Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 63 sonuç

Konu: 4-4-2 En Yenisi Süper Taktik Deneyin Ve Görün !!

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

kardeşim taktiğini tuttum turnuvadada deneyeceğim sagolasın

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

saoLasin .. Verdigim ip ucLarinida degerLendirirsen taktigin farKini yasayacagindan suphem yok.. Oyuncu secimi diziLisi taktikten daha onemLidir .. bUnun icin taktik ne kadar iyi oLsada orn .. pivot oyuncu yerine sicramasi ve kafasi 10 oLan birini koyarsaniz husran oLur yada amc yerine dmc bir oyuncu yda 2 ortasahayida amc sekLinde secerseniz husranLa sonucLanir bunun icin Oyuncu secimLerine cok titiz bir sekiLde yakLasmaniz gerekiyor .. Bunu yaptiktan sora size kaLan Taktigin Keyfini cikarmak .. Hersey cok guzeL oLacak iddaaLiym

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    saoLasin .. Verdigim ip ucLarinida degerLendirirsen taktigin farKini yasayacagindan suphem yok.. Oyuncu secimi diziLisi taktikten daha onemLidir .. bUnun icin taktik ne kadar iyi oLsada orn .. pivot oyuncu yerine sicramasi ve kafasi 10 oLan birini koyarsaniz husran oLur yada amc yerine dmc bir oyuncu yda 2 ortasahayida amc sekLinde secerseniz husranLa sonucLanir bunun icin Oyuncu secimLerine cok titiz bir sekiLde yakLasmaniz gerekiyor .. Bunu yaptiktan sora size kaLan Taktigin Keyfini cikarmak .. Hersey cok guzeL oLacak iddaaLiym
    taktik çok güzel ama PİVOT oyuncu sakatlanınca ne olucak birde başarılı olmakı için kıytırık(pozisyon alma,önceden sezme gibi özelliklerde olmalı) bi pivot oyuncu olmaması gerkiyor ve iyi pivot oyuncu da az sayıda ve pahalı bu taktiği kullanmak için bence pivot st li bir takım seçilmeli ve arkasında da kesinlikle bir yedek pivot st olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by uaylmz View Post
    taktik çok güzel ama PİVOT oyuncu sakatlanınca ne olucak birde başarılı olmakı için kıytırık(pozisyon alma,önceden sezme gibi özelliklerde olmalı) bi pivot oyuncu olmaması gerkiyor ve iyi pivot oyuncu da az sayıda ve pahalı bu taktiği kullanmak için bence pivot st li bir takım seçilmeli ve arkasında da kesinlikle bir yedek pivot st olmalı

asLinda pivot oyuncu ozeLlikleri oLe ahim sahim oLmasina gerek yok zigic gibi sicrama 20 kafa 20 .. Ben ersen martini oynatiyordum ki 17 16 ozeLlikleri .. Ucuz pivotlarda var ornegin Ibrahima Sidibe 200 bin euro yada Iversen 1.7 m euro bunun gbi bir kac tane daha var ama kasmaya gerek yok iLla pivotum super oLsun diye 16 biLemedin 17 ozeLligi oLan bir pivot sizi basariya goturur .. Hizi 15 sicramasi 15 yada 16 oLan bir oyuncu bile isinizi gorur ..

Ve asistaninizin size mac gunu raporuna cok onem verin ornegin rakip forvet hizLiysa defansi ona gore ayarLayin bunu deneyince farki goruyorsunuz taktik ne oLursa oLsun eger rakip forvet hizLi sizin 2 dc nizde yavas oyuncuLar ise sonuc husran oLur..

kardeş linki yeniler misin

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by scream_06 View Post
    kardeş linki yeniler misin

yeniLedim kardesim indirebiLirsn..

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

dosyayı foruma ekLenti oLarak verirsen kardeş sevinirim nedeni anLamadıgım bi şekiLde dosya Rapid den inmiyor.Buraya ekLenti oLarak koyarsan yada rapid e rarLı atarsan sanırım sorun çözüLür sanırım bende deneme fırsatı buLurum

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by GebzeLi1907 View Post
    dosyayı foruma ekLenti oLarak verirsen kardeş sevinirim nedeni anLamadıgım bi şekiLde dosya Rapid den inmiyor.Buraya ekLenti oLarak koyarsan yada rapid e rarLı atarsan sanırım sorun çözüLür sanırım bende deneme fırsatı buLurum
    Linki yeniLedim cikan sayfada download this file yazan yere tiKLa indirirsin ..

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

eyw. usta indrdim dener sonucunu yazarım burda sanada zahmet oLdu ama

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

onemLi degiL payLasima acigiz her zaman =) oyuncu secimLeri ve dediklerimi uygularsan sorun oLmaz bekliyorm sonuclari..

Bu akşam iftartan sonra deniyecegim arkadaşım taktigini anlattığın şeyler kafama yatıyor. Şekerspordan başlayan, sivas, aston villa ve liverpool la devam eden kariyerime senin taktigin güzel bi esinti vericegine inanıyorum görüşürüz akşama

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

süper iş cıkarmışın.. gibi görünüyo antalyaspor ile başladım suanda 20. hafta civarındayım ilk 5 teyim amacım ilk 2 ardından trabzonsporun başına geçmek.. 2. lig de uzun zamandır oynamıyodum oynayım dedim düşüse geçince taktiklere baktım kesin deniyecem

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by byunuss1 View Post
    süper iş cıkarmışın.. gibi görünüyo antalyaspor ile başladım suanda 20. hafta civarındayım ilk 5 teyim amacım ilk 2 ardından trabzonsporun başına geçmek.. 2. lig de uzun zamandır oynamıyodum oynayım dedim düşüse geçince taktiklere baktım kesin deniyecem
    Dene bakaLim.. Antalyaspor iLe zorLanirsan bekLeri ofansif yapabiLirsin komutlarida ona gore ayarlarsin .. Baya asist yapiyor bekler .. Oyuna katkisi oLuyor cok

eywallah kardeş indirdim deniyorum eline sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Dene bakaLim.. Antalyaspor iLe zorLanirsan bekLeri ofansif yapabiLirsin komutlarida ona gore ayarlarsin .. Baya asist yapiyor bekler .. Oyuna katkisi oLuyor cok
    düşüse geçmiştim 8. falandım hemen senin taktigi kullanıyım dedim 3. bitirdim play off ta rakip gresun.. aslında ilk 2 ye girerdim ama şansızlıklar ve 90 da gol yeme olayları yaşadım.. taktik işimi görüyor saolasın

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by byunuss1 View Post
    düşüse geçmiştim 8. falandım hemen senin taktigi kullanıyım dedim 3. bitirdim play off ta rakip gresun.. aslında ilk 2 ye girerdim ama şansızlıklar ve 90 da gol yeme olayları yaşadım.. taktik işimi görüyor saolasın

Sen saoL dostum ısını gorebıLdıysek ne mutLu .. Ayrıca taktıgın ustunde bazı kucuk oynamaLarım olacak ve emınımkı daha ıyı bır sevıyeye getırıyorum ıc saha ve dıs saha ayrı bır sekılde dusunuyorum.. Fm 2008 demosundada taktıgı denedım 1-2 mac yıne aynı oLumLu sonucLarı verdı ama fm 2008 mac motoru gercekten cok guzel orjınaLının cıkmasını 4 gozLe bekLıyorum cunku cok gercekcı..

Şu anda Manchester City"de uyguluyorum ama 4 maçta bir galibiyet 3 mağlubiyet gördüm inşallah taktik etkisini göstermeye yakında başlar :S

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

vaLla ıLk senden göruyorum kötü oLmuş yeniLgiler ama bence sen yeniden diziLişini ve oyuncu seçimini ayarlarını gözden geçir. Bu taktık oLumsuz yorum aLmadı ama zaten iLk hazırladığım taktikti Şu an kı taktiğim bundan 10 gömLek üstün hem depLasman hem de iç saha taktiği var. İstersen Linki koyarım upload edip ama fm 2007 ye rağbet ne derece o da ayrı bir konu . Herkesın taktiği kendine yanı .

Default selam

dostum taktiklerinin son halini ben bekliyorum.
    malum hala fm 2007 oynayanlar var.

Nesil
    2005

Yeni sezona az kaldı Stuttgart ile deniyeceğim arkadaşım sonra yazarım kısaca (:

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Yeni sezona az kaldı Stuttgart ile deniyeceğim arkadaşım sonra yazarım kısaca (:
    Şu an bütün denemeLeri yaptım Yeni Taktiğimin son şekLini Hem kendi saha taktiği hemde depLasman taktiği . üsteLik Lig B den Arsinspor iLe denedim . Ve İmkansızı gerçekLeştirdim . Ligi 2.bitirdim o kadroyla 20 yaşındakı oyuncuLarla üsteLik en fazla 12 fLn özelliklere sahip oyuncuLarLa. Akşama Taktiği upLoad edecem . beLki buraya koyarım beLkide yeni konu açıp takip edip sende denersin Stutgart iLe . VaLLa o kadar deneyimimden sonra artık iddaa ediyorum Fm 2007 nin en iyi taktiği oLdu bu akşama görürüz hep birLikte tabi haLa fm 2007 oynayanlar varsa

Nesil
    2006
    Yer
    ALSANCAK

klasik kullandığım bir taktik.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

edit edit edit
    Last edited by shamur1 : 07.Şubat.2008 at 21:07

paylasım için teşekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Öncelikle konuyu hortlattığım için özür dilerim ama bir sorum vardı.Ben FM 2008'de bir türlü taktik oturtamıyorum.Genelde 4-4-2 tercih ederim ve sende bu dizilişle harikalar yaratmışsın.Acaba bu taktik 2008'de de başarılı olur mu?Yani 2008'e de uyar mı?

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

2008 pek oynamadım o yüzden deneme fırsatım olmadı ama Peluk arkadaşımızın anlattıklarına göre 2008'de belki bu diziliş faydalı olur diyor ama pivot oyuncu kullanmak 07'deki gibi başarı getirmiyormuş . Yani 4-4-2 dizilişi olur ama atak oyuncu kullanmaksızın..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Peki hemşerim Bir deneyeceğim.Taktik için sağol tekrar.

Teşekkürler kesinlikle deneyeceğim.

kardeş yaw link yok adresi burayada versen

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Linkleri kaldırmıştım .. Oyuna girip yeniden upload edince buraya koyarım ..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri