Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516
451 ile 472 arası toplam 472 sonuç

Konu: TSL 11.Hafta | Fenerbahce - Beşiktaş

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by Andriy View Post
    Geçen seneki maçta Baki'nin atılması gerektiğini düşündüğüm için bu mesajı üstüme alınıyorum. Kim demiş gündeme getirmediğimizi Deivid'i.
    Üstüne alınmasaydın.Dünden beri o pozisyonu gündeme getiren kimse yoktu.Senin mesajını görmedim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

andriy kim kimi tahtik etmiş neden bahsediyorsun sen eğer bobo'nun golden sonraki hareketini kastediyorsan geçen sene tuncayla kezmanın yaptıklarına bakacaksın!! her yol bağdat göründüğü gibi yine size çıkıyor kapı..

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

iki dakika ayrıldık yine karışmış burası..
    Eren BJK taraftarı volkan'a küfür etti de fenerbahçe taraftarı Bobo'ya çiçek mi verdi?Allahını seversen yapma yaaa.Dalga mı geçiyorsunuz?Bir tanesinde Bobo atılmalı falan demiş artık ona ben bir şey söylemiyorum..Olayı başka yere çekmek için söylenmiş dikkate alınmaya değmeyecek sözler..
    Şimdi bu pozisyona faul diyen adamlar yarın bana gelip neden bizim ligimiz kalitesiz demesin,ayarını veririm..
    Geçen sene ki kupa maçları bayağı etkilemiş galiba sizi ya da savunacak bir şeyiniz yok ondan söz dönüp dolaşıp Baki'ye geliyor..Keşke bu maçta da oynasaydı..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by FeYYaz1989 View Post
    Eren BJK taraftarı volkan'a küfür etti de fenerbahçe taraftarı Bobo'ya çiçek mi verdi?Allahını seversen yapma yaaa.Dalga mı geçiyorsunuz?Bir tanesinde Bobo atılmalı falan demiş artık ona ben bir şey söylemiyorum..Olayı başka yere çekmek için söylenmiş dikkate alınmaya değmeyecek sözler..
    Şimdi bu pozisyona faul diyen adamlar yarın bana gelip neden bizim ligimiz kalitesiz demesin,ayarını veririm..
    Geçen sene ki kupa maçları bayağı etkilemiş galiba sizi ya da savunacak bir şeyiniz yok ondan söz dönüp dolaşıp Baki'ye geliyor..Keşke bu maçta da oynasaydı..
    işte bu kadar!!!

Nesil
    2006

Bende sizlere anlam veremiyorum. Hakkınız yenmiş olabilir. Ama şu bir gerçek. Bobo'nuın kaçırdığı gol, Batuhan'ın yaptığı hata ve bir kaç pozisyonu bunu değerlendirmediniz. Eğer değerlendirseydiniz bunu şuan konuşmuyordunuz... Beşiktaş'a hakem hatası olmasa ne olurdu merak ediyorum?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi onlarda şanssızlık acemilik kaçırdık ama dünyanın en güzel ortası ve süper bir kafa bu gol kel alaka bi faul için iptal edilmez ister önce düdük çalsın ister sonra..

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Düdüğe bir şey diyen yok pozisyon ise bence faul değil..
    Eren aşırıya kaçan mesajlar varsa ve rahatsız olduysan şikayet butonuna tıkla yada açık açık hangi mesajlar söyle herkes cevabını versin,öyle artistçe beşiktaşlı arkadaşlar sinirlendi bilmem ne sana yakışmadı söyleyeyim.Evet sinirliyim,tam sinirim geçiyor bu tarz bir mesaj görüyorum tekrar ayarım kaçıyor..
    Yok fb demiş de bik bik,cık cık..Yapma güzel kardeşim bak ne güzel geçiniyoruz şurda.O pozisyona sen faul diyorsan benim söyleyecek bir şeyim yok,tebrik ederim biter.ama bu kesin faul dersin ona karşı çıkarım arkadaş..
    Feyyaz..Ben bobonun hareketine birşey demedim ki dostum.Sonucunda futbolcu sahada kendine zor hakim olur.Yapabilir yani ben bu konuda onu eleştirmedim.Sadece volkanı eleştirenleri eleştirdim.

ps:uAmurat bu şekildeki tavırların devam ederse forum içerisinde ceza alacaksın.İyi niyetle seni uyarıyorum.Seni sakin olmaya ve mantıklı , insanları tahrik etmeyecek cevaplar vermeye davet ediyorum.
    aynı şekilde emre sende..uzatmayın.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Şurada hepimiz tartışıyoruz, çok farklı şeyler söyleniyor. Ama nedense ben uyarıldım. Anlamıyorum bunu..

Neyse, özür diliyorum kırdığım kimse olduysa..

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Bende sizlere anlam veremiyorum. Hakkınız yenmiş olabilir. Ama şu bir gerçek. Bobo'nuın kaçırdığı gol, Batuhan'ın yaptığı hata ve bir kaç pozisyonu bunu değerlendirmediniz. Eğer değerlendirseydiniz bunu şuan konuşmuyordunuz... Beşiktaş'a hakem hatası olmasa ne olurdu merak ediyorum?
    Batuhan onları da yazdım bir çok kez..Bir çoğumuz yazdı,Batuhan'ın kaçırdığı çok acemiceydi..Ben sevemedim o adamı zaten de,yine Bobo müsait pozisyonda bomboş gelen Burak'ı görmedi..Onlar da hata yok demiyorum ama sizde savunmanızın haline bir bakın..Bobo-Delgado ikilisini (ki performansları belli) tutamadılar.Kademe hataları yaptılar sık sık.Siz de bunları konuşmuyorsunuz,kazandınız diye mi?
    Söz dönüp dolaşıp faul pozisyonuna geliyor,bence alakası yok ama mesela sence faul olabilir.ama kesin faul bu,amatörde veriyorlar,baki şöyle yaptı,volkan sus yaptı ama nedeni vardı falan denince cevap hakkı doğmaz mı bize sence?
    İlk fb golünde de buna benzer bir mücadele oldu,oyun devam etti,gol oldu(buna bulunduğum yerde kimse faul falan demedi,ağzını bile açmadı,forumda ki arkadaşlarda aynı fikirde bence de orda faul yok) hatta ona faul değil diyip buna ''faul işte abi görmüyormusun?'' denince insan sinirleniyor..Ben mağlubiyeti kaldırırım ama açık seçik haksızlığı sanmıyorum kimse kabul etsin,hem de bir değil iki değil..

Eren,bunu sürekli yapıyor volkan,siz hiç rahatsız olmuyormusunuz?Hiç alakası yokken taraftarı kışkırtıyor,futbolcunun yapmaması gereken şeyler bunlar..

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Ben mağlubiyeti kaldırırım ama açık seçik haksızlığı sanmıyorum kimse kabul etsin,hem de bir değil iki değil..
    İşte bundan adım gibi eminim..O yüzden gerekmedikçe cevap atmayacağım.
    Ayrıca uAmurat merak etme herkes uyarılıyor.Aslında uyarmamıza gerek yok.Direk buna tekabül eden cezai işlemide yapabilirim ama gerek görmedim bu seferlik.Yoksa sohbete ve tartışmaya devam.Sadece birbirinize laf sokmaktan artık vazgeçin.Bak feyyaz demiş ki defansınız kötü şöle böle.Bu yorum beni tahrik etmedi üstüne bu olay üstüne düşünmemi gerekirse cevap vermemi sağladı.Ama sen gidipte başka şey söylersen-genel ifadedir üstüne alınma- olmaz.
    Eren,bunu sürekli yapıyor volkan,siz hiç rahatsız olmuyormusunuz?Hiç alakası yokken taraftarı kışkırtıyor,futbolcunun yapmaması gereken şeyler bunlar..
    Tabi ki oluyoruz ama şimdi bobo'da yapmış.tuncayda yapıyordu tümerde , arifte hakanda...
    yani artık bu hareket türk futbolunda bir sevinç göstergesi..Yapılması doğru mu ? değil...ama çokta önemli değil yani..yapar çok aşırıya kaçarsa kartını görür oturur..
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006

Batuhan onları da yazdım bir çok kez..Bir çoğumuz yazdı,Batuhan'ın kaçırdığı çok acemiceydi..Ben sevemedim o adamı zaten de,yine Bobo müsait pozisyonda bomboş gelen Burak'ı görmedi..Onlar da hata yok demiyorum ama sizde savunmanızın haline bir bakın..Bobo-Delgado ikilisini (ki performansları belli) tutamadılar.Kademe hataları yaptılar sık sık.Siz de bunları konuşmuyorsunuz,kazandınız diye mi?
    Söz dönüp dolaşıp faul pozisyonuna geliyor,bence alakası yok ama mesela sence faul olabilir.ama kesin faul bu,amatörde veriyorlar,baki şöyle yaptı,volkan sus yaptı ama nedeni vardı falan denince cevap hakkı doğmaz mı bize sence?
    İlk fb golünde de buna benzer bir mücadele oldu,oyun devam etti,gol oldu(buna bulunduğum yerde kimse faul falan demedi,ağzını bile açmadı,forumda ki arkadaşlarda aynı fikirde bence de orda faul yok) hatta ona faul değil diyip buna ''faul işte abi görmüyormusun?'' denince insan sinirleniyor..Ben mağlubiyeti kaldırırım ama açık seçik haksızlığı sanmıyorum kimse kabul etsin,hem de bir değil iki değil..

Savunmamız dün kötüydü. Tribünden izlediğim için savnunanın sadece ilk yarısını görebildim. Oda berbattı hele ilk golde o kadar bağırdım şu herife basın diğer bağırmamdan sonra tribün sustu. Sonuç gol oldu... Zaten ondan sonra kendimden geçip maça konsantre olmadım tek amaçın destek vermekti...

Appiah'ın pas hatası az kalsın gol oluyor ki Beşiktaş bu sefer hataya hata ile karşılık verdi. Avrupada bu tip hatalar hep gol olur bizde ise ne yazıkki diğer 17 kulübümüzde bile gol olmuyor. Ortasaha üç pas üst üste yapamadı. Doğru düzgün oley bile çekemedik son dakikalarda.

Volkan'ın yaptığının yakışır bir yanı yok zaten son dakika Volkan ile birisi kavga etti ama takım arkadaşları ayırdı sanırım bu yüzden olsa gerek ben bunu görmedim. O yüzden yorum yapmamam mağlum Kale arkasından izleyince sadece belli bir bölümü görebiliyorsunuz.

İlk FB golünde T.V'den baktığım kadarıyla Lugano kendini kornerde yere atıyor. En azından gol olmassa penaltı isteriz diye orada Lugano'ya sarı kart gerekli.

Semih'in golünde Beşiktaş'lı üç savunma gerride Fenerliler öndeydi eğer yerler farklı olsaydı Semih o golü atamazdı Beşiktaş savunmasının yaptığı en büyük hatalarda biriside buydu.

Haksızlığa uğradığınız ortada. Ama bu ne son ne ilk olacak. Kimler geldi kimler geçti Futbolumuzdan belli bir süre sonra buda unutalacak yeni hataları konuşacağız. Yılalrdır derbilerde şu karar işleniyor. Kazanan haklıdır. Kaybeden ise mutlaka mağrurdur. Ne yazık ki bu böyle...

Bizim takima soyle asi ruhlu bir adam lazim. Dun aksamki macta bir Sergen olsaydi hem Volkan'a hem hakeme agizlarinin payini verirdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Beşiktaşlı arkadaşlardan tek bir ricam var.

Daha fazla zorlamayın.

Herkes herşeyi gördü.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Bende BeşiktaşLıLara Bi soru sorayım Geçen Sene hakem hataLarı sayesinde KazandıkLarı Fortis Kupa FinaL Maçının Hakemini HatırLayan Var mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Quote Originally Posted by GebzeLi1907 View Post
    Bende BeşiktaşLıLara Bi soru sorayım Geçen Sene hakem hataLarı sayesinde KazandıkLarı Fortis Kupa FinaL Maçının Hakemini HatırLayan Var mı ?
    Bu böyle gitmez, yeter artık tartışmayı keselim lütfen. Hakemler herşeye rağmen paraların üstüne yatarken, bizler kendimizi yiyoruz..

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Quote Originally Posted by uAmurat91 View Post
    Bu böyle gitmez, yeter artık tartışmayı keselim lütfen. Hakemler herşeye rağmen paraların üstüne yatarken, bizler kendimizi yiyoruz..
    tartışma değİL hatırLatmak İstedim

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by GebzeLi1907 View Post
    O maçtaki hakem hataları bu maçtaki gibi bariz ve tek taraflı değildi.
    Hem bu maçta verilen tepki sadece 1 maçlık tepki değildir.Sezon başından beri yapılanlara karşı koyulan tepkidir.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Kayseri Erciyesin 2 penaLtısı Yendi o maçta Kupada Beşiktaşa gitti.hemde o maçın hakemide İSMET ARZUMAN.Hakem Hatası oLabiLiyormuş demekki..Bugun Bizim Lehimize yaptı gecen Senede Size yapmış O zamanda Sesinizi Çıkaracaktınız

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

O kadar uyarimiza ragmen hala devam ediyorsunuz, suraya gelip dogru duzgun mesaj yazan arkadaslari engellememek icin actik tekrar konuyu ama goruyorum ki yanlis yapmisiz.

Konu yine baska yonlere saptigi icin kilitlenmistir .

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar, öncelikle yorum yaparken şunu düşünün: benim bu forumda bir saygınlığım var mı? Varsa, bu saygınlığı bozmamak için yazışırken öncelikle forum kuralları aklınıza gelsin. Eğer hiddetli tartışmaya girecekseniz; msn, yahoo messenger, gtalk gibi araçlarla karşınızdaki ile tartışın, burada forum kurallarına uymak zorundasınız.

Bundan sonra bu ve bundan ayrı hiçbir konu çok tartışma yapıldığı için kilitlenmeyecek. Forum kurallarına aykırılık eden anında ceza alacak, atılması gerekenler atılacak. Haberiniz olsun.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Dün Telegole İsmet arzuman Baglandı Bütün pozsiyonları degerlendirdi..Hatta Programdaki cogu yorumcular bile arzumana hak verdi..Valla Bobo topa cıkarken sanki elini gökhanın omuzuna koyuyor çünkü gökhan ondan önce zıplamıs..Gökhan gönülde baglandı oda yüzde yüz faul dedi...Ben izlemeniz iyi olacaktı...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

OLmuyor,oLmuyor,oLmuyor arkadaşLar.FutboL kardeşLiktir,zevk aLabiLme oLayıdır.Burda kırıLan kaLpLerin,söyLenen gereksiz keLime ve cümLeLerin kendinizden başka kimseye zararı oLmayacaktır.Yoğun ve stresLi bir haftayı geride bırakıyoruz ve Avrupa maçLarına bakıyoruz artık.Önümüzde ki hafta daha biLinçLi,daha saygıLı ve düzenLi yorumLar bekLiyoruz hepinizden.En sonunda bize yapmamak istedikLerimizi yaptırmayın.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516

Mesaj Yetkileri