Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 113 arası toplam 113 sonuç

Konu: Yabancı Forumlarda En Çok Kullanılan Antreman Programı !

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Thumbs up SÜperrrrr

verdiğin antreman programı çok işime yaradı sağol

sakary Ali Misafir

saol emrah güzel bir paylaşım

arkadaslar gecnler ıcın olan bı versıyon varmı?(antreman ıcın)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by coolh View Post
    arkadaslar gecnler ıcın olan bı versıyon varmı?(antreman ıcın)
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=52938

Aynı antrenman programın gençler için olan versiyonu.

bende 8.0.2 versiyonunda işe yaramıyor diyen arkadaşlara katılıyorum.1,5 sezondur kullanıyorum fakat oyumcularda herhangi bir gelişme görülmedi.Bir de nasıl antranörlerle çalıştırmalıyız bu programı.

antranör hocalarini cok iyi almalisin en az özelliiği 16 olan antranörler daha önemlidir.mesala taktiği en az 16 olan sadece ona görev vermek şartiyla.diğerlerinede tek tek görev verirsen oyuncularindaki gelişme daha fazla olacaktir.

şimdi burada yazılanları okuyorum ve hepside faydalı bilgiler.ama ikinci lig ten araklıspor u yönetmeye çalışıyorum.real madrid le herkes şampiyon olur ama bence oyunun zevki bu alt küme takımlarına bişeyler yapmakla çıkıyor(kaba olmamakla beraber fikrimi belirtmek istedim).Ve genelede tercih ettiğim dizilim 4-1-3-2.buradaki tatikleri veya antremanları denediğimde açıkcası çok verimli sonuçlar alamadım.belkide 2.lig takımları için bu uygulamalar yeterli olmuyor.bunun için bana önerebileceğiniz şeyler vardır diye düşünüyorum.şimdiden teşekkürler...

merhaba dikkatimi çekti Sirius James in gönderdiği FM Aparat beta dosyası ile oyuncuları takip ettiğim de oyuncuların hızlarında genelde düşmeler gördüm.acaba diğer arkadaşlarında bu tarz durumları var mıdır?

arkadaşlar nasıl import yapılıyor yazabilir misiniz? schedules dosyası oluşturdum ama oynadığım oyun için nasıl kullanılır hale getireceğim onu biilmiyorum. edit yapın denmiş nerede bu edit nasıl yapacağım. teşekkürler.

Thumbs up Takım Ateşlendi

sevinim mi üzülim mi talibler arttı başkan satmasa iyidir Valla tşkler çok süper oldu takım oyuncuları gençlere kendim programımı uyguluyorum süper çıkıyolar ancak daha ileri gidemiyorlardı şimdi oldu gençler benimki ile proflar seninki ile süper oldu

Valla Deniyorum Bakalım Nasıl Sonuç alacam

emurafu oncelikle tesekkürler. simdi bu dosyayı indirdim belgelerim/........../footballmanager içinde schedules olmadığı için direk içine attım. bundan sonra napcam? nasıl kullancam bu antreman programını? bir arkadasa edit falan anlatmıssın ama onu anlamadım nerden bu dosyayı bulcaz oyun içinde? tesekkür ediyorum şimdiden!

Nesil
    2007
    Yer
    .

schedules klasörü mevcut değil ise onu sen oluşturacaksın.Oyuna girip antrenman kısmına geldikten sonra üstten Programlar-Programlar'ı Düzenle-Aç işlemini gerçekleştir.Oradan schedules klasörüne geçiş yapmış olarak gözükeceksin.Oradan sonra oyuncuları yerleştirip antrenmanları gerçekleştirmeye başlarsın.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

tekrar tesekkur ederim. uyguladım ve yuksek performans almaya basladım bile. super bir program ellerine sağlık.

evet arkadaşlar bende bunu kullanıyorum ve süper bir antreman ancak 22 yaşının altındaki oyunculara pek yaradığı söylenemez

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Valla ben orduspor ile denedim..Bende yarıyor..8.0.2 dede bence faydalı oluyor..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

8.0.2 'de etkisini biraz yitirmiş ama işe yarıyor

RAPİDDEN başka bir yere upload edebilecek olan var mı benim için 5-10 dk içinde ?

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    RAPİDDEN başka bir yere upload edebilecek olan var mı benim için 5-10 dk içinde ?
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=59015 bu konuda sendspace linki mevcuttur direk indirebilirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    8.0.2 'de etkisini biraz yitirmiş ama işe yarıyor
    katılıyorum..8.0.1 de bayagı etkiliydi. profilde cok artıs gosteriyordu.şimdi fazla artıs olmyo.ama yinde 1 numara

8.0.2'de uzun vadede işe yarayan bir antreman. Sabır gerekli sadece.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

teşekkürler

oyuncuların gücünde artış olurmu bilemem ama bende hep 100 kondisyon oluo o çok işime yarıo eskiden 66 70 filan dı saol abi

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri