Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 274 arası toplam 274 sonuç

Konu: FM 2008'de Oyun İçinde Karşılaştığınız Hatalar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serkan53 View Post
    arkadaşlar vista kullanıcısıyım üçüncü seneyi oynuyorum bu zamana kadar oyunda bir hata yoktu fakat şimdi ilerleyemiyorum oyjndan çıkıyor belgelerimdeki crash dumps dosyasıyla ilgili bir hata var sanırım sorunu nasıl giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim
    Net bir çözümü yok http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55957 şu başlıkta bu konuda birşeyler paylaşılmış.

Birde Site içerisinde arama yapmıyorsanız bile en azından sabit başlıklara bir göz gezdiriniz..

Türkiye ligi açtım..versiyonumda 8.0.2
    Fenerbahçeyle oynuyordum beşiktaş ile türkiye kupası yarı finalinde eşleştik..
    İlk maçı kendi sahamda 2-0 kazandım..
    2.maç inönüde normal süre 2-0 beşiktaş lehine bitti maç uzadı..
    Uzatmalarda beşiktaş 3-0 yaptı daha sonra maçı 3-1'e getirdim tur atladığımı zannediyordum..tam sevinç çığlıkları atarken o da ne maç penaltılara gitti..

Nasıl olurda maç penaltılara gider ?? penaltılara gitmeden tur atlayan taraf benim olmam gerekiyordu..

fm 2008 de tam maç yaparken memory error ...vs hatası veriyo oyun atıyo bi yardımcı olurumusunuz ?

Windows 7 kurdugumdan beri belgelerimde 2 tane Sports Interactive klasörü oluşuyor.Birine skin,db vs şeyler yüklesemde oyun açılısında siyah ekranda kalıyor.diğer oluşan klasör 251 bayt ve her oyun acısında bazen onu silip girsemde bu hata devam ediyor.oyunu silip yeniden kurdum ve cache temizlemesi yaptım.ayrıca klasörün içinde ınstall launcher diye silimedigim bir klasörde olusuyor.Kaç foruma yazdım çözümü yok sanırım..

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Mesaj Yetkileri