Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617
481 ile 509 arası toplam 509 sonuç

Konu: Football Manager 2008 DEMO

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aaritalo mükemmel bir oyuncu FM08'de ben bide piatti'ye dikkat çekmek istiyorum . amc,aml ve amr bölgelerinde verim alına bilecek bir oyuncu. şimdiki yetenek 2 yıldız, potansiyel 5 yıldız olarak gözükmüştü bende. Tek dezavantajı zihinsel özellikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

ben piattiyi aldım 150 bin civarı bişey di sanırım.solda oynattım fişek gibi kaleye gidiodu hemen.bende tavsiye ederim.18 yaşına yeni girmiş üstelik.italyan pasaportu vardı galiba.

büyük takımalra belluschiyi tavsiye ederim biraz tuzlu ama değer.italyan pasaportuda var.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Yusuf iyi güzeL açıkLamışsın AaritaLo yu da ben kaLeci hakkında sormuştum.OnLarın takımda ki kaLeci nasıL
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Yusuf iyi güzeL açıkLamışsın AaritaLo yu da ben kaLeci hakkında sormuştum.OnLarın takımda ki kaLeci nasıL
    Jukka Lehtovaara:
    Suan takimda 2. kaleci.
    Bu sezon 2 macta oynamis ve hic gol yememis.
    En iyi özellikleri cevik, hizli ve cesaretli olmasi. Bi jääskeläinen yada Antti Niemi kadar olamaz, ama Finlnadiya liginin en iyi kaleci olabilir

Sami Hyypiä konusuna gelince.Hyypiä'ya finliler zaten büyük bir yetenek diyorlardi.Hyypiä 1992 yilindan beri milli takimda forma giyiyor. 1995 yilinda Willem II transfer oluyor. Willem II'de 4 yil boyunca iyi permorfans gösterince, Liverpoolun ve baska takimlarin dikkatini cekiyor. 1999 yilinda 3 M pound karsiliginda Liverpool'a transfer oluyor..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

FinLi scoutchuLar o zaman biraz oynamışLar oyuncuLarı iLe.KaLeci de AaritaLo da dehşet çünkü.Ben kaLeciyi Zaragoza kaLesine direk koydum 2008 de harikada da oynuyor.Çabukta geLişiyor.AaritaLo zaten direk ReaL Madrid e transfer oLuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

AaritaLo'yu ben almıştım Newcastle'ye kaptım Real'den ama o kadar da abartılcak bişey değil.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

FinLi scoutchuLar o zaman biraz oynamışLar oyuncuLarı iLe.KaLeci de AaritaLo da dehşet çünkü.Ben kaLeciyi Zaragoza kaLesine direk koydum 2008 de harikada da oynuyor.Çabukta geLişiyor.AaritaLo zaten direk ReaL Madrid e transfer oLuyor.
    ben şanslıymışım o zaman Real harekete geçmeden kapmışım Aaritalo'yu özellikleri dehşette bende gol atmaktan çok asist yapmayı daha çok sewdi Lavezzi'yi gol kralı yapacak birlikte coştular resmen.
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Oyunda beLLi bir taktik oturması zor.Ama şu anda Dünya futboLunun benimsediği çift DM ve tek forvet sistemini kuLLandığınızda daha az pozisyon yeme ve daha çok hücum varyasyonu yakaLıyorsunuz.Başarı oranınız daha da artıyor.

Dikkatimi çeken hususLar.20 tane feLan takım denedim bu zamana kadar.Tek şampiyonLuğumu Zaragoza iLe eLde edebiLdim.Oyunda ön pLana çıkan oyuncuLar oLarakta;Harika ötesi oynayanLar diyorum ben onLara C.RonaLdo,Didier Drogba ve PabLo Aimar.ÖzeLLik PabLo Aimar konusunda çok mutLu oLdum.Cm Serilerden beri hayranım oLduğu adamın 01-02 den sonra iLk defa bir seride zevkLe oynanacak izLerken yok artık daha neLer dedirtecek bir adam oLarak yapmışLar.C.RonaLdo ise tam müthiş.Sezon sonun kadar sağ kanattan 26 goL attı bende.Drogba zaten devasa.Havadan yerden nerden geLirse goL.Messi yine bende soru işareti tam isteniLen gibi değiL.RonaLdinho harika.Gerrard 2007 aksine tam istikrarLı nereye koyarsan koy harika oynuyor tam Lider.CorLuka ve ELano mühteşemLer yine.KaLeciLerde ise Tim howard,JasskaLainen goL atmakta zorLanıLan isimLer oLarak gözüküyor.Adamım Tim cahiLL iLe iLgiLi henüz oynama fırsatım oLmadı
    c.ronaldoya nasıl o kadar gol attırabildin...2008 de ManU takımı ile taktik önerilerini sabırsızlıkla bekliyorum...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

C.RonaLdo yu forvette oynattım.Adam AraLık ayı sonuna kadar attı o kadar goLü demek tam sezon oLsa 40-50 yapacak

Nesil
    2006
    Yer
    DENİZLİ

C.RonaLdo yu forvette oynattım.Adam AraLık ayı sonuna kadar attı o kadar goLü demek tam sezon oLsa 40-50 yapacak
    (C.RonaLdo ise tam müthiş.Sezon sonun kadar sağ kanattan 26 goL attı bende.)Demişsin daha önce

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

AMR De oynattık oku işaretinide Forvete yakın bu yeni çıkan kavisLi verdim.Atak oyuncu yaptım ve koşu yoLuna yoLLadım.Hem forvet hem kanat.Daha çok forvetimsi oLuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

FM 2008'de maç motorunda çok önemli değişiklikler var. Artık zayıf takımlarla doğru şekilde oynayarak başarı sağlayabiliyorsunuz.

Bir forvet oyuncusu için en önemli özellik "off the ball" olmuş bu oyunda. Eğer orta saha oyucularından gelen pasları forvetler alabilirse çok fazla gol atabiliyorlar. Ben 442 diamond taktiğini kendim geliştirerek başarıyı yakaladım diyebilirim. Rakibin üzerine ne kadar hücum adamı ile giderseniz o kadar başarılı oluyorsunuz.

Offsayt taktiğinin çok kolay bozulması olayına halen bir çare getirilmemiş. Sırf bilerek defansif çizgim, öne çektim ve offsayt taktiğini açtım. Yavaş forvetler bile deldi defansımı.

En önemli gelişmelerden biri de, artık her oyuncu için fahiş fiyatlar istenmemesi. Mesela ben Micah Richards'ı 4.5 milyon avroya transfer edebildim. Artık zaten gerçek hayatta da bir oyuncu için kolay kolay 20 milyon avroyu geçen bonservisler ödenmiyor.

Bir önemli özellik de bu pitch size olayı. Atıyorum ben İspanya'da Recrativo'yu çalıştırıyorum ve oyunu dar alanda oynatıyorum. Saha genişliğini minimum düzeye getirince kendi sahamda baskılı takımlara karşı daha iyi oynayabiliyorum. Yani oyunu geniş alana yayan takımlara.

Aaritalo bence FM 2007'de olması gerektiği gibiydi. Biraz abartılmış. Target man sevdası olanlar direkt alabilirler, mesela ben
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2.5 gün kaldı bakalım hayırlı olsun.
    Zaten oyun çıkar çıkmaz linkler düşer iNternet'e .
    Türkiye'ye korsanı 3-4 gün sonra gelir.
    Orjinalinede D&R'dn bakıcam

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

19. direk çıksa hemen alalım orjinalini ama...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

19 ekim, saat 05.55 FM 08 kariyer benden olsun Ääritalo hem target man hemde sol acik iyi oynuyor oyunda..

Valencia ile oynamak cok sevk veriyor.. Albelda topu kapiyor, Silvaya pas ve goool. yada D.Villa frikikten bir sürü gol atti.

Suanki istatikler:

Silva: 6 gol, 9 assist.
    J o a q u i n : 7 gol, 11 assist
    Villa: 31 gol, 8 assist
    Zigic: 13 gol, 15 assist
    Vicente: 4 gol, 7 assist.

lidge nagmalup gidiyorum.

4 1 3 2 oynuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Offff 40000 kombine yaptım

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Yusuf senin DEMO araLık ayında bitmiyor sanırım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arsenal'a süper bir taktik yaptım.Her gelene 6 atıyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Nasılım

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

süpersin, benim taktikde ayni

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ne diyo arkadaşlar bunlar.
    Taraftarlar Aymar'i mi istiyormuş?Yoksa alacam

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

aimarla ile ilgileniyorsun sanırım olası bir aimar transferi için taraftarlar çok heyecanlılar.

galiba böyle.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Yusuf senin DEMO araLık ayında bitmiyor sanırım

Bitiyor Villa cok pis oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Offf.
    Hemen alayım bari
    .
    Yazık garibanlara.
    O kadar sevinmişler .

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

NasıL aLıcaksın aLsan biLe adamı kadronda göremeden oyun bitiyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

55 milyon dolar bütçe var .
    Olsun yahu zevk için

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    Arsenal'a süper bir taktik yaptım.Her gelene 6 atıyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Nasılım

orta saha böle çok boş kalmıyor mu yaaa?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ben onu bunu anLamam.2008 de çift Dm kuLLanmayanLarın yada defansif iki MC kuLLanmayan taktikLerin çok canı yanar.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ben onu bunu anLamam.2008 de çift Dm kuLLanmayanLarın yada defansif iki MC kuLLanmayan taktikLerin çok canı yanar.

4132 taktikde iyi. cift dm taktigine ben 07 kücük takimlarda kullaniyordum.
    08 daha etkili olmus.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Oyunun aslı çıktığı için Demo konusunu kapatıyorum.
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Sayfa 17 / 17 İlkİlk ... 7151617

Mesaj Yetkileri