Sayfa 4312 / 4325 İlkİlk ... 33123812421242624302431043114312431343144322 ... SonSon
129,331 ile 129,360 arası toplam 129736 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Vay be. Bu site Corona'lı günleri de gördü... Mustafa abi forumda dezenfeksiyon çalışmaları yapıldı mı acaba
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

2020 hiç uğurlu gelmedi. İlk 3 ayda tüm felaketleri yaşadık. İnşallah bundan sonrası güzel geçer.

Yanlış hatırlamıyorsam, Turksportal'ı keşfetmem 2005 yılına uzanıyor. Üye oluş tarihim 2007 imiş.

CM-FM bi kenara, baba mesleğinden dolayı internet-bilgisayar çevresine çokkkk erken girdim ve bu eksende büyüdüm diyebilirim.

Mental olarak ise, 9-10 yaşımdayken girdiğim ve bir daha ayrılamadığım bu platformda büyüdüğümü; ilerleyen yaşlarımda ne düşünürsem, ne yaparsam temelinde bu platformda arkadaşlık ve ilişkiler üzerine öğrendiğim şeylerden beslendiğini -az ya da çok-, kişisel gelişimimde en fazla payı olan birkaç ortamdan birisinin Turksportal olduğunu o zamanlar fark edememiştim.

Ergen bile değilken girdiğim platform artık bomboş, ben büyüdüm ve geriye hatıralarım dışında isminden önce nickini, nerede yaşadığını, sevdiği şeyleri, favori takımını, futbola yaklaşımını ve felsefesini bildiğim güzel insanlar kaldı. Artık 23 yaşındayım ve hayatımdaki iyikilerden birisi burası. Yıllardır FM bile oynamıyorum ama burası kaldı aklımda işte.

Belki burası hiçbir zaman eskisi gibi aktif olamayacak, ama son birkaç sayfadan anladığım, burasının bizler üzerinde bıraktığı etki, her zaman payidar kalacak.

Teşekkürler Turksportal... Teşekkürler, Vieri ve diğerleri.

Her şey için

selamın aleyküm arkadaşlar ! cm 01 02 den beri bu seriyi oynamama rağmen daha önce hiç online olarak bu oyunu oynamadım.online oyunu nasıl oynayabilirim ? online ligleri nereden takip edebilirim ? bilgisi olan arkadaşlar umarım yardımcı olur.selametle...

site bir silkelense eminim kazanılan canlılık suni olmayacaktır, her seride daha az paylaşım görünce adamın hevesi kaçıyor. nerde o gillette sponsorluğumsunda türkçe fm2008 zamanları.. ya da herhangi bir taktik konusu altındaki 8-10 mesaj, karşılaştığınız ilginç olaylar konusuna her gün yeni mesajlar eklenmesi..
    Site yönetimin tekel olması ve bence siteyi sallamaması facebookda düzensiz grupların oluşmasını hızlandırdı. 5 yıl sonra kepenk kapatırsa şaşırmam su güzel ortamın silinmesi bekleniyor sanki..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaşlar kariyer hıkayelerı kaldırıldıktan sonra karıyer paylasacagım bir yer varmı

7. Default

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

geçmiş zaman olur ki
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Nerede o eski Ramazanlar, nerede o eski dutluk

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Çok özledim burayı.

Ah Nannar hocam kariyer yapardı heyecanla takip ederdik. Ne günlerdi!

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

O değil artık FM de eskisi gibi oynanmıyor sanki. Ben bile aldım fm 20 yi 10 gün oynadım veya oynamadım,sıkılıp sildim bilgisayardan. Etrafımda fm oynayan insanlar bile artık denk gelmiyor. Eskiden böyle değildi. Muhabbeti açıldığında illaki fm veya cm fanı insanlar bulurdunuz etrafınızda. Ancak şuan yok.

Artık ben de zaten oyunlara çok zaman ayıramamakla birlikte pupg veya ets2 de zaman geçiriyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Şöyle bir online turnuva yapsak acaba gelen olur mu ya

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sen öğrendin mi oynamayı Yarıda bırakıp kaçma sonra tunuvayı

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Hey gidi gençlik dedirtiyor artık bana turksportal
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Şu profilde yazan yaşlar dikkatimi çekti, ne zamanlar geçmiş ya.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Zamanın bebeleri büyümüş adam olmuş. Onlar büyürken biz de yaşlandık.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Yaşlanacaksın tabiki, biz 40 olduk 😂 ama ciddi söylüyorum veteranlar ligi kurun, sırf onun için oyun alır ve katılırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Saygılar hocam.

Lig falan zor bu saatten sonra hocam. Baksana yöneticilere siteye uğramaz olmuşlar. Bizim zamanımızda böyle miydi? DisCo ve Sekopej denen arkadaşların ahı tutuyor hep.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Ben her gün iş yerinde 1 saat oynuyorum FM'yi. Bence diğer oyunlara nazaran daha çekici.

yıllar sonra bir gireyim bakayım dedim. Herhalde internet aleminde ilk üye olduğum ve şifresini unutmadığım yer burasıdır. vay be. zaman ne çabuk geçti. profilimde hala öğrenci ilgi alanı ps3 falan yazıyor. şimdi 30 luk amcalar olduk

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hala yaşıyor mu diye geldim, yaşıyormuş, inanılır gibi değil. Bi yandan da çok hoş.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Yine can sıkıntısından aklıma geldi forum bir bakayım dedim ve yine hüzünlendim. Çok ilginç ya bir zamanlar hayatımızda bu kadar yer kaplıyorken bir anda yok olması...

SELAM OLSUN TURKSPORTAL AHALISI....

Hangi birini anlatsam ki? Belki cok asiri deli gibi takip etmiyordum cok mesaj atan biri degildim daha cok sessiz takipcilerdendim ama hergun duzenli bir sekilde girerdim gene 2 saatim bu forumda gecerdi.O Birbirinden heyecanli muhtesem FM kariyerlerimiz vardi bir zamanlar.Muhtesem FM yamalarimiz cikardi bir zamanlar biz o yamanin cikmasi icin buralarda sabahlardik.Muhabbetler sohbetler,uzuntuler hep seviyeliydi ama herkez birbirine saygi gosterirdi aile olmustuk bir zamanlar. Facebook,Twitter,Instagram ciktiktan sonra malesef herkezde dagildi.Internet Teknolojisinin Zararida Bu paylasim siteleri ciktiktan sonra forumlarda ki arkadaslik gruplarini tamamen bitirmis oldu herkez artik bireysel takiliyor eskisi gibide sosyallesme yok,simdiki paylasim sitelerinde herkez birbirini tehdit eder hale gelmis,herkez birbirine kufur ediyor kimsenin kimseye saygisi kalmamis artik yazik.Simdiki gibi paylasim siteleri veya ulasim haberlesme asiri yaygin degildi ama bizim MSN miz Winampi miz vardi o bize yetiyordu be. Benim Soyleyeceklerim bukadar arkadaslar bayagi duygulandim eskileri hatirlayinca..Neyse Kalin Saglicakla..
    Last edited by Peshayat : 20.Eylül.2020 at 05:39

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Saygılar hocam.

Lig falan zor bu saatten sonra hocam. Baksana yöneticilere siteye uğramaz olmuşlar. Bizim zamanımızda böyle miydi? DisCo ve Sekopej denen arkadaşların ahı tutuyor hep.
    Beni ne çabuk unuttunuz Emre bey. Darıldım.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

herkes hatıra defteri gibi baslığa gelmis türksportalın sadece adı kaldı.. oyunu oynayan 100 kişi kalsak 95imiz burda takılıyor olmalıydık ne hos olurdu ..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

site kendi kendisini bitirmiş. bir zamanlar fm'cilerin tek adresi burasıydı. emeği geçenlerin vizyonlarından öperim.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Beni ne çabuk unuttunuz Emre bey. Darıldım.
    Abi sen unutulur musun? Adı geçen arkadaşlarla senin adını aynı cümle içinde geçirmeyi büyüğüme saygısızlık adlederim. Sen kalplerdesin. <3

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Sen öğrendin mi oynamayı Yarıda bırakıp kaçma sonra tunuvayı
    Yeni görüyorum abi mesajını. Profildeki madalyalar gittiğinden beri ne çabuk unutulmuşuz. En geç üye olanlardan biri olmama rağmen madalyalarla doluydu sanki profilim.

Çok özledim o günleri keşke ufakta olsa bir lig yapabilsek aramızda.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Benim olduğum yerde madalyamı konuşuyorsunuz
    Burak

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ne ka güzel ne ka güzel Komikliğinden hiçbirşey kaybetmemişsin.

Güzel bir lig yapalım da ligde şöyle bir seçenek olması lazım herkes bilgisayara karşı çünkü aynı anda 2 kişi online olabilir mi zannetmem

Mesaj Yetkileri