1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Editör'le ilgili (Create Club?)

Nesil
    2007
    Yer
    şimdilik buralardayım

Default Editör'le ilgili (Create Club?)

fm'ci arkadaşlar... ben editörden "create club" ile bi takım kurdum. b kategorisi 1.gruba koydum ve tüm personelini de kendim yaptım. oyuncularından da 3-4 tane yaptım... buraya kadar normal...

fakat denemek için yeni oyun açayım dedim, veritabanında kendi yaptığım dosyayı da seçtim... ama oynanacak liglerde Türkiye gözükmüyor???...
    neden olabilir?...

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

oyunun orijinal olmamasıyla bir alakası olabilir kanımca

Nesil
    2007
    Yer
    şimdilik buralardayım

oyunum orjinal, ama veritabanını bu forumdan almıştım, (elhadjiv3). onun üzerinde yapmıştım takımı.

Nesil
    2007
    Yer
    şimdilik buralardayım

editörden "elhadji"yi seçtim, değişikliklerden sonra da "farklı kaydet" dedim. ve oyunu açarken farklı kaydettiğimi seçtim... olmuyo yaaaa...

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Elhadji çalışmasına okudu üfledi galiba bende elhadjinin üzerine datada bikaç oynama yaptım sonra farklı kaydedip yeni oyun açtım oyunu açarken hata verdi sonra komple oyun gitti oyunu sildim tekrar kurdum olmadı düzeltmeye çalışırken bilgisayarı gümlettim TSİ ligde 4 hafta maçım ertelendi sinir oldum bu elhadji patchi mübarek bir patch bence siz siz olun ellemeyin üzerinde oynama yapmayın bilgisayarınız çarpılır sonra :-))

Nesil
    2007
    Yer
    şimdilik buralardayım

sonunda oldu... kulübü yaptıktan sonra ligi seçtim ve "swap" butonuyla takımımı ekledim... ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...

Mesaj Yetkileri