Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 134 sonuç

Konu: Mafya - Sir Gürbüz İnce Çizgisi

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Default Mafya - Sir Gürbüz İnce Çizgisi

MAFYA OYUNU MU YOKSA FUTBOL MU?

:::BAYRAM TATİLİ SEBEBİYLE KARİYERE PAZARTESİYE KADAR ARA VERİLMİŞTİR:::

Yıllardır mafyanın bu sporun içinde olduğunu söylüyorlar. Bizler de yaşadığımız birçok olaydan esinlenerek bu söylemlere katılıyoruz zaman zaman. Ancak ya mafya açık açık bir teknik adamı tehdit ediyorsa?

Sir Emrah Gürbüz, geçen hafta evinden çıkarken iki saldırgan tarafından bayıltılarak kaçırıldı. Saldırganlar tarafından ıssız bir adaya götürülen Sir burada yaşadıklarını şöyle anlattı :

"Geçen hafta bu gün evimden, her zaman ki gibi heyecala çıktım. Çünkü sevgilimle buluşacaktım. Ancak bir anda sokak ortasında üç kişi önümü kesti ve bana, sesini çıkarma, bizimle gel, dediler. Bunun üzerine bir arabaya bindik ve o sırada beni eterle bayılttılar. Aslen Kimya Öğretmeni olduğum için bu maddenin eter olduğunu ve genel formülünün R-O-R olduğunu hemen anlamıştım. Sonra kendime, beni götürdükleri adada geldim. Aslında adada olduğumuzu onların aralarındaki konuşmalarından öğrenmiştim. Benden ne istiyorsunuz dediğimde bana "bizim için birşeyler yapacaksın" dediler. Ne gibi şeyler dedim. Aramızda şu diyalog geçti :

- Patronumuz senden Gerard'ı yarı fiyatına Chelsea'ye satmanı ve bu sezon ligde ilk 5'e girmemeni istiyor. Karşılığında sana 2 milyon dolar vereceğiz. Ayrıca bu sezon hiçbir kupa kazanmayacaksın!
    -- O zaman istifa edeyim yani.
    - Hayır istifa etmeyeceksin, sana ihtiyacımız var.
    -- Ben sizin gibi köpeklerle iş yapmam!
    - Pat! Küt! Güm! (Sir, dayak yer)
    -- Aah! Üff!
    - Ya adam gibi söylediklerimizi yaparsın ya da...
    -- Ya da?
    - Sevgilini öldürürüz!
    -- Sevgilimi nerden biliyorsunuz? Onu bulamazsınız!
    - Yanılıyorsun dostum. Sevgilin şu anda elimizde ama merak etme bir dediği iki olmuyor.
    -- Köpekleeeerr!!!
    - Yeter ulan köpek dediğin, adaba aykırı konuşma. Burası seviyeli bir site!
    -- Pardon abi kendimi kaptırmışım.
    - Tamam neyse devam et.
    -- Neden ben! Neden ben! Ihı! ıhı! ıhı! (Sir ağlıyor)
    - Çünkü başkaları istemese bile takım kupa olabilir ama sen istemezsen alamaz.
    -- İstediğinizi yaparsam sevgilimi sağ salim bırakacak mısınız?
    - Dostum bizi sevgilin değil, alacağımız para ilgilendirir.. Sen işini başarıyla (!) yap, gerisini merak etme. Bizi ihbar etmediğin sürece size zarar vermeyiz. Biz şerefli (!) bir mafyayız.
    -- Peki Chelsea klübü de mi bu işin içinde?
    - ..........................
    -- Neden cevap vermiyorsunuz?
    - Şimdi uyu yarın uyandığında evine gidebilirsin.

İşte bu diyalogdan bir gün sonra kendimi bir ağaç oyuğunda battaniyeye sarılı olarak, yerleşim yerlerinden uzak bir yerde buldum. Sonra bir araç buldum ve eve gittim. Rahat değildim, stres içindeydim. Söylediklerini yapmazsam sevgilimi öldüreceklerdi ama yaparsam da ben, ben olur muydum artık? Bu güne kadar ki şerefli yaşantıma leke sürülmez miydi? Bilmiyordum ne yapacağımı. Tek bildiğim çok korktuğumdu".

Evet tekrar ediyorum Sir Gürbüz, geçen hafta dört silahlı saldırgan tarafından bıçakla kaçırıldı ama Sir, neden kaçırıp neden bıraktıklarına dair birşey bilmediğini söyledi. Liverpool'un başına yeni geçen Sir Emrah Gürbüz, yaşadığı bu olayla şoka uğrasa da hemen işinin başına geçti ve birçok oyuncu transfer etti. Şimdi takıma katılan ve takımdan ayrılan oyuncuları görelim. Ardından da CHEMrah TV'de Kurtlar Vadisini izleyebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın. Yeniden görüşmek üzere, essienkalın...

Yapılan Transferler :

Gönderilen Oyuncular :

Not : Liverpool'un eski kadrosudur, Fernando Torres vs. yoktur. 7.0.2 yaması...

DEVAM EDECEK...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Basarilar Emrah abi, uzun soluklu olmasi dilegim ile.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Emrah sen Roman yazsan yok satar bence
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cok güzel olacak abi.Başarılar ..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Basarilar Emrah Abi. Senden iyi yazar olurmus be . Transferler cok güzel

Bir efsane daha geri döndü Uzun soluklu bir kariyer olur insAllah (:

Nesil
    2006
    Yer
    ALSANCAK

Kariyere güzle başlamışsın ama 3 kişi kaçırdı yazmışın hikayenin sonunda 4 olmuş
    Bence sen mertliğini bozma ve kariyerine bildiğin gibi devam et sadece göz dağı vermişer

Bir solukta okudum Emrah Abi,güzel bir giriş olmuş başarılar dilerim..

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Emrah abi başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar Emrah abi Nostalji kariyerin de çok güzeldi..
    Bu da onun gibi olur inşallah

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Liverpool - Fenerbahçe - Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu İlk Maçı

Nereye gitsem ön elemelerde hep Fenerbahçe geliyor karşıma. Bu tesadüf mü acaba? Bakalım Liverpool'un yeni transferleri bu maçlarda ne yapacak! Sir Gürbüz, şimdi de Guardado ve Andrea Barzagli'ye kancayı taktı. Modric transferinde Chelsea'yi yenen, Bodmer transferinde yenilen Liverpool, Guardado transferinde ne yapacak göreceğiz... Bizden ayrılmayın...

Quote Originally Posted by tenten1985 View Post
    Kariyere güzle başlamışsın ama 3 kişi kaçırdı yazmışın hikayenin sonunda 4 olmuş
    Bence sen mertliğini bozma ve kariyerine bildiğin gibi devam et sadece göz dağı vermişer
    Yazının baş tarafını bir daha oku.

basarilar...

Transferlerle yeni bir Liverpool kurdun abi.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Erken biterse çok üzülürüm

Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Liverpool 1-0 Fenerbahçe

Pako Ayestaran'ın seçimine güvenen Sir Emrah Gürbüz, baş antrenörünün çıkardığı kadroyla maça hızlı başladı. Özellikle Bellamy ile birçok pozisyondan yararlanamadı. Fenerbahçe'nin ilk yarıda Liverpoll kalesine attı tek bir şut dahi yoktu. Ancak yolunda gitmeyen tek şey gol atamıyor olmasıydı Liverpool'un. Ortasahanın ortasında Xabi Alonso ve Steven Gerard bekleneni veremiyordu. Sağdaki Pennant ve soldaki Mark Gonzalez de çok iyi değillerdi. İkinci yarıda ise Liverpool forvet sayısını giderek artırdı ve maç sonlarına doğru, son 20 dakikayı 4 forvetle oynadı ama çok ilginçtir ki gol, 90+1'de Carragher'dan geldi. Fenerbahçe beraberlik için saldırdı ve Tümer topu ağlara yolladı ama bu gol ofsayt gerekçesiyle sayılmadı. Bunun üzerine Tümer Metin, topu yan hakeme doğru vurarak tepki gösterdi. Ancak bu pozisyonda kart gösterilmemesi Liverpool tribünlerinde gülüşmelere neden oldu. Rövanş maçı hiç de kolay olacak görünmüyor Liverpool için ama henüz yeni transferlerin hiçbirinin oynamadığını söylemek gerek. Çünkü takım seçimi baş antrenöründü. Bir sonraki maçta görüşmek üzere...

"Kariyer 2 ay kadar devam edecek, artık kaç sezon oynarsam ama bu ay daha yoğun ilerleteceğim kariyeri. Tam 14 oyuncunun alınmasının sebebi yakında açıklanacaktır."

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar abi süper bir kariyer olacak.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

BaşarıLar diLerim.LiverpooL Avrupa'da En sevdiğim kLupLerden birisidir.İnş iyi işLer yaparsn..

vay bee kariyere bakÇok meraklandım valla..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İşte beklediğimiz, özlediğimiz menajer geri döndü. Sir Emrah Gürbüz aramızda Abi hayırlı olsun çok sevindim yeni kariyer açtığına. Takip edeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar.

Hikaye çok güzel olmuşArada böle yaz abi Daha zevkli geçer kariyer Takip ederim Liverpool yu severim zaten Transferler güzel

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by batuhanry View Post
    Takip ederim Atletico yu severim zaten
    Atletico mu? Oyun Liverpool'la açılmış yahu

Pardon ya biraz önce bi atletico kariyerine bakıodum orda kalmış aklımAma Liverpool'u da severim Baktığım kariyer de senin kariyerin zaten

Nesil
    2007

başarılar dilerim Emrah abi

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Community Shield Liverpool'un!

Muhteşem maçı Liverpool kazandı... Liverpool takımı, iki kez yenik duruma düştüğü maçı penaltılarla kazanarak Community Shield Kupasını kazandı. Maça Chelsea çok hızlı başladı ve ilk yarının sonunda Lampard ile öne geçti. İkinci yarıda Luis Garcia çaprazdan kaleciyi avladı ve skor eşitlendi. Ancak bu golden 3 dakika sonra sahneye Shevchenko çıktı ve takımını bir kez daha öne geçirdi. Herkes maçın böyle biteceğini beklerken Mark Gonzalez'in bazı televizyon kanallarında hala gösterimde olan muhteşem asistinde ceza alanı içinde topla buluşan Bellamy topu üst ağlara takınca Liverpool taraftarı bir anda ayağa fırladı ve golün sevincini yaşadı. Hatta Bellamy tribünlere giderek sırt numarasını gösterdi ve "ezberleyeceksiniz" anlamında bir el işareti yaptı, ardından Chelsea tribünlerine dönerek onlara da benzer (!) bir el işareti yaptı. Son günlerde moda olan bu çevik el hareketlerine, Bellamy'nin eli de eklenmiş oldu. Maç penaltılara gitti. Liverpool'un başarılı file bekçisi Reina tam 3 penaltı kurtararak maça damgasını vurdu. Böylece Liverpool takımı sezonun ilk kupası olan Community Shield'i kazanmış oldu. Bir sonraki programda görüşmek üzere size veda ederken son olarak maçtan bir kare geliyor ekranlarınıza.

Sir Emrah Gürbüz'ün evi (Bir telefon görüşmesi, maçtan hemen sonra) :

- Bas bas golleri Chelsea'ye, bi daha mı gelecez Cardiff'e! (Sir Emrah Gürbüz'ün cep telefonu çalıyor).
    -- Emrah! Ben Marcelo. Hatırlarsın beni.
    - İnsan bi alo der bee. Ot geldin, ot gideceksin Marci!
    -- Şimdi beni iyi dinle. Senden istediklerimizden birini yapmadın, canımızı sıkmaya başladın. Seni bir kez daha uyarıyorum, kupa kazanmayacaksın. Bu seferlik affediyoruz çünkü tek maçtı ve çok şey yapamazdın ama bir daha kupa kazanırsa takımın ben de senin derinden orjinal bir kupa yaparım.
    - Marci bırakın sevgilimi! Size bütün paramı vereyim!
    -- Ha ha haa! (Erol Taş gibi güler Marci). Bize vereceğin servetin kadar ben sana vereyim, sen yeter ki bu işi hallet. Patron kızarsa kötü olur senin için. Bence onu kızdırmamaya bak.
    - Sen İtalyan mısın Marci?
    -- Seni hep bu numaradan arayacağım bundan sonra. Sakın numaranı değiştirme, bunun hiç de iyi bir fikir olmadığını biliyorsun Emrah.
    - Oğlum elime düşersin sen. Ya kardeşim bir insan bir sene rehin alınır mı? Devre arasına kadar olsun bari!
    -- Hıh hıh! Emrah kendini akıllı mı zannediyorsun? Bir daha böyle numaralar deneme! Kupa kazanıp kazanmadığın sezon sonu belli olacak. Bizimle oyun oynama dostum!
    - Tamam kapat şimdi telefonu salatalık!

Dış ses (veya dış yazı) : Sir Emrah Gürbüz, zekasıyla işin içinden sıyrılmak istedi ama yaptığı numarayı yemedi Marcelo. Bakalım zaman ne gösterecek, başarısızlık mı, yoksa istenmeyen bir başarı mı...

ya abi kale ve oyuncu ikonlarin super zahmet olmazsa koyabilirmisin siteye simdiden tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by kazma View Post
    ya abi kale ve oyuncu ikonlarin super zahmet olmazsa koyabilirmisin siteye simdiden tesekkurler
    Kale ağlarını daha önce eklemiştim. Sitede kale ağları diye ara çıkar. Tam adı takımlara özel kale ağları idi galiba. Oyuncu ikonlarını daha sonra upload ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    -

ilk kpa gelmiş.
    Tebrikler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Takip ediyorum ve zevk alıyorum Abi şu hikayeye Polat Alemdar'ıda eklesen güzel olmazmı

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by welet View Post
    Takip ediyorum ve zevk alıyorum Abi şu hikayeye Polat Alemdar'ıda eklesen güzel olmazmı
    Seni mi kıracağız? Hemen ekleyim.

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri