Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 199 sonuç

Konu: Fm 2008 Oyununda Çıkan Hataların Çözümleri

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Quote Originally Posted by cellos View Post
    Kayıt tam yüklencekken bu hata çıkıyor.

Oyundaki kaydım bozuldu. Eski kayıtları da açmıyor. Yeni oyun dahi açamıyorum. Sorunun nedeni en son yüklediğim oyundan sonra hemen pc kapamam olduğunu söylediler. Önceleri sadece kayıtlarımı açamayacağımı sanıyordum ama artık yeni oyunda açamıyorum. Yeni oyun açarken ligleri seçtikten sonra başlaya tıkladığımda yukardaki hatyı verip oyundan atıyor. Oyunu nasıl kurtarabilirim?

Skinden KaynakLanan bir probLem skin değiştirmeyi dene ve ya oyuna yükLediğin Forma, Logo vs. den kaynakLanan bir sorun

Nesil
    2006
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    Skinden KaynakLanan bir probLem skin değiştirmeyi dene ve ya oyuna yükLediğin Forma, Logo vs. den kaynakLanan bir sorun
    oyuna hiç skin yüklemedim. Bir tane logo paketi yüklemiştim. Ama daha önceleri çalışıyordu. Başka bir yerde aynı isimde birden fazla kullanıcı açtığım söylenmişti. Yeni menejer eklediğim yerden önce "Recent User"a ve sonra clear menu tıklamam söylenmişti. Sanırım bu söylenen liglerin yükelnemsinden sonra karşıma çıkıyor. Ama benim oyunum ligler yüklenirken bu hatayı veriyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

-Oyunun 8,0,2 versiyonunu yüklediğinizde Crush Dump hatasını artıkı vermiyor ben yükledim ve hata mesajları kayboldu, artık hafta başı oyunu kaydetmekten kurtuldum

Oyuna girdiğimde new game e tıklayınca oyun planı açılmadan Football Manager 2000 is running dangerously low on memory.Please quit and free up some memory . FM 2008 has run out of memory and will now out. Yazlıarı çıkıyor Oyunu silmek istediğimde de LaunchAnywhere yazısıyla karşılaşıyorum ne yapmalıyım

Arkadaşlar Ben Fm2008 cdsini koyuyorum o tabi kendiliginden başliyor yüklemeye Installanywhere'yi yüklüyor sonra diyor ki Yükleyiciyi Genişletmek için bir yer seçin bende seciyorum tabi ki , oraya böyle bir klasör çikiyor ''l1214440316'' klasöre bakiyorum setup diye bi dosya var ona basıyorum java benzetici programi yükleme sırasında Windows hatası 193 oluştu diyo anlamadim gitti.Ve Installanywhere'de Hala Yükleyiciyi Genişletmek için bir yer seçin yaziyor secmedigim yer kalmadi.Olmuyoo bana bi yardim edicek Biri var mi yaa? Şimdiden Teşekkür Ederim.Sagolasiniz.

Quote Originally Posted by Mehmet Topcu View Post
    FM 2007´de ki Kullandığın Türkçe yamadan kaynalanıyor. Spiker sorunudur bu devam´a bastığınız taktirde oyun devam eder bir sorun teşkil etmez..

Türkçe FM 2008 için çalışmalar sürmektedir.
    mehmet aynı dert bendede var ve oyundan zevk alamıyoruz acaba 2008 ın turkce yaması hıc bı sekılde yokmu?bu aray acces out of bounds uyarısını gormeden rahatca oyanayabılmek ıcın?

merhabalar ben FM Modifier 2.4 u yukledim ancak oyunu acmamdan sonra programıda acmaya calıstıgımda file access denied dio ona tamam dedikten sonra '' access violation at address 004B952D in module 'FMM 2.2.exe'.Write of address 00000048. '' die bi hata daha verio ve ben programı kullanamıorm yardımcı olursanız sevırım tessekkurler

arkadaşlar bu hata yüzünden oyundan soğudum
    fm2008de maça başlamak üzereyken oyundan çıkıyo ve couldt not load next fixture die hata veriyo bazen bunu her devam edişimde aynı hatayı veriyo..
    lütfen çaresini bilenler yazabilir mi?

Merhabalar herkese . Belki biraz saçma bir soru olacak ama çıldıracağım heralde artık ! Oyunda menajerimi kurdum takımı ayarladım vs. biraz takıldıktan sonra kaydedip kapadım . Tekrar açtığımda soltaraftaki bölmeler , özellikler vs hiçbiri yok , menajerim açılıyor ama hiç birşey yapamıyorum sadece ileri tuşuna basabiliyorum , kendi kendine ilerliyor . Yardım ederseniz sevinirm .

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by emreydgn View Post
    Merhabalar herkese . Belki biraz saçma bir soru olacak ama çıldıracağım heralde artık ! Oyunda menajerimi kurdum takımı ayarladım vs. biraz takıldıktan sonra kaydedip kapadım . Tekrar açtığımda soltaraftaki bölmeler , özellikler vs hiçbiri yok , menajerim açılıyor ama hiç birşey yapamıyorum sadece ileri tuşuna basabiliyorum , kendi kendine ilerliyor . Yardım ederseniz sevinirm .

Eger ekranda hicbirsey yoksa muhtemelen skin ile ilgili bir problemdir. Skini degistirip yeniden denemeni tavsiye ederim. Ancak goruntude sorun yok oyun kendi kendine ilerliyor diyorsan AYARLAR > Sureden Sonra Devam Et ozelligini kapatman gerekir.

ya ben su siyah ekran sorunu için javanın en son sürümünü yüklediim:S ama gine siyah ekran var..:S:S:S:S:S:S

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Adanaspor u yönetecektim ki birde ne göreyim şanlı Adana'm 13 kişi kalmış

tanıdığım 2 den fazla kişi yok bu bir hatamıdır yoksa benim hatam mıdırı anlamadım gitti yardımcı olursanız sevinirim...

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Oyuna başLarken ''Tüm OyuncuLarı Buradan Al'' seçenegi var onu işaretLeyip başLarsanız sorun düzeLecektir

Angry

Quote Originally Posted by Mehmet Topcu View Post
    Crash dumps hatası almışsınız bu hatanın çözümü ne yazık ki yok. Yeni bir kariyer açmanız en doğrusu olacaktır.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=52608
    ya aynı sorunu ben de yaşıyorum yani hiç bi zaman 06.12.2009 tarihini oyunda geçemeyecek miyim??

masaüstü 1.6 yı yükledim ve oyunum artık açılmıyor normal reklamları geçtikten sonra yeşil bildimz fm2008in stadyum ara yüz resmi çıkıyor ve orda öylece kalıyor sadece f1 çalışıyor yardım lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende TM Masaüstü 1.6 var 8.o.2 yamasıda var ve hiç bir problemim yok allaha şükür logo vs. bir şey de yüklemedim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by OnuldinhoHizmet View Post
    Mac Farklı Spiker Farklı İlerliyor Bilgisayarı Formatladım oyunu yükledim sorun yok türkçeyi yükledim tekrarladı aynı hatayı ne yapmalıyım
    aynı sorunu bende yaşıyorum maç bitiyor ama hala oyna seçeneği çıkyor takım konuşmasına gelemiyorum ilk yarıda bi sorun olmuyo ama ikinci yarıda görüntü ile spiker arasındaki senkron kayıyor bunu çözümünü bilen varsa ne olur yardımcı olsun şimdiden teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Turksportal Masaüstü Yazılımını açıyorum ve karşıma bu geliyo anlamadım.Yardım cı olursanız sevinirim.

arkadaşlar bu hata yüzünden oyundan soğudum
    fm2008de maça başlamak üzereyken oyundan çıkıyo ve
    couldt not load next fixture die hata veriyo bazen bunu her devam edişimde aynı hatayı veriyo..
    lütfen çaresini bilenler yazabilir mi?

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Skin'i değiştirmeyi denedin mi?

Quote Originally Posted by mussolini View Post
    aynı sorunu bende yaşıyorum maç bitiyor ama hala oyna seçeneği çıkyor takım konuşmasına gelemiyorum ilk yarıda bi sorun olmuyo ama ikinci yarıda görüntü ile spiker arasındaki senkron kayıyor bunu çözümünü bilen varsa ne olur yardımcı olsun şimdiden teşekkürler...
    evet arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var maçta altta gol yazıyo ben taç atıyorum o sırada birden skor tabelası değişiyor kendi kafasına göre maç bitince de tatile gitmeden maçtan çıkamıyorum hala maç devam ediyor gibi oluyor bunun bir çözümü varsa sevinirim

Beyler Bna Bi Yardım Edin fm 08 Giremiorum !!! Oyunu Yükledim Ama Açılmıyor!!!! Hiç Bşe Olmuo Açılmıo Oyun Acil Yardımmm!!!!

Quote Originally Posted by aytek_91 View Post
    evet arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var maçta altta gol yazıyo ben taç atıyorum o sırada birden skor tabelası değişiyor kendi kafasına göre maç bitince de tatile gitmeden maçtan çıkamıyorum hala maç devam ediyor gibi oluyor bunun bir çözümü varsa sevinirim
    Yüklediğiniz herhangi bir yamadan kaynaklanıyor olabilir.

Quote Originally Posted by Dewran12 View Post
    Beyler Bna Bi Yardım Edin fm 08 Giremiorum !!! Oyunu Yükledim Ama Açılmıyor!!!! Hiç Bşe Olmuo Açılmıo Oyun Acil Yardımmm!!!!
    Ne hata veriyor ?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum.. Önceleri bu hatayı oyunu kaldıracağım zaman alırdım java programını kaldırınca sorun çözülürdü.. Şimdi oyunu yükleyeceğim fakat ne kadar uğraşsamda bu hatayı alıyorum.. 1. sayfadaki önerileri defalarca yaptım tekrar tekrar JRE yi indirip kurdum ama yine aynı hata.. Bilgisayara katılımsız xp kurdum bundan kaynaklanma durumu olabilirmi bi aydınlatırsanız sevinirim..

Sadece 1. sayfaya bakma lütfen bu hata çoğu kullanıcı arkadaşımızda olmuş ve bir çok kere çözümü verildi. Biraz konuları araştırabilir misin ?

Quote Originally Posted by mussolini View Post
    ben de aynı sorunu yaşıyorum devama basamadığım için maç bitince bi günlük tatile çıkmam gerekiyor lütfen birisi yardm etsin ama bence sorun türksportalın masaüstü yazılımından kaynaklanıyor

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya-Edirne(Üni)

Quote Originally Posted by Mirza View Post
    Sadece 1. sayfaya bakma lütfen bu hata çoğu kullanıcı arkadaşımızda olmuş ve bir çok kere çözümü verildi. Biraz konuları araştırabilir misin ?
    Kusura kalma hocam da benim diğer konularda gördüğüm oyunu kaldırırken bu hatanın gelmesi.. Benim sorunum oyunu kurarken bu hatayı almam.. Bununla ilgilide gördüğüm kadarıyla bir tek burada çözüm verilmiş.. Başka bir yerde verildiyse de arama yaptığım zaman bulabildiğim bütün konulara baktım göremedim..

Nesil
    2007
    Yer
    türkiye

belkide kullandığınz exede sorun var

Exe'de bir problem yok yahu. Programı kaldırırken bir kaç dosya kaldırılamamış problem buradan kaynaklanıyor da o kaldırılmayan dosyaları nasıl temizleyeceğiz onu araştırıyordum bende.

ya hep ayni hata oluyor.bu yuzden oyundan soqudum "kayitli oyun yuklenemiyor" diyor ve bir daha o oyuna giremiyorum yardim edin

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri