Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 33 sonuç

Konu: Orjinal Football Manager - Dijital Lisans

Nesil
    2003

Default Orjinal Football Manager - Dijital Lisans

Az once SI forumlarinda dolanirken sevindirici bir haber ile karsilastim.

Marc Duffy'ye gore Football Manager bir kac hafta icinde (yama ciktigi zaman) dijital lisans ile satisa cikartilacak. Yani oyunu bilgisayariniza SI Games'den indirebileceksiniz ve internet uzerinden satin alabileceksiniz. Fiyat ve diger detaylar konusunda simdilik herhangi bir bilgi mevcut degil.

Bu ozellikle orjinal oyun almak isteyen ancak bulundugu yerde oyun satilmadigi icin veya postada oyunun kaybolmasindan endise duyanlar icin iyi bir secenek olacaktir.

SI Games bu konuda daha fazla bilgi verdikce bu konu altinda bilgiler guncellenecektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Henüz almamış olmak iyi ozaman elbette fiyatı görene kadar.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Henüz almamış olmak iyi ozaman elbette fiyatı görene kadar.
    Fiyat acisindan en azindan Turkiye'de dukkandan almaktan daha ucuz olacaktir.

Benzer bir sistemi ABD'de kullaniyorlar ve fiyat $29.99. Yani yaklasik 40YTL.

Yanilmiyorsam dukkanlarda 90-100 YTL civarinda satiliyor Turkiye'de.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Daha uygun olacaksa yararlanmak lazım. Abi gelişmelerden bizleride haberdar edersen seviniriz.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Fiyat acisindan en azindan Turkiye'de dukkandan almaktan daha ucuz olacaktir.

Benzer bir sistemi ABD'de kullaniyorlar ve fiyat $29.99. Yani yaklasik 40YTL.

Yanilmiyorsam dukkanlarda 90-100 YTL civarinda satiliyor Turkiye'de.
    Türkiye'den ucuz olacaktır. Ama boyuttu ne olur? Birde Türkiye'de daha dükkanlarda yok. 2006 ise 77 YTL civarında satılıyor.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Türkiye'den ucuz olacaktır. Ama boyuttu ne olur? Birde Türkiye'de daha dükkanlarda yok. 2006 ise 77 YTL civarında satılıyor.
    Gecen sene ABD'de cikartilan WWSM 2007 312MB buyuklugunde idi.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Bubüyük ihtimalle dahaucuz ve daha iyi olacak bizim gibi orjinal almakta zorluk çekenler açısından. En azından ARal İthalat oyunun bu kadar çok takipçisi olduğunu görecek ve ecbur onlar da fiyatta indirime gidecekler büyük ihtimalle. SI Games'in böyle bi karar vermiş olması gerçekten sevindirici bir olay.

Nesil
    2003

Coskun:

Hatta su anda senin resmini koydugun WWSM ve Futbol Manager oyunlari indirilebiliyor ve satin alinabiliyor. Ancak satin alirken WWSM oyununu almak isteyenin IP adresinin kuzey Amerika'da, Futbol Manager oyununu satin almak isteyenin IP adresinin de guney Amerika'da olmasi onkosulu var.

Bunun nedeni de ozellikle bu ulkelere gore fiyatlandirma politikasi izlendigi icin.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehirspor

Muhtemelen fiyat yarı yarıya düşecektir. Özellikle Türkiyede satışların büyük oranda artacağından hiç şüphem yok.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Sistemleri çok akıllıca abi... Türkiye içinde bir fiyat belirler mi yoksa, genel mi tutarlar. Bari dijital satın alımda türkiyede patlama olursa, bir takıkm şeylerinde farkına varırlar.
    Türkiye'yi ayrı tutmazlar. Güney Avrupa olarak geçebiliriz veya balkan ülkesi olarak. Sonuçta PC Oyunları için doğru bir yatırım yeri değil Türkiye...

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Sizin icin sevindim. Benim icin fark etmez

Ben de şöyle bir kaygı oluştu: Lisanssız oyunu silip tekrardan kurmam gerekti ve eski oyunun ayarları aynen kaldı. (Daha doğrusu denetim masasından kaldıramadım direk program filesdaki klasoru sildim) Bu lisanslı oyunu da alır yüklersem şayet eski lisanssız oyunun ayarları mı geçerli kalır ? Çünkü Lisanssız oyunu silemiyorum bilgisayardan.

Gerçekten çok iyi düşünmüş SI ve çok uçuk bir fiyat koymadıkları sürece bu yöntemle satın almaya kararlıyım.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

gayet iyi olmuş ödeme seçenekleride geniş olursa çok daha iyi olur...

Nesil
    2007
    Yer
    34

Of superr !
    Iste bu
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    gerci orjinal cd ve kabin tadi ayri olmuyor degil
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Arkadaşlar hadi diyelim aldık internetten 40 ytl ve civarına . Biz iki arkadaş olarak almayı düşünüyoruz . O yüzden 2 bilgisayarada kurulcak mecburen , serial sorunu falan yaşanır mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Quote Originally Posted by SkyJacker View Post
    Arkadaşlar hadi diyelim aldık internetten 40 ytl ve civarına . Biz iki arkadaş olarak almayı düşünüyoruz . O yüzden 2 bilgisayarada kurulcak mecburen , serial sorunu falan yaşanır mı ?
    OrjinaL Oyunu 2 biLgisayara Kuramazsınz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Zaten biliyorduk, duyurdular ve daha iyi oldu.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

bu şekilde daha çok kullanıcıya hitap edebilirler... si games ticari zekasını yönlendirmesini çok iyi biliyor

bende dijital lisans almayı düşünüyorum türkiyedeki satışları arttıracaktır

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

uygun bır fıyat olursa neden olmasın

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ben 5mblik programı ındırdım almaya çalıştım fakat seganın sayfası açılıyor ve hata veriyor yanı şu anda trden bu oyunu satın almaya olanak verılmemış ama hıdeip gibi bır programla ip numaramızı saklasak olurmu dıye düşünmüyor deılım ılk defa bır oyunu orjınal almayı bu kadar çok kafama koydum ınşallah olanak sağlarlar da alırım

Red face FW: Ewet aynı sorun bendede var !!

Aynı sekılde bende almak ıstedım.. seganın ana sayfasına yonlendırıyor .. ordanda ıp numaramız turkiyeden cıkınca kusura bakmayın sıze hızmet veremıyoruz felan dıyor.. bu sorunu nasıl asıcaz bende cozemedım belkı senın dedıgın gıbı hıdeıp programıyla olur belkı sen bı dene bakalım olursa bende denerım...
    '' Hayat Karameladan daha tatlı bir şekerlemedir demişti üstad bana. Düşündümde; tadını aldıkça hep daha fazlasını isterken AZALDIĞINI unutmuşum ''

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by kumralyakisikli View Post
    Ben 5mblik programı ındırdım almaya çalıştım fakat seganın sayfası açılıyor ve hata veriyor yanı şu anda trden bu oyunu satın almaya olanak verılmemış ama hıdeip gibi bır programla ip numaramızı saklasak olurmu dıye düşünmüyor deılım ılk defa bır oyunu orjınal almayı bu kadar çok kafama koydum ınşallah olanak sağlarlar da alırım
    Quote Originally Posted by fokocaman View Post
    Aynı sekılde bende almak ıstedım.. seganın ana sayfasına yonlendırıyor .. ordanda ıp numaramız turkiyeden cıkınca kusura bakmayın sıze hızmet veremıyoruz felan dıyor.. bu sorunu nasıl asıcaz bende cozemedım belkı senın dedıgın gıbı hıdeıp programıyla olur belkı sen bı dene bakalım olursa bende denerım...
    1-2 hafta daha sabredin. Su anda satisa cikartilmis dijital lisansli oyunlar sadece Kuzey ve Guney Amerika icin hazirlanmis Worldwide Soccer Manager ve Futbol Manager oyunlari.

FM 2008'in yamasi ile beraber Football Manager dijital lisans ile satisa baslanilacak ve anladigim kadari ile bu oyun her yerden satin alinabilecek.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    1-2 hafta daha sabredin. Su anda satisa cikartilmis dijital lisansli oyunlar sadece Kuzey ve Guney Amerika icin hazirlanmis Worldwide Soccer Manager ve Futbol Manager oyunlari.

FM 2008'in yamasi ile beraber Football Manager dijital lisans ile satisa baslanilacak ve anladigim kadari ile bu oyun her yerden satin alinabilecek.
    inşallah dediğin gibi olur üstadım

Nesil
    2006
    Yer
    ALSANCAK

peşin fiyatına taksitle olursa düşünebilirim

arkadaşlar bu olay artık yürürlüğe girdi mi ? yoksa hala kullanılmıyor mu ? bana nerden nasıl indirildiğine dahi bilgi verirseniz sevinirim.umarım oluyodur ve hemen satın alırım şimdiden teşekkürler...

evet tam olarak ne aşamada acaba ?

ne asamada

İşimiz yaş o zaman. Hem çıkartılmasını bekleyelim, hem de ucuz olmasını

saol eline sağlık

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri