Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 96 sonuç

Konu: FM 2008'de Yamaları Atacağımız Alanlar

Arkadaşlar Türkçe Spiker Tam Çalışıyomu Hata FeLan Veriyomu Bana Özel Msj Atarsanız İyi Olur

Quote Originally Posted by XmN View Post
    Arkadaşlar Türkçe Spiker Tam Çalışıyomu Hata FeLan Veriyomu Bana Özel Msj Atarsanız İyi Olur
    Arkadaşım Turksportal Masaüstü sağlam çalışıyor.Uzun incelemelerin denemelerin sonunda yapılmıştır.Kullanabilirsin.

2009 güncellemesini yükledim. 1 agustosa kadar olan transferler eklenmiş. C:\Documents and Settings\username\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db içine attım inen dosyayı ancak çalışmadı. yardımcı olursanız sevinirim.

fm08 vista uyumlu türkçe yama nezaman çıkacak acaba bilgilendirirseniz sevinirim

benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim manajeri yükledi ok tmm türkçe yamasınıda yükledim %96 oranında türkçe oluyor yazıo fakat yeter kadar türkçe degil nerdeyse hepsi aynı bazı yerler türkçe oldu yardımcı olursanız sevinirim nasıl yapabilirim onu ???

tum mesajlari okudum nerdeyse benimkine benzer bi sorun bulamadim demekki sorun ben de bilgisayarimda vista yuklu ve cache dosyasini bulup silemiyorum. yeni paketlerin hicbirini oyunumda acamiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Ya Arkadaşlar yardım edin Cache die bi klasör yok nası çıkıyo yardım edin Lütfen yamaları bir türlü yükleyemdim yardım edin Lütfen Lütfen !!!!!!!!!!!!

Default ---

merhaba ben 8.02 pack ındırdım ama olmuyo onu rar ettım program fıles . sports ınteractıve . fm ye ama oyunu acınca cD ıstıyo napcam nasıl kurcam ızah edebılırmısınız lutfen

Default 2008-2009 V.1 güncellemesi sorunu

bu güncellemeyi yaptım fakat yeni oyuna başlatmak için tıkladığımda 8.0.2 database seçeneği dışında V.1 güncellemesi ile ilgili seçenek ortaya çıkmıyor. bu sorunu nasıl giderebilirim.

ayrıca ben bu dosyayı belgelerim üzerinden db dosyasına attım yani data nın içinde olan db klasörüne koymadım. bildiğim kadarıyla doğru olanda bu galiba

D:\Program Files\fm\data\db içine koymadım. yerleştirdiğim yer C:\Documents and Settings\aytek-ayberk\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db\FM2008-2009 Güncellemesi V1

DOĞRU DEĞİL Mİ
    Last edited by ayberk82 : 21.Ağustos.2008 at 14:39

Abi bende bu graphics falan yok ya çıldırıwericem nie eksik şeyler var nolur yardmm

Quote Originally Posted by emmir View Post
    Abi bende bu graphics falan yok ya çıldırıwericem nie eksik şeyler var nolur yardmm
    O dosyaları kendin oluşturucaksın.

Arkadaslar benim sorum su : 8.02 versiyonu yuku ve 2008 son transferlerin bulundugu yamayi indirdim.Masa ustune sikistirlmis dosya olarak geldi.Fakat ondan sonrasini bir turlu kuramadaim.Yardimlariniz icin simdiden tesekkuler.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by Meira1905 View Post
    Arkadaslar benim sorum su : 8.02 versiyonu yuku ve 2008 son transferlerin bulundugu yamayi indirdim.Masa ustune sikistirlmis dosya olarak geldi.Fakat ondan sonrasini bir turlu kuramadaim.Yardimlariniz icin simdiden tesekkuler.
    Dosyayının içinde bulunan yamayı;

Belgelerim/Sportsİnteractive/Football Manager 2008/db

buraya çıkartmalısın.

Slm arkadaslar.Bilgisayar ve rapid hakkinda cok az bilgiye sahibim.Managerlik oyunlarindada sizlerin cok gerisindeyim.Hala cm 01-02 oynuyorum.Gecenlerde fm2008 aldim ve oyunu turkce oynayabilmek icin turksportal tarafindan yapilan Turksportal masaustu 2008 indirmeye calistim fakat beceremedim.Rapid vasitasiyla languages in icine yukluyorum fakat dosya yerine sag ust ucu kivrilmis bir kagit uzerinde internet simgesi olan bir resim cikiyor.ac komutu verdigimde bir sayfa acilip kapaniyor.
    Teknoloji ozurlu olusumuda goz onunde bulundurarak yardimci olursaniz cok sevinip heyecanla aldigim oyunu oynaya bilicem.Simdiden tesekkurler.
    Not:Konuyu yanlis sayfaya yazdiysam ozur dilerim.

Quote Originally Posted by Mehmet Topcu View Post

buraya çıkartmalısın.

Sayin Mehmet Bey dosyanin icindeki yama derken neyi kastettiniz.Zip dosyasini actim icinde dat uzantili bir suru dosya var. Bunlardan hangisi .Dosyanin icinde sadece dat uzantili ve 1 adet xml uzantili dosya var.Bilgisayar bilgim bu tarz programlarda pek fazla yeterli degil.Yardimlariniz icin tsk.
    Last edited by Meira1905 : 24.Ağustos.2008 at 20:10

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Forumlarımızda c.rack ile ilgili bilgi paylaşmak yasaktır.

Quote Originally Posted by Mehmet Topcu View Post

buraya çıkartmalısın.
    Mehmet Bey dosyanin icindeki yama derken neyi kastettiniz.Zip dosyasini actim icinde dat uzantili bir suru dosya var. Bunlardan hangisi .Dosyanin icinde sadece dat uzantili ve 1 adet xml uzantili dosya var.Herhangi bir exe dosyası yok.Bilgisayar bilgim bu tarz programlarda pek fazla yeterli degil.Acil Yardımlarınızı bekliyorum.

Quote Originally Posted by Meira1905 View Post
    Mehmet Bey dosyanin icindeki yama derken neyi kastettiniz.Zip dosyasini actim icinde dat uzantili bir suru dosya var. Bunlardan hangisi .Dosyanin icinde sadece dat uzantili ve 1 adet xml uzantili dosya var.Herhangi bir exe dosyası yok.Bilgisayar bilgim bu tarz programlarda pek fazla yeterli degil.Acil Yardımlarınızı bekliyorum.

Db klasörü içine yapılan güncelleştirmeler atılıyor.WinRar dosyasının içine girdiğinizde normal bir klasör vardır.Güncelleştirme paketinin adı yazar.Onu alıp Db'nin içine atıcaksın

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Db klasörü içine yapılan güncelleştirmeler atılıyor.WinRar dosyasının içine girdiğinizde normal bir klasör vardır.Güncelleştirme paketinin adı yazar.Onu alıp Db'nin içine atıcaksın

Teşekkürler sonunda yaptım ...

benim adımda haydar

arkadaşlar vistada cache dosyası nerde bilen varmı ya

Quote Originally Posted by emreihtiyar View Post
    rar'dan çkarıyorum update ediorm db den fln klasör oluo ama cache silmiorm onu nasıl yapacağım?
    beyler ben rar'danda cıkaramıyorum napıcam lutfen bi cvp verin ?

Default :s

arkadaslar selam.. fm2008 türkce yamayı indirdim fakat turksportal masa üstü uygulamasından oyunu acamıorum bana yardımcı olacak biri var mı?

arkadaşlar fm 2008 pc de yüklü ama türkçe yama nasıl indiriliyor bilmiyorum yardım edermisiniz lütfen

2008 türkçe yamayı indiremedim

arkadaşlar ben bu türksport masaüstü fm 2008 bilgisayarıma indirdim ama nasıl oyunu türkçe yapacagımı yani nasıl kuracagımı,nereye kopyalacagımı bilmiyorum??? (yeniyimde) bana yardım edrmisiniz lütfen acele

(Football Manager 2008 için)
    bende versiyon 8.0 ben 8.0.2 yi yüklemek istiyorum direk ama aklıma takılan 8.0.1 i mi yüklemem gerek önce ?
    bunu sormak istiyordum maalum kota da olunca netimde biraz kastırıyor bu

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Seyhum View Post
    (Football Manager 2008 için)
    bende versiyon 8.0 ben 8.0.2 yi yüklemek istiyorum direk ama aklıma takılan 8.0.1 i mi yüklemem gerek önce ?
    bunu sormak istiyordum maalum kota da olunca netimde biraz kastırıyor bu
    hayır 801'i yüklemeniz gerekli değil. Direk 802'yi yükleyebilirsiniz.

oyuna attığım takım logoları oyunda gözükmüyor cache dosyası zaten yok ona rağmen oyunda göremiyorum. Güncelleştirmeler falan hepsi tamam ama takm logolarını göremiyorum neden? bunu nasıl düzelte bilirm?

merhaba arkadaşlar ben konu açamıyorum bu siteye yeni üye oldum derdimi burdan msj atarak anlatmak istiyorum arkadaşlar bende Football Manager 2009 var ama kasıyo pc biraz Football Manager 2008 de var ben 2008 oynamaya devam edebilirim ama kadrolar eski kadro yenilerini arıyorum ama bulamadım bu sitede vardır die düşünüyorum sizler linki biliyosanız ve nasıl kuruluor burdan bana bi anlatırsanız çok minnettar kalırım...Kısacası Football Manager 2008 oynamak istiyorum ama eski kadrolar olmasın yani en son yeni kadrolarla oynasam gzl olur die düşünüyorum milan baroslu kewelll galatasaray gibi bana bu konuda yardım edeck arakdaşları arıyorum lütfen bi yardım şimdiden tşk ederim arkadaşlar...

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri