1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: çok iddialı değilim ama 4-1-3-2

Default çok iddialı değilim ama 4-1-3-2

lig tablosu

burdaki futbolcular ikinci sezonda alınmıştır

uefa kupası
    türkiye kupası
    başarılar

taktiğin kendisi http://rapidshare.com/files/65350875..._Nov_2008_.tac

gk: kalecim orkun süper değil ama fena da değil...
    dr,dl : çok falza kaliteli olmasına gerek yok
    dc,dc :en önemlisi burası çünkü oyuncular maç içinde acaip yoruluyorlar dayanıklı ve hızlı olmaları tercihimdir ama birisi mutlaka uzun boylu olsun
    dmc: uzun boylu olursa çok iyi olur sanırım linderoth var bende kafa toplarını kaçırıyor ama kontra fazla yemiyorum..
    mc ler : ortadaki oyuncu creativ olmalı yanındakiler ise hızlı driblingi iyi olan futbolcular olmalı o zaman görceksiniz 4-4-2 düşmanıdır bu taktik orta sahnız verkaç yaparak içeri girer pozisyona girer bu yüzden bitiricilikleri de iyi olmalı
    fc ler : parasızlığın gözü kör olsun target striker mevkiinde ümit karan veya gökhan ünal oynatıyorum ama ikinci sezon fast striker mevkine palacio yu getirdim coştu resmen 6 mlyn a geliyor taksitli şekilde..

taktiği tam anlatamadım ama iki caps daha koyayım görün sizlerde burdaki capslar ikinci sezondan...

taktiğe bi bakın arkadaşlar önerisi olan varsa alabilirim çünkü hala dl ve dr nasıl oynatmam gerektiği hakkında bi kanım yok

Nesil
    2007
    Yer
    şimdilik buralardayım

yaa herkes büyük takımlarla taktik yapıyor... bunun küçük veya orta sınıf takımlarda başarılı olacağını nerden bilicez?...

biraz da sıradan bi takımla taktik yapın da herkes kullansın abiler...

boran kardeş bende galatasarayla oynuyorum dizlişin nasıl bu taktikle yeni oyuncu ekledin mi kadroya eklediysen kimler ve nerede oynatıyorsun?

Quote Originally Posted by werder91 View Post
    yaa herkes büyük takımlarla taktik yapıyor... bunun küçük veya orta sınıf takımlarda başarılı olacağını nerden bilicez?...

biraz da sıradan bi takımla taktik yapın da herkes kullansın abiler...
    dene bi kardeşim..

Quote Originally Posted by IVMurat View Post
    boran kardeş bende galatasarayla oynuyorum dizlişin nasıl bu taktikle yeni oyuncu ekledin mi kadroya eklediysen kimler ve nerede oynatıyorsun?

capsları koymuştum kardeş..

kusura bakma görememişim.senin aldığın oyunculara baktım bunlar çok pahalı adamlar ilk sezon kimleri aldın bir de merak ediyorum daha ikinci sezona geçemedim ben, ikinci sezonda yönetim ne kadar transfer bütçesi veriyor?

Quote Originally Posted by IVMurat View Post
    kusura bakma görememişim.senin aldığın oyunculara baktım bunlar çok pahalı adamlar ilk sezon kimleri aldın bir de merak ediyorum daha ikinci sezona geçemedim ben, ikinci sezonda yönetim ne kadar transfer bütçesi veriyor?
    bunun cevabını tam veremem uefadan bayağı bi para kaldırdım ama şöyle söyleyim ilk sezon sadece Motta'yı kiralamıştım.. toplam 6mlyn a palacioyu aldım 2mly si peşin, 2.3 e lulinha yı almışım 4.5 e de ibrahim sonko yu almışım..ilk sezon bayağı para kazandım uefadan tv den bi de necati yi beşiktaş nonda yı da boltona sattım..gökhan ünal,ersen martin,yattara falan bedavadan geldi..

ama bişey itiraf edeyim taktik kış şartlarında işe yaramıyor

taktiği 7 maç denedim 2 galibiyet - 3 beraberlik - 2 de yenilgi aldım ama sezonun ortasında denedim belki ondan bu kadar kötü oldu.

kardeş ne yalan söyleyim ikinci sezonun ortalarındayım şu an bende de kötü durumlar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ha bide ardaya centre antremanı ver oynatıyorsan eğer

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

taktigin zayif desem kizarmisin?

valla sen bu kadroyla devam et bir fenerli olarak uefa şampıyonluk ve türkiye kupası almışın bayerni deplasmanda 1-4 yenmişin daha nediyim ama bence palacio ve gökhan ünala yönlendirme verme sabit dursunlar arda ve lulinhayıda mevki aynı okları çaprazına ver çünkü defans daki beklerin iyi oyuncular değil sana orta yapan oyuncu lazım ardanın okunu sadece sağa çek lulinha da sola hem oyuncuların sahada daha çok kendini gösterir sol ve sağ tamamen boş bi dene işe yarar belki

başlığı görüpte indirdiğimde tereddütüm vardı ama oynayınca tereddüt fln kalmadı.

karde çok iddalı değilim demişsin ama bnce olmalısın taktik harika ve takır takır işlio takım ligin en çok gol atıp en az gol yiyen takımı oldu

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

kanatsız oyun olmaz diye düşünürdüm ama bu taktik düşüncelerimi tamamen değiştirdi. Süper bir taktik. Özellikle forvetlerin yanlara açılması oyunda çok etkili oluyor. teşekkürler

Bende 4-1-3-2 taktik bakiyordum tam denk geldi hemen denedim ve iste sonuc

Senin sogledigin turden orta saha oyuncum yok gibiydi daha defansif kurmustum ben ama yinede 2 gol atmayi basardi onuda gectim rakibe sadece 6 sut cektirdi onemli sadece 1 kere geldiler. Buyuk bir maca kadar devam edicem onuda az pozisyonla gecerse, yenmesi onemli degil, hemen defans kurgunu incelemeye alicam

Taktiğini denedim.Galatasaray ile ilk maç konyaya deplasmana gittim tüm maç oyunu domine ettim.

Ama oyunun son 20 dakikası oyuncular çok yorulduğu için oyundan düşmeye, konya pozisyon bulmaya başladı.Ve sonuç olarak maçı 4-1 kazandım.

Güzel taktik bence orta saha süper çalışıyor ve mükemmel bir pas alışverişi var.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bu taktikle oynuyorum. Arkadaşımızın başlık açtığını görünce bakiyim dedim. Benim tek farkım ortasahada 2 kanat ve bir göbekte oynatıyorum. Az gol yiyorsunuz. Hatta deplasmanda maç kaybetme olasılığınız çok düşük. Tabi elinizdeki mevcut kadronunda etkisi büyük oluyor. Onuda genç oyuncuları alıp satarak iyi gelirler elde edip bir kaç yıldızla bu taktiği kullanırsanız size dur diyecek yoktur. Barcelona, Bayern,Chelsea, Man Utd. vs vs vs bu deplasmanlardan o kadar rahat çıkıyorum ki hemde 4-2 bu tarz skorlarla. Bu arada Tottenham ile oynuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

eline sağlık kardeşim.. yorumlara göre indirdim bakalım takıma uyarsa güzel giderse ss alır koyarım

güzel taktik e benzio denicem

Taktik büyük takımlara iyi işliyor ama sizin takımınızdan daha düşük seviyedeki takımlara pek uygun olmuyor. Deplasman vede sizden büyük takımlara karsı çok iyi bir taktik...

taktiğe bi bakın arkadaşlar önerisi olan varsa alabilirim çünkü hala dl ve dr nasıl oynatmam gerektiği hakkında bi kanım yok
    Bende aynı taktiği kullanıyorum ve buradaki konumda aynı noktaya değinmiştim.

• - Defans kanatlarında sadece topu kapma düşüncesi bizi hücuma yöneltmez
    Orta sahada kanat oyuncuları olmadığı için hücuma: orta ile destek verebilecek Hız ve Orta özellikleri ideal olan defans-kanat oyuncularınızı kullanın
    Yanı sıra antrenmanlarda dl ve dr'yi Wingers bölümüne al ( Tabi kendine ait bir antrenman sisteminiz varsa) Hücumlara kanatlardan iyi destek gelebilir. Ben böyle yapıyorum ve taktiğimden oldukça memnunum..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

denemek istiyordum ama link çökmüş

kardeşler
    taktik 8.0.0 içindi sanırım yeni versiyonlar gelince silmiştim pc den.
    yani size 8.0.2 de aynı 8.0.0 da yaptığım gibi versem nasıl bir etki yapar bilemiyorum bu aydınlatılırsa yapabilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

datalar arasında maç motoru değişiklikleri oluyor ama taktik iyiyse 8.0.0 yada 8.0.2 farketmez başarılı olur bence

birini şu taktiği yeniden upload edebilirmi?

Nesil
    2007
    Yer
    .

Link ölmüş.Taktiğin sahibi veya mevcut olan biri yeniden foruma koyana kadar kilit.Yeniden foruma koyup konuyu açtırtmak için bölüm görevlilerinden birisi ile temasa geçiniz.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Mesaj Yetkileri