Sayfa 11 / 16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 472 sonuç

Konu: TSL 11.Hafta | Fenerbahce - Beşiktaş

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Boşverin ya.

Kaybetmişiz.Hakem hata yapmış fani şeyler bunlar.

Tebrikler Fenerbahçe.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by TuRGuT BaŞ View Post

Birinde 6 kasım seçim var
    Tutturmuşsun bir 6 kasımdır gidiyorsun. Devam et devam durma

Maça gelince dediğim gibi oldu ve Fenerbahçe 2-1 kazandı. Tek farklı galibiyetle. Tebrik ediyorum Fenerbahçe'yi. Darısı PSV maçına. Beşiktaş'ta moralini bozmadan Liverpool maçına bakmalı ve benim beklediğim 1 puanı getirmeli.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    Son dakikada gol pozisyonundan önce hakem bobo'nun gökhan'a yaptığına faul diyi çoktan düdüğü çalıp oyunu durdurmuştu. Oyun durduktan sonra gelişen bir olay. Gol DEĞİL!!!
    kardeş futboldan anladıgından emınmısın? o pozısyon faul mu oluyor?

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by Maksic View Post
    neyseki Beşiktaş'ın başına geldi Fenerbahçe'ye olsa ohoo federasyon istifa hakeme ne küfürler yağardı Beşiktaşlılar yinede sakinler
    Nasıl , görmüyormusun olayı ne boş boş konuyon. Kim küfredecek anlamadım açıklarmısın ?

GS'lilere geçen haftalarda BJK ve FB taraftarı böyle yapıyordu şimdi onlar fırsat buldular artık Fenerlilere demediklerini bırakmazlar. '' Hani Fenerliler nerde , hakeme şikayet edenler nerde '' gülüyorum.

2.yarı iptal edilen golde sayılırsa 3net pozisyon yakaladık atamadık... Semih in golü zorla yenilen bir üst düzey bir takımın yememesi lazım... S.Özkan yoktu ortalıkta hiç Delgado iyiydi... Sonuç son dk de golümüzde iptal olsa tebrik ediyoruz Fenerbahçe'yi...

* Hakem genel olarak kötüydü bence...
    * Appiah adeta beni gönderin diyor nerdeyse bilerek kendi kalesine gol atıcak...

bu konuda kan çıkar benden söylemesi...

tebrikler bjk iyi futbol oynadı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yahu her Galibiyetimize laf bulmayın.
    Geçmiş bir maç artık.Hakeme ne kadar sövseniz olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben Böyle Hakeminde Federasyonunda

Yeter ya daha kac macımız katledilcek şu derbiye verdikleri hakeme bak ya

Tüpçü bey hadi yumrugunu vur artık ulan :@

Vurcaktın hadi vur çek takımı ligten hadiiii

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    Nasıl , görmüyormusun olayı ne boş boş konuyon. Kim küfredecek anlamadım açıklarmısın ?

GS'lilere geçen haftalarda BJK ve FB taraftarı böyle yapıyordu şimdi onlar fırsat buldular artık Fenerlilere demediklerini bırakmazlar. '' Hani Fenerliler nerde , hakeme şikayet edenler nerde '' gülüyorum.
    bırakın bu işleri Fb'nin başına gelse görürdük neler olucağını

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Eray Dengiz View Post
    bu konuda kan çıkar benden söylemesi...

tebrikler bjk iyi futbol oynadı.

En değerli yorum geldi.

Sağolasın Eray.

Bizim işimiz Futbol oynamak.Sonucu biz değiştiremiyoruz ama olsun.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Herşey ortada.Konu açıLmamak üzere kiLitLenmiştir.Şimdi mesajLarı kontroL edicem ve herkes hakettiği cezayı aLıcak.

Tartışma,kavga çıkma oLasıLığı yüksek zaten başLamış biLe.

Bu maçı tartışmanın gereği yok.Herkes herşeyi gördü.

Kavga ve tartışma ceza dışında bundan sonra bize bir yarar sağLamayacağı için TEKRAR SÖYLÜYORUM AÇILMAMAK ÜZERE KİLİTLİDİR.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Macin ilk yarisi daha bitmeden tonla mesaj sildim sakin olun diye uyardim, takan Olmadi haddini asanlar gereken cezayi alacaklar. Bir konuda dogru duzgun bitse iciniz rahat etmeyecek..

Hakedenler yakinda cezalarina kavusacaklar..

Nesil
    2003

Maç hakkında düşüncelerimi yazmak için forum'a girdiğimde bir derbi maçının konusunun daha üyelerimizin ve bazı yöneticilerimizin gereksizce ortamı germelerinden dolayı kapatıldığını gördüm.

Konunun kilitlenmesine neden olarak maç hakkında seviyeli tartışmalar yapmak isteyen kişilerin bu hakkını elinden aldığınız için sizleri kınıyorum.

Ey konunun kapatılmasına neden olan kişiler. Zihniyet olarak maçın bu kadar stresli bir ortama bürünmesini sağlayan açıklamaları yapan Fenerbahçe ve Beşiktaş spor kulüplerinden farkınız yok! Maçın başından sonuna sadece orta saha çizgisinin her iki yanına en fazla 10 metre geçen, pozisyonlara uzak kaldığı için ters kararlar veren İsmet Arzuman'dan da zihniyet açısından farkınız yok. Yani belki de bu kişileri ve camiaları eleştirmesi gereken son kişilersiniz. Ne zaman taraftar yerine futbolsever olursunuz, o zaman eleştirilerinizin, düşüncelerinizin bir değeri olur.

Aksi takdirde bu konudaki mesajların belki de yarısından fazlasına gereksiz mesaj yazma uyarısı vermek gerekir. Benim mesajım da dahil.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Konu açıLmıştırş.Bir kaç kendisini biLmez yüzünden kaLiteLi yorum yapacak,payLaşım yapacak kişiLerin hakLarını eLinden aLamamız gerek.Bu konu üzerinde gözümüz üstünüzde oLacak.Bu şansımızı iyi değerLendireLim.Artık adam gibi tartışmayı öğreneLim.Tartışma küLtürümüzü geLiştireLim.BöyLe birbirimize sataşmanın kimseye yararı yoktur oLmayacaktırda.

SİZDEN RİCA EDİYORUM.LÜTFEN

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Konu açılsa ne olur açılmasa ne olur.Olan Beşiktaş'ıma olmuştur zaten.

Tartışılcak bişey de yok ortada zaten.Herşey açık ve net!

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu lig için fazla şerefliyiz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Tamam kabul ediyorum İsmet Arzuman kötü yönetim gösterdi ama msn'de iletilerde hemen başlamış küfürler işte burasını anlayamıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Denilecek fazla bir şey yok.Fenerbahçe'nin maçtan önce rahat kazanacağı öngörüldüğü bir maçta bir çok net pozisyondan yararlanamadık.Üstüne klasikleşen hakem hatası eklenince iş çığrından çıktı.Neden bu ligte hakem hataları bizim aleyhimize oluyor anlamak mümkün değil.Bunun tek bir açıklaması olabilir.Oyun oynanıyor.Ya da hepsi tamamen şans.Yeter ARtık..
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Konu açılsa ne olur açılmasa ne olur.Olan Beşiktaş'ıma olmuştur zaten.

Tartışılcak bişey de yok ortada zaten.Herşey açık ve net!
    DeLgadonun sezon başından beri iLk defa üstün performans göstermesi.Bobo nun inanıLmaz kaçırdıkLarı.Batuhan Karadeniz in gümbür gümbür geLiyorum mesajLarı.Konuşmak istedikten sonra çok şey var.Hakem`e sonuca karşı bir yorum yapacaksak bunu dışarıda yapaLım.BuLunduğumuz yeri buranın bir forum oLduğunu unutmayaLım.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Denilecek fazla bir şey yok.Fenerbahçe'nin maçtan önce rahat kazanacağı öngörüldüğü bir maçta bir çok net pozisyondan yararlanamadık.Üstüne klasikleşen hakem hatası eklenince iş çığrından çıktı.Neden bu ligte hakem hataları bizim aleyhimize oluyor anlamak mümkün değil.Bunun tek bir açıklaması olabilir.Oyun oynanıyor.Ya da hepsi tamamen şans.Yeter ARtık..

Başkan demişki. Ligi artık şekillendirmişler.Bizim bundan sonra bir amacımız yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Bu lig için fazla şerefliyiz.
    O zaman bu ligden çekilirsiniz Murat.

Yapacak birşey var mı? Bu takımlar 320 kere karşılaşmışlar, ne olaylar olmuş? Bu hakemlerle yıllardır oynuyoruz, hakemlerin yetersiz olduğunu hep söylüyorum. Bu hakemlerle ancak bu kadar oluyor.

Aynı hakem hatırlarsınız geçen sene kupa finalinde sahnedeydi, takım ayırt etmiyorlar, her maç hata yapıyorlar ve sonuçta bu da 1 takımın lehine oluyor. O final maçında Beşiktaş lehine idi, bugün olduysa(maçı izlemedim bilmiyorum) Fenerbahçe lehine. Yani hakemlerimiz çok kötü.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Serkan bana kalsa dakikasında çekerim ama o yürek yok bizim yönetimde.

Yapılan olayların artık haddi kalmadı.Hesabı da yok.

İnceldiği yerden kopmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    DeLgadonun sezon başından beri iLk defa üstün performans göstermesi.Bobo nun inanıLmaz kaçırdıkLarı.Batuhan Karadeniz in gümbür gümbür geLiyorum mesajLarı.Konuşmak istedikten sonra çok şey var.Hakem`e sonuca karşı bir yorum yapacaksak bunu dışarıda yapaLım.BuLunduğumuz yeri buranın bir forum oLduğunu unutmayaLım.
    Abi biz bunları konuşacağızda nolacak.Yine hakemler şansız bir şekilde!!! çıkıp aleyhimize bir karar verecekler ve bu olay devam edecek.Böyle devam ettikçe ne bizim bunları konuşmamızın ne de maçlara çıkmamızın anlamı var..
    So what?
    Saike

Abi sade bu maç olsa iyi sezon başında beri canı en çok hakem hatalarından yanan takım Beşiktaş tepki o yüzden katlandı...

Nesil
    2006

Batuhan Karadeniz'e söyleyecek o kadar söz varki. 90+3te ki pozisyonda o boş oyuncuyu görse herşey daha farklı olacaktı. Maçın kader anıydı...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Batuhan'ın boş kaleye vuramadığı top saçmalıktı,Bobo boşda gelen Burak'a vermeyip topu kaleye yuvarlayarak attığı ilk golün anlamını sildi..Takım kötü oynadı,Deivid ve Volkan en çok sinirimi bozan Fenerbahçe'li futbolcular oldular söylemeden edemedim,birer bravoda onlara..
    Yalnız Beşiktaş taraftarına yine helal olsun,Desibel manyağı yaparız adamı
    Artık maç sonuçlarına bakmayacağım bu maçtan sonra bizim için bu lig bitti.Paflarla çıkarsak daha iyi olur,yeni yeni oyuncular görürürüz makara olur..En azından bazıları oynasın ama Batuhan gibi topa vuracak gücü olmayanlar değil.
    Hakem?Sakinleştim artık bir şey demiyorum,tez zamanda inşallah bırakması dileğiyle,bırakmazsada Allah'a havale ediyorum,cezasını O uygun görsün..
    Yüce fenerbahçe taraftarına küfürler için teşekkür ediyorum,hahaha bizim maçlar hariç küfür etmiyorlar galiba ama belki Aziz Yıldırım öyle programlamıştır..
    Neyse galibiyeti hazmetmeyi başaran fb taraftarına tebrikler ve Avrupa'da başarılar..Ligde de başarılar,artık meydan sizin istediğinizi yapın..
    Son olarak Burası Beşiktaş...

Aklımdayken konunun tekrar açılması iyi olmuş,kendine güvenemeyen msj atmasın yada attığı mesajın karşılığını görsün.Teşekkürler Turksportal yönetimi..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Feyyaz hay ağzına sağlık.

Her lafının altına imzamı atıyorum.

Bizim paflarda bugün fbnin pafları 9 kişiyle yenmiş.

onları izlerik artık ligtvde oldukça güzel olr.

Ertuğrul Hoca iyi çalışmış bu maça.Fenerbahçe'nin eksiklerini iyi analiz etti.Sonuç olarak ta çok pozisyon ürettiler maç boyu.Değerlendirebilselerdi farklı olabilirdi belki.

Fenerbahçe yediği ilk golün şokunu atlatması uzun sürdü.Beşiktaş skor avantajını korusaydı,ilk yarı sonuna kadar belkide maçı çok rahat götüreceklerdi.

Fenerbahçe'nin attığı ikinci golde Hakan Arıkan'ın büyük zaafı olduğu,kale önüne
    düşen toptan geldi.

Beşiktaş'ta Diatta'yı beğendim.Çok sağlam defans gerçekten.Kulübede harcanmamalı

Sonuç olarak iki takımda seyir zevki yüksek bir maç seyrettirdiler futbolseverlere.Artık hafta arasında oynanacak olan Fenerbahçe'nin PSV,ve özellikle Beşiktaş'ın Liverpool maçlarına konstanre olması lazım.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Geri çevirebiLecekmiyiz Hayır ? O zaman yapacak bişeyimiz yok.Cidden yok.Bu zamana kadar bende böyLe düşünüyordum tepki göstermeLiyiz diyordum ama sanırım daha da ters tepki oLarak bize geri dönüyor.Bundan sonra işimize bakaLım.Ben artık Beşiktaş maçLarında deLgado oynarken zevk aLmaya çaLışıcam onun maç içinde yapacağı bir kaç hareketin beni heyecanLandırmasını bekLeyeceğim.Serdar özkanın Batuhanın oyunda oLmasını ve onLarı izLemeyi bekLeyeceğim.Artık başka şeyLere yöneLmemiz gerek.Lig bitmiştir bizim için diyoruz ama yarın GaLatasaray yeniLse haLa zirvede iddaa Lı konumda oLacağız.Bütün oLumsuzLukLara rağmen.Kim biLir beLki bu maçta yaşananLardan sonra LiverpooL maçında gösterdiğimiz kenetLenme örneğini gösterip bir mucize yaşatacağız.Daha 11.Haftadayız beyLer.

Tartışmalardan atlandı yediğimiz 2.gol gerçekten zorla yenilmiş bir gol H.Arıkan iyidi son maçlarda ama yine kritik bir hata yaptı...

Sayfa 11 / 16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri