Sayfa 1 / 17 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 509 sonuç

Konu: Football Manager 2008 DEMO

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Default Football Manager 2008 DEMO

GOLD DEMO
    Buyrun arkadaşlar..Strawberry demosu..vanillayıda ekleyeceğiz fakat linklerin hepsi düştü..o yüzden bununla idare edin.Boyutu 520 MB

Football Manager
    Diller: Ingilizce, Danimarkaca, Isvecce, Fransizca, Italyanca, Flemenkce, Norvecce, Portekizce, Ispanyolca.
    Quickstartlar: Ingiltere, Iskocya, Portekiz, Ispanya, Italya, Fransa, Brezilya and Isvec, Norvec, Finlandiya ve Danimarka
    Strawberry Demo Direk Link PC
    Strawberry Demo Direk Link MAC
    Strawberry Demo Torrent PC
    Strawberry Demo Torrent MAC

Worldwide Soccer Manager
    Diller: Ingilizce (ABD), Ingilizce, Ispanyolca, Fransizca
    Quickstartlar: ABD, Meksika, Ingiltere ve Italya
    Strawberry Demo Direk Link MAC

Futbol Manager
    Diller: Ispanyolca, Portekizce
    Quickstartlar: Arjantin, Brezilya ve Meksika

Vanilya Demo - Oyuncu resimleri, facegen, ve diger resim dosyalari yok - quickstartlar Ingiltere ve Iskocya (75-100 MB arasinda buyukluk)
    Vanilya Demo Direk Link PC
    Vanilya Demo Direk Link MAC

Torrent ile indirmek icin Azureus programini kullanabilirsiniz - PC link

MAC kullananlar icin Tomato Torrent kullanilabilir - MAC Link

Edit: Eren, izininle diger Torrent linklerini de ekledim. Torrent'den indirmeye calismanizi tavsiye ederim, cok daha hizli gelecektir - perpetua
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağol arkadaşım, indirmeye başladım, 3 saat falan diyor hayırlısı bakalım.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Bi FM Serisi Daha Çıktı Hepimize Hayırlı Olsun FM 08 Demo

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

çok şükür kavuştuk sonunda herkese hayırlı olsun..

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

İndi..Kuruyorum.. bakalım nasıl olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Lan Ne Çabuk Kurulduu.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

sahurdan sonra eğer uyuyakalmazsam genel bir inceleme yaparım..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türk ligi var mı demoda? Bildirirsen sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Strawberry yamasında olanlar...

Oynanabilir Ligler Brazil, Denmark, England, Finland, France, Italy, Norway, Portugal, Scotland, Spain and Sweden
    Dil Seçenekleri Danish, Dutch, English, French, Italian, Norwegian, Portuguese, Spanish and Swedish
    Ses Var
    Oyuncu Resimleri Var
    Takım Logoları Var
    Takım formaları Var

Vanilla yamasında olanlar...

Oynanabilir ligler England and Scotland
    Dil Seçenekleri English
    Ses Yok
    Oyuncu Resimleri Yok
    Takım Logoları Yok
    Takım formaları Yok

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Anlaşılan bu gece bana uyku yok

Vanilya demoyu indiriyorum hemen
    (/s)

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Bu kadar emek çaba harcıyorsunuz , adamların yapmasına bile gerek yok sizin çalışmaları yayınlasalar da destek verseler artık Türkçe'de şu oyunun içinde olsa ya offf

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Titan View Post
    Bu kadar emek çaba harcıyorsunuz , adamların yapmasına bile gerek yok sizin çalışmaları yayınlasalar da destek verseler artık Türkçe'de şu oyunun içinde olsa ya offf
    Turkce'nin resmi bir sekilde oyunun icine girmesi icin, oyuna ozel olarak Turk dili icin bir modul eklemeleri gerekli. Sadece TSI'nin calismalarini oyuna eklemekle olacak bir is degil. Ancak bu isin cok daha iyi bir sekilde yapilmasi icin gelecek aylarda bazi gelismeler olacagini umit ediyoruz. Bu sadece bizim dilimizin degil, bir cok gayri resmi cevirinin oyuna cok daha kolay entegre edilebilmesini saglayacak bir gelisme olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Oyunu indirdim ve kurdum, şimdi oynuyorum
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Umut bekliyorum yorumları

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Aman Allahım böyle birşey olamaz

Murat orijinali bekleyeceğine indir bari, orijinal çıkana kadar idare edersin
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Turkce'nin resmi bir sekilde oyunun icine girmesi icin, oyuna ozel olarak Turk dili icin bir modul eklemeleri gerekli. Sadece TSI'nin calismalarini oyuna eklemekle olacak bir is degil. Ancak bu isin cok daha iyi bir sekilde yapilmasi icin gelecek aylarda bazi gelismeler olacagini umit ediyoruz. Bu sadece bizim dilimizin degil, bir cok gayri resmi cevirinin oyuna cok daha kolay entegre edilebilmesini saglayacak bir gelisme olabilir.
    ya inanamıyorum portekizce ispanyolca ingilizce almanca italyanca fransızca flemenkçe tamamda norveççe isveççe bile var türkçe nasıl yok abi anlamıyorum norveçte bu oyun türkiyeden fazla oynanmıyormu bide türkiye ligi demoda yok türkiye ligi yoksa amaçta yok orjinalini bekliyorum
    Fikirlerim burada

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post

eşşşekkk değiller ya o kadarınıda eklesinler. Siz o kadar emek sarfediyonuz , yaptıklarınız adamların çevirilerinin %90 ına eşittir sanırım. Dediğiniz modulde etse etse %5'lik kısma tekabül eder diye düşünüyorum. ( tabi düşünmekle olmuyor ama türkçey yamaya bakılırsa geriye türkçeleştircek çokça şey kalmamış ) 1 modül ekleyip sizin çalışmalarınızı alıp tamamlayıp oyuna eklemeleri çok zor olmasa gerek. Tabi bunun için sanırım Türkiye'de orjinal oyun satışının PATLAMASI gerekiyor galiba Umarım bahsettiğin gelişme olurda sizinde işiniz kolaylaşır bizimde

Bu arada gecenin bu vakti download ettim oyunu kurdum artık Türkçe olmadıgındanmı demo oldugundanmı bilinmez itici geldi bana , full sürüm çıkıp Türkçe yaması yayınlanana kadar kişisel davanışım FM2007'e devam olacak. Bu gazoz kapaklarınıda değiştirmedikleri için açıkcası Fifa Manager 2008 'e bi göz atacagım oda çok itici geliyor ama bilmiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Vanilya'yı indirdim, kurdum...

en başta şu fonun beyazlığı çok gıcık olmuş, neden bilmem CM oynuyorum gibi geldi...
    bizim ligdeki hedefimize göre transfer bütçesi veriyor, bunu çok sevdim...
    daha ilk günden, antrenman bile ayarlamamışken, biri gazi oldu (sakatlandı)...
    hemen takımın kaptanını filan tanıtıyo, sezonluk biletlerin satışını açıklıyo, bunlar da değişik...

heyecanla indiriyorum 1 saat 53 dk sonra Allahhhhhh

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

yaw inanmıycaksınız ama, bunda kazandığımız paraları da hesaplıyo...
    acep kullanma imkanı da var mıdır?..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkaplan Berbat Beyaz Renk Tonumu Olur GeÇen Yil EdİtÖrÜ Batirdilar Bu Yilda Oyunu Tam SÜrÜmde BaŞka Arkaplanlar Vardir Ama Ya
    Fikirlerim burada

Bende şimdi indirmeye başlayacağım kaç dakika sürüyor tam olarak inmesi?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

İndirmeyecektim aslında ama indirecem şimdi.Hadi hayırlı olsun.
    So what?
    Saike

Bende yarın falan indircem.Kota o zaman sıfırlanıo :S

Off heyecanlamaya başladım.İnmedi hala

Yükleyip açanlar oyuncu resimlerini falan bi buraya koyabilirmi Merak ettim
    ;Regenlar değil ama..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by extensor View Post
    ya inanamıyorum portekizce ispanyolca ingilizce almanca italyanca fransızca flemenkçe tamamda norveççe isveççe bile var türkçe nasıl yok abi anlamıyorum norveçte bu oyun türkiyeden fazla oynanmıyormu bide türkiye ligi demoda yok türkiye ligi yoksa amaçta yok orjinalini bekliyorum
    Sorun dilin kullanim miktari degil. Sorun Turk dilinin gramer ve ses uyumu acisindan bu dillerden farkli olmasindan kaynaklaniyor. Ingilizce icin yazilan motor gayet kolaylikla diger dillere aktarildi ancak Turkce icin butun kurallari iceren bir modul yazilmasi gerekli ve bu yukun altina da girmek istemiyorlar.

Turkiye quickstart'i zaten normalde olmaz. Dikkat ederseniz zaten dogu avrupa ligleri ve Almanya'da yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ömer abi azureus programı ile indirme hakkında biraz bilgi verirmisin.Daha önce 2006nın demosunu indirmede kullanmıştım ama bu biraz farklı geldi.Sağ altta limitler falan bir şeyler var.Nasıl daha hızlı indiririz?Hızlı indirirsek kotadan daha fazlamı gider?.Eğer bilgilendirme yaparsan çok minnettar kalırım.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Oyunda herşeyi düşünmüşler.Arsenal'i seçtim.Hedefim ne diye sorup ona göre bütçe verdiler.Brazilya'lı futbolcularda falan "trv" yazıyor.Yolculukla.Brezilya'ya milli maça gidiyor.Şu ana kadar gözlemlediğim hiç ama hiç kolay bir oyuna benzemiyor.Arka Plan kötü.Ayrıca maç ekranı ayarları kötü olmuş.Taktik ekranında quick seçeneği falan kalkmış.Tek ekran geliyor .Bir tarafta oyuncuların listesi,bir tarafta sahaya diziliş altta da maç gözüküyor.Ayrıca görüntü bazen sorunlar çıkarıyor.Futbolcunun puanlarına baktığımızda bazen pozisyon geçtikten sonra saha görüntü ekranında kalıyor.

Ayrıca haber barı kötü olmuş.Diğer takımların transferleri falan ilk gözükmüyor.Onun için sol alta tıklamak gerekiyor.Eski hali olursa daha iyi olur.

Şu anda kuruyorum demoyu.

Oynamaya başlayınca ilk gözlemlerimi aktaracağım resimlerle birlikte.

Sayfa 1 / 17 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri