Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: Orta Sahalar

Simdi tavsiye edecegim oyuncunun tum telif hakları benimdir

Oyuncunun Adı : Eduardo
    Oyuncunun Soyadı: Ledesma
    Mevki : Orta Saha (orta)
    Dogum Tarihi : 7.8.1985
    Ozellikleri : o kadar cok ozelligi varki sayamıcam

Kocaelispor'la oyuna basladıgım için ilk sezon cıkma mucadelesi veriyorum. Cıktıktan sonra 500 bin gibi cok kucuk bi butce veriliyor. 1-2 oyuncu satarak 1M yapıyorum. Sitede bazı arkadasların tercih ettigi ucuz oyuncuları aldım suanda liderlige oynuyorum Benim gibi ufak takımlarla lige baslayanlar için 1-2 onerim olcak.
    Kaleci: Kerem Inan =>2 sezon cok rahat idare eder ,70K gibi bi degeri var
    Bir diger kaleci adayım Keylor Navas . cok genc ve cok iyi tavsiye ederim .
    Defans : Oded Gavish(siteden alıntıdır) kim onerdiyse cok iyi bir defans tebrik ediyorum Ayrıca Marvin Angulo defans sagda cok iyi tavsiye ederim .
    Orta Saha : Eduardo Ledesma , tarif edilemez bir oyuncu .İlk sezon beklenilen patlamayı yapamaz ama takımda en cok goze carpan isimdir. İkinci sezon ortasahayı devralır. 3.cu sezon goremezsiniz cunku 10-15 arası klup isticek ve oyuncu gitmek isticektir, zorla tutarsanız beklenilen performansı gostermicektir
    Ama dedigim gibi ben Kocaelispor'la baslıyorum , sizin basladıgınız klube baglı
    Forvet : Nicolas Millan , bu oyuncu ufak bi bebek gibi. Bebegin buyumesi nasıl emek sabır istiyosa buda oyle ilk sezon hep sonradan oyuna alın, ikinci sezon hic cıkmıcaktır zaten

Son bir uyarı : Alıcagınız oyuncuların 3-4 tanesini aynı ulkeden almayın , milli mac oldugu zaman hepsi gidince takımı toparlayamazsınız.
    Saygılarr ..

Oyuncunun Adı:Marino

Oyuncunun Soyadıefendi

Doğum Tarihi:19,8,1985

Mevki:AMLC,FC

Oynadığı Kulüp=Atalanta

En iyi oynadığı mevki:AML

Değeri=6.50 mn

Oyuncunun en önemli özellikleri:İlk kontrol=17 Çalışma oranı=16 Yaratıcılık=17 Serbes Vuruş=15

arkadaşlar ilk defa resim koyuyorum inşallah olur

Talking

Paylaşım şablonu:

Oyuncunun Adı:Pantelis

Oyuncunun Soyadı:Kafes

Doğum Tarihi:24.061978

Mevki:Orta Saha(Sağ,Orta)

En iyi oynadığı mevki:Orta Sahanın Ortası

Oyuncunun en önemli özellikleri: Bitiricilik,Korner,Kafa,İlk Temas +11 Zihinsel ve Fiziksel diğer özzeliklikler +13 dür.

Oyuncunun Profil Resmi:

Oyuncu hakkındaki genel yorum:
    Orta Sahanın altını üstüne getiren bu adam..cok iyi orta ve pas yapma becerisine sahip.Defansa Yardımcı olarak aldığı topu 3-4 kişi çalımlayarak gol atabilir.Ne Zaman ne yapacağını tam kestiremessiniz.Son çizgiye inip gol bile atabilir.Alınmasını Şiddetle Öneririm..Bonservisi için fazla bi miktar gibi görünen 1.400m para sonradan size 15-20m para teklifi olarak 2 sezon sonra geri dönüyor...!!!

Arrow

Adı: Marek Sapara

Mevki: AM C

Takımı: Rosenborg

Kesinlikle deneyin pişman olmazsınız

Oyuncunun Adı: Georginio

Oyuncunun Soyadı: Wijnaldum

Doğum Tarihi: 11.11.1990

Mevki: AM RLC

En iyi oynadığı mevki: AM R

Oyuncunun en önemli özellikleri: Pas, Top Sürme, Özel Yetenek, Birebir vs...

Oyuncunun Profil Resmi:

Adı:Rene
    Soyadı:Mihelic
    Doğum Tarihi:1986
    Mevki: AM L/C
    En İyi Mevkii:M C
    Takımı:Maribor
    Oyuncunun en iyi Özellikleri:

Creativity passing 16 Influence long throw 19..
    Oyunda ki en ucuza bulabılecegınız (500k Sterlin) MC lerden yasına gore cok ıyı mental ozellıklerı var ki 1 yıldız daha gelısebılıyor yanı butun ozellıklerını 1-2 artırıyor. SAKIN set pieces calıstırmayın long throwu dustugu muddetce dıger ozellıklerını de yukseltebılıyor. 13 tacklıngle basladıgı ıcın cok ıyı tacklıng ortalaması da tutturabılıyor Juvede benım sampıyon olmamı saglamıs adamdır
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Adı: Mauro
    Soyadı: Milano
    Doğum Tarihi: 1984
    Mevki: AM/FC
    En İyi Mevkii:AMC
    Takımı:Asteras FC
    Oyuncunun en iyi Özellikleri

Creativity passing flair long shot acceleration agility pace dribbling corner crossing free kick composure... Hepsi 16

Ya tuhaf bı adam. Adamın parladıgı super oldugunu soyleyebılecegım hıc bır ozellıgı yok ama butun AMC ozellıklerı 16 ve gercektende komple bir amc positionsta ozel bı PMsi yok ama gercektende ınanılmaz oynayabılıyor (Large database acmadıgınız muddetce cıkmaz) 1M sterlıne cok rahat alabılıyosunuz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Adı: Sebastian
    Soyadı: Battaglia
    Doğum Tarihi:1982
    Mevki:MC-DM-MR
    En İyi Mevkii:MC-DM
    Takımı:Independiente
    Oyuncunun en iyi Özellikleri

Tackling marking 18-17 Consantrasyon composure 16

Komple bır DM oyuncusu 3.5M Sterline alabılırsınız ki oyunda bu fıyata acıl durumlar ıcın kullanabılecegınız super bır DM oluyor (PMsinde "Plays short simple passes" olmadıgı ıcın oyun kurmakta da gorev alabılıyor)
    Ancak dıkkat arada sakatlanan bı ınsan
    Last edited by Countdelafey : 09.Mayıs.2008 at 06:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

adı: john
    soyadı:westwood
    ülkesi:zambia
    mevkiifansif orta saha sağ kanat
    önemli özellikleri: korner gibi taç kullanıyor,kondüsyon her macta süper,cok cabuk her yerden gol atabiliyor ve de cok genc
    doğum tarihi:19/9/1988
    bitiricilik:17
    top sürme:18
    orta yapma:19
    pas:18
    teknik:17
    yaratıcılık:18
    dayanıklılık:18
    (bu ozellikler 1 sezon sonunda olustu)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Oyuncunun Adı:

Oyuncunun Soyadı:

Doğum Tarihi:

Mevki:

En iyi oynadığı mevki:

Oyuncunun en önemli özellikleri: (Turkcell Süper Lig için 14 ve üzeri özellikler, İtalya Serie A, İspanya La Liga, İngiltere Premiership için 15 ve üzeri özellikler, alt ligler için 13 ve üzeri özellikleri)

Oyuncunun Profil Resmi

(burası opsiyonel, boş bırakılabilir)
    Yukardaki şablona uygun olarak tanıtımları yapmanızı rica ediyorum. Biri dahi eksik olursa mesajınız silinecektir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyuncunun Adı: Cristian

Oyuncunun Soyadı: Chavez

Doğum Tarihi: 16/6/1986

Mevki: AMC

En iyi oynadığı mevki: AMC

Oyuncunun en önemli özellikleri: Bitiricilik 18, İlk temas 20, Pas 19, Teknik 19, Top kapma 19, Top sürme 19, Çalışma oranı 14, Konsantrasyon 14, Pozisyon alma 14, Söz geçirme 14, Soğukkanlılık 15, Topsuz alan 15, Özel yetenek 16, Takım oyunu 16, Yaratıcılık 19.

Oyuncunun Profil Resmi:

Turkıye Ligi için ideal bir oyuncu oldugunu dusunuyorum. 2011-12 sezonundayım hala kımse almamıs oyuncuyu 2,3 mılyon $ degerinde. Süper lig için biçilmiş kaftan bence.
    Last edited by DisCo : 26.Mayıs.2008 at 14:12 Reason: Oyuncu resmi eklendi.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Oyuncunun Adı : Nacer Barazite
    Doğum Tarihi : 27.05.1990
    Mevki: AM C
    En iyi oynadığı Mevki : AM C
    Tercih ettiği özel hareketler : Plase şutlar, topu almak için geri gelir, ver-kaç yapmayı sever, ayağa oynar.
    Oyuncunun önemli özellikleri : Bitiricilik, ilk temas, pas, teknik, top sürme, kararlılık, yaratıcılık, hız, güç.

Oyuncu hakkında yorum : Genç Hollandalı oyuncu ileriye dönük bir transfer olabilir.Düzenli olarak forma giydirdiğiniz zaman kendini bir hayli geliştiriyor.Müthiş potansiyeli olan komple bir oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuncunun Adı:

Oyuncunun Soyadı:Eke Uzoma

Doğum Tarihi:19.07.1989

Mevki: DM

En iyi oynadığı mevki: DM

Oyuncunun en önemli özellikleri:Pas,Duran Toplar,Kararlılık,Yaratıcılık,Çeviklik

12. Default

Yeni dünya yıldızı LULINHA brezilyanı corin.. takımında oynudu

fenerbahçeye aldım sonra 2 sene kira oynattım ve geldiğin de dünya yıldızıydı fenerbahçe oynadığı 1 sezonda çok başarılı oldu
    Lulinha fenerbahçeden 58M€ karşılığın da sattım ve sadeve 4.7M€ almıştım

herkese tavsiye ederim harika

KARİYERİ

adı: fernando arce
    kulübü: morelia
    poz: am rc

1,5 m. pound'a alabilirsiniz.

-----

adı: Guillermo Barros Schelotto
    kulübü: columbus
    poz: amrlc/fc (en iyi amr ve amc'de oynuyor)

1 m. pound'a alabilirsiniz.

doğum tarihi vb. şeyler profil resminde yazdığı için ayrıca yazmadım.

Oyuncunun Adı: Angel
    Oyuncunun Soyadı:Di Maria
    Doğum Tarihi:
    Mevki:AML,AMC
    En iyi oynadığı mevki: AML
    Oyuncunun en önemli özellikleri: goruldugu gibi..

Oyuncunun Profil Resmi:

Oyuncu hakkındaki genel yorum: yeteneklerini goruyorsunuz zaten.. cok hızlı bir oyuncu. yası da 19.. ancak bonservisi biraz pahalı :S

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Adrien

Oyuncunun Adı: Adrien

Oyuncunun Soyadı: (tam adı) Adrien Sebastien Perruchet da Silva

Doğum Tarihi: 15 Mart 1989 ( Yaş 18)

Mevki: Orta Sahanın Ortası (MC)

En iyi oynadığı mevki: Orta Sahanın Ortası (MC)

Oyuncunun en önemli özellikleri:

Oyuncu hakkındaki genel yorum: Fransa Doğumlu genç Portekizli (yaşı 18), Fransız vatandaşlığı bulunmakta, Oynadığı takım Sporting Lizbon , 1 veya 1.5 m pound arası bir fiyata istediğiniz birinci lig takımına geliyor. Medya tarafından yeni Deco olarak adlandırılmış. Resimde verdigim özellikleri 2.sezondan, fakat oyunun ilk sezonu için de iç açıcı özellikleri var, ilk sezon için çoğu özelliği 11-13 aralığında, Genç milli takımda oynuyor, çok büyük ihtimalle 2.sezon sonu A milliye çağrılıyor.

Kendisini şans eseri buldum ve oynattım. Aynı Transfer döneminde yani çok kısa bir dönemde bir numara oldu ve Mokoena'yı gözden çıkardım. Ayrıca Zokora'yı da yedek kulübesine hapsetti. Kanımca AMC mevkiğinde de oynayabilir. çünkü MC ve DMC oynarken bile çok iyi paslar ve şutlar çıkarıyor. Tam bir oyun kurucu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Oyuncunun Adı: Lubos

Oyuncunun Soyadı: Kalouda

Doğum Tarihi: 20.05.1987

Mevki:
    AMR

En iyi oynadığı mevki: AMR

Oyuncunun en önemli özellikleri: uzun şut,hız,penaltı kullanma,dripling,çalışma azmi

Oyuncunun Profil Resmi:

Çek Liginde, Brno takımında oynamakta.
    En fazla 1 M € ile kadronuza katabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

walter imenez
    Darağacında Olsak Bile ;
    Son Sözümüz , FENERBAHÇE ..

Nesil
    2008
    Yer
    football manager

abiler sizlere ben jeremy menez adlı büyük şahsı biraz tanımlamak istiyorum.yaşı 20 falan ama ilk senede kadronuza katmanız riskli olabilir.1 sene sonra dünyanın bütün ünlü kulüpleri o oyuncuyu almak için kıyasıya rekabet etti ama ben galatasarayda 15 milyon euro ya aldım az daha 60 a patlatacaktım adam gideceği takımın teklifini kabul etmedi(yani kaldıı takıma da sadık bir oyuncu)

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Oyuncunun Adı: Riccardo

Oyuncunun Soyadı: Montolivo

Doğum Tarihi: 18.01.1985

Mevki: Attacking Midfielder ( Centre )

En iyi oynadığı mevki: Attacking Midfielder ( Centre )

Oyuncunun en önemli özellikleri: Corners ( 17 ), Crossing ( 15 ) Dribbling ( 17 ), First Touch ( 17 ), Passing ( 15 ), Penalty Taking ( 17 ), Technique ( 18 ), Creativity ( 16), Flair ( 19 ), Teamwork ( 15 ), Agility ( 15 ), Stamina ( 15 )

Plamfoyant Midfielder

8.75 Milyon £

Oyuncu hakkında genel yorum: Fiorentina ile oynuyorsanız vazgeçilmezlerinizden biri olacaktır. Transfer ederseniz düzgün bir antreman programıyla yakın zamanda en iyi AMC' lerden biri olacaktır. Fiorentina ile 3. sezonda M.United'ın 47 Milyon £ + %20 Percentage of Next Sale + Michael Carrick teklifi sonucunda sattım.

Oyuncunun Adı: Mariuzs

Oyuncunun Soyadı: Lewandowski

Doğum Tarihi: 18-5-1979

Mevki: DC-DM-MC

En iyi oynadığı mevki: DM

Oyuncunun en önemli özellikleri: Kafa takım oyunu zıplama:
    16, Markaj konsantrasyon: 15, söz geçirme kuvvet: 17 agresiflik cesaret doğal form güç: 18

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Oyuncunun Adı: Gökhan

Oyuncunun Soyadı: İnler

Doğum Tarihi: 27-6-1984

Mevki: DM, MC

En iyi oynadığı mevki: MC

Oyuncunun en önemli özellikleri: uzun şut takım oyunu kuvvet ...
    Last edited by emrekarga85 : 07.Şubat.2009 at 10:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Oyuncunun Adı: Onür

Oyuncunun Soyadı: Kaya

Doğum Tarihi:20.04.1986

Mevki:AMC

En iyi oynadığı mevki: AMC , MC

Oyuncunun en önemli özellikleri: Frikikler, orta yapma, teknik, top sürme, çalışma oranı,kararlılık, özel yetenek,pozisyon alma,yaratıcılık, dayanıklılık,denge, güç,sağlık,zıplama

Oyuncunun Profil Resmi

Oyuncu hakkındaki genel yorum: Yerli Riquelme hatta ondan daha iyi bile olabiliyor..

Cagri Demirsen
    16 Yaşında
    Orta Saha Sol Kanat
    WBL, AML
    Oyuncunun en önemli özellikleri: Free Kicks 19, Long

Shots 14, Penalty Taking 18, Technique 15,

Concentration 15, Creativity 14, Determination 15,

Accelaration 16

Oyuncunun Profil Resmi

Yorumlar size kalmış...

*NOT: İsmimin görünmesini istemediğim için paintte

sildim.
    Last edited by Umit__Karan9 : 17.Şubat.2008 at 12:43

Oyuncunun Adı: Ignacio Camacho
    Oyuncunun Soyadı: Barnola
    Doğum Tarihi: 4.5.1990
    Mevki: Defansif Ortasaha
    Oyuncunun En Önemli Özellikleri: Pozisyon alma,çalışma,takım çalışması ve dayanıklılık

Arkadaşlar belki ilk bakışta ispanya ligi için yeterli bir oyuncu olarak görülmeyebilir.Atletico Madrid'in alt yapısından çıkmış bir oyuncudur.Ancak ilk senesinde A takıma çıkardım ve bazı maçlarda sonradan oyuna sürdüm.Antrenman programını da iyi ayarlamak gerekiyor tabi.Şu anda Liverpool,Chelsea,Manchester United,Barcelona,Milan,Real Madrid ve İnter izlemekte oyuncuyu.Sezon sonunda 2.5 Milyon Paund değeri oldu.Transfer teklifinde bulundular ve 20 Milyon Paund istedim.Oyuncunun gitmemesi için ve oyuncuda zaten gitmek istemedi.Bu oyuncunun bir kaç seneye çok iyi bir oyuncu olacağı kanaatindeyim.Gençlere önem veren arkadaşlarımın dikkatine.Ancak devamlı olarak oynarsa güzel olabilir..

Oyuncunun Adı: Ji-Parana

Doğum Tarihi: 11.6.1987

Mevki: Defansif Ortasaha, Ortasaha (Sol-Orta)

En İyi Oynadığı Mevki: Ortasahanın Solu (ML)

Oyuncunun En Önemli Özellikleri: Pace, Acceleration, Flair 14; Technique, Decisions, Work Rate 15; Teamwork 16

Screenshot:

Genel Yorum: Oyuna başladığınızda gördüğünüz gibi fiyatı 300.000 euro. Ben Galatasaray ile ilk sezon sonunda aldığımda fiyatı ikiye katlanmıştı ama talipleri çok olduğundan 1,5 M Euro'ya alabildim. Daha ilk sezonu sonunda (yani 2008 yazında) tüm özellikleri 10 üstüne çıkıyor. Çok yönlü bir oyuncu. Ben sol bek yönünü kuvvetlendirip orada oynatacağım. Tüm özellikleri yüksek olduğundan (veya yükseleceğinden) sağ kanat dışınta tüm ortasaha bölgelerinde (AMC dahil) ve sol bekte (DL) oynatabilirsiniz. Hem ucuz, hem çok iyi, hem çok genç ve hem de çok yönlü. Ayrıca kısa bir not, ileride Brezilya Milli Takımı'na da giriyor.

Oyuncunun Adı: Leonardo

Oyuncunun Soyadı: De Vitor Santiago

Doğum Tarihi: 9.3.1983

Mevki: Orta Saha'nın heryeri, FC

En iyi oynadığı mevki: Sol Açık

Oyuncunun en önemli özellikleri: Top sürme, teknik, ilk temas, pas, özel yetenek, çeviklik, yaratıcılık

Oyuncunun Profil Resmi:

Oyuncu hakkındaki genel yorum: Oyunun başında Ajax'ın yedek kadrosunda bulunuyor ve transfer edilmediği sürecede ilk takımda yer bulamıyor kendisi. Bu özelliklerdeki bu oyuncuyu çok komik rakama (800.000 $) alabiliyorsunuz.

Mental özellikleri biraz düşük olmasına rağmen saha içi istikrarını çok iyi buluyorum. Önemli maçların adamı kendisi. Özel yeteneği ve yaratıcılığı yüksek olması sebebi ile kendisine yaratıcılık serbestliği ve serbest rol verdiğiniz takdirde takımın en çok gol atanlarından biri olmayı başarabiliyor.

Oyuncunun Adı: Andrea

Oyuncunun Soyadı: Gasbarroni

Doğum Tarihi: 6.8.1981

Mevki: AML,AMR,AMC

En iyi oynadığı mevki: AMR,AMC

Oyuncunun en önemli özellikleri: Özel Yetenek, Orta, Korner,Hız, Hızlanma, Çeviklik.

Oyuncunun Profil Resmi:

Oyuncu hakkındaki genel yorum: Oyunda en beğendiğim orta saha oyuncusudur. Ronaldo veya Quaresma'yı alamıyorsanız (ki alınamıyor =) ) onlara alternatif olarak çokta iyi işinizi görüyor. Hem asist yapıyor hemde gol atıyor.

Riccardo Montolivo tek çeker Rosinada tercihim 2012 de 2008 oynuyoruz

Orta düzeyde bi takıma Montolivo ve Rosina'yı almak çok zor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri