1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Orta Saha Oyuncuları

Thumbs up

İsim: Sherman Cardenas
    Doğum Tarihi: 7.8.1989
    Mevkii: AMRC
    Kulüp: Bucamaranga
    Vatandaşlık: Kolombiya
    Fiyat: 1.400.000 $ (alış)

Notlar: Yaşı çok genç... Ayrıca çok hızlı gelişiyor... Çok istikrarlı bir oyuncu...
    Eğer sağ kanada ihtiyacınız varsa mutlaka alın ayrıca çok ucuz olması da başka bir avantajı

İsim: Franklin Agustin Salas
    Doğum Tarihi: 30.8.1981
    Mevkii: AMRLC,FC (FC özelliği olmayabilir sanırım ben de kazandı o özelliği ama siz de antremanla rahatlıkla kazandırabilirsiniz)
    Kulüp: LDU de Quito
    Vatandaşlık: Ekvador
    Fiyat: 1.000.000 $ (alış)

Notlar:Bu özellikleri bu kadar ucuz fiyatla görünce inanamamıştım...En önemli özelliği ise uzaktan çektiği sert şutlar ve farklı mevkilerde oynayabilmesi...Bu adamı mutlaka alın sonra pişman olursunuz

İsim: Vyacheslav Hleb
    Doğum Tarihi: 12.2.1983
    Mevkii: AMRC,FC
    Kulüp: MTZ-Ripo
    Vatandaşlık: Belarus
    Fiyat: 220.000$ (alış)

Notlar:Harika bir oyuncu forvette oynatırsanız mutlaka gol atar mr de oynatırsanız Aliaksandr Hleb kadar iyi oynar ve asist yapar...Ve her zamanki gibi aşırı ucuz Yalnız 4-5 maçlık bir alışma süreci gerekiyor.

İsim: Juan Elias Cominges
    Doğum Tarihi: 1.10.1983
    Mevkii: AMRC,FC
    Kulüp: Estudiantes(LP)
    Vatandaşlık: Peru
    Fiyat: 170.000$ (alış)

Notlar:Genç ve kaliteli bir oyuncu gelişimine hayran kalacaksınız...Sağ kanatta attığı güzel çalımları var...Ben kadrom geniş olduğu için feeder club a kiralık verdim

NOT:
    Çok yoruldum arkadaşlar daha 3-4 tane daha futbolcu ekleyecektim ama yarına inşallah.editleyip eklerim ben buraya merak etmeyin ayrıca yarın forvete de bunun 2-3 karı kadar oyuncu ekleyeceğim umarım fm de takımınızın başarılı olmasına yardımcı olur.Ben genç oyunculardan bir takım kurdum ve bu takımdan ilk sezon hiç bir şey beklemezken şampiyonlar liginde yarı finale çıktım ligde en yakın rakibime 7 maç kala 10 puan fark attım ve hiç bir kupadan elenmedim sizin de bu başarıyı yakalayacağınıza inanıyorum.Modlarım eğer böyle bir yorum yasaksa (kurallarda farkedemedim)lütfen ceza vermeyins sadece pm il bildirin ben hemen editleyeyim

Thumbs up GS ve Carlos Elias

Kişisel bilgileri SS de yazıyor
    Notlar : Oyun başında CA sı 105 civarı, ben max potansiyelinin görüntüsünü veriyorum. 150k sterline aldım 2 hafta sonra değerini sekize katladı. Forvet olarak oynatıyorum. Aldıktan "birkaç hafta sonra" takımın yarısının ve "Galatasaray klübünün" favori adamı oldu
    1 yıldır takımı yönetiyorum ben daha klübün favorisi değilim
    Scout programında tam yeteneğine ulaşınca "Ronaldinho" kadar iyi olacağı yazıyor. Çok ucuz ve müthiş yetenekli. Avrupa elemelerinde bir maçta 4 gol birden attı, mutlaka almalısınız.

Bir adam daha tavsiye edicem o da Yussuf Ayila. DMC alacaksanız başka oyuncuya bakmayın derim. SS aşağıda veriyorum. Oyun başında zaten CA ve yeteneği çok yüksek. Javier Mascherano kadar iyi en başta. Tam potansiyelinde Patrick Vieira kadar yetenekli diyor scout programı. Bu iki adamın max yetenek yüzdesi %80 nin üstünde . Bu konuda bilgisi olmayana söyleyim; %80 üstü oyuncu dünyada çok az var.

Bu iki adamı satmak için almadım. 5 yıl oynatıp türk statüsüne geçiricem. Bunlar emekli olana kadar benim oyuncum ))

Potansiyellerini gösteriyorsun ama o potansiyele gelmesi garanti edilemez bende öle 3-4 futbolcu aldım bazıları iyi gelişti bazıları fazla etkilemedi..

İsim: Mathieu Bodmer
    Doğum Tarihi: 22.11.1982
    Mevkii: DM,AMC
    Kulüp: Lille
    Vatandaşlık: Fransa
    Fiyat: 13.000.000 €(alış)

NOTLAR : Banko oynattığım bir orta saha oyuncusu..

-Pasları güzel, uzaktan şutları çok iyi her sezon 7-8 tane uzaktan golleri var bölece maç çevirebilir maçlara ağırlıgınızı koyabilirsiniz
    -top kapma ve markaj özellikleri var profilden görüldügü gibi işinize cok yarıyacaktır.
    - uzun boylu ve kafa vuruşları iyi orta sahada ve hucumda ortalarda kafa golleri ve hava hakimiyeti çok iyi ..
    - sakatlığa yatkınlığı çok düşük 2 sezonda 1 kere sakatlandığını gördüm
    - zayıf yönlerini sölemek gerekiyor ama bulamadım yanında bir kaç kaliteli isimle takımın vazgeçilmezi olur
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Name: Jonathan de Guzman
    D.Yılı : 1987
    Position : AMRC
    Preffered Foot : farketmez
    Value : 13.500.000Euro alış

NOTLAR : ben sağ kanatta oynatıyorum orta yapma özelliği düşük ama 'çalışkanlığı' sayesinde diger özellikleriyle asist krallıgının en büyük adayı olacaktır, frikikleri çok çok iyi kullanıyor sert mi kullanıyor anlamadım heryerden atıyor ve çalışkanlıgı ve azmiyle diger takımlardan büyük teklifler geliyor.Kornerleri iyi kullanıyor. En önemlisi takım oyununu iyi oynuyor ve kendini çok geliştiriyor...Kötü yönü bence orta saha da oynattığımda top kapma ve markaj özellikleri iyi olmaması rakip forvetlerin ataklarına davet oluyor fakat sağ kanatta oynatırsanız sonuçları göreceksiniz ve de 13 e aldıysanız 20 ye rahat satarsınız..

NOT : Oyuncu Profilleri , 3 sezon sonrası Juventus kariyerimden

Lightbulb Orta saha da yeni yetenek

:İsim:Radim Zizka
    Doğum Tarihi:12.12.1989
    Mevki:MC
    Kulüp:Banic Ostrava
    Vatandaşlık:Çek Cumhuriyeti
    Fiyat:950 k. ya alabilirsiniz
    C.A:107 P.A:198[IMG]

http://img340.imageshack.us/my.php?i...aprofiloe7.jpg

Önemli Notlar:Gerçekten mükemmel bir yetenek.Alır almaz takım raporunda ki potansiyel yeteneklerin arasına giriyor.Genç yaşına rağmen çok mükemmel performans sergiliyor.Zaten p.a sından anlayacağınız gibi geleceğin en iyileri arasında.Alın oynatmazsanız bile kiraya verin.Çünkü çok ucuz bir fiyata sahip ve çok yetenekli biri.

Beyler bu yazıyı yazdıktan sonra 2 sezon zizkayla oynadım kesintisiz.Gerçekten mükemmel.Tam bir asist kralı oluyor.Ve basın onu yeni Tomas Galasek olarak gösteriyor.Israrla almanızı öneriyorum!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Adı: Sarkies
    Mevki : AMC
    Doğum Tarihi: 25.10.1986
    Ülke: Avustralya
    Takım: Melbourne Victory

Sarkies Futbol Menejerin gelecek vaadeden oyuncularından, ofansif ortasaha olarak oynuyor ve pozisyon antremanı yaptırıldığı takdirde sağ ve sol tarafta da oynayabiliyor, genellikle sağ ayağını kullanıyor sol ayağıda yeterince güçlü şutları oldukça etkili ve çok iyi serbest atış kullanıyor. Sarkies'i 200.000 $ dolar gibi düşük bir ücretle takımıza alabiliriz fakat AB vatandaşlığının bulunmaması İngiltere liginde oynayanlar için transferi biraz zor.

http://img482.imageshack.us/my.php?image=sarkiesxj8.jpg

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Adı:Chris Brunt
    Mevki:AML
    Doğum Tarihi:14.12.1984
    Ülke:Kuzey Irlanda
    Takım:Sheff Wed

Çok düşük ücretlere alabileceğiniz en iyi oyunculardan birisi Chris Brunt.Yukarıda verdiğim henüz oyun başında siz onu bir de gelişce düşünün.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İsim: Mauro Cejas
    Doğum Tarihi: 24.8.1985(20 Yaşında)
    Mevkii: AMRC/FC
    Kulüp: Newell's
    Vatandaşlık: Arjantin
    Fiyat: 26,000 £(Oyuna serbest olarak başlıyor,screende Sporting'e gittiğine bakmayın o benim oyunumda..)

Transfer etme nedenimiz?

Sağ kanada veya forvet arkasına ihtiyacınız varsa tam istediğiniz tipte bir oyuncu..Forvette oynatabilirsiniz duruma göre ama en iyi verim alabileceğiniz yer forvet arkası..Forvet arkası sıkıntınız varsa alın derim..

Fiziksel ve Teknik Özellikleri Nasıldır?
    Teknik Özellikler:Tekniği bir forvet arkasına göre iyi değil..Ama iyi bir antreman paketiyle tekniği gelişebilir.Kornerlerinizi ve taçlarınızı ona kullandırın kesinlikle..Pas ve bitiriciliği oldukça iyi..Kanatlardan gelen ortalara kafa da vurabilir..Ofansif orta saha oynatırsanız oyuncu özelliklerinden uzun şut'u always(Türkçe yamayla sık sık) yapın..Faydasını görürsünüz..

Fiziksel Özellikler:En zayıf yanlarına geldik..Pek hızlı bir oyuncu değil ama vasat da sayılmaz.Sakatlanmaya gelince de sık sık sakatlanabilir..Özellikle onun ayarında bir oyuncunuz varsa Cejas'ı 3-4 maç üstüste oynattıktan sonra 1 maç sonradan almaya bakın..Sakatlanma sayılarında gözle görülür azalma olacaktır..Sıçraması fena değil..Zaten bunun için forvet oynatmayın diyorum.Güç,denge ve dayanıklılığı vasatın üstünde değil.Çevikliği ise idare eder..

Zihinsel Özellikleri Nasıldır?

Yaratıcılığı oldukça iyi..Genele bakıldığında da iyiye yakın zihinsel özelliklere sahip..Konsantrasyon eksikliği var..Bir de kurnaz değil o kadar..Yine de işinizi görür..

Profili:

Nesil
    2003

İsim: Lulinha (Luiz Marcelo Morais de Reis)
    Doğum Tarihi: 10.04.1990
    Mevkii: AMC
    Kulüp: Corinthians
    Vatandaşlık: Brezilya
    Fiyat: Free (yaşı küçük olduğundan fiyat belirlenmemiştir.)

Notlar:
    Gelecek vaad eden bir orta saha oyuncusu.
    Yaşı genç olmasına rağmen takımınıza transfer ettikten 1-2 ay sonra uyum sorununu üstünden atıyor ve futbolcunuzun meyvelerini topluyorsunuz. Antreman programı ile en üst seviyeye kadar futbolcunuzu geliştirebilirsiniz. Bu futbolcuyu forvet arkası oynattığınız takdirde sizin takımınızın değişilmez futbolcusu olacaktır. Sizlere bu futbolcunun gelişmiş profilini koyuyorum.. Yıl 2011

İsim: Daniel Carvalho
    Doğum Tarihi: 18/03/1983
    Mevkii: AM LC,FC
    Kulüp:
    CSKA Moscow
    Vatandaşlık: Brazil

Fiyat: 11.000.000 dolar

Notlar: benim şu ana kadar gördüğüm en iyi oyunculardan biri varlığı bile takıma faydalı defanstan top kapıp gol attıyo bazen bence hiç beklemeden alın

sakatlıktan yeni çıkmış hali bu......

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir GFB

Default 2 Oyuncu Benden

Name: Bofo Bautista
    Club: Chivas (at start)
    Nationality: Mexican
    Value: £2.6M
    AMC

Buda SS..

Name : Milos Bosancic
    Position : DRC
    Second Position : MRC
    Club : Partizan
    Nationality : Serbian
    Value : £900,000

SS..

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

isim:freddy guarin
    yas:20
    deger:$3.000.000
    boy:183
    kilo:80
    mevki::dmrc
    ss:

not:ortasaha da 10sene sorun yasmazsınız ucuz ve karın tokluğuna oynayan bir oyuncu asist krallıgına oynayacaktır cok gelisiyo daha 20 yasında
    ve uzun sutlarla ve frikiklerle senede 15 golu zorlar ama ilk sezon kiralık oldugu için alamıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Default Tomas Sivok

İsim: Tomas Sivok

Doğum Tarihi: 15.9.1983

Mevkii: DM

Kulüp: Sparta Prag(Şu anda FC Kobenhavn)

Vatandaşlık: Çek Cumhuriyeti

Fiyat: Oyu başlangıcında 1.5M € (Şu anda 3.3M €)

Notlar: Çeklerin yüklesen yıldızı.Tam bir görev adamı. Eğer DM'nizde sorun varsa Tomas Sivok tam size göre bir kişi. Defansif özelliklerle ofansif özelliklerin harmanlandığı bir oyuncu. Oyun başlangıcında onu 3.3M € ya istediğiniz bir kulübe transfer edebilirsiniz. Çok fazla parada istemez. Çıkar en iyi oyununu oynar ve sizi de mahcup etmez. Kesinlikle almanızı önerdiğim bir oyuncu.

İşte SS:

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir GFB

Default Süper Ortasaha..Hücuma Dönük...!!!

Arkadaşlar,öncelikle Brezilyanın tüm oyuncularını açın.Daha sonra bu oyuncuyu Flamengodan 1milyon euro ya alın..Adam süper.19 yaşında ama ilk maçta 1 golle başladı..Süper bi Adam..Tam görev adamı...

Name: Wiiliam das Graças Silva Junior
    Position: MC
    Preffered Foot: Right

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yine Brezilyadan Bu sefer Şilili Süper bir AMC...Şiddetle TAvsiye EDErim...

Name: Jorge Valdivia
    Position : AMC
    Preffered Foot : Right
    Value : 2.700.000 Euro

Tomas Sivok Hakkaten Harika Bir DM Oyuncusu Sparta Prag Bu Oyuncuyu En Azından Cok Makul Bir Fiyata Satabilir İlerde Görecegiz Nasıl Bir Oyuncu Oldugunu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Name: Karim Benzema
    Position : AMR-FC
    Preffered Foot : Right
    Value : 6.500.000Euro

Not:En Az 5 sene Boyunca Orta Sahanızı Toparlar İyi top dagıtabilir Ama Forvet O Kadarda Etkili yeterki siz oynatacagınız yere karar werin zaten gerisi gelir elbet

İsim: Oğuz Sabankay

Mevkii: Orta Saha (Orta)

Kulüp: Galatasaray ( şuan Valencia da benim oyuncum)

Vatandaşlık: Türkiye

Fiyat: Şuan 3,000,000$ ( oyun başlangıcında oldukça ucuz fıyatının kat kat fazlasına değer kazanıyor)

Notlar: Ben kendisini Galatasaray menajeri iken keşfettim orda altyapıdaydı ılk takımda yer bulamıyordu sonra ben Valencia takımının basına getırırldıgımde ufak bır ucretle transfer ettim.Orta sahanın ortasında hucuma yardımcı olan harıka ozel yeteneklere sahıp bır futbolcu.Gelişmeye cok acık ve oldukca genc.Medyanın ve teknık adamların gozdesı halıne gelen bır oyuncu.Takımınızda sımdılık ona ıhtıyac olmasa bıle alın bıraz oynatın degerının kat kat fazlasına satın.

Arrow

İsim: Tuncay Şanlı

Mevki: AM LC, FC

Ulus: Türkiye

Özellikler: Sol kanatta atağa yönelik çok iyi işler çıkarıyor. Özellikle defanstan seken hava toplarında diğer kanat oyuncuları gibi zayıf kalmıyor, bir çok hava topunu alarak atağı devam ettiriyor. Bitiricilik zayıf saç baş yolduracak goller kaçırabiliyor. Ancak maç kurtarma kabiliyetinede sahip. En önemlisi koşuyor, koşuyor, koşuyor. Forvette de oynayabiliyor ancak önceden de yazdığım gibi bitiricilik zayıf olduğundan verim alamayabiliyorsunuz.

İsim: Matias Cordoba
    Doğum Tarihi: 7.10.1984
    Mevkii: AM LC
    Kulüp: Argentinos
    Vatandaşlık: Arjantin
    Fiyat: 875bin€

Notlar:

Çok teknik duran toplarda çok yetenekli bir oyuncu... Hızlıca gelişp çok faydalı bir oyuncu oluyor kısa zamanda...Duran Toplar v Tekniği ile tam bir Oyun kurucu...

İsim: Lucas
    Doğum Tarihi: 9.1.1987
    Mevkii: DM
    Klüp: Gremio
    Fiyat: 4.9m€

Notlar:

Gelecek vaadeden yetenekli bir ön libero... Öne çıkan özellikleri cesur hızlı sağlam...Kesinlikle kadroda bulunması gereken bir yıldız adayı...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

İsim:Frederic Nimani
    Doğum Tarihi:15.05.1988
    Mevki: AML, FC
    Kulüp: Monaco
    Uyruk:Fransız
    Fiyat:1 Mİlyon Pound
    Nimani'nin 2012 sezonundaki hali

Fiziksel özellikleri yüksek ve hava toplarına hakim bir oyuncu.Müthiş süratli.
    Elit kulüplerde değişmez bir isim olabilir.

isim: Yohan Gourcuff
    Uyruk:Fransa
    Mevki:AM RC
    Kullandigi ayak : sag
    Deger: 10 milyon dolar

arkadaslar ben milani aldim ve bu adam o sezon milana transfer olmus...gercekten cok iyi bi oyuncu bana gore gelecegin kakasi olabilir...tereddut etmeden deneyin

Nesil
    2006
    Yer
    -

Default Luka Modric

Adı: Luka Modric

Doğum Tarihi : 9.9.1985

Boy: 175 Cm

Mevkii : 73 Kg

Kulübü : Dinamo

Ülkesi : HIRVATİSTAN

Kontrat Bitimi : ?

NEDEN ALMALIYIZ?

Öncelikle yaşına bakınca 20 olarak görüyoruz ama hemen 21 oluyor biz yaşını 21 olarak kabul ediyoruz yaşı gerçekten almamız için çok uygundur. Çok ucuza alabilirsiniz ama o kadar takım ilgileniyorki almanız zor siz tavsiyem onu anahtar oyuncu yapıp istediğinden çok daha fazla para verin kolaylıkla alabilirsiniz. İkinci sezon zaten dünya yıldızı olacaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Teknik özellikleri çok uygundur benim tavsiyem onu herhangi bir kanatta oynatmanızdır. Bitiriciliğine baktığımızda fazla önem taşımaz zaten ama yinede çok gol kaçırır. Tekniği 15 ama 20 gibidir gerçekten çok iyi tekniği vardır. Yaptığı çoğu orta isabetli olur. Top sürmesi yine süperdir genellikle hızlı değildir ama karşısındaki rakiplerini rahat geçer. Amc olarakta oynatabilirsiniz.

FİZİKSEL VE ZİHİNSEL ÖZELLİKLER

Öncelikle zihinsel özellikler adeta muhteşem gerçekten süper iyidir. Yaşı genç olmasına rağmen süper özellikleri vardır ekip çalışmasına çok önem verir. Saha içi ve dışında çok çalışkandır özel yeteneği iyidir ve bunun yanında yaratıcılıkta iyidir. Geçelim fiziksel özellikleri yine tek kelimeyle muhteşem sağlığı çok iyidir. Çok çevik ve dayanıklıdır. Hızı fazla iyi değil ama yinede bu özelliklerin yanında önem kazanmaz.

KÖTÜ YANLARI

Tek kötü yanı fazla hızlı olmamasıdır ama bence fazla takmayın çünkü öbür özellikleri şahane olduğu için bu açıyı hemen kapatıyor.

FM ÖZELLİKLER

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Adı: Aaron Lennon

Doğum Tarihi : 16.4.1987

Boy: 166 Cm

Mevkii : 63 Kg

Kulübü : Tottenham

Ülkesi : İngiltere

Kontrat Bitimi : 30.6.2010

NEDEN ALMALIYIZ?

Yaşı daha sadece 19 olan Lennon alınması gereken bir oyuncudur. Ama tabi onu almanız için iyi bir ününüz ve iyi bir bütçenizin olması lazım tabi bu imkanlar her kulüpte yoktur. İkinci sezonda alabilirsiniz ama bu size çok pahalıya patlar zaten oyunun başında wonderkid olan ender oyunculardandır. Yani alırsanız tavsiyem ilk sezon almanızdır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bu oyuncuyu genellikle kanatlarda oynatacaksınız bitiriciliği fazla fazla önemli değildir. Tekniğine bakarsak gerçekten tekniği iyi bir oyuncudur tekniği 16 ve bu onun için çok çok iyidir. Çok iyi top sürer rahat rahat rakiplerini çalımlayıp iyi ortalar yapar. İlk temasıda oldukça iyidir. Hatta onu bazen forvettede oynatın inanın çok verim alırsınız.

FİZİKSEL VE ZİHİNSEL ÖZELLİKLER

Zihinsel özellikleri aslında iyi görünmeyebilir ama daha yaşı sadece 19 bu nedenle zihinsel özellikleri fazla iyi değildir. Ama gelecekte özel yeteneği çok artacaktır. Fiziksel özellikleri çok iyidir yaşı çok genç ama fiziksel özellikleri çok iyidir. Hızı ve hızlanması şahanedir onu kimse tutamaz çevikliğide muhteşemdir bunun yanında dengeside çok iyidir. Sağlığıda şu an onun için çok uygundur.

KÖTÜ YANLARI

Bir kanat oyuncusuna göre kötü yanı yoktur.

FM ÖZELLİKLERİ

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Adı:Raul Garcia(Raul Garcia Escudero)
    Mevkii:AMC
    Kullandığı Ayak:Sağ
    Doğum Tarihi:11.07.1986
    Takım:Osasuna
    Uyruk:İspanya
    Boy:183 cm
    Kilo:81 kg

NoTLaR:Mükemmel bir oyun zekasına sahip olan bu genç oyuncu zaten oyunda "wonderkid" olarak tanımlanıyor.Mükemmel bir saha içi çalışkanlığına sahip ve uzaktan şutları çok sert ve isabetli.Ayrıca saha içi çalışkanlığıyla diğer takım arkadaşlarının görevlerini hafifletiyor.Fiziği de iyi kafa, toplarına hakim.Önemli bir zaafı yok ama biraz agresif.Oldukça hırslı bir oyuncu.İlk sezon Osasuna'dan 10 milyon $ civarına alabilirsiniz.Hiç düşünmeden alın bence.Ben bu adama gözümü kırpmadan 40 milyon $ veririm.Eğer bu adamı alacak olursanız, orta sahanız savaşçı ve mücadeleci ruhuyla öne çıkıp uzun yıllar bu mevkiide sorun yaşamazsınız.
    SS'deki ortalama puana bakıp aldanmayın..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Adı:Sherman Cardenas
    Uyruk:Kolombiya
    Takımı:Bucaramanga
    Mevkii:AMRC
    Doğum Tarihi:07.08.1989
    Kullandığı Ayak:Sağ
    Boy:181 cm
    Kilo:76 kg

NoTLaR:Zaten özelliklerinden de anlaşıldığı gibi genç Kolombiyalı iyi bir gelişme süreci sağlatılırsa yeni Ronaldinho.17 yaşında bile böyle özelliklere sahipken, gelişince nasıl özelliklere sahip olacak!Cardenas adam geçmekte biraz zorlanabiliyor ama yine de yeteneği ile bu açığı kapatıyor.Duran topları kullanmada çok etkili.Kafa toplarında da fena değil.Ayrıca hızlı.Saha içerisinde hiç beklemediğiniz hareketlerle sizi şaşırtıyor(olumlu yönde).Şut tekniği oldukça yüksek.Oyunu okuma kabiliyeti de yüksek.Bence bu oyuncuyu ilk sezon hiç beklemeden alın.

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

İsim: Javier Reina
    Doğum Tarihi:04.01.1989
    Mevkii:AM LC
    Kullandığı ayak:Sadece Sol
    Takım: America Cali
    Uyruk: Kolombiya
    Boy: 173 cm

Özellkleri : Öncelikle bana göre fm'in en iyi potansiyel gençlerinden birisidir

Oyun kurucu özelliğine sahiptir, forvet arkasında harika işler çıkartır, uzaktan şutları çok

sert ve tehlikelidir bunun yanı sıra,yaratıclığıda üst düzeydir, ayrıca yeteneğini geliştirebilen bir oyuncudur.

Yaşı 17 olmasına rağmen ilk aldığınızda bile takımınızın herşeyi

olabilecek kapasitede bir oyucudur. Kesinlikle tavsiye ederim.....

Shot at 2007-07-11

İsim:Lucas Lobos
    Mevki:AMC
    Takım:Cadiz
    Değer:3.7M
    Ülkesi:Arjantin

Lucas Lobos,ofansif olarak mükemmel özelliklere sahip,forvet arkası ve alt liglerde oynayan en iyi oyuncu.Bitirici,teknik ve yaratıcı.Favori kişisi Riquelme ve Riquelme'yle birçok benzer özelliklere sahip.Bunun yanında hızlı oluşu ekstra artılarından.Çok iyi frikik atar ve Pirlovari ortalar keser.Çok genç sayılmasa da rahat 10 yıl daha oynar.26 M'lik serbest kalma maddesi aktif ama bundan çok ucuza teklif yaparsanız da klübü kabul eder.Başarıya aç olan Lucas Lobos'un alınmasını şiddetle tavsiye ederim.

Shot at 2007-07-12

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Pedro Leon İncelemesi :

Oyuncunun Ülkesi : İspanya
    Milli Maç : -
    Doğum Tarihi : 24–11-1986
    Pozisyon: AM RC
    Kullandığı Ayak: Sağ
    Boy: 1.83 m
    Kilo: 77 kg
    Değeri: $6.250.000
    Maaş: $7.000 / haftalık
    Kontrat Bitişi: 30.06.2009
    Nitelendirme: Şevkli
    Kişilik: Kararlı

Özellikler :

Pozisyonlar :

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Default Salomon Kalou

Adı:Salomon Kalou
    Mevkii:AMRLC\FC
    Kilo:68
    Ülke:Fildişi Sahilleri
    Takımı:Chelsea
    Haftalık Maaş:35.000$

[IMG][/IMG]

Hakkında:Tekniği müthiş,süratli,orta sahanın her yerinde hatta forvette de oynayabiliyor.Çok rahat adam geçebiliyor ve ikili mücadelerde dayanıklı chelsea de zaman zaman forma şansı bulması ver birçok rakibinin bulunması bir dezavantaj...

Karim Matmour

İsim:Karim Matmour
    Doğum Tarihi: 25.06.1985
    Mevkii: AMR
    Kulüp: Freiburg
    Vatandaşlık: Fransa / Fas
    Fiyat: €70K

Notlar: Matmour hızlılığı ve çabukluğu ile sağ kanattan çabucak çizgiye inebiliyor. MR mevkiinde kullanıp ileriye düz koşular yapmasını sağlayabilirseniz işinize fazlasıyla yarayacaktır. Ayrıca adrese teslim ortaları ile de hedef forvetlerinize bolca asistler yapar. Direkt olarak 11'de oynatmak ilk sezonda yanlış olur. Ama ona yeterince şans verirseniz yüzünüzü kara çıkartmayacak. Sydney Govou tipinde bir oyuncu olduğunu söyleyebilirm. Ondan tek eksikliği forvet oynayamaması. Forvette de denedim. Eğer forvete koyarsanız "tam bir kazma" diyeceğimiz tipten bir oyuncuya dönüşür.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Thumbs up Diego souza

İsim: Diego souza
    Doğum Tarihi: 17 06 1985
    Mevkii: Dm/mc
    Kulüp: benfica
    Fiyat: € 1.500.000 (Yaklaşık alış fiyatı)

Gelecek vaad eden bir oyuncu geleceğin Gilberto silva'sı olarak gösteriliyor potansiyeli harika.Mükemmel uzun şut ve frikik golü atıyor..Galatasaraya aldığımda çok faydası olmuştu fiyatıda oldukça uygun.Buda 2007 şubat görüntüsü

Cool

İsim: Maicosuel
    Doğum Tarihi: 16.06.1986
    Mevkii: AM RC
    Kulüp: Parana
    Fiyat: 4.500.000 € (alış)

Notlar: Sağ kanat sıkıntısı çekenler için birebir.. Yaşının genç olması 10 yıl sağ kanatta problem çekmeyeceğinizin teminatıdır.. Ayrıca çok hızlı gelişiyor.. 1 sene boyunca ne kırmızı kart gördü ne sakatlandı... Çok istikrarlı bir oyuncu...
    Son maçlardaki notlarından da kalitesini anlayabilirsiniz

Arrow

İsim: Riccardo Montolivo
    Doğum Tarihi: 18.1.1985
    Mevkii: AM LC
    Kulüp: Fiorentina
    Vatandaşlık: İtalya
    Fiyat: 7.750.000€

Notlar:

Sağ ayak olmasına rağmen sol da daha etkili olabilen... Ama asıl mevkii AMC olan çok yetenekli bir orta saha... Frikiklerde çok etkili... Çok iyi şutlar çıkarabiliyor...Teknik & duran toplarda harikalar yaratabiliyor...Orta Alanda AMC başta olmak üzere Sol Kanat MC bölümünde de rahatça oynayabilir...Oyuncunun tek eksik yönü hızı diyebilirim fazla hızlı bir oyuncu değil...

Quote Originally Posted by tunciz View Post
    udinese den d'agustino tek geçerim
    Arkadaşım bu şekilde değilde araştırarak bizlerle paylaşırsan daha faydalı olur.

Mesaj Yetkileri