Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 138 sonuç

Konu: Turksportal Kulüp Sistemi Getirmeyi Planlıyoruz

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Lightbulb Turksportal Kulüp Sistemi Getirmeyi Planlıyoruz

Merhaba,

Sitemiz gün geçtikçe kalitesini siz sevgili kullanıcıları sayesinde arttırmakta. Her gün yeni arkadaşlar aramıza katıldığı gibi son 4-5 yıllık sürede sitemiz yüksek bir yüzde ile kullanıcı sayısında bariz artışlar yaşadı, yaşamaktadır. Bu artışı sadece Turksportal web sitesi, Turksportal Forumları ve Turksportal Dosya Sunucusunun çalıştığı merkezi Amerika'da olan iki sunucu karşılamaktadır.

Bu artış sonrası sitemiz kalitesini dahada arttırmak adına bir takım yenilikleri sizlere sunmak niyetindeyiz. Amatör olarak yürüttüğümüz bu çalışmalarda sitemiz maliyetlerinin oluşturduğu ekonomik sıkıntıları aşmak ve ana konumuz olan Football Manager ile gerçekten ilgilenenlere daha üstün bir hizmet vermek nedeniyle Demirbaş üyelik sistemini sunmak niyetimiz. Mevcut kullanıcılarımızda herhangi bir kısıtlamaya gidilmeyecek fakat Demirbaş üyelere ayrıcalıklı haklar tanınacaktır. Bu ayrıcalıklar kesinleşmesi durumunda burada ayrıyetten açıklanacaktır.

Demirbaş üyeliğin amacı, tamamen siteye gönülden bağlı kalarak ekonomik destek sağlamanın yanında, yaptığımız çalışmalarda hazırlayanı mükafatlandırmak için fon oluşturmaktır. Amacımız kesinlikle bu üyelik türü ile ticari menfaat elde etmek değildir.

Demirbaş üyeliğe geçiş için aylık 1.5 YTL gibi rakam düşünülmektedir. Üyelikler yıllık alınacak ve güncellenecektir.

Demirbaş üyelik için ödeme tipi, kredi kartı sistemimiz olmadığı için banka havalesi veya paypal kredi kartı ödeme sistemi üzerinden alınacaktır. Posta çeki ve direk kredi kartı kullanımı olmayacaktır.

Demirbaş üyelik sistemi yanında Turksportal'ın eskiyen görseli ve programlama yapısında da bir takım değişikliklere gidilmesine karar verildi. Uzun süredir aklımda olan projeleri yavaş yavaş hayata geçirme hevesi ile çalışmalara başlamış bulunmaktayım. Turksportal sadece ana konusu Football Manager'de kalmaya karar vermiştir. Şu anda güncelliğini yitiren Motorsporları sitesi ve Basketbol sitesi fesh edilecektir. Futbol bölümü ise yeni projelendirdiğimiz bir alan adına geçene kadar kaldığı yerden devam edecektir. Yıl sonuna kadar sitemizin beta görseli ve kullanımına geçilmesi planlanmaktadır ve sistemde Demirbaş üyelik uyumuna niyetimizin kesinleşmesine göre yer verilecektir. Bunun yanında Türkçe Çeviri ekibi çalışamaları, data güncelleme ekibi, inceleme ekibi, araştırma ekibi, grafik ekibi, online oyunlar ekibi gibi kollara ayrılan Turksportal'da bu gruplar sırf sizlerin bu oyundan daha fazla keyif alarak oynamanız için uğraşmaktadır.

Demirbaş üyelik özelliklerini açıklamadan önce konuyla alakalı görüşlerinizi belirtesiniz seviniriz. Görüşleriniz bizim için önemlidir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

hayırlısı olsun bir bildiğiniz vardır yılda 18 YTL çok fazla değil

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

bu konuya olumlu olumsuz görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Nesil
    2006

Turksportal ekibi için aylık 1.5 YTL uygun bir fiyat. Böyle bir özelliğin olması güzel olur. Ama destekte bulunan üyelerin belli bir ayrıcalığı olmalı. Yani normal üyelere tanınan fırsatlardan daha fazla fırsat tanınması gibi. Eğer geçiş olursa bu ücerti verebilirim.

Iyi olur bence de,ama mesela ben havale yapacam diyelim.75 cent mi yollayacam,yahu alay ettigimi sanar bankadakiler
    Ayricaliklar olacak olmasi da güzel..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Turksportal ekibi için aylık 1.5 YTL uygun bir fiyat. Böyle bir özelliğin olması güzel olur. Ama destekte bulunan üyelerin belli bir ayrıcalığı olmalı. Yani normal üyelere tanınan fırsatlardan daha fazla fırsat tanınması gibi. Eğer geçiş olursa bu ücerti verebilirim.
    ÖyLe oLucak zaten.Demirbaş üye normaL üyeLere göre daha avantajLı hakLara sahip oLacak.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

Ayrıcalıkların sadece forumla sınırlı kalmadığı ve forum yapısıyla tam uyumlu olacak yeni web sitesinde de bazı güzel özelliklerin olacağı söyleniyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Iyi olur bence de,ama mesela ben havale yapacam diyelim.75 cent mi yollayacam,yahu alay ettigimi sanar bankadakiler
    Ayricaliklar olacak olmasi da güzel..
    Ödemeler Yıllık olacak

Nesil
    2006

Aslında bunun yerine Turksportal ekiplerinin yaptığı dosyalara ücret konulsa daha iyi olmaz mı? Böylece daha yüksek bir kar elde edilebilir?

Tamam orayi es gecmisim.
    Iyi olur iyi...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Aslında bunun yerine Turksportal ekiplerinin yaptığı dosyalara ücret konulsa daha iyi olmaz mı? Böylece daha yüksek bir kar elde edilebilir?
    Amacımız kar elde etmek değil. Bizler para ödemeyen diğer kişilerinde siteden istedikleri gibi yararlanmasını istiyoruz. Sonuçta parası olan var parası olmayan var. Veya demirbaş üyeliğe para vermek istemeyen kişilerde olabilir. İnsanları yaptıklarımızı satın almaları uğruna ücret ödeme politikasını doğru bulmamaktayız. Ama bir yandan site masraflarını karşılamak için gelir elde edilmesi gerekiyor ki bu sadece çok az kazandıran reklam gelirleri ile mümkün değil. Hiç yoktan siteye bağlı ve müdavim olan kişilerin arzu ederlerse sitede ayrıcalıklı haklar kazanarak birşeyler elde etmesi. Ayrıca onlara sunacağımız sürprizlerle mutlu olmaları.

Başka bir örnek verirsek, Sitemizde şu anda ortalama 125 bin oranında üyemiz bulunmakta. Fakat bu üyeler arasında gerçekten bu oyuna haftada hatrı sayılır saatlerini harcayan arkadaşlarımız mevcut. Bu arkadaşlarımızın haber bültenleri ile son gelişmeleri takip etmelerini, özel hızlı sunucularımızdan kolaylıkla en son çıkan çalışmalara ulaşmalarını isteriz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Hollanda Rotterdam

Hayirlisi olsun guzel fikir..Euro olarak ucreti oduyebiliyormuyuz?

You can call me a hero.
    I'm no hero. I'm a legend.
    Heroes last a lifetime. Legends last forever.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Zasa, Euro veya Dolar olarakta ödemek mümkündür. Paypal sistemi kullanarak ödeme gerçekleştirebilirsin veya banka havalesi ile mümkün (Tabi banka havalesi ile masraflar artabilir net bir bilgim yok)
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Hollanda Rotterdam

Senelik kac euro oluyor ya? 10 Euro mu?

You can call me a hero.

Nesil
    2006

Mustafa abi pardon kar elde etme bölümü yanlış anlamışım.

Bu arada paypal nedir? Havale ücretli olabilir. Çünkü benim çalışmadığım bankalarda yapılan havalelerde ücret alıyorlar.

Galba userbarda ekliyebiliyor demirbaşlar.

Hayırlı Olsun..Umarım talep olur.

Mustafa Abi Motorsporları sitesi ve Basketbol sitesi fesh edilecektir. bu bölümler nedn iptal ediliyor aslında güncel sayılırlar her türlü organizayonda konular açılıyor takipçileri ilgileniyor aslında buralara gelmeden bizim forumla ilgisiz başka başlıklar var msla Televizyon bölümü Football Manager forumda çok daha gereksiz Motorsporları sitesi ve Basketbol başlılları kalamazmı?

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

şu anda demirbaş üyeliğin ücreti açıklanmadı sadece tahmini düşünülen rakam belirtildi.

Tahmini 1.5 YTL olsa

1.5 YTL x 12 = 18 YTL
    18 YTL / 1,75€ = 10€ civarında...

Tabi bunlar tahmini rakamlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

ben banka havalesi ile ödeyebilirim paypal sisteminin ne oldugunu bilmiyorum o yüzden banka havalesi diyorum güzel olur bence sonucta site hepimizin sitesi ne kadar zamandır faydalanıyoruz burda bi sürü arkımız oldu bu site sayesinde yani herkes elini tasın altına koymalı eger karar kesinlesirse ben ödeyebilirim site yöneticilerinin maddi konularda zarara ugramasını istemem

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Şu anda 4 adet banka ile çalışma fırsatınız bulunmakta.

Yapı Kredi, İş Bankası, HSBC ve Akbank

PayPal: Kredi kartı ile güvenli alış-veriş sistemidir.

Fıratcan Alçınkaya
    Sanırım karıştırıyorsun, Forumlarımız değil.
    basketbol.turksportal.net ve f1.turksportal.net adreslerinden bahsediyorum
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by sananes View Post
    ben banka havalesi ile ödeyebilirim paypal sisteminin ne oldugunu bilmiyorum o yüzden banka havalesi diyorum güzel olur bence sonucta site hepimizin sitesi ne kadar zamandır faydalanıyoruz burda bi sürü arkımız oldu bu site sayesinde yani herkes elini tasın altına koymalı eger karar kesinlesirse ben ödeyebilirim site yöneticilerinin maddi konularda zarara ugramasını istemem
    Düşüncelerin için öncelikle teşekkürler. Ödüllü Demirbaş Üyelere Özel Turnuvalarımızda seni de görmek isteriz
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

pardon abi ben forum içindekiler sandım v güncel oldukları iin yazdım.. Tamam sağolasın..

Nesil
    2006

Paypal dediğiniz, bizim kredi kartı numarısını verip sizin oradan para çekmeniz mi? Böyle ise ben paypal ile alışveriş yaparım. Finansbank veya Halkbank olsaydı şuan havale yapabilridim.

Nesil
    2007
    Yer
    34

madem sunucu yetmiyor ve maddi cikar yok o zaman bunun yerine 6 yada 12 ay siteye girmeyenlerin uyeligi silinse daha guzel olur
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

MOLTEBregado sunucu yetmiyor değil, sunucumuzun Allah'ı var canavar gibi çalışıyor ama sunucu maliyetleri öyle bildiğin hosting şirketlerine ödenen yıllık ücretler gibi değil. Yani bizim öyle bir dosya alanımız yok Amerika'daki makineye bağlanıyoruz bildiğin Windows'u veya Linux'u kullanıyoruz. %100 kontrol bizde ve kaliteli cihazlar. Amaç kaliteyi daha da arttırmak. Üye silmekle bir sıkıntı yok daha geçen 40bin üye sildim bunuda Duyuru yapmıştım.

Batuhan Önder : Paypala sen kart numaranı veriyorsun. Onlar kartından 1 YTL depozito çekiyor ve açıklama satırına 4 haneli bir kod giriyor.Sende ekstrende bu kod numarasını Pypal hesabına yazarak kredi kartını aktif yapıyorsun. Daha sonra Paypal hesabında çekilen 1 YTLn duruyor. İlk harcamanda Örneğin demirbaş üyelik için Turksportalın paypal hesabına senin paypal hesabından para geçiyor. 1 YTL zaten hesabında vardı o yüzden bu düşülüyor. Böyle bir güvenli sistem. Bazı kullanıcılar kartlarını her sitede kullanmak istemiyor. Örneğin Ebay Paypal ödemesi ile çalışmakta
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Bankadan 1.5 ytl hesaba yatırmak ilginç olacak....

Nesil
    2007
    Yer
    Hollanda Rotterdam

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Bankadan 1.5 ytl hesaba yatırmak ilginç olacak....
    Senelik olarak oduyeceksin anladigim kadar

You can call me a hero.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

1.5 YTL tahmini rakam arkadaşlar 20 kuruş düşük 20 kuruş yüksek olarak düşünün ve ücret yıllık olacak 20 YTL yi aşmaz.

forum ve sitede özel haklar tanınacak.

Örneğin: Özel Turnuvalar, Çekilişlere katılma hakkı

Ayrıca ek ücret ödeyerek yıllık e-posta ve blog sahibide olabilirsiniz. Size özel bir blog sayfasından FM kariyerinizi veya futbol gelişmelerini hayata geçirebilirsiniz. Örneğin: mustafabudak.com
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Senelik olarak ödemek güzel.....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

1.5 ytl yatirmak komik olur gercekten

Nese guzel bir dusunce yapilabilir

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

1.5 YTL yatırılmayacak işte bencede komik olurdu ama öyle birşey olsaydı.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri