Merhaba arkadaşlar.Sizlerle ilk kez taktik paylaşacağım belki sizlerinki kadar iyi olmayabilir ama her menajerin kendi taktiği olmalı diye düşünüyorum ve taktiğimi huzurlarınıza sunuyorum
TIKLA
Farklı takımlarla denemedim o yüzden net birşey söyleymem ama oynadığım Kayserispor kariyerimde gerçekten işe yaradı. çoğu kişi gibi bende Peluk(İlhan)'dan esinlenerek pivot santraforu taktiğime uyguladım soldaki forvet atak oyuncu olacak.dm oynayan oyuncumuda oyun kurucu yapıyorum siz isterseniz kullanmayabilirsiniz. taktikte orta saha oyuncularının uzun şutları açıktır onları kendi oyuncularınıza göre ayarlarsınız artık
Yalnız şunuda eklemek istiyorum övünmek gibi olmasın ama kadrom gerçekten iyi, genç ve çok yetenekli oyunculardan oluşuyor. Ortalama takımlarda nasıl sonuç verir bilemem. Deneyip taktik ile ilgili olumlu veyaolumsuz yorumlarınızı bekliyorum.Amatör işi elimden geleni yapmaya çalıştım sizlerin önerileriyle daha iyi hale gelebilir kanısındayım. Şimdiden teşekkür ediyorum herkese bol fm'li günler