Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon
211 ile 240 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2008'de Oyun İçinde Karşılaştığınız Hatalar

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

tabi ki yükledim. yüklemeseydim daha iyi bir oyun oynuyor olacaktım ya, neyse

Ya bu TFF 2.Lig'de ki grup yalnışlığını nasıl düzelticez? :S

Gerçek olan gruplar oyun'a tam olarak aktarılmamış...

Mesela 3.Grup'ta olan bir takımı 1.Grup'ta olan bir takımla nasıl değiştiricez?

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Zenit iki maçtada kaybetmesine rağmen nasıl UEFA'da yoluna devam edebiliyor?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Benim kalecim gibi kaleci var mı?1 şut gelmiş kaleye o da gol olmuş ama kalecim 8 puan alıyor.
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

8.0.0 ın üzerine 8.0.2 kurdum fakat bi şey dikkatimi çekti. Bazı oyuncuların özelliklerine bakıyosunuz 10 numara adammış gibi gözüküyo mini scouttan adamın ca ve pa sına baktığınız 130 larda felan, başka bi adama bakıyosunuz sıradan bir oyuncu gibi gözüküyor mini scouttan pa ve ca larına bakıyorsunuz 170 lerde 180 lerde. Bu durum cok kafamı karıstırdı. Oyuncu plartformunda arkadaşların önerdikleri oyunculara da baktım kendi bildiğim oyuncularada baktım 8.0.2 deki oyuncuların 8.0.0 dakilerle alakası yok bir çoğunun.

arkadaşlar oyuna giriyorum ancak ana menüde sadece düz bir ekran açılıyor oyunu sildim efalarca tekrar yükledim ancak hala aynı şey oluyor geceden beri uğraşıyorum lğtfen bana yardım edinnnnnnnnnnn

Quote Originally Posted by rapaic View Post
    8.0.0 ın üzerine 8.0.2 kurdum fakat bi şey dikkatimi çekti. Bazı oyuncuların özelliklerine bakıyosunuz 10 numara adammış gibi gözüküyo mini scouttan adamın ca ve pa sına baktığınız 130 larda felan, başka bi adama bakıyosunuz sıradan bir oyuncu gibi gözüküyor mini scouttan pa ve ca larına bakıyorsunuz 170 lerde 180 lerde. Bu durum cok kafamı karıstırdı. Oyuncu plartformunda arkadaşların önerdikleri oyunculara da baktım kendi bildiğim oyuncularada baktım 8.0.2 deki oyuncuların 8.0.0 dakilerle alakası yok bir çoğunun.
    Şimdi şöyle diyeyim.
    Luis Fabiano nasıl bir forvet gayet iyi, bitiriciliği vs. vs. çok iyi. Editörden bakıyoruz CA ve PA'sı çok iyi. Bu adamı Fenerbahçeye getiriyorum. Yarı sezon oynayamıyor,gol atamıyor vs. vs. ara transfer dönemi olduğunda satılık listesine konulmayı talep ediyor. E halbuki oyuncu çok iyiydi neden oynayamadı ? Her şeyin gösterisi CA ve PA değil, özellikleri fazla iyi olmayan bir oyuncuyu alırsın takımına koyarsın adam uyum sağlar ve özelliklerinin üstünden performans gösterir ya da Fabiano gibi oynayamaz. CA, PA, Oyuncu Özellikleri de önemli; lakin Oyuncu ile Takım uyumundan önemli değil. Bir oyuncu takım ile uyumsuz olsun oynayamaz.
    He 802 ile 800 arasındaki Ca ve Pa farklılıklarından bahsediyorsan oyunu her kurduğunda açtığın lig'in önemine göre oyuncunun Ca ve Pa'sı değişiyor diye biliyorum.

Quote Originally Posted by boraberka View Post
    arkadaşlar oyuna giriyorum ancak ana menüde sadece düz bir ekran açılıyor oyunu sildim efalarca tekrar yükledim ancak hala aynı şey oluyor geceden beri uğraşıyorum lğtfen bana yardım edinnnnnnnnnnn
    Oyunu tamamen sil ve farklı bir klasöre kur.

8. Default

Arkadaşlar oyunun acemisiyim. Oyunu problemsiz bir şekilde kurdum. İlk hazırlık maçı o kadar yavaş oynanaıyor ki ilk yarı neredeyse 15-20 dk. sürdü. Bunu nasıl hızlandırabilirim? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by ercanseker View Post
    Arkadaşlar oyunun acemisiyim. Oyunu problemsiz bir şekilde kurdum. İlk hazırlık maçı o kadar yavaş oynanaıyor ki ilk yarı neredeyse 15-20 dk. sürdü. Bunu nasıl hızlandırabilirim? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Teşekkürler
    Maç hızı var maç içerisinde görüntü hızı ve maç hızı bunları arttırabilirsin..

Quote Originally Posted by joelrifkin View Post
    saka yapiosun galiba!! bole bi olay varsa solenicek tek soz yuh olur.
    Var fakat sadece maca cikarken 6 yabanciyla cikabiliorsun su andatakimda 11 yabancim war

ama 6 tanesini oynatiyorum 5 kadro disi

Nesil
    2007
    Yer
    türkiye

Quote Originally Posted by metehan81 View Post
    Var fakat sadece maca cikarken 6 yabanciyla cikabiliorsun su andatakimda 11 yabancim war

ama 6 tanesini oynatiyorum 5 kadro disi
    evet doğru

sonra bide orjinal alın derler... adamlar daha bizim ligdeki yabancı kuralını doğru geçirememiş oyuna.

bi de türkiye liginde takımların taktikleri çok komik,hüseyin çimşir fln benim oyunda amc oynuyordu trabzon maçlarnda

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bende hata değilde yanlışları tespit ettim. FM 2009 çıkmasına yakın söylemekte fayda var.

Konya Gençlerbirligi A.S. takımının Ulusu Türkiye olacak ama None..
    Konya Endüstrispor takımının yine ulus kısmı boş bırakılmış orasıda Türkiye olacaktı.
    Afyonkarahisarspor yanlış yazılmış... Afyonkarahisarpor olarak yer alıyor..

Daha bulabilirsem eklerim..Belki önemli hatalar değil ama en azından takım sayımız oyunda daha çok olur.

Arkadaşlar bende bazı oyuncular seçilmedi diye çıkıyor onu nasıl düzeltebilirim daha sezon başıyım ama geçen sezon bu yüzden bazı oyuncularımı oynatamadım

Last edited by heaw42 : 12.Temmuz.2008 at 23:59

Nesil
    2005
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Zenit iki maçtada kaybetmesine rağmen nasıl UEFA'da yoluna devam edebiliyor?

2 maçı da kaybetmemiş maçların biri evinde biri deplasmanda.. penaltılarla tur atlamıştır..

Beyler 225 nolu mesajda sorunumu belirttim.Resimde ekledim.Altı çizili yerlere tıklıyorum numara vermek için fakar tıklanmıyor donuk kalıyor altı çizili yerler.Ne yapmam lazım zaten klüp fakir adam alamıyorum önemli oyuncularımdan yoksun çok zorda kalırım.Lütfen yardım edin

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by heaw42 View Post
    Beyler 225 nolu mesajda sorunumu belirttim.Resimde ekledim.Altı çizili yerlere tıklıyorum numara vermek için fakar tıklanmıyor donuk kalıyor altı çizili yerler.Ne yapmam lazım zaten klüp fakir adam alamıyorum önemli oyuncularımdan yoksun çok zorda kalırım.Lütfen yardım edin
    İspanya'da 25 oyuncudan fazlasına kadro numarası veremiyorsun ve 25 numarayıda verdiğin için başka seçim yapamıyrosun.

yha beyler ben dil dosyasını indirdim yükledim ama oyuna basla dedigimde oyuna ait uygulama dosyası bulunamadı diıo ama masaüstünden tıkladıgm zaman qrıo yardım pls

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Quote Originally Posted by merty_fb View Post
    2 maçı da kaybetmemiş maçların biri evinde biri deplasmanda.. penaltılarla tur atlamıştır..
    Hayır.Kendi oynadığın oyunlarda fikstüre bak.Kendi attığın gol sayısı hep başta yazar.

türkçe spiker yapamıyorum bir türlü...

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by jaku88 View Post
    Eger Turksportal Masaustu Yazilimini kullaniyorsan senin yapmana gerek yok zaten,
    Eger yuklememissen asagidaki linkten ilgili yamayi bulabilirsin...
    http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=436

Eger kullanipta boyle bir sorunla karsilasiyorsan muhtemelen Yazilimi yuklemeden once baska bir yama kurmussundur ve bu seni spikeri turkce gorememene neden oluyordur.

Quote Originally Posted by jaku88 View Post
    Senin yapacağın bir iş değil.Turksportal Masaüstü programını indirip ayarlar kısmında C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 kısmını göstermekten ibarettir.Sonra çalıştıra tıklayınca oyun ve spiker türkçe olucaktır.

Arkadaşlar bi sorunum var.
    Oyun maçlarda takılmaya başladı. İki kez aynı sorunu yaşadım ve kaydedemeden kapatmak zorunda kaldım.
    Maç bitiyor ve ''devam et'' butonu yerine durdur-oynat butonu aktif halde kalmış oluyor. Ve ne kadar beklersem bekleyeyim -devam et- çıkmıyor. Oyunu kapatıyorum mecburen ve sıkıldım oynama hevesim kaçtı.

Sorun ne sizce ? Ne yapmalıyım ?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

@Meziyet:
    "Devam et" butonu yerine boşluğa basarsan(kısayollarda space olarak geçiyor) oyun ilerler.

Denedim ama ilerlemiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Meziyet View Post
    Arkadaşlar bi sorunum var.
    Oyun maçlarda takılmaya başladı. İki kez aynı sorunu yaşadım ve kaydedemeden kapatmak zorunda kaldım.
    Maç bitiyor ve ''devam et'' butonu yerine durdur-oynat butonu aktif halde kalmış oluyor. Ve ne kadar beklersem bekleyeyim -devam et- çıkmıyor. Oyunu kapatıyorum mecburen ve sıkıldım oynama hevesim kaçtı.

Sorun ne sizce ? Ne yapmalıyım ?
    kullandığın skin ile alakalı bir durum olmuş olabilir. Skini değiştirerek dener misin?

Biraz araştırma yaptım tuş fonksiyonlarında bozulma olmuş olabileceği yazıyor ama oyunun fonkisyonlarında.Skin değiştirilmesi öneriliyor.Eğer olmazsa oyununuzu silip kurmayı deniyebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Oyunun korsan..Sitede İllagal İçerik yasak..

Peki na***am ben oynayamıcammı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ne yaparımda eski haline döner silip geri yüklemekten başka bir yol varmı ?
    Last edited by verticalibre : 31.Temmuz.2008 at 17:44 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Sanırım yok ..

Yapma ya bu acı haberi verme bana.Vardır belki başka çaresi.Yokmu yardım edicek.

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Mesaj Yetkileri