Sayfa 4313 / 4325 İlkİlk ... 33133813421342634303431143124313431443154323 ... SonSon
129,361 ile 129,390 arası toplam 129736 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2012
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Benim olduğum yerde madalyamı konuşuyorsunuz
    Bu siteye ne oldu hocam ? Çocukluğumuzda girip kariyer hikayelerini okuduğumuz hatta bir ara kendimin de paylaştığı site çok pasif bir hale gelmiş. Uzun zamandır farkındayım da sormak yeni nasip oldu diyelim.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Site öldü kardeşim. defin işlemlerini yaptık. arada aklına esen gelip bir fatiha okuyor işte. bir gün ve saat belirleyelim de herkes online olsun muhabbet çevirelim hiç olmazsa. ☺️ 28 kasım cumartesi günü saat 21.00da herkesi online olup kafemize bekliyorum. telefona falan bir hatırlatma yazın da gelin.

Quote Originally Posted by Sinser View Post
    Bu siteye ne oldu hocam ? Çocukluğumuzda girip kariyer hikayelerini okuduğumuz hatta bir ara kendimin de paylaştığı site çok pasif bir hale gelmiş. Uzun zamandır farkındayım da sormak yeni nasip oldu diyelim.
    İlgi azaldı, sosyal medya bitirdi hepimizi Sitenin çocukları, gençleri de zamanla büyüdü tabi, iş güç hayat telaşı sardı, yeni gençlik te buralara ilgi göstermedi, sosyal medyada takılı kaldı. Ha tabi bizler de belki yeteri kadar içerik üretebilseydik, daha aktif olabilir di ama artık tabi ilk okul, lise, üniversite yıllarımızdaki gibi boş zamanlarımız olmuyor. E pırto gibi ihtiyar delikanlılar kopamıyor işte buralardan
    Burak

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Site öldü kardeşim. defin işlemlerini yaptık. arada aklına esen gelip bir fatiha okuyor işte. bir gün ve saat belirleyelim de herkes online olsun muhabbet çevirelim hiç olmazsa. âËœºï¸ 28 kasım cumartesi günü saat 21.00da herkesi online olup kafemize bekliyorum. telefona falan bir hatırlatma yazın da gelin.
    Alarmımı ayarladım şimdiden 28 Kasım olarak ama insan sormadan edemiyor neden 28 Kasım

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

İlgi azaldı, sosyal medya bitirdi hepimizi Sitenin çocukları, gençleri de zamanla büyüdü tabi, iş güç hayat telaşı sardı, yeni gençlik te buralara ilgi göstermedi, sosyal medyada takılı kaldı. Ha tabi bizler de belki yeteri kadar içerik üretebilseydik, daha aktif olabilir di ama artık tabi ilk okul, lise, üniversite yıllarımızdaki gibi boş zamanlarımız olmuyor. E pırto gibi ihtiyar delikanlılar kopamıyor işte buralardan
    Gençliğimiz çürüdü buralarda. Stockholm sendromu teşhisi koydular.

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Alarmımı ayarladım şimdiden 28 Kasım olarak ama insan sormadan edemiyor neden 28 Kasım
    Süre uzun olsun ki ayda bir aklına gelen adam da görsün diye 28 Kasım dedim. Cumartesi günü olmasının etkisi de var tabii.

6. Default

Abiler selam. Hiçbirinizle pek muhabbetimiz olmadı ama hepinizi hatırlıyorum Burası ne zaman bir şekilde arama sonuçlarında çıksa aaaahhh ahh deyip geçiyorum. Resmi araştırmalar yine burdan mı yapılıyor merak ettim.
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Site öldü kardeşim. defin işlemlerini yaptık. arada aklına esen gelip bir fatiha okuyor işte. bir gün ve saat belirleyelim de herkes online olsun muhabbet çevirelim hiç olmazsa. ☺️ 28 kasım cumartesi günü saat 21.00da herkesi online olup kafemize bekliyorum. telefona falan bir hatırlatma yazın da gelin.
    28 kasımda yayındayız o zaman
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Quote Originally Posted by Esssteban View Post
    Abiler selam. Hiçbirinizle pek muhabbetimiz olmadı ama hepinizi hatırlıyorum Burası ne zaman bir şekilde arama sonuçlarında çıksa aaaahhh ahh deyip geçiyorum. Resmi araştırmalar yine burdan mı yapılıyor merak ettim.
    Evet, resmi araştırma ve Türkçeleştirme devam
    Burak

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Benim olduğum yerde madalyamı konuşuyorsunuz
    Senin yerin bende ayrı. Ligi bıraktığında yerine beni almışlardı Fenerbahçe'yi seçmiştin ve ben o takımla sanırım 2. olmuştum diye hatırlıyorum. Ah ah güzel abiler tanıdım burada. 28 Kasımda görüşmek üzere.

Murat abi bir sevmedin beni be abi

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Senin yerin bende ayrı. Ligi bıraktığında yerine beni almışlardı Fenerbahçe'yi seçmiştin ve ben o takımla sanırım 2. olmuştum diye hatırlıyorum. Ah ah güzel abiler tanıdım burada. 28 Kasımda görüşmek üzere.

