Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 138 sonuç

Konu: Turksportal Kulüp Sistemi Getirmeyi Planlıyoruz

Ben gelirse böyle bir sistem Demirbaş olurum büyük bir olasılıkla zaten yılda 20 ytl bişi değil

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Demirbaş üyelere açtıkları konuların başlığını değiştirme,yerini değiştirme gibi imkanlarda tanınabilir.
    Haklısın Şemsi'de o zaman yöneticilerin ne görevi kalacak? Üye banlamaktan başka...
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Yöneticilerin tek yaptıkları işler yanlış konunun adını değiştirmek,konuyu doğru bölüme taşımak değilki.Zaten benim dediğim sadece demirbaş üyeler için ve sadece kendi açtıkları konuları için.Böyle bir şey olması yöneticilerinde yükünü hafifletir.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Yöneticilerin tek yaptıkları işler yanlış konunun adını değiştirmek,konuyu doğru bölüme taşımak değilki.Zaten benim dediğim sadece demirbaş üyeler için ve sadece kendi açtıkları konuları için.Böyle bir şey olması yöneticilerinde yükünü hafifletir.
    Demirbaş üyelere bazı farklı haklar sağlanacağı kesin ama bu konu yerini değiştirme felan olurmu bilmiyorum.Aslında bi yöndende iyi dediğin gibi yöneticilerimiz yükü hafifler....
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ben sadece önerdim.Kabul edip etmeme konusu artık yöneticilere kalmış bir şey.
    So what?
    Saike

Bence bu kısmı yanlış ve saçma olur demirbaşa geçicek üyelerin çoğunluğu benim ve senin gibi forum hakkında bilgili olanlar olur diye düşünüyorum kısacası konuyu açıcak kişi zaten yerini bilir nereye açıcağının buna pek gerek yok gibi duruyor ama konu adı değiştirme iyi olur

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bazen oluyor işte.İnsanlık hali..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Soru sordum cevap yok bea.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Güzel bir uygulama olur...

Hayırlısı olsun...

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

bÖyle Bİ Sİstem Gelirse Ben DemİrbaŞ Olurum Ne Olucak 18-20 Mİlyondan

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    PTT den yatırlıyorumu?
    Henüz nerelere yatırılacağı belli olmadı ama istek var ve muhtemelen yatırılabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bankaya yatırmaya gitsem.Yürü git lem bacaksız derler PTT'den yatırılabilrse iyi olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

ilginc...20 size 40 fakirlere

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Bencede Bankadan Kovarlar Bizi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Çok saçma buldum, kimse kusura bakmasın. Öncelikle bu sistemin getireceği sorunları düşünün. Demirbaş üyeyi siteden atabilecek misiniz? Atacaksanız parayı geri ödemeniz gerekir...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Çok saçma buldum, kimse kusura bakmasın. Öncelikle bu sistemin getireceği sorunları düşünün. Demirbaş üyeyi siteden atabilecek misiniz? Atacaksanız parayı geri ödemeniz gerekir...
    Kurallar açık uymuyorsa elbette atılacak. Geri iade konusuyla ilgili Mustafa abi bir açıklama yaptı mı bilmiyorum ama iade edilmez parası sanırım. Üye olurkende bunu bilerek üye olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Demirbaş üyeliğe geçerken koyılan kurallara uyacağını belirtecek zaten. Uymazsa da cezası neyse o uygulanacak. Para verdim beni atamazlar, para verdim vermeyenlerden üstünüm diye davranan kimseye izin vermeyeceğiz.

Atıldığı taktirde para iadesi söz konusu değil. Mustafa abi yine açıklayacaktır ama benim bildiğim forumdan atılıyor fakat siteden dosya indirmeye devam edebilir.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Konu taşıma hakkı olmayacak
    Pttye ye yatırılabilecek

Demirbaş üyeyi siteden atabilecek misiniz? Atacaksanız parayı geri ödemeniz gerekir
    Demirbaş üye olma amacı siteye destek olmak ve bu siteden maksimum faydalanabilemek ve bizlerde bu üyelerimize destekleri nedeniyle özel haklar tanıyıp onları fm dünyasında ki gelişmelerden haber bültenlerimiz ile haberdar etmekten, çıkaracağımız yamaları erken elde etme şansına kadar çeşitli imkanlar tanıyacağız. Forum ve Site kurallarımız farklıdır. Forum kurallarına uymaz ise forumdan banlanır ve forum haklarını kaybeder ama hizmetini almaya devam eder site tarafından ve para verdim istediğimi yaparım mantığına sığınmaya izin verilmeyecek bu sistemde. Yani demirbaş üyelik = forumdan banlanamaz üye değildir. Ödediği para da iade edilmeyecek.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

mantıklı ve gerekli bence bu tip siteler için. ben destekler ve katılmaktan onur duyarım....

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

cok ıyı olur para onemlı deıl turnuvalara katılabılceksek herturlu demirbaş olurum birde şuanki turnuvalara nasıl katılacagımızı veya katılmamız ıcın nelerın gereklı oldugunu soyleyen bırı olursa memnun olurum

Nesil
    2007
    Yer
    Hollanda Rotterdam

Quote Originally Posted by squash View Post
    cok ıyı olur para onemlı deıl turnuvalara katılabılceksek herturlu demirbaş olurum birde şuanki turnuvalara nasıl katılacagımızı veya katılmamız ıcın nelerın gereklı oldugunu soyleyen bırı olursa memnun olurum

Suan ki turnuvaya katilamaszin..Basvurular biti..Yedek basvuru bolumune yedek olarak basvuru bilirsin..ama sansin az..( bu turnuvada)

You can call me a hero.
    I'm no hero. I'm a legend.
    Heroes last a lifetime. Legends last forever.

Uygulama ücretinin bu kadar düşük olması sorun yaratabilir.Herkes demirbaş olmak isteyecektir.Bu da herkese tanınan ayrıcalık demektir.Sanırım herkese tanınmış bi ayrıcalığında anlamı yok.Fiyat daha yüksek olabilirdi diyorum kısaca.Projenizde başarılar... (:

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by pogobass View Post
    Uygulama ücretinin bu kadar düşük olması sorun yaratabilir.Herkes demirbaş olmak isteyecektir.Bu da herkese tanınan ayrıcalık demektir.Sanırım herkese tanınmış bi ayrıcalığında anlamı yok.Fiyat daha yüksek olabilirdi diyorum kısaca.Projenizde başarılar... (:
    Yöneticilerin açıklamaları var. Maksat kar etmek değil... O yüzden fiyat böyle...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

siteye üye ama yılda sadece 1 kere girip bir dosya indirende var her gün bu siteyi ziyaret edende var 120bin üye arasında bu kişileri ayırt etmeyi ve bazı özel imkanlardan yararlanmayı isteyenleri demirbaş üyeliğe kendi istekleri doğrultusunda geçirmeyi istiyoruz. 120bin üyeye haftalık haber bülteni atıp harcayacağımız zamana 100 tane oyunla ilgilenen üyeye haber bültenlerini sürekli atarız daha iyi olur. Ayrıca elde edilen gelir siteye geri kazandırılacak.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hem + hem - yanları var ama + yanı agır basıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şöyle olur mu?Ben parayı yönetici arkadaşa versem sitede o yatırsa.Malum yaşımız küçük.Daha iyi olur.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    Şöyle olur mu?Ben parayı yönetici arkadaşa versem sitede o yatırsa.Malum yaşımız küçük.Daha iyi olur.
    Kime vereceksin?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bilmem.İst'de buluşurum bi yöneticiyle.Ona veririm parayı o yatırır.Güvenirim bir şey olmaz nasıl olsa .
    Zaten çoğunu tanıyorum

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Olabilir tabi başka büyükleriniz aracılığı ilede ödeme yapabilirsiniz isminizi verdikten sonra sorun olacağını düşünmüyorum
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Mustafa abi

Gelecek yaz Ankaraya geliyormusun? sana parayi orda versem

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri