Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: Çok Aradım Sonunda Buldum Yok Bole Bi Antreman Programı

hile ile ne zevk alınır anlamıyorum

ama herkez mutlaka hile yapar...

bencede herkez mutlaka hile yapar yapmıyanlar yapmasın yapanada saygı gosterın bole konusarak bısey cozumlenmez arkadasımıza paylasımından dolayı tebrık etmelıyız varsa elınde hılelı taktık veya antreman paylasırsa cok memnun olurum lutfen bıraz anlayıs

Virüs yok temiz

hile yapar yapmıyanlar yapmasın yapanada saygı gosterın bole konusarak bısey cozumlenmez arkadasımıza paylasımından dolayı tebrık etmelıyız varsa elınde hılelı taktık veya antreman paylasırsa cok memnun olurum lutfen bıraz anlayıs yokmu yardım etcek bırı dostlar

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

Quote Originally Posted by nekop
    kesinlikle katılıyorum acıkcası ben hicbir zevk almıyorum arada takımdan kovulcaksınkı tadı cıksın

yoo alakası yok hilesiz oynuyorum ve ilk öğrendiğimde sadece 2 kere kovulmuştum haricinde hiç kovulmadım o iki kerede 00-01 sezonuna dek gelio

ee İndİrdİk Bunu Neye Yaradi?

Sadece indirmekle omuyor onu kullanıcaksın
    -

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by zalayeta
    yoo alakası yok hilesiz oynuyorum ve ilk öğrendiğimde sadece 2 kere kovulmuştum haricinde hiç kovulmadım o iki kerede 00-01 sezonuna dek gelio
    o biraz takımına baglı

Nesil
    2005
    Yer
    ANKARA (OOOOOOO)

Quote Originally Posted by Aslan41
    hile beni bozar arkadaşşşşşş
    dostum hile bi seni değil...Fm yi gerçekten severek oynayan herkesii bozarrrrrrrr

OOO OOOO OOOOO TURKSPORTALLL OOOOOO

ben bi kere kovuldum cm nin eski bi versiyonu tabi oyunla ilk tanışıyodum birde ingilizceydi bişeyden anlamadan ilk yıl 5 puan farkla şampiyon oldum 2. yıl 5. sıradaydım kovdular takımda adam kalmamıştı satmaktan

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri