1 ile 30 arası toplam 77 sonuç

Konu: Orjinal FM 2008 almamayi düsünenler, önce buraya bir göz atin

Hybrid View

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Han12 View Post
    Tam da demek istediğim şey bu zaten orda 70 YTL, burda da o civara yakın sanırım 60 YTL civarı ama ortalama bi insanın kazandığı para oranın yarısından bile az o yüzden bu nedenle 20 YTL civarı biraz az da olsa 40 YTL olursa da kimse 5 YTL liği varken fazladan 35 YTL vermez demek istedim... Yanlış anlamayın kesinlikle kopya kullanmak hırsızlıktır fakat birçok insanın da 5 YTL yerine 60 YTL vericek durumu yok bu memlekette maalesef...
    Gerçi burda konuşarak bişi çözemeyiz ben sadece kendi fikrimi söliim dedim teşekkürler
    Düsünceni anliyorum. Tabi Isvec´de 70 ytl(350 kr) insanlarin aylik ortalama maasinin 3% bile etmiyor. Malesef Türkiye´de 70 ytl maasda cok daha büyük bir pay. Bu farkliliktan dolayi da tabiki fiyatlar degisik olmasi gerek. Ama 20 ytl ye bu oyunun satilabilecegini düsünmüyorum. Maliyetini bile zor karsilar ve yapimci sirket(SI) birsey kazanmaz. 35-40 ytl lik bir fiyat daha gercekci gibi. Insallah gelecek versiyona dogru kararlar alinir ve Türkiye de uygun bir fiyata satilir oyun.
    Last edited by Deza : 20.Şubat.2008 at 00:40

Mesaj Yetkileri