Senin nickinin isim babasıyım ben, ayrıdır tabi yerim

Kardeşim, seninde yerin ayrı, teşekkür ederim
    Burak

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

::sigara::

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

28 kasımda bana hatırlatın bir yerlerden...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

13. Default

Quote Originally Posted by nannar View Post
    28 kasımda bana hatırlatın bir yerlerden...
    Ben hatırlatırım sana müdür

28 Kasım'da Saat: 21:00'de hazırlıklı gelin gençler (:

Not: Bu Arada 28 Kasım Değilde 28 Ekim Olaydı İyiydi. Ercüment Çözer'in Dizisi de 28 Ekimde Başlayacak Blutv'de

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

nolmuş bu foruma...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

28 Kasım 21.00... Özledik...

Olmasaydın Olmazdık @turksportal
    Football is simple,but Football Manager is not

16. Default

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    28 Kasım 21.00... Özledik...

Olmasaydın Olmazdık @turksportal
    Güzel Bir Fikir Geldi. Ne Dersiniz 28 Kasım Saat 21:00'de Twiter'da da Hastag Açıp TT Olmaya Ne Dersiniz?
    @28 Kasım 21:00'da Herkes Turksportal'a (:

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Güzel Bir Fikir Geldi. Ne Dersiniz 28 Kasım Saat 21:00'de Twiter'da da Hastag Açıp TT Olmaya Ne Dersiniz?
    @28 Kasım 21:00'da Herkes Turksportal'a (:
    Abi Twitter 15 20 kişi ile TT olunan bir yer değil ama yine de sen bilirsin tabi

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Abi Twitter 15 20 kişi ile TT olunan bir yer değil ama yine de sen bilirsin tabi
    15-20'yi bulursak ne ala. ☺️

Ayrıca biz buralar bir canlansın, eskiler bir araya gelsin istiyoruz üstadım. Eldekini de en güzel duyguların katili Twitter'a kaçırttırma. 😄

19. Default

15-20 mi?

Ne 15-20'si Yahu Forumun Ölüsü Misafir Kullanıcıları Günde 400 Kişinin Üzerinde. En Az 400 Kişi Eskilerden Bir Toplanabilirsek Varya Değil Twitter Tüm Sosyal Âlem'in Gündemine Otururuz da Mesele Bu Nesli Eski Günlerin Hayrına Bir Araya Getirebilmek

Ama Güzel Olur Ha!

Acaba Ödül Falan mı Versek O Gün Bir de Reklam Propagandası Dönderirsek Gün Boyu Tamamdır Bu İş

20. Default

Ercüment Çözer'in Dizisini İzleyen Var mı?

Spoiler:  

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post

Seviyorum seni ama sana takılmayı daha çok seviyorum

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Ooo neler dönmüş burada, foruma login olurken sen yaşıyor musun diye onay istedi
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızı şimdiden kutluyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Herkese selam ederim . Kabristanın yanından geçerken bir fatiha okumadan olmaz dedim
    Madem mevlit için gün verilmiş. Gelmemek olmaz . 28 kasımda evli,çoluk çocuklu ihtiyar olarak helva yemeye ben de varım
    Not : Bu arada yönetici arkadaşlar ben üstteki 'Yeni Mesajlar'a bastığımda hata veriyor . Tamam belki yeni mesaj yok diyeceksiniz ama yok yok bu yazarlık grubuyla alakalı gerçekten bir hata @sheriff bir el atıverir misin ?

Ahan da hata

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Her gün 2-3 mesaj gelmeye başlanmış buraya. Böyle böyle canlanır mı dersiniz asdsjhkdhasd

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Herkese selam ederim . Kabristanın yanından geçerken bir fatiha okumadan olmaz dedim
    Madem mevlit için gün verilmiş. Gelmemek olmaz . 28 kasımda evli,çoluk çocuklu ihtiyar olarak helva yemeye ben de varım
    Not : Bu arada yönetici arkadaşlar ben üstteki 'Yeni Mesajlar'a bastığımda hata veriyor . Tamam belki yeni mesaj yok diyeceksiniz ama yok yok bu yazarlık grubuyla alakalı gerçekten bir hata @sheriff bir el atıverir misin ?

Ahan da hata

Oldu mu acaba, işlem yapmayı da unutmuşuz
    Burak

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Her gün 2-3 mesaj gelmeye başlanmış buraya. Böyle böyle canlanır mı dersiniz asdsjhkdhasd
    Uzun süredir ilk kez oluyor , şu anda double double yaptım

Oldu mu acaba, işlem yapmayı da unutmuşuz
    Vallahi olmuş , eline koluna klavyene sağlık şerif

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

@Vieri 'ye bile kafeye mesaj yazdırdınız helal olsun gençler.

Araştırmayı falan boş verelim sadece kafe açık olsun yeter.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Buraların hareketi artmış güzel olmuş. Her gün uğramayı alışkanlık yapın artık

Nesil
    2006
    Yer
    06

Selamlar
    FM 21 beta bu haftasonu gelebilir. Gene gitti elim bastım parayı aldım
    1 saat içerisinde aynı başlığa 2. mesajı göndererek son zamanların post rekorunu kırmış olduk sanırım

Mesaj Yetkileri