Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 472 sonuç

Konu: TSL 11.Hafta | Fenerbahce - Beşiktaş

Quote Originally Posted by Osman_873 View Post
    Kadiköy'den gelenekle değil oynayarak çıkarsın o da epey zor.
    senin o zor dediğin şeyi biz gelenek haline getirmişiz kardeşim anlatmak istediğimiz bu...

Ama tabi uzun zamandır yenilmediğimiz için bu haftada yenilmicez diye bir şey yok fuybol bu... Herşey olabilir maçta gönlümüz Beşiktaşla...

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Biz o Kadıköy dediğiniz yerde zamanında 5 attık.Büyüklerinize sorun anlatsın sizeŞahsen ben öyle yapıyorum

Ferdinand,Madida,Amokachi,Carew....

Sıra geldi Cisse'ye,Nobre'ye,Diatta'ya(oynarsa)

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kartalım rahat kazanır.

Beşiktaş futbol oynamıyor diyenlerede iyi bir ders verir umarım...

Ayrıca bir sorum var , maçta Beşiktaş taraftarları olacak mı ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Daha şimdiden tahrik mesajları atılmaya başlamış, mesajları silmiyorum devam edilirse konuyu maç gününe kadar kilitli tutarım haberiniz olsun.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Sakin oLaLım geriLmeyeLim.Bir konuyuda adam gibi sonLandıraLım.

OLabiLir neden oLmasın ?
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Kartalım rahat kazanır.

Beşiktaş futbol oynamıyor diyenlerede iyi bir ders verir umarım...

Ayrıca bir sorum var , maçta Beşiktaş taraftarları olacak mı ?
    Evet olacak...

Allah izin verirse Kadıköy'deyim...

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Fener Havada Karada Cok Raat Alır NormaLde Ama Bjk'ye Şansı Tutmuo

Bjk'nin Her Zmnki Şansı Yanında Olmazsa Fener KoLay Bi GaLıbıyet Alır

Ama Berabere Biter İnşaLLah Bzm İşimize Yaricak En İi Skor BeraberLik

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gelenek bozulmaz, 2 senedir ligde derbi kaybetmiyoruz, sezon başında Beşiktaş'ı yenip kupayı kazandık. Bu maçı da kesinlikle kaybetmeyiz.

Beşiktaş galibiyet için oynarsa keyifli maç olur ve kazanırız. Ama 1 puan alayım düşüncesiyle kapalı oynar, defans yaparsa Semih'in o defansı geçebileceğini sanmıyorum ve berabere bitebilir.

Ama takımıma güveniyorum, bu maçı kazanırız. Kazanamasak da sorun değil, nasılsa İnönü'de kazanıyoruz, 3 puanı orada almış oluruz.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bobo yu bu maçta kaLede görmek istiyorum
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Usta eğer ilk maç 1-0 bitmese maç uzamıyacak. 90da bitiyordu. Sonuç= 1-0
    futbolcular soyunma odasına girdikleri vakit skor tabelasina baktın mı hiç
    haa işte orda ne yazıyorsa sonuc o dur ,90 dk'nın kaç kaç bittiğinin herhangi bir önemi yoktur

Allahım neleri tartışıyoruz biz

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Yine herzaman ki gibi beraberlik bekliyorum. Bol gollü bir beraberlik.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ya 50 sene kadıköyde yenilmeyin önemli olan sezon sonu Geleneği anlamlı kılmak .. Denizlide bize 5 senedir yenilmiyor yani Gelenek var ama sonuç ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Fener'in şansı yanında olursa kazanır, aksi takdirde beraberlik..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

bence bu mac ancak beraberlikle sonuclanir..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Atakan38 View Post
    Fener Havada Karada Cok Raat Alır NormaLde Ama Bjk'ye Şansı Tutmuo

Bjk'nin Her Zmnki Şansı Yanında Olmazsa Fener KoLay Bi GaLıbıyet Alır

Ama Berabere Biter İnşaLLah Bzm İşimize Yaricak En İi Skor BeraberLik

Biz herzamanki gibi balımızı yanımıza alır gideriz.Pancu'yuda çağırırız.Bobo'nun yedeği olarak kaleye.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Derbi maçların havası farklıdır,ne olacağı belli olmaz.Kalbim Fenerbahçe'm kazanır,mantığım berabere biter diyor

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Thumbs up

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Derbi maçların havası farklıdır,ne olacağı belli olmaz.Kalbim Fenerbahçe'm kazanır,mantığım berabere biter diyor
    Konudaki en anlamlı mesajlardan birisi.Tahrik yok,rakibi aşağılama yok.Gerçek bir futbolsever yorumu.Tebrik ediyorum valla.Nadirde olsa böyle yorumlar görmek insanda başka duygular uyandırıyor.İnanın bu konudaki diğer yorumları görünce acayip geriliyor insan ister istemez.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Arada karambole uğradı. TSİ'de benim dışında maça giden yok mu? Telsim üsteyim.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Kanatları daha etkili kullanırsak rahat bir oyun sergileriz. Bir de Semih forvette iyi işler yaparsa maç sonunda ses kısıklığı yaşanabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Derbi Arzuman'ın
    Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile Beşiktaş futbol takımları arasında 3 Kasım Cumartesi günü yapılacak derbi maçı hakem İsmet Arzuman yönetecek.

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, İsmet Arzuman'ın yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ile Alper Ulusoy yapacak.

Dev maçın 4. hakemi ise Oktay Demiray.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki maç saat 19.00'da başlayacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Umarım hatasız yönetir maçı.Keşke Fırat Aydınus yönetseydi maçı..
    So what?
    Saike

Firat Aydinus icin Besiktasli derler ama yönettigi Besiktas maclarinin cogunda takimin aleyhine cok karar vermistir,kirmizi kartlar vs.

Umarim Ismet Arzuman tarafsiz,düzgün bir mac yönetir

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Firat Aydinus icin Besiktasli derler ama yönettigi Besiktas maclarinin cogunda takimin aleyhine cok karar vermistir,kirmizi kartlar vs.

Umarim Ismet Arzuman tarafsiz,düzgün bir mac yönetir
    Baran verdiği kartlarda yanlış değildi diye hatırlıyorum.Gördüğünü çalıyor.Tamamen tarafsız ve düdük çalarken korkmuyor.Neyse olay ona göre adilce karar veriyor.BENCE.
    So what?
    Saike

Semsicim ben adilce karar vermiyor demedim ki Sen yanlis anladin beni herhalde,hani Firat Aydinus ne zaman Bjknin bir macina secilse bu yorumlar geliyorya,hani Bjkli o adam,Bjkye yarar saglar vs. diye.Ama hic öyle bisey yapmadi.Hep tarafsiz kararlar verdi,maclar yönetti.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Zaten bende senin dediklerinin aksini söylemedim.Aksine dediklerine katıldığımı belirtmek istedim.Yanlış anlaşılma oldu.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Saracoğlu'nda Beşiktaşlılara 2525 bilet
    Turkcell Süper Lig'de 11. haftanın maçı, Fenerbahçe Beşiktaş derbisi için geriye sayım başladı. 3 Kasım Cumartesi akşamı oynanacak karşılaşmayla ilgili güvenlik toplantısı bugün yapılırken, bazı kararlar alındı.

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini masaya yatıran İstanbul Valiliği Spor İl Güvenlik Kurulu, konuk takım taraftarlarına bu karşılaşma için 2525 bilet ayırmayı uygun gördü.

Valilik binasında düzenlenen toplantıya, İstanbul Vali Yardımcısı Engün Güngör, İstanbul Gençlik Spor Müdürü Tamer Taşpınar, Futbol Federasyonu Genele Sekreteri Lütfi Arıboğan, Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Deriş, Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, İstanbul B.B Yönetim Kurulu üyesi Kamil Dizar, Kasımpaşa yönetim kurulu üyesi Mehmet Süha Sidal katıldı.

Yaklaşık 1 saat süren toplantının ardından Vali Yardımcısı Ergün Güngör yaptığı açıklamada alınan güvenlik tedbirleri ve kararları açıkladı. Alınan tedbirler ve kararlar şöyle:

- Misafir takım taraftarlarına yüzde 5 oranında (2525) bilet ayrılacak.

- Bileti olmayan hiçbir taraftar stat çevresine yaklaştırılmayacak.

- Stat kapıları saat 14.00'te açılacak.

- Toplu bilet satışı yapılmayacak. Bir kişi kimlik beyanıyla birlikte en fazla 2 bilet alabilecek.

- Karşılaşmada 2500 emniyet görevilisinin yanı sıra Fenerbahçe kulübünün özel güvenlik görevlileri görev yapacak.

- Her iki yakada özellikle vapur iskelelerinde geniş güvenlik önlemleri alınacak.

- Taraftarların toplu halde maça gidişlerine izin verilmeyecek.

- Beşiktaş taraftarlarının karşılaşmaya gitmesi için karayolunu kullanmaları tavsiye edildi.

- Stat içinde 95 güvenlik kamerası kayıt yapacak.

- Misafir takım taraftarları için ayrılan biletler bugün saat 13.00'ten itibaren Biletix gişelerinden satışa çıkarılacak.

2525 kartal

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Derbi canavarı Zico

Turkcell Süper Lig'de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında 3 Kasım Cumartesi günü yapılacak derbi maç öncesinde, Zico yönetimindeki Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı üstünlüğü göze çarpıyor.

Türkiye'deki 2. sezonunu geçiren Zico, Fenerbahçe'nin başında çıktığı toplam 7 derbi maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 de yenilgi yaşadı.

Zicolu Fenerbahçe, ezeli rakiplerine 7 derbide toplam 8 gol atarken, kalesinde 5 gol gördü.

Fenerbahçe, Zico ile birlikte son 4 derbi maçı da yitirmezken, son 3'ünden galibiyetle ayrılmayı başardı.

Zico yönetimindeki Fenerbahçe'nin ezeli rakipleriyle yaptığı derbi maçlarda aldığı sonuçlar şöyle:

Tarih Maç Organizasyon Stat Sonuç
    ---------- --------------- ------------ -------------- -----
    19.11.2006 F.Bahçe-Beşiktaş Lig FB Ş.Saracoğlu 0 - 0
    03.12.2006 F.Bahçe-G.Saray Lig FB Ş.Saracoğlu 2 - 1
    11.04.2007 Beşiktaş-F.Bahçe Türkiye Kupası BJK İnönü 1 - 0
    26.04.2007 F.Bahçe-Beşiktaş Türkiye Kupası FB Ş.Saracoğlu 1 - 1
    05.05.2007 Beşiktaş-F.Bahçe Lig BJK İnönü 0 - 1
    19.05.2007 G.Saray-F.Bahçe Lig Ali Sami Yen 1 - 2
    05.08.2007 F.Bahçe-Beşiktaş Süper Kupa Rhein Energie 2 - 1

Kaynak: AA

Nesil
    2006

2525 kişi üzülecek. =) Bakalım Beşiktaşlılar ile umarım maça kol kola gideriz... Hep kavga oluyordu. Bu sefer toplu gidiliyor bu güzel oldu. Bizde arakdaşlar ile rahat rahat gideriz. =)

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

İki takımında MAX oyununu görünce Fenerbahçe rahat kazanır diyorum..
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

F.Bahçe'de hazırlıklar sürüyor
    Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de 3 Kasım Cumartesi günü Beşiktaş ile yapacağı derbi maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Zico yönetiminde, Samandıra Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda, dün Gaziantepspor ile yapılan Fortis Türkiye Kupası maçında forma giyen futbolcular rejenerasyon çalışması yaparken, diğer oyuncular taktik ağırlıklı çalıştı.

Sakatlığı bulunan oyunculardan Önder, saha çevresinde tempolu koşu, kaleci Serdar ise yüksek tempolu yürüyüş yaptı.

Fenerbahçe, yarın akşam basına kapalı antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını tamamlayarak tesislerde kampa girecek.
    01.11.2007

Kaynak :
    AA

Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri