Sayfa 1 / 4325 12311511015011001 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 129736 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Default Turksportal - Kafe

Evet arkadaşlar eski cafe başlığımızı Sildik nedeni ise artık bir yenileşmenin zamanı gelmişti!!
    ||Cafe TURKSPORTAL||_2

açıldı.

Muhabbet ederek eğlenebileceğiniz bir platform olan || Cafe TURKSPORTAL||
    Devamı niteliğinde bu başlıkta sohbete aynen devam!!!
    Haydi bakalım!!!

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

hayirli ugurlu olsun hepimize abartip chat odasina dönüstürmeyelim ama

YEni cafe'de hAyırlı olsun...

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

evet arkadaşlar totti nin de dediği gibi umarım bu sefer geçen ki abartıp chat odasına çevirmeyiz bu başlığı

Herkese selamlar başlığımız hayırlı olsun!

yeni sohbet yerimiz hayırlı olsun..bugünden itibaren bütün sınavlarım bitmiştir..Şubat'a kadar rahatım..

Enjoy Takdir alırsın sen bir de?

Takdir garanti zaten....yanına özel bi teşekkür istiyorum..

Bence enjoy takdir makdir alamaz,ne ders çalışır ne de bişey.. Karnesinde 3 den aşşağı zayıf yoktur,asıl takdiri bence google alır,adam yazın 2 ay ders çalışıyo

melih sırf senin için o karne'yi scan ettircem..abi 1 tane bile zayıfım yok yahu..2 tane 2 ikim var o kadar..bu enjoy tembel lafı nerden çıktı yaw..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

yaw ben bu kimyacıyla kapıştığım için adam bana not vermiyor yahu uyuz olacam :@ bi tek kimyadan zayıf geliyo benim de... hayret bişe yaa... bazen şu örtmenlere gıcık oluyorum sanki onlar hiç öörenci olmadılarnası bu kdr insafsız olabiliyolar anamıyorum yahu! ahhh şu 6 ayım bi bitse de kurtulsam şu liseden artık!

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

cagri abi senin 6 ay sonra bitiyo ya ii ama ben daha 4 sene sonra bitiyo ya bende aynen matematikten ole oldum ya

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol
    yaw ben bu kimyacıyla kapıştığım için adam bana not vermiyor yahu uyuz olacam :@ bi tek kimyadan zayıf geliyo benim de... hayret bişe yaa... bazen şu örtmenlere gıcık oluyorum sanki onlar hiç öörenci olmadılarnası bu kdr insafsız olabiliyolar anamıyorum yahu! ahhh şu 6 ayım bi bitse de kurtulsam şu liseden artık!
    işin zor yaw.. hoca bi kere taktımı bi daha iyi davranmıyo..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

sorma yaw! abi herifle hergün kapışır mı bi insan?!?! kuscam artık hergün kavga etmekten.. kimya sınavlarım zaten biri 20 diğer 05!! düşünün artık! bende uyuzluk diil mi üstüne üstüne gidiyorum. dönem ödevini kimyadan aldım mesela

2. dönem fena kapışacaksınız yani..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

sen ne diyon?!?!?!?! el mi yaman bel mi yaman görecez!! ehuehueh tahminen o kazanacak koz onun elinde ne de olsa. KOZ = NOT DEFTERİ

notu koz olarak kullanmaları çok kötü yaw..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

tipik örtmen bea enjoy ne bekliyosun ki! hele şimdileri artık senin cüzdanına da bakıyor!!! bilmiyorum sene sonu noolcak?!?! merakla bekliyorum!

bizim hocalar not vericeklerini söylerek öğrencilere özel işlerini yaptırıyorlar...:S..gidişat kötü..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

ehuehueh olum ona razıyım yahu! :P
    en azından sizinkilere not verecekler... Bize o yok! Yani şimdi ben ösys denen illet sınavı kazanmışım ama liseden kimya dersim kaldığı için üniye gidemiyorum. hem de neden kaldım?? örtmen bana taktığı için!! var mı böle bişe yaaa ?

höng:S..olaya bak yaw..abi eğitim sisteminin kökten değişmesi lazım..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

olum kökünü kurutmak lazım laaaaa

kesinlikle..

off yaw..200 gb harddisk aldım..ama 130 gb gösteriyo..şimdi windows service patch 2'yi yükliycem..bakalım olucak mı..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

yaw bnm makinada da service pack 1 yüklüydü service pack 2yi yükledim makina kafayı yemeye başladı.. bi onlayn oyun sitesinin bilardo oyununu açmıyo mesela java destekli! ama aynı sitenin gene java destekli olan okey oyununu açıyo! anamadım gitti! bende bi tane 200lük almak istiyorum 120 GB bitti bnm yetmiyor! kaça aldın enjoy ?

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

Cagri sorma bende de ayni durum ben bi de ilk geldigim sene müd yardimcisiyla tartismistim Allahtan tatlia baglandi konu...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by totti_20
    Cagri sorma bende de ayni durum ben bi de ilk geldigim sene müd yardimcisiyla tartismistim Allahtan tatlia baglandi konu...
    Hemen hemen herkes bu sorunu yaşıyor galiba!! Peki nası tatlıya bağladın??

Nesil
    2004
    Yer
    Ankara

Hemserimiz cikti adam oradan da babam isi yuruttu)

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

allah cezanı vermesin ehuehueh bala bak adamdaki yahu!
    adamın benim yakından uzaktan hemşerilik derecesi olamaz.. adam trabzonlu ben g.antepliyim birimiz kuzey birimiz güneyiz abi adamla düşün artık! ehuehuhe balık seni yaaa

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol
    yaw bnm makinada da service pack 1 yüklüydü service pack 2yi yükledim makina kafayı yemeye başladı.. bi onlayn oyun sitesinin bilardo oyununu açmıyo mesela java destekli! ama aynı sitenin gene java destekli olan okey oyununu açıyo! anamadım gitti! bende bi tane 200lük almak istiyorum 120 GB bitti bnm yetmiyor! kaça aldın enjoy ?
    160 Lira'ya aldım....service pack 2'yi yükleyince sorun kalmadı..şimdi evde ne kadar oyun varsa hepsini yüklüycem....

abi bendede aynı sorun var ya bide ben sonum (orta) düşüne bilionmu oks var ve mat çı yüznden biyeri kazanamayacam adamın tek problemide kızıyla çıkmam

Mesaj Yetkileri