Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2008'de Oyun İçinde Karşılaştığınız Hatalar

Nesil
    2006
    Yer
    -

Evet yaaa bu neee. Çok kötü ama. Hatta şeytan diyor hile yap.

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Bjk'yi biraz fazla iyi yapmışlar. Welet sende kötü dion ha

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bence Beşiktaş süper yapıLmış.Ligde nağmaLup Liderim.Sadece 6 goL yedim.Ve şampiyonLar Liginde de çeyrek finaLdeyim.Transfer dahi yapmadım.Daha ne oLsun Çıkacak yamada da Serdar özkan,TeLLo ve Cisse nin de düzeLtiLeceğini düşünürsek.Sende bir sorun var sanırım
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bencede güzel yapılmış marsilya gibi bir takımı 90 dk boyunca iyi bir terlettim

Beşiktaş kötü mü? Şaka yapıyorsun heralde benim oyunda ilk sezon açık ara şampiyon oldu beşiktaş higuain çok gol atıyor. Gökhan Zan çok iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Daha göremedim ama Tello,Cisse ve S.Özkan'ın kötü olması biraz hayal kırıklığı oluşturdu bende.Gerçi biliyordum böyle bir şey olacağını ama insanda yinede bir burukluk oluşturuyor..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Daha göremedim ama Tello,Cisse ve S.Özkan'ın kötü olması biraz hayal kırıklığı oluşturdu bende.Gerçi biliyordum böyle bir şey olacağını ama insanda yinede bir burukluk oluşturuyor..
    S. Özkan ve Tello kötü olmuş bunda haklısın. S. Özkan Arda gibi kötü olmuş ama yinede Arda iyi yapılmış. Önder ona geçit vermiyodu ama.

bencede bjk baya iyi finansını bilmiyorm ama galatasarayın finansı rezalet yani bu sene transfer 30.5 milyon dolar harcamış bi takıma nası 4 mlyon dolar bütce werilirki hadi ilk senesinde werdi 2.senede sampiyonluk we uefa yarı finaline ragmen 2 milyon dolar weriyo annamıyorm...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by kazmavs View Post
    bencede bjk baya iyi finansını bilmiyorm ama galatasarayın finansı rezalet yani bu sene transfer 30.5 milyon dolar harcamış bi takıma nası 4 mlyon dolar bütce werilirki hadi ilk senesinde werdi 2.senede sampiyonluk we uefa yarı finaline ragmen 2 milyon dolar weriyo annamıyorm...
    Niye saçmaLık oLsun.GaLatasaray o veriLen bütçeyi kuLLandı zaten.LincoLn vs aLındı.HaLi iLe GaLatasaray da şu an para az.DoğaL bir durum

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Sezon başında iyi bir hazırLık kampı gerekiyor.Yardımcıya değiLde kendiniz yaparsanız hazırLık maçLarını oyuncuLarınız sezona daha hazır giriyorLar.Sezon iLerLedikçe de bu kondisyon oLayı azaLıyor.İLk maçLarda 80-85 Le başLarken sonradan 95-100 Leri buLuyor.Ama naturaL fitness ı kötü ve düşük oLan oyuncuLar içinde yapacak tek şey ya bu adamı 60-65 dakika kuLLanacaksınız taktiğinizde ona göre yer aLıcak yada sonradan oyuna aLmakta biraz daha fayda var.İdmanLarda da fazLa yükLenmemek gerek tabi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Antremanlarda bir şeyler yapmamız gerekiyormu Hayrettin abi ekstra olarak?
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ben şahsen şemsicim normaL kendi idman programını uyguLuyorum.Hem özeLLikLeri iyi artıyor hemde sakatLık vs kondisyon sorunu oLmuyor.Ekstradan antreman programı kuLLanmıyorum ben şahsen.

SakatLıktan çıkan bir oyuncuyu da düzeLdiği iLk maçta direk iLk 11 de oynatmayıpta bir kaç maç sonradan son 20-25 dakika ondan sonra ikinci yarıLarda oyuna dahiL ederek uyguLamakta bir nevi çözüm.Biraz daha gerçeğe yakın yani.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Demo'daki gibiyse antremanlarda pek yüklenmemek lazım oyunculara. Fm 2007 için kullandığım antremanı biraz daha hafif hale getirmiştim ben. Birde Hayrettin abinin dediği gibi natural fitness'ında çok etkisi var. Bence bu çok güzel olmuş daha gerçekçi bi durum.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

bende böyle bir sıkıntı yok ancak maç kondisyonu eksik olan bir oyuncuyu oynattığım zaman diğerlerine oranla bariz bir fark oluyor arada o da üst üste 2-3 maç oynayınca toparlanıyor...

natural fitness de önemli bi arkadaşımızın dediği gibi...

aslında bu özellikler çok güzel olmuş gerçekçilik açısından...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

iyi bir hazırlık dönemi geçirirse kolay yorulmaz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fm2007 üzerine kendim ugrastım yamadımm manyak oldu..isterseniz paylasabilirim tüm transferler yer oluyor türkiye ligise bir harika olduu manyak zevklii oluyorr ss de koyarımm görürsünüz sonra böle bi konu acmayı düsünüyorum.

Default 2 Acaip olay :)

Fm de saha boyutlarını ayarlama ekranı geldiğinde bi tanesini seçtim ve ertesi gün;

Sanırım mesajda Uefa'nın saha boyutlarını kabul etmediğini söylüo Bunla ilgili başka haberde gelmedi

Buda 2.acayiplik.GS nin başına geçtim ve 70 gün sonra başkan değişikliğine gidilcek diye haber geldi ;

Fm 07 de başkan değişmesi baya yıl alırken bunda hemen olması biraz şaşırttı beni
    Sizin de başınıza böyle şeyler geldimi ?

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Niye saçmaLık oLsun.GaLatasaray o veriLen bütçeyi kuLLandı zaten.LincoLn vs aLındı.HaLi iLe GaLatasaray da şu an para az.DoğaL bir durum

o zaman yazımı bi daa oku

...hadi ilk senesinde werdi 2.senede sampiyonluk we uefa yarı finaline ragmen 2 milyon dolar weriyo annamıyorm...

uefa kupası için stadın en az 64 m genişlikte, 100 m uzunlukta en çok ise 68 m genişlikte, 105 m uzunlukta olabilirmiş. Sen de sanırım değişiklik yapmamayı (current dimensions) seçmişsin.

Bende Gs ile oyun açtım bendede senin dediğin gibi başkan değişikliği erken oldu

Ve yeni başkanımız ALİ ŞAHİN oldu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Demekki biraz daha sabretmem gerekiyordu Neyse madem iyiymiş tekrar alır denerim ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Talking

Quote Originally Posted by batuhanry View Post
    Ve yeni başkanımız ALİ ŞAHİN oldu
    O kim ya

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Çok fazla abartılmış tam aksine..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Valla bilmiyorum bende Ama çok koyu Galatasaraylıymış

Edit:

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Kondisyonlar gercege uygun.....

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Default FM 2008'de Oyun İçinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Oyun içinde karşılaştığımız ilginç olayları buradan paylaşıyoruz gereksiz konu açmamaya özen gösteriyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    Çok fazla abartılmış tam aksine..
    Bgn gördük bence abartılmamış

edit edit edit herşey karıştı

evt bendede oldu fb bjk maçı süper kupa ofside itaraz ettiler ama offside değilmiş

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri