Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 124 sonuç

Konu: Laz Kariyer ! Sampiyonnnn oLacaguuzzzz

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Thumbs up Laz Kariyer ! Sampiyonnnn oLacaguuzzzz

ArkadasLar yeni bir kariyere basLiyacam uniyi bitirdik maLum evdeyiz su an Premier Lig de bir kariyere basLiyacagimm sizden istegimm Hangi takimLa basLiyayim oneriLerinizi bekLiyorum ... ama gucLu takimLar oLmasin oyunun zevkini cikarabiLcegim orta kuvvetLi bir takim oLsun yeterLi.. Simdiden tskLer ..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bolton
    Aston Villa
    Spurs
    Newcatle United

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Tottenham, Bolton..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Chelsea

Takımını belirledikten sonra konuyu açsan daha güzel olmazmıydı?..

Neyse başarılar dilerim.. Eğer versiyonun 7.0.2'yse Aston Villa'yı al

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Tottenham tabii ki de.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

eger son versiyon ile yapacaksan M.city derim
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Takimimi beLirLemedim cunku sizin TavsiyeLerinizi mrk ettim .. Neyse simdi cikiyorum eve geLince kariyerime basLiyacagim zaten boLton aston viLla vya westhami dusunuyordum man city yeni versiyonda gucLu baya asLinda reading yda sunderLand de oLabiLir bakacaz ..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Sunderland! Kesinlikle öneririm!

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Evet ArkadasLar west Ham united iLe basLiyorum kariyere .. en kisa zamanda biLgiLer ve transferLerle karsinizdayim ..

hadi başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

saoLasnnnn
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Avrupada Tek bir takimi takip ederdim macLarini kacirmazdim.. Bu takim maLum trabzonsporLu oLdugum icin bordo mavi renkLerinden doLayi West Ham United idi .. CesitLi kLublerde amator oLarak futboL oynamistim .. Tek bir hedefim vardi .. O da avrupaya gitmek ve en azindan sevgiLisi oLdugum Bu kLubu daha yakindan tanimak ve o buyuLeyici stadda keyifLe West Ham i izLemekti .. ama basLangicta bu cok zor gorunuyordu... GercekLesmesi oLanaksiz bir hayaLden ote degiLdi..

Ve bir gun sans yuzume guLmustu surekLi maiL atarak West Ham kLubune oLan hayranLigimi diLe getiriyordum.. ama sora dusununce beni niye ciddiye aLsinLarki derdim ve umutsuzLuga kapiLiyordum ta ki.. iLk cevapLanan maiLim bana uLastigi zaman..Evet maiLde sunLar yer aLiyordu .. Beni gorusmeye cagirmisLardi iLk once heraLde bu kadar hayranLiktan sonra bi mac beLes izLettirirler diye dusunmustum.. Oysaki gidince isin baska bi boyutta oLdugunu ogrenecektim..

Evet kLub icine dustugu basarisizLiklarin cezasini kesmisti.. Ve teknik direktorLe yoLlarini ayirmisti.. Manager oLarak ise tecrubeLi oLmaktansa.. KLube karsi saygiLi ve basariya ac birini istiyorLardi.. evtt evtt bende baslarda inanamamistim.. o kisi benim !!! Ruyada gibiyim artik tv den izLedigim macLari notlarini tuttugum kLubu ben yonetecektim ... hayrani oLdugum futboLculara ben taktik verecektim.. tek dezavantajimiz ise maLum benim tecrubesizLigimdi. Ama baskanim bana Mourinhoyu ornek vererek istedikten sora hersey gercekLesir dedi ve sirtimi sivazLadi.. cok etkiLenmistim.. Artik ne yapip edip Bu kLubu Laik oLdugu yerLere tasiyacaktim .. Gazamiz Mubarek oLsun !!

Iste rakipLere gecit vermeyecegimiz o muhtesem stadimizdan goruntuler .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanßuL

ßaşarıLar...C. Tevez we Mascherano ii iş yapar...

Tavsiyem Guarin we Vagner Love ı aL...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Güncelleme ile mi oynuyorsun?

Hangi versiyon ile oynuyorsun?

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Son versiyonLa oynuyorum 07/08 Mascherano LiverpooL da Tevez de Man Utd de kiraLik su an .. az sonra TransferLer hazirLik macLarini geLiyor .

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

güzel bi kariyer olacaga benziyor takip edeceğim başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Kadromuz Baya genis oLmasina ragmen uzun forvetimiz ve soL kanatta oyuncumuz buLunmuyordu..

TransferLerimiz ..

West Ham United KLubu Rosenborg kLubunden Steffen Iversen iLe 3 yiLlik sozLesme imzaLamistir.. oYuncunun premier Lig tecrubesi bu transferde etkin oLmustur .. Rosenborg kLubune 2.3 m euro odenmistir.

Steffen Iversen : Premier Lige donmekten doLayi cok mutLuyum umarim West Ham kLubunu Laik oLdugu yere getirecegiz..

Forvette aLternatif oyuncu sayisi fazLa oLmasina ragmen kLubumuz AmerikaLi genc forvet Eddii Johnson iLe 2.2 m euro bonservis bedeLiyLe 4 yiLlik sozLesme imzaLamistir ..

Eddii Johnson : Sonunda hayaLlerim gercekLesti ve Premier Lig icersinde oLmaktan doLayi cok mutLuyum ..

KLubumuz Norvec Umit miLli takimindan Lyn oyuncusu Kevin Larsen iLe 4 yiLlik sozLesme imzaLamistir.. Bonservis bedeLi 1.2 M euro . geLecege donuk bir transfer ..

Kevin Larsen : TecrubesizLigimin sorun yaratacagini zannetmiyorum.. Cok caLisip formayi giymek amacindayim ..

Defansimizi gucLendirmek amaciyLa Eski Juventus Lu Igor Tudor Hajduk SpLit takimindan 2 yiLligina 1.5 m euro ucretLe Transfer ediLmistir

Klubumuz deneyimLi on Libero Ivan Campo yu BoLton kLubunden 1.4 m euroya 1 yiLlik sozLesme imzaLamistir..

soL bek icin daha Once Trabzonspor formasi Giyen KoreLi oyuncu Lee Eul Yong iLe 1.8 m euro ya 2 yiLlik sozLesme imzaLanmistir..

Lee EuL Yong : Trabzondan Tanidigim Emrah KabuL un takiminda Oynamak icin sabirsizLaniyorum ..

Ayrica kLubumuz KiraLik oLarak NijeryaLi kaLeci Vincent Enyeama iLe anLasmistir ..

Evet arkadasLar bastan soyLiyeyim Ciddi bir kariyer oLucak bu herkesin oLaya yakLasimi farkLidir ama bazi arkLar gibi Kariyeri yazdikLarimda civitmadan oynayacagim orn.. Baskan aradi naber Lan .. gibi cumLelere yer vermiyecegim Yda kariyerim dha dikkat ceksin diye ucuz espriLere yer yok .. Simdiden kariyerimi takip edecek oLan herkese tesekkur ediyorum .. uMarim Ligi istedigimiz yerde bitirecegiz .. Basin Tarafindan kLubumuze sampiyonLuk sansi veriLmedigi gibi 14. sirada bitirebiLecegi belirtiLmistir.. bakaLim bu zorLu kariyerde West Ham i sampiyonLuga tasiyabiLcezmi ...

iyi transferler özellikle tudorla enyeama nokta transfer olmuş..başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

geLen futboLcular ..

Giden futboLcular..

Fazla hazirLik maci yapamadik ama oyuncularimi gormem icin guzeL macLar oLdu ..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanßuL

ßu Takıma Guarin manyak giderdi ama oLsun...

Genede İyi TransferLer yapmışsın..

ßaşarıLar...

ßide Tudor YaşLanmadı mı Artıq?

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Evet Premier Lig basLiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!

Iste huzurLarinizda Butun KLubLerin pesinde oLdugu o muhtesem Kupa ..

SunderLand- West Ham United 1.Hafta

Vs.

Cok baskiLi basLadigimiz bir macti goLleri erken buLduk iLk yari 3-0 ustunLugumuzle sona erdi .. iKinci yarida ayni baskiyla devam eden macta son vurusLari yapamadik ve defansin yetersizLiginden Tudor un sakat oLusu 2 gol yedirtti cok sanssiz goLler oldu .. ama Lige 3 PuanLa basLamak guzeLdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

lige iyi başlamışsın..Ayrıca Tudor yaşlı değil 28 yaşında tam olgun dönemi yani

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by avniaker View Post
    lige iyi başlamışsın..Ayrıca Tudor yaşlı değil 28 yaşında tam olgun dönemi yani
    Evet Tudor 28 yasinda ve taktigimin oLmazsa oLmasi Defansin sigortasi . 1 ay yoq ama suan sakatLandi ..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    West Ham United - Birmingham 2. Hafta

Vs..

Ikinci macimizida kazandik 1-0 oLdu ama guzel oldu ..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanßuL

ßen 28 yaş üstü adamLara yaşLı derim we kadroya aLmam da ondan dedim (=

iyi gidiyosun başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

genc oyuncu iLerisi icin iyi ama tecrubede Lazim .. 28 tam ideal yas defans icin

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by pckopat18 View Post
    ßen 28 yaş üstü adamLara yaşLı derim we kadroya aLmam da ondan dedim (=
    bende öyle düşünürdüm cm serilerinde fakat oyunda ipuçlarda da yazıyor defans oyuncusundan en iyi verimi 28-32 yaşları arası alırsın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanßuL

orası öLe ama naaparsın işte (= ßende ßi 30 yaşında adam war oda forvet

dierLeri 20-28 arası

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Iftardan sonra kariyerime kaLdigim yerden devam edecem .. onumde arsenaL ve Man utd macLari var bakaLim napacaz yenilmeden atLatirsak iyidir..

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri