Sayfa 4311 / 4325 İlkİlk ... 33113811421142614301430943104311431243134321 ... SonSon
129,301 ile 129,330 arası toplam 129736 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Ortaokula giden bir bebeyken tanışmıştım bu forumla, forumdaki abilerimin hikayelerini okurken kendimden geçerdim, bir konuya yorum yazdıkları zaman tüm dikkatimi vererek okurdum hepsini MSNde ekleyip sohbet etmeye çalışırdım. Zaman çok çabuk geçti ve biz büyüdük hala FM oynamaya devam ediyorum içimde ki o heyecan hala kaybolmamış.. Şimdiyse bir öğretmen olarak yazıyorum bu mesajı. öğrencilerime öğretmeye başladım bile bu oyunu köy yeri imkanları yok ama oyunda neler olduğunu anlatmak hoşuma gidiyor. Güzel günlerdi.. Forumda ki herkese hayırlı geceler diliyorum
    Edit: Coşkun abiye araştırmacı olmak istiyorum dediğim de ' dersine çalış adamakıllı okulunu oku' demesi hala aklımda

Vay be..kendimi zamanda yolculuk yapmış gibi hissettim şuan. Forum bitti mi arkadaşlar? Eskiden çok yoğundu, turnuvalar filan yapıyoduk, şimdi pek öyle bir ortam yok sanırım..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Katılıyorum. Olur'u da aldım @Vieri'den ancak yetki konusunda sıkıntım olduğu için editleyemedim forumu. Yoksa bir çok spor dünyasında analitik yetenekleri ile yer almış yorumlarını okuması keyif veren insanlar var. Futbol simülasyon oyunu sitesinde futbol konuşmamak absürd zaten. Holiganlar uğramadıkça sıkıntı olmayacaktır.
    Eskiden derbilerde felan daha maç oynanırken kaç kişi engellenirdi, güzel günlerdi. Ben şahsen maçtan sonra facebookta orda burda futbol tartışması yapmıyorum. Zaten seviye yerlerde. Şurada eskiden çok güzel yorumlar, tespitler okuyorduk. Oyun yüklü bilgisayarda ama buraya oyun için girmiyorum ben. O nedenle foruma bağlayacak bir şey yok beni şuanda.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

geleneksel olarak gene yazayım hey gidi günler be
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Eskiden derbilerde felan daha maç oynanırken kaç kişi engellenirdi, güzel günlerdi. Ben şahsen maçtan sonra facebookta orda burda futbol tartışması yapmıyorum. Zaten seviye yerlerde. Şurada eskiden çok güzel yorumlar, tespitler okuyorduk. Oyun yüklü bilgisayarda ama buraya oyun için girmiyorum ben. O nedenle foruma bağlayacak bir şey yok beni şuanda.
    Vieri Vieri duy sesimizi.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Vieri Vieri duy sesimizi.
    Bul beni ...

Garavel

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

ben buraya geldigim zaman hep ayni sarkiyi aciyorum artik : Muslum Gurses - Unutamadim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

12 Nisan 2019'da Turksportal Twitter'da birşey paylaşmış. Loading %70 Tatilden dönmek istiyor musun diye. Biri altına yorum yazmış. Ölen geri gelmez malasef. Başka sözüm yok. Çok farklıydın Turksportal çok.. Allah rahmet eylesin.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Eskiden sosyal medya yoktu. CM-FM fanlarından bir nesil olarak burada büyüdük.Lise ve üniversite çağımızı yedi bu site . Şimdi o nesilden ben de dahil bir çoğumuz oyunu oynamaz oldu. Birçoğumuzun zamanı çok kısıtlı. Yine de ara ara oyunu oynamayı denemedim değil. Ama her ne kadar geliştirmeler,güncellemeler,yenilikler olsa da temelinde menajerlik oyunları aynı olduğu için, her defasında daha hazırlık maçları esnasında sıkılıp kapattım ve sildim oyunu. Zamanında binlerce kere yaptığım için takım kurma işini artık bünye istemiyor.

Yeni nesil FM'ciler ise zaten forum nedir bilmiyorlar. Bilgisayar çağına geldiklerinde direk sosyal medyayla tanıştılar ve forum kültürü onlara hiçbir şey ifade etmiyor. O yüzden bu sitenin terkedilmesi,tamamen zamana yenik düşmesinden dolayı oldu.

Güzel günlerdi. Burada geçirdiğim zamanlar için hiç pişman olmadım. Hatta zamanında TSİ Adana buluşmasından tanıştığım ve üzerinden 10 yıldan daha fazla süre geçmesine rağmen halen en iyi arkadaşlarımdan biri olan,hatta yakın zamanda İstanbul'da beraber ev arkadaşlığı bile yaptığım bir dost kazandırdı burası bana.

Bu siteyi ve buradaki arkadaşlık ortamını hiçbir zaman unutmayacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Sanırım FM20 için bölüm açılması zaman alacak. Sizler ne düşünüyorsunuz şimdiye kadar açıklanan özelliklerle ilgili?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Herkese selamlar
    Nerede o eski turksportal. Turnuvalar falan düzenlenmesi çok değil 3-4 sene önceydi

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Selam beyler,

Fm'yi birakali 6 sene felan oldu galiba en son 2013 yada 2014 ü oynamistim. Haliyle oyunu birakinca sitedende uzak kaldim dedim bi göz atayim siteye Fm 2020 hakkinda bilgi edineyim sahsen alip oynamak istiyorum uzun zaman oldu birde ne göreyim site ölmüs eski kullanicilardan aktif olan kimse yok onu birak dogru dürüst aktif kullanici yok.. ne diyeyim üzüldüm biraz.... Turksportal SI Games ile olan anlasmasini bitirdimi ? FM2020 icin oyuncu arastirmasina devam ediyorlarmi bilginiz varmi?

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Vaktinde 1904 post atmışız bu konuya.. Bir selam edelimde 1905 olsun
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Selamlar arkadaşlar. Her sene 1 mesaj da olsa yazmış olayım ben de. Bu mesajımı gören Turksportal forumdaşlarıma selam olsun.

FM 2020 arefesi bir uğrayayım dedim çıkamadım eski günleri yad ettim. Genelde herkes eski aktiflikten dem vurmuş ama çağın sosyal medya yönünde ilerlemesi forum kültürünü de yavaştan rafa kaldırdı.

Sabahladığım günleri hatırlıyorum burada, hatta burdan birçok arkadaş kazandım. O günlere ve yolu bu mesajdan geçip bu mesajı okurken hatırlayanlara selam olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cekochan selamlar dostum..

2005-06-08 deki bütün dostlara selamlar

Nesil
    2007
    Yer
    34

Herkese selamlar, yıllar sonra tekrar FM oynamaya başlayınca foruma selam etmek istedim.

Herkes eskilerden özlemle bahsetmiş, fakat yeniden ayağa kalkmak için bir çaba yok herhalde.

Hepinize iyi günler, hoş vakitler dilerim sağlıkla kalın.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Aslında TSI tarafından herkesin mail adresine bir mail atılsa ve herkes tekrar foruma bi ziyaret etse ufaktan kıpırdanma olabilir. Ne bileyim "Eski günlere tekrar kavuşmak adına sizi tekrar foruma bekliyoruz" gibi bir mesaj. Ya da net bi tarih belirlenir, örneğin 10 ocağa geri sayım konulur, herkes o an kafede mesajlaşır vs.

Bu arada

instagram : https://www.instagram.com/cihanekrmcetin/

Twitter : https://twitter.com/CihanEkrmCetin

En azından buradan takipleşelim
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    -

Forumun bu hali üzüyor ama bi dönem neredeyse Türksportal'ı bile geçen FM forumları kapandı gitti. Buranın ayakta kalmasına şükrederim. En azından gelip hasret gideriyoruz. Yotuberlık ortaya çıktığı zaman güzel bir youtube kanalı açılsaydı şu an ülkede Fm sever sayısı da forumda online üye sayısı da yüksek olurdu ama olmadı.

Ben çoğu nicki tanıyorum, zaten çoğu bizim dönemden. 2010'lu yıllarda hasret gidermeye gelen pek yok gibi. Beni tanıdınız mı? Bu saçma nicki unutmazsınız herhalde.

Bi de montolivo sana sesleniyorum, bana taa 2008'de bir özel mesaj yazmışsın ama her nasılsa cevap vermemişim. Ayıp etmişim. Kusura bakma.

20. Default

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Aslında TSI tarafından herkesin mail adresine bir mail atılsa ve herkes tekrar foruma bi ziyaret etse ufaktan kıpırdanma olabilir. Ne bileyim "Eski günlere tekrar kavuşmak adına sizi tekrar foruma bekliyoruz" gibi bir mesaj. Ya da net bi tarih belirlenir, örneğin 10 ocağa geri sayım konulur, herkes o an kafede mesajlaşır vs.

Bu arada

instagram : https://www.instagram.com/cihanekrmcetin/

Twitter : https://twitter.com/CihanEkrmCetin

En azından buradan takipleşelim
    Twitterde bezen yazıyorum ama kaile almıyor eko

Bu arada nedved zamanında gidemedin belki ama cr7 zamanında takımı gördün tanıştın. Başkanla da tanıştın mı bari

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Twitterde bezen yazıyorum ama kaile almıyor eko

Bu arada nedved zamanında gidemedin belki ama cr7 zamanında takımı gördün tanıştın. Başkanla da tanıştın mı bari
    Yazıyor musun ? Ben niye hiç görmüyorum abi? Hesabın kilitli ve ben seni takip etmiyormuyum acaba. DM atsana bana.

Abi GS Juve maçı olduğunda ben takımı havalimanında karşılayıp hepsi ile foto çektirdim zaten. Hatta başkanın omzuna kolumu atıp foto çekmişim dfhskjfhsdkj

Bu arada bilmeyenler vardır, 2 hafta önce italyaya gidip Juve'nin maçını canlı canlı izledim

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

22. Default

Ronaldo ile Resim Çektirdin mi eko? Ya da Merih'le?

Bu Arada Bu Sezon Pek Güzel Oynamıyor Takım Acaba Bu Sezon Hegomanya Sona mı Erecek

Roma Alır İnşallah Diyeceğim Ama Onlarda da Bu Sezon İş Yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2020 yılından selamlar, Cihan senden Nedved başkan ile fotoğraf bekliyorum..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

2020 yılına girdik, bi mesaj daha bırakalım. Elbet bu boşlukta ses frekanslarımızı duyan dostlar bize karşılık verecektir. TSI ölmedi, ölmeyecek

Cm 01/02ye hayatını adayan bu forumda çoğu kişiye kardeşlik yapmış kavgalarıyla meşhur ceyhun kardeşinizden yürekten selamlar. Bu forumda resmen yaşlandık be. Hey gidi günler hey

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Ronaldo ile Resim Çektirdin mi eko? Ya da Merih'le?

Bu Arada Bu Sezon Pek Güzel Oynamıyor Takım Acaba Bu Sezon Hegomanya Sona mı Erecek

Roma Alır İnşallah Diyeceğim Ama Onlarda da Bu Sezon İş Yok
    Merih'in maketi ile asker selamı verip çekildim

Orda adamları yakalayıp foto çektirmek kolay değil. GS Juve maçında hepsini yakalayıp çektim zaten. Havalimanında 20 kişiydik, rahattı. İtalya da milyon tane insan var peşlerinde

Türk bayrağı götürüp statta açacaktım ama unuttum bayrağı almayı ya

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Selamlar gençler(?!), umuyorum herkesin keyfi yerindedir.

Artık kaybolmaya yüz tutmuş FM gençliğinin gençliği sona ermeye yaklaşmış güzel yürekli,futbol sevdalısı üyeleri, forumda yapılan kariyerleri,maç saatlerinde kaos yaşanan futbol başlıklarını ve düzenlenen FM turnuvalarını(pek beceremesem de ) hiç bir zaman unutmayacağım.

Herkes dikkat etsin kendine, kim bilir belki 6 ay sonra tekrar yazarım Belki de bir mucize olur ve aktifliğini geri kazanan forumumuzda beraber vakit geçirirken buluruz kendimizi.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Merhabalar eski dostlara

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Forum açıldı mı? Inanamıyorum

30. Default

Fenerbahçe'nin de 20 Yıl Sonra Yenilmezliği Sona Erdiğine Göre Artık Forum Olarak da Emekli Olabiliriz

Mesaj Yetkileri