitenin terkedilmesi,tamamen zamana yenik düşmesinden dolayı oldu.

Güzel günlerdi. Burada geçirdiğim zamanlar için hiç pişman olmadım. Hatta zamanında TSİ Adana buluşmasından tanıştığım ve üzerinden 10 yıldan daha fazla süre geçmesine rağmen halen en iyi arkadaşlarımdan biri olan,hatta yakın zamanda İstanbul'da beraber ev arkadaşlığı bile yaptığım bir dost kazandırdı burası bana.

Bu siteyi ve buradaki arkadaşlık ortamını hiçbir zaman unutmayacağım.