1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Bozuk Save Dosyasını Çözümü!

Default Bozuk Save Dosyasını Çözümü!

ELEKTRİK KESİNTİSİNDE BOZUK SAVE DOSYASININ YAPIMI!

Evet arkadaşlar oyununuzu oynamışsınız ve kayıt edeceksiniz kayıt sırasında elektriğiniz kesildi ve siz elektrik gelince o caaanım kariyerinize birdaha giremiyorsunuz daha doğrusu giremiyordunuz ama benim bu anlattıklarım sayesinde bu olay tarihe karışıyor bizzat bende denendi elektrik kesildi bilgisayarı açtığımda giremeedim tam hay ben böyle elektriğin diye saymaya başlarken yoğun uğraşlar sonucunda nası tekrar eski hale getirdiğimi söyleyim

Elektrik kesildi ben bozuk save dosyasını yani (backup) yazan dosyayı ve tüm save dosyalarını kesip d diskime attım sonra sistem geri yükleme yaptım ve bir önceki zmn neyse ona aldım tam umudu kesmişken d discime kopyaladığım bozuk dosyayı tekrar save dosyalarının olduğu yere taşıdım ve oyunu açtım girdim takır takır oynuyorum hemde hiç bir sorunum olmadan sanırım bozuk dosayaların sonun (backup) yazısı geliyo onu silincede olabilir bi deneyin ama ben böyle yaptım ve bozuk dosya sapa sağlam oldu anlattığım şey gerçekden çok işinize yarayacaktır bi allah razı olsunu esirgemeyin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Allah razı olsun kardeş deniycem

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bunların hiç biirine gerek yok yedekleyin oyunu öyle girin

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

hemde hiç bir sorunum olmadan
    Sistem geri yükleme sorun değil diyorsun yani.

Ama sabit diskin öyle demiyor.

Mesaj Yetkileri