Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 96 sonuç

Konu: FM 2008'de Yamaları Atacağımız Alanlar

update leri yazan yere atıorum ama olmuyor yardım lütfen?

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Rar' dan çıkarıyor musun ondan sonra cache yi siLiyor musun ?

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    Rar' dan çıkarıyor musun ondan sonra cache yi siLiyor musun ?
    rar'dan çkarıyorum update ediorm db den fln klasör oluo ama cache silmiorm onu nasıl yapacağım?

mrb ben bişey sorcaktım... benim bilgisayarımda kayıtlı oyunum var ama diğer bilgisayarıma aktarmak onda oynamak istiorum bunu nasıl yapabilirim acaba yardım ederseniz sevinirim TŞKRLER...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by torres61 View Post
    abi bende yamayı yüklüyorum şifre isyiyor hepsinde buna bir çözüm bulabilirmisin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    abi bana yardım et benim 2008'e yama yüklüyorum yüklerken yama istiyor
    Biraz daha açabilir misin? Sorununun ne olduğunu tam olarak anlayamadım?

Quote Originally Posted by emreihtiyar View Post
    rar'dan çkarıyorum update ediorm db den fln klasör oluo ama cache silmiorm onu nasıl yapacağım?
    Öncelikle sizden güzel Türkçe'mizi güzel kullanmanızı rica ediyorum.

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache

Yukarıdaki adreste cache klasörünün içerisinde ne varsa sileceksin oyuna girmeden önce.

Quote Originally Posted by winner3 View Post
    mrb ben bişey sorcaktım... benim bilgisayarımda kayıtlı oyunum var ama diğer bilgisayarıma aktarmak onda oynamak istiorum bunu nasıl yapabilirim acaba yardım ederseniz sevinirim TŞKRLER...
    Belgelerim içerisinde Sports Interactive dosyasında games klasörü var. Oraya girdiğinde kaytlı oyunlarını göreceksin. Almak istediğin oyunu kopyalayarak diğer bilgisayarda games içine atarsan sorunsuz oynayabilirsin.
    "YÜCE ATATÜRK"

arkadaşlar fm 2008 aldım ve turkce yama bulmustum fakat calısırken devamlı hata levhası cıkıyor ve out of bounds dıye oyunu cubuga gerı cekıyo ve anlıyacagınız ınsanda zevk bırakmıyor acaba bunun nedenı ne olabılr? turkce spıker kulanıyorum bana ayrdımcı olabılırsenız sevınırım?

meraba ben 8.0.2 yamasını indirdim dosyaları update ettm ve ayrıca database kısmına kopyaladım ancak oyunu actıgımda "unable to find the Footbal Manager CD" yazıyor bu herkeste olusan ve cd yi taktıgımızda düzelen bisey mi yoksa yanlıs yaptıgım bir sey mi var?

Quote Originally Posted by Sekopej View Post

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache

Yukarıdaki adreste cache klasörünün içerisinde ne varsa sileceksin oyuna girmeden önce.
    kardeş güzel eyw. ama... ben 802^nin içinde data klasörü var. o data'nın da içindekileri C:Program Files/...../ Sport İnteractive/ Data nın içiine kopyaladım...yine 802^nin içindeki db klasörü war onun içindekileride C:Program Files/...../ Sport İnteractive/ Data/db ye kopyaladım....cache'i sildim...sora oyuna girdim oyuna başlıo ama siyah ekran war hiç bişe gözükmüo :S

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Quote Originally Posted by friedman View Post
    meraba ben 8.0.2 yamasını indirdim dosyaları update ettm ve ayrıca database kısmına kopyaladım ancak oyunu actıgımda "unable to find the Footbal Manager CD" yazıyor bu herkeste olusan ve cd yi taktıgımızda düzelen bisey mi yoksa yanlıs yaptıgım bir sey mi var?
    Sitemizde iLLegaL payLaşım yasaktır.

Quote Originally Posted by coolh View Post
    arkadaşlar fm 2008 aldım ve turkce yama bulmustum fakat calısırken devamlı hata levhası cıkıyor ve out of bounds dıye oyunu cubuga gerı cekıyo ve anlıyacagınız ınsanda zevk bırakmıyor acaba bunun nedenı ne olabılr? turkce spıker kulanıyorum bana ayrdımcı olabılırsenız sevınırım?

TM 2008 den başka türkçe yama yükLediysen oLabiLir TM 2008 i yukLe

http://rapidshare.de/files/39846910/tm2008v1.rar.html Link günceLLemeyi unutma

Merhaba acemiyimde FM türkçe yama nerden indirebiliriz?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

peki veri tabanı güncellemesini nereye yüklüyücez arkadaşım yardımcı olurmusun lütfen biris yardımcı olsun birazn önce indirdim fakat nereye yükliyiceğimi bulamıyorım

Veritaban__305__Guencellemesi_v1
    ^^
    [indirdigğim program]

FM2008 v8.0.2 Geliştirme Paketi peki bunu nereye koyucaz

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by ysfblt View Post
    FM2008 v8.0.2 Geliştirme Paketi peki bunu nereye koyucaz
    Resmi patch olan 8.0.2 kendiliğinden yükleniyor oyunun kurulu olduğu yere..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ya bu yeni çıkan fm 08 masa üstü yazılımını ben C/Programfiles/Sports interaktive/data/ languages 'e attım ama türkçe olamadı

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

ya bu yeni çıkan fm 08 masa üstü yazılımını ben C/Programfiles/Sports interaktive/data/ languages 'e attım ama türkçe olamadı
    Atmayacaksın onu arkadaşım kuracaksın bilgisayarına.

kurdum ama yine olamdı yani kurduktan sonra atçamıyım yoksa masa üstünde mi dursun???

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

kurdum ama yine olamdı yani kurduktan sonra atçamıyım yoksa masa üstünde mi dursun???
    Linkteki forumlara göz at aradığın herşeyi bulman mümkün.

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=436

yha beyler ben dil dosyasını indirdm ama data nın içinde langueses dosyasını bulamıorm pls help

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Sitemizde illegal paylaşım, yardım istemek ve yardım etmek yasaktır arkadaşım.
    (/s)

mrb bn bu 8.0.2 yi kuruorum ama oyuna girince cd istio. . . bunu nasıl düzeltebilirm. .

Quote Originally Posted by ümitmert67 View Post
    mrb bn bu 8.0.2 yi kuruorum ama oyuna girince cd istio. . . bunu nasıl düzeltebilirm. .
    Oyun Çalışmıyor, C.RA.CK Hakkında

--------------------------------------------------------------------------------

Turksportal Forumlarında

ILLEGAL paylaşımlar, Bu konularda Soru Sormak, Sorulmuş Bir Soruya Cevap Vermek

KESİNLİKLE YASAKTIR!

Dikkate etmeyenler hakkında uyarı ve ceza sistemi uygulanacaktır.
    Illegal link paylaşımı yapanlar forumdan atılır.

Herkesin Bilgisine!

pach i kurdum siyah ekran çıkıyo ne yapmam lazım??

Quote Originally Posted by erenerakcora View Post
    pach i kurdum siyah ekran çıkıyo ne yapmam lazım??
    Hangi patchi kurdun?Tam olarak sorununun ne olduğunu söylersen yardımcı olabiliriz.Fm 2008 Oyununda Çıkan Hataların Çözümleri burayı kullanırsan daha iyi olur.Bunun yeri burası değil.Link;http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53117

Ya kusura bakmayın ben bilgisayar konusunda biraz acemiyim.Türkçe yamayı indirdim ama benim oyunda sports interactive in içinde data dosyası yok bi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Quote Originally Posted by onurartar View Post
    Ya kusura bakmayın ben bilgisayar konusunda biraz acemiyim.Türkçe yamayı indirdim ama benim oyunda sports interactive in içinde data dosyası yok bi yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Nasıl yok?C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 klasörünü ayarlardan gösterince Turksportal Masaüstü çalışacaktır.

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Nasıl yok?C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 klasörünü ayarlardan gösterince Turksportal Masaüstü çalışacaktır.
    Tamam buldum ve yaptım kaydettim ama oyuna başla dediğimde oyuna ait uygulama dosyası bulunamadı diyor bunun nedeni nedir acaba?Yani oyunu açamıyorum normal ingilizcesi açılıyor fakat Türksportal masaüstünden türkçe olarak oyunu açamıyorum

Tamam buldum ve yaptım kaydettim ama oyuna başla dediğimde oyuna ait uygulama dosyası bulunamadı diyor bunun nedeni nedir acaba?Yani oyunu açamıyorum normal ingilizcesi açılıyor fakat Türksportal masaüstünden türkçe olarak oyunu açamıyorum
    Windows Vista mı kullanıyorsunuz?

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Windows Vista mı kullanıyorsunuz?

Hayır windows xp kullanıyorum ayrıca diğer forumlarıda okudum.Catch dosyasını silin yada fm.exe.exe yazıyor olabilir şeklinde yorumlar vardı fakat ben bu iki dosyayıda bulamadım.Biraz acemiyim kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim.

Hayır windows xp kullanıyorum ayrıca diğer forumlarıda okudum.Catch dosyasını silin yada fm.exe.exe yazıyor olabilir şeklinde yorumlar vardı fakat ben bu iki dosyayıda bulamadım.Biraz acemiyim kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim.
    Şu Cath dosyası sakın Cache olmasın?

fm.exe ise C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 içindeki fm.exe'dir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bende

diye bir adres bulunmuyor.

Benim önceden başka bilgisayarım vardı o bozuldu ama kasasındaki bilgileri bi aletin içine koyduk (aletin genel adını bilmiyorum ) USB ile bilgisayara basıp işlerimi ordan yapıyorum. şuanda babamın bilgisayarını kullandığımdan babamda kendi bilgisayarına oyun yüklenmesini istemiyor. Bende benim bu USB ile bağlanan aletin içine attım yani C: değilde F: in içine attım. Ve F: için içindede böyle bir (C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache) adres yok

Edit : olayı yanlış anlamışım ve doğrusunu görünce büyük bir hıııı çektim Ben ordaki kullanıcı adını oyundaki kullanıcı adı zannetmişim ama meğer bilgisayardaki kullanıcı adıymış şuanda hiçbir sorun yok .
    Last edited by Nedvedmania : 04.Ağustos.2008 at 11:04
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri