Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 138 arası toplam 138 sonuç

Konu: Turksportal Kulüp Sistemi Getirmeyi Planlıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Bende DemirbaşLardan oLmayı düşünüyorum bakaLım Şu Turkuaz Turksportala biLe girmiş yahu ne renkmiş Şaka bi yana tasarım çok hoş...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Tarık abi çok güzel yapmışsın.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kırmızı - Beyaz forma müthiş olmuş,eline sağlık Tarıkcım

Açık arttırmayla satılabilir aslında

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

1.forma Arsenal forması gibi.2 formada çok güzel.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben nisan celbinde askere gidecem ve demirbaş üye olma hakkını kaçıracam büyük ihtimal...her sene formalardan çıkacak mı?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

öncelikle hayırlı teskereler dilerim.

Evet formalar her sene çıkacak.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Mustafa abi, bu külüp sistemi tam olarak neydir? Tarik abinin yaptigi kirmiz-beyaz forma ne kadardir ?

Ve demirbas olunca, nasil yenilikler gelecek?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    öncelikle hayırlı teskereler dilerim.

Evet formalar her sene çıkacak.
    teşekkür ederim..peki formaları isim yazdırmak mümkün mü?

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by shadowrefree View Post
    teşekkür ederim..peki formaları isim yazdırmak mümkün mü?
    evet isim yazdırmakda mümkün olacak bunun için çalışıyoruz ve tabi sadece bu formalarlada sınırlı değil alternatifler daha da artacak

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

ÖzeL forma siparişi de oLsa bir kaçtane fena oLmaz. KuLLanıcının istediği renk ve dizaynda oLacak şekiLde, fiyatı da ona göre ayarLanmış bir forma fena oLmazdı hani. Ben bunLarı değiLde, özeL ve istediğim tip bir forma yaptırma şansım oLursa yaptırmayı düşünüyorum

Üstünde tabi ki TSİ ambLemi oLacak
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

şöyle söyleyim..

mesela; feyenoord formasının tarzı renk ve şekil olarak.. arkasında nuri şahin.. fakat logo turksportal reklam alanı turksportal fiyat uygun ama şöyle birşey daha söyleyim kulüp üyelerin kulüplerin orjinal formalarda indirim imkanı olacak.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

TSİ coştu bir kere desenize posta çeki hesabıyla yatırıcam büyük ihtimalle ön siparşiler ne zaman alınmaya başlar? ona göre bi ayar çekiim bütçemi ayarliim
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Fikir güzel ama Demirbaş kelimesi garibime gitti doğrusu neyse gerçekten bunu düşünenlerin aklına sağlık destekliyoruzz ama ben pinti adamım hemde çok fakirim veremem bu paraları batarız vallahi ama Hayrettin (exciting)çok zenginmiş ben senin yerine öderim kardeşim nede olsa hemşeriyiz sen de bunun karşılığında bana FM oynamayı öğretirsin dedi bende kabul ettim sistem çıkınca benim faturayı Hayrettine gönderin

Nesil
    2006

Mustafa abi, forma alan herkes bu gruba direk üye mi oluyor? Çünkü ben sadece forma istiyorum. Böyle üniversiteye(allah söyletti) ve dershaneye giderken giymek isterim. =)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

1.5 ytl az mış yahu.Dalgaya alırlar bankadakiler.20 ytl falan olsun

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

1,5 Ytl diyen kim Oğuzhan ?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

öncelikle sistemin adını başta demirbaş üyelik sistemi düşünmüştük fakat şimdi Turksportal Kulüp olarak değiştirdik ve üye olanlar Turksportal Kulüp üyesi olacaklar.

22 Özel Turksportal 2008 Formasın talip olan haricinde ki Turksportal formaları, orjinal futbol formaları, tshirtler ve bardaklar ayrıca satılacak. Kulüp üyelerimize özel indirim imkanı tanıyacağızz.
    Bu 22 formalı kulup üyeliği alan yani 75 YTL ile siteye destek olan kişiler tüm kulüp imkanlarından yararlanacağı gibi sitemizde özel bölümde yer alacak. Kulübe üye olan herkes Turksportal'ı destekleyenler başlığı altında ismini görebilecek.

Üyelik ücretleri 6 ve 12 Aylık abonelik olarak değişmekte. 12 Aylık abonelik 20 YTL. Ekstradan mail host 5 YTL ve blog 5 YTL steyenler bu ücretlere ekleme yapabilirler.

Amacımız kesinlikle bu işten kar elde etmek değil tam aksine bu siteden faydalanmak isteyenlere daha kaliteli hizmet verebilmek için yatırım yapabilmek, birşeyler üreten insanlar ile gelir paylaşımına gitmek ve artan masraflarımızı karşılamak için fon oluşturmak.

Parası olmayan veya bu sistemi beğenmeyip üye olmak istemeyen arkadaşları bir kenara atmıyoruz veya siz para vermediniz destek olmadınız yararlanamazsınız bu siteden demiyoruz. Biz eskisi gibi hizmetlerimizi sürdüreceğiz ve herkese eskisi gibi hizmet vereceğiz. Ama bize destek olan kişilerede özel haklar tanımayı uygun gördük. Bu haklar kulüp üyesi olmayanlar karşısında herhangi bir üstünlük taşımamakta. Bu sitedeki herkes aynı haklara sahip tabiki. Kulüp üyeleri bizden özel hizmet satın alacaklar örneğin kulüp üyesi olan herkes [email protected] mailine sahip olacak. Bu maili ister msn isterse üye olduğu maile yönlendirebilecek. Mesela özel hediyeli turnuvalara katılma hakkı olacak. vs. vs..

Sistem üzerinde çalışıyorum. Web sitesini henüz devreye sokamadık fakat inanın güzel bir site oluyor.

Ön üyelik olayına girsek mi kararsızım açıkçası. Ama bu konuda siz ne düşünürsünüz buraya yazın ona göre ön üyelikleri alıp ilk etapta Forum özel hakları ilede başlayabiliriz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

siteye ihtiyaç varsa,site varlığını sürdürmeli,bunun içinde siteden faydalanan herkes bir katkıda bulunmalı diye düşünüyorum.ön yada arka üyelik farketmez hocamplatform hazırsa gereğini yapalım.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri