Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 57 sonuç

Konu: Forvetler

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Default Forvetler

Oyuncu paylaşmadan önce lüfen oyuncu paylaşım alanı kurallarını okuyunuz

Bu konu forvet oyuncuları paylaşımı için kullanılacaktır.
    Forvet oyuncuları dışındaki oyuncular ve oyuncu paylaşım alanı kurallarına uymayan paylaşımlar silinecektir.

Paylaşım şablonu:

Oyuncunun Adı:

Oyuncunun Soyadı:

Doğum Tarihi:

Mevki:

En iyi oynadığı mevki:

Oyuncunun en önemli özellikleri: (Turkcell Süper Lig için 14 ve üzeri özellikler, İtalya Serie A, İspanya La Liga, İngiltere Premiership için 15 ve üzeri özellikler, alt ligler için 13 ve üzeri özellikleri)

Oyuncunun Profil Resmi

Oyuncu hakkındaki genel yorum:
    (burası opsiyonel, boş bırakılabilir)

Listelenen oyuncuların profillerine kolay erişim:
    Javier Acuna
    Mika Aaritalo

Gaston Fernandez
    Tiago Lima
    Lauri Dalla Valle
    Cristian Nazarith
    Tevfik Köse
    Armin Cilic
    Babajide Collins Babatunde ( Baba CoLLins )
    CarLos Vela
    Franco Di Santo
    Género Zeefuik
    Christian Gimenez
    Alex Teixeira Santos
    Diogo Luis Santo
    Bogdan Stancu
    İlhan Parlak
    Toto Tamuz
    Kenan Şahin
    Alexandre Pato
    Charles-André Doudin
    Jonathan Kahne
    Kwabena Agouda
    Nicolas Milan
    Alan Kardec
    Nazim Genc
    Hora Adrian
    Andres Lorenzo Rios
    Santiago Trellez
    Billy Sharp
    Angelo Balanta
    Marko Pantelic
    Daniel **uino
    Dalibor Volas
    Mansour Gueye
    Vahid Amraei
    Al-Hawasawi Malik Mouath
    Yaser Yıldız
    Michael Owen
    Umut Güzelses
    Francesco Flachi
    Ashley Young
    Özgürcan Özcan
    Mehmet Düz
    Cesar Carignano
    Mamadou SAMASSA
    Jozy Altidore
    Mame Biram Diouf
    Christian Benteke
    Nicolas Millan
    Last edited by DisCo : 04.Ekim.2008 at 22:23 Reason: Kolay erişim listesi güncellenmiştir.
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Javier Acuna
    19 yaşında
    Forvet
    Hız,hızLanma,bitiriciLik,önceden sezme,denge,güç,zıpLama en iyi özeLLikLeri.Bu adam oyunda geLeceğin en büyük yıLdız adayı.Target,sprinter forvet oLarak kuLLanabiLirsiniz.Top sürmesini de geLiştirdiğiniz takdirde kusursuz bir adam oLacaktır.

ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Mika

Aaritalo

25.07.1985

Santrafor

Santafor fakat orta sahanında her yerinde oynatabilirsiniz.

En iyi özellikleri orta yapma kafa vurmak ve uzun taçlar atmak.Özellikle ortasaha'nın sağında veya solunda taç olunca korner gibi taç atıyor onun sayesinde taçları korner gibi kullanıyorum.Turku takımında oynuyor ve maliyetide çok ucuz.200,250 bin euroya rahatça alabilirsiniz.Ve inanın bu adam 4 sene sonra sıkı bir antrenmanla takımı tek başına taşıyacaktır.

Oyuncunun Adı: Gaston
    Oyuncunun Soyadı: Fernandez

Doğum Tarihi: 12.10.1983

Takımı: SanLorenzo

Mevki: AM/FC

En iyi oynadığı mevki: FC

Oyuncunun en önemli özellikleri: Flair 19 Dribling 17 First touch 18 Acce. 18 Agility 17 Pace 18 Techn 17 Finishing 15 Passing 16 Crossing 16

Oyuncunun Adı: Tiago

Oyuncunun Soyadı: Lima

Doğum Tarihi: 07.12.1988

Mevki: ST (İleri Uç Elemanı - Forvet / Santrafor)

En iyi oynadığı mevki: ST

Oyuncunun en önemli özellikleri: (Turkcell Süper Lig için 14 ve üzeri özellikler) Corners-Korner(17), Dribbling-Top Sürme(14), Finishing-Bitiricilik(18), First Touch-İlk Temas(17), Heading-Kafa(18), Long Shots-Uzun Şut(15), Long Throws-Uzun Taç(17), Penalty Taking-Penaltı Atma(15), Technique-Teknik(14), Composure-Soğukkanlılık(18), Acceleration-Hızlanma(16), Agility-Çeviklik(16), Pace-Hız(15), Strength-Güç(14).

Oyuncunun Profil Resmi

Oyuncu hakkındaki genel yorum: Arkadaslar Yukarıda genel ozellikleri ve resmini vermiş oldugum oyuncu her Turk takımında oyanayacak ve gelecekte cok ust duzeyde bir forwet elemanı olacagına inandıgım bir oyuncu. Maaliyeti oldukca ucuz (Oyuncuyu Galatasaray`a 220 K $`a aldım.)Bana gore herkesin takımında bulunması gereken cok iyi bir oyuncu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Emin olun pişman olmazsınız. Benim oyunumda ilk sezonunda 26 macta 18 gol 2 asist ile oynadı.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehirspor

Oyuncunun Adı: Lauri Dalla

Oyuncunun Soyadı: Valle

Doğum Tarihi: 14.09.1991

Mevki: AM/FC

En iyi oynadığı mevki: MC ve AMC
    Oyuncunun en önemli özellikleri: Korner (15) - Çalışma oranı(14) - Kararlılık(18) - Özel Yetenek(16) - Çeviklik(14) - Hızlanma(15)

Oyuncunun Profil Resmi
    Attachment 222

Oyuncu hakkındaki genel yorum: FM 2007 her oyunumda aldığım tek oyuncu, gelişime çok açık ve forvet antrenmanı verilirse forvette daha verimli oluyor. Bu oyunda da aynı özelliklerinin devam ettiğini gördüm. Türkiye liginde kesinlikle kaçmayacak bir oyuncu.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbuL

[CENTER]Oyuncunun

Adı : Cristian
    Soyadı : Nazarith
    D. Tarihi : 13.7.1990
    Mevki : FC

ÖnemLi Özellikleri : finishing, heading, composure, acceleration, jumping, pace, strenght 16-17 +

Oyuncunun ProfiL Resmi

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Oyuncunun Adı: Tevfik

Oyuncunun Soyadı: Köse

Doğum Tarihi: 12.7.1988

Mevki: ST

Oyuncunun en önemli özellikleri: Crossing (15), Dribbling (14), Finishing (18), First Touch (15), Heading (18), Long Shots (15), Long Throws (16), Bravery (15), Determination (17), Flair (16), Teamwork (15), Acceleration (16), Agility (15), Pace (16)

Oyuncunun Profil Resmi

Tevfik'i bilmeyen yoktur tabii. Ama oyunda balon olabilir diye scout'ı yolladım bir iki kere rapor kartını görmek için. Tavsiyesi kesinlikle alınmalıydı. (definite purchase) baktım FB de ilgileniyor. Aldım 2.3 milyon euroya. Görüldüğü gibi hızlı ve bitirici. Off The Ball özelliği de olsa mükemmel olurdu ama yine de hiç de kötü bir adam değil.

Oyuncunun Adı: Armin

Oyuncunun Soyadı: Cilic

Doğum Tarihi: 24.03.1989

Oyuncunun en önemli özellikleri: Finishing 17, First Touch 17, Heading 17, Off The Ball 16.

Oyuncunun Profil Resmi:

Paylaşım şablonu:

Oyuncunun Adı:henri

Oyuncunun Soyadı:saivet

Doğum Tarihi:26.10.1990

Mevki:amr aml fc

En iyi oynadığı mevki:forvet;

ARKDASLAR BORDEAUX KARİYERİNE BASLAYAN BİR YILDIZ ADAYI BEN YENİ OYUN ACTIM HEMEN ALDIM 1 SEZON GECTİ AVRUPANIN BÜYÜK KULUPLERİ İSTİYOR WERMİYORUM İYİ BİR ANTREMAN PROGRAMIYLA BOMBA GİBİ BİR FUTBOLCU OLUR
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Paylaşım şablonu:

Oyuncunun Adı:Rhys

Oyuncunun Soyadı:Murphy

Doğum Tarihi:06.11.1990

Mevki:forvet

BU ARKADASIMIZDA ARSENALİN ALTYAPISINDAKİ YILDIZ ADAYIMIZ GERCEKTEEN BÜYÜK GOLCÜ OLCAK 1.88 BOY 86 KG BENCE ALIN

BİTİRİCİLİK 18 TABİ İYİ BİR ANTREMANLA GOLCÜ OLUR

Oyuncu paylaşımlarında ekran görüntüsüde koymanız gerekiyor mesajınıza. Oyuncu profillerinin resimlerinide en kısa zamanda eklerseniz seviniriz.

oYunCunun adı : Babajide Collins Babatunde ( Baba CoLLins )

Doğum TariHi : 2.12.1988

Mevkî : Amc / Fc ..

En İyi oYnadığı Mevki : Ikı Mevkidede GüzeL oynuyor.

En önemli Özellikleri : Pace, Strenght, Acceleration, Natural Fitness,FreeKicks,Finishing ( Düsük oLmasına rağmen cok gol atar )

Not : ßu Oyuncu Cok goL Kaçırır Çok goL atar Fm 2008 De Tevfik Köse ile birlikte Favorimdir. mutLaka Denenmesini isterim.

ÖnemLi Not : OyunCuyu ıLk Oyuna basladıgınızda alabılmek ıcın Datanızın Large olması gerekir eğer large deqılse 2 Sezon veya 3 Sezon Sonra buLabılırsınız. 2010 Sezonumda BuLmuştum bu adamı.

oyunCunun Adı : CarLos VeLa

Doğum TaRiHi : 01,03,1989

Mevki : Fc/ AmC

En iyi oynadığı mevki : Fc..

En Önemli özellikleri : Hız Hızlanma Bitiricilik.

Not : Carlos vela eğer alabılırsenız Baba Collins'den sonraki tercihimdir Oyuncu kendini Cok geliştiriyor ve çok gol atıyor.

arkadaşlar siteye yeni katıldım bir paylaşımda ben yapayım:

oyuncunun adı: franco di santo

mevkii:forvet

yaşı:18

takımı: audax italiano(şili)

değeri: 400 bin dolar

özellikler: finishing 16 dribbling 16 first touch 16 technique 16 agression 16 jumping 17 strength 16 pace 14

adam gerçekten bir müthiş ben Galatasaraya 1 milyona aldım o da taksitle bu daha hiç oynamamış hali daha hiç bi gelişme olmamış hali gerisini siz düşünün artık

Oyuncunun Adı: Género Zeefuik

Doğum Tarihi: 5.04.1990

Takımı: PSV

Christian Gimenez
    26 yaşında
    amrl/st
    EİOM:ST
    Takım:Pachua

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    adamın hızla ilk adımına bakın
    Last edited by alozz : 16.Aralık.2007 at 00:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

alex teixeira santos
    6.1.1990
    mewk:st
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    adi:alex teixeira santos
    dogum tarihi:6.1.1990
    mewki:st,amc
    en iyi oynadigi yer:amc
    takimi:vasco

ben bu adami gs ye 600$ dolara aldim we bir iki sezon sonra iyi bir antrenman programi ile chelsea milan real madid gibi takimlar izlemeye basliyor bu adamin en onemli ozelligi her yerden cok iyi sut atip sipriz goller atabilmesi dir alinmasini kesinlikle oneririm
    Last edited by yasin1992 : 20.Aralık.2007 at 16:44 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

aldığım en kaliteli oyuncu diyebilirim
    potansiyelinin başındaki hali bu 1 sene oldu alalı
    acaip bi adam atak özelliği süper bütün duran toplarda yetenekli
    sanırım brezilaynın ilerki yıllardaki ilk onbir oyuncusunu elimde tutuyorum böylesine bi futbolcu almamıştım elimde tutabilir miyim bilmiyorum..

Tam Adı : Diogo Luis Santo
    Takımı : Portuguesa

ben 1.7 mn euro ya aldım daha ucuza alabilirsiniz belki çok memnunum deneyin derim ama oynatın birden fırlıyo özellikleri keratanın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Lightbulb

Oyuncunun Adı: Bogdan

Oyuncunun Soyadı: stancu

Doğum Tarihi: 28/06/1987

Mevki: amr/fc

En iyi oynadığı mevki: forvet

Oyuncunun en önemli özellikleri:

Bitiricilik,uzun şut,hız,hızlanma,soğukkanllık,dayanıklılık,penalti ,çalışma oranı

Oyuncunun Profil Resmi

Tereddütsüz her takıma alabilirsiniz maliyeti çok düşük 100.000 -300.000 avro arası alabilirsiniz geleceğin yıldızlarından pa:-9 Komple bir forvet oyuncusu hızlı bitirici çalışkan hava toplarında iyi şiddetle tavsiye ediyorum.

Oyuncunun Adı: İLHAN

Oyuncunun Soyadı:PARLAK

Doğum Tarihi:18.01.1987

Mevki: Forvet/Amc

En iyi oynadığı mevki:Forvet

Oyuncunun en önemli özellikleri: Dribling(17) Bitiricilik (19) Kafa(17) Uzun Şut (16) Teknik (17)

Oyuncunun Profil Resmi

3 ayrı fenerbahçe ile başladıgım oyunlarda 4-5-1 de tek forvetim kezmanın yerine oynattım ilk sezon oyuna sonradan almaya başlayın 2. sezon daha fazla şans verin 3. sezonda ise sizi yanıltmayacaktır başka takıma alımışsanız hiç korkmadan ilk 11 inize koyun
    Artı Yönleri
    -Az sakatlanıyo
    -Form tututgu zaman uzun süre koruyor
    -Takıma Sadık

İsim:TOTO
    Soyisim:TAMUZ
    Doğum Tarihi:1.4.1988
    MEvki:ST

Bende bir tane türk yazayım

İSİM : Kenan Sahin

Takım : Koblenz II

Fiyat : 20 000 $ alabiliyorum ben genelde cok komik bir fiyat biliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Adı: Alexandre Pato
    Yaşı: Oyun başladığında 17, 2008 başından itibaren oynayabiliyor.
    Lakabı: Pato Blanco(Beyaz Ördek)
    Takımı: AC Milan
    Önemli Özellikleri: Hız, Hızlanma, Bitiriclik, Top Sürme, Kafa, Teknik

Çok iyi bir forvet. 2008 başından itibaren yeteneklerini sergiliyor. Eğer daha iyi bir forvetiniz yoksa mutlaka oynatın. Eğer Milan'da değilseniz almayı deneyin. Çok iyi bir futbolcu.

Default Charles-André Doudin

Charles-André Doudin

alınması gereken mükkemel bir isim
    doğum tarihi:1986
    değeri:375k
    bulunduğu klüp:Chaux-de-Fonds
    uyruğu:işviçre
    önemli özelikleri:teknik 20 bitiricilik17
    avrupada fm 2008 kulanıcıları tarafından en iyi genç forvet şeçildi

Oyuncunun Adı: Jonathan Kahne

Oyuncunun Soyadı: Tehoue

Doğum Tarihi: 03.05.1984

En iyi oynadığı mevki: Forvet

Oyuncunun en önemli özellikleri: Hız(dripling) , kafa vurma , güç, dayanıklılık bunların hepsi tehoue nin en önemli özellikleridir.

Oyuncu hakkındaki genel yorumum:
    Oyuncu türkiye süper ligi için oldukça idealdir.Çok koşan hızlı ve kafa vuruşları çok iyi olan oyuncu , kısa sürede bitiriciliğinide üst seviyeye çıkarıyor.Anadolu takımları için bir nimettir.

Oyuncunun Adı: Kwabena

Oyuncunun Soyadı: Agouda

Doğum Tarihi: 25.04.1985

En iyi oynadığı mevki: Forvet

Oyuncunun en önemli özellikleri:Bitiricilik,İlk Temas,Kafa,Uzun Şut,Ekip Çalışması,Kararlılık,Özel Yetenek,Hız,Hızlanma,Çeviklik

Oyuncunun Adı : Nicolas
    Oyuncunun Soyadı: Millan
    Doğum Tarihi : 17.11.1991
    Mevki : Forvet
    Oyuncunun Ozellikleri : Pace(hız),dribbling(calım),acceleration(hızlanma,a gility(ceviklik)

Siteye yeni katıldım , belki oyuncu daha onceden paylasılmıstır, paylasıldıysa kusura bakmayın Ozellikle benim gibi dusuk takımlarla oyuna baslayanlar varsa forvet için cok ideal bir oyuncu.Fakat topu ayagına aldıgında oyle bir gidiyorki herkesi calımlıyarak,aralarından gecerek derken 6pasa kadar gidiyor.Siz artık gol beklerken auta atıyor daha gencecik oyuncu onumuzdeki sezon daha iyi olucaktır eminim ..

Oyuncunun Adı: Angelo Balanta

Doğum Tarihi: 01.07.1990

Mevki: Striker

En İyi Oynadığı Mevki: ST

Özellikleri: Hızlanma(16) Güç(14) Dayanıklılık 11 Hız(14) Zıplama(14) Sağlık(13) Çeviklik(10)
    Topsuz Alan 11 Çalışma Oranı(13) Özel Yetenek 11 Soğuk Kanlılık(12) Kararlılık(12)
    Crossing 11 Bitiricilik (14) Kafa 11 Top Sürme 11 İlk Dokunuş Teknik(10)

Oyuncu Hakkındaki Yorum: Bu adamı basladığım q.p.r kariyenin alt yapsında keşfettim şu an sezon yarınsındayım ve 39 mac 49 gol 15 Asist istatisikleriyle oynuyor ve daha yası 17 ilerki sezonlarda cok büyük bir yıldız olacağı kesin

Last edited by BaTTuHaNs : 01.Mart.2008 at 21:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Oyuncunun Adı:Marco

Oyuncunun Soyadı:Pantelic

Doğum Tarihi:15.09.1978

Mevki:FC/MC

En iyi oynadığı mevki:FC

Oyuncunun en önemli özellikleri: Bitiricilik 15,Penaltı 16,uzun şut 19 Zihinsel özellikler 2 tane 10 diğer hepsi +13 eksik yöneleri=Denge,Güç

Oyuncunun Profil Resmi:

Defansa yardımcı,ortasahada top alıp 35 metreden gol atan ilginç bir adam...Bu Adamı alınca Fantastik gol lafını her maçta görebilirsiniz.Kesinlikle Deneyin Siz Karlı Çıkarsınız.En Azından Profiline Göz Atın..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Önemle bildireyim dedim resimlerde Teklif Yap Var Ama Sen bu adamın özzliklerini nerden biliyorsun derseniz...Bu oyunu 4 kere yeniden başladım her ikisinide kadroda bulundurdum.Yeni Sezonum Paylaşım acısından hızlı olsun istedim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Önemle bildireyim dedim resimlerde Teklif Yap Var Ama Sen bu adamın özzliklerini nerden biliyorsun derseniz...Bu oyunu 4 kere yeniden başladım her ikisinide kadroda bulundurdum.Yeni Sezonum Paylaşım acısından hızlı olsun istedim
    Last edited by HortLak11 : 03.Mart.2008 at 23:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Oyuncunun Adı: Daniel **uino

Oyuncunun Soyadı:
    **uino Pintos (Oyun İçinde Kısaca **uino Diye Çıkıyor)

Doğum Tarihi: 27.07.1990

Mevki: AM L - FC

En iyi oynadığı mevki: FC

Oyuncunun en önemli özellikleri: Son Vuruşları, Sert Şutları, Penaltı vs..

Oyuncunun Profil Resmi

Profosyonel Antrenörler ve Özel Antreman Takvimi İle Gerçekten Verim Alabileceğiniz En İyi Forvetlerden... Şuan Barcelona Kariyerimde Bojan İle Mükemmel İkili Oluşturdular..

İşte Barcelonadaki Kariyeri

Oyuncunun Adı: Dalibor Volas

Doğum Tarihi:27.02.1987

Oyuncunun en önemli özellikleri: Güçlü - Hızlı - Frikikçi Gol Makinesi REsimde özelliklerini incelersiniz..

Oyuncu hakkındaki genel yorum: Oyuncuyu ilk sezonunda Tek forvet olarak oynatım takipsiz ligde gol kralı oldu. 250000 YtL alıdğım futbolcu şuan 2.sezonunda ve 9.500.000 YtL lik fiyatıyla Türkiyedeki Pahalı forvetler arasında. 188 boy ile hem kuvvetli hem hızlı hem bitirici Sözler değil Resimler konussun

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Dalibor Volas Geçmişi

Last edited by ByRizeLy : 15.Nisan.2008 at 14:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri