Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 199 sonuç

Konu: Fm 2008 Oyununda Çıkan Hataların Çözümleri

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Arkadaşım bildiğim kadarıyla oyun bazı komutlarda cacheyi kendi oluşturuyor.Ben cache dosyasını silmediğim halde sorunsuz oynuyorum.Senin sorunun ne?
    Kardeşim benim sorunum kısaca şu :
    Önceden FM'yi sorunsuz şekilde oynayabiliyordum.Ancak şimdi oyunu Türksportal Masaüstü ile açıyorum.En son reklama kadar geliyor ve daha sonra oyundan atıyor birden.Şimdiden teşekkürler.
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by poggerpohl View Post

Aynı hatayı bende de veriyor... Lütfen Yardım edin.... Turksportal Masaüstü'nü

yükledikten sonra ortaya çıktı. İlk yarı her şey normal. Sonra spiker ve oyun kendi

kafasına göre ilerliyor... Yardm edin...

Arkadasim senin sorununu msn de gorustuk ama bu sorunu devam eden arkadaslara yazayim ki, oyunu yuklediginiz CD ya kopyala yapistir seklinde yuklenmis yada baska bir siteden download ederekn oyunu oycalisiyorsunuz dur..
    Bu yuzden once oyunu saglam bir CD ile YUKLEYİN sonra butun eklentileri hatasiz yukleyin ve deneyin...

3. Default

Arkadaşlar biliyorum teknik bir sorun değil ama lütfen cevaplayın.

ManU'yu çalıştırıyorum,Altidore'yi aldım çalışma izni vermemelerine rağmen kadroma kattım,izni olmadığı için oynatamıyorum adamı ne yapacağım ? Kendiliğinden izin çıkar mı yoksa benim birşeyler yapmam gerekiyor mu ??

Acil cevaplarsanız ..

Quote Originally Posted by muytti View Post
    Arkadaşlar biliyorum teknik bir sorun değil ama lütfen cevaplayın.

ManU'yu çalıştırıyorum,Altidore'yi aldım çalışma izni vermemelerine rağmen kadroma kattım,izni olmadığı için oynatamıyorum adamı ne yapacağım ? Kendiliğinden izin çıkar mı yoksa benim birşeyler yapmam gerekiyor mu ??

Acil cevaplarsanız ..
    Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Premier Ligde bir oyuncunun oynayabilmesi için ükesinin Milli Takımının son oynadığı maçların 3'te 2'sinde oynamış olmaları gerekiyor.
    Arkadaşım burada belirtilmiş.Bir daha ki sefere gerekli yere açarsan iyi olur.Bknz. Genel Tartışmalar

5. Default

Milli takım olayını biliyorum ama Altidore Amerika Milli Takımının maçlarının çoğunda oynuyor,anlayamıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Spikerde sorun yaşayan arkadaşlar şimdi iki dosya upload ettim. İlkini yani bunu

http://rapidshare.com/files/131923813/turkish.ltc.html

Program Files => Sport Interactive => FM 2008 => data => languages => Turkish language içine atın.

Bunuda

http://rapidshare.com/files/131924016/english.ltc.html

Program Files => Sport Interactive => FM 2008 => data => languages içine atıp bir deneyin

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Quote Originally Posted by GLaDeR77 View Post
    Kardeşim benim sorunum kısaca şu :
    Önceden FM'yi sorunsuz şekilde oynayabiliyordum.Ancak şimdi oyunu Türksportal Masaüstü ile açıyorum.En son reklama kadar geliyor ve daha sonra oyundan atıyor birden.Şimdiden teşekkürler.
    Yok mu bana yardımcı olabilecek bir babayiğit
    Neyse beyler sorun çözüldü kendi kendine.
    Last edited by Raten : 24.Temmuz.2008 at 02:35
    Twitter

Unhappy

Spikerde sorun yaşayan arkadaşlar şimdi iki dosya upload ettim. İlkini yani bunu

Program Files => Sport Interactive => FM 2008 => data => languages => Turkish language içine atın.

Bunuda

Program Files => Sport Interactive => FM 2008 => data => languages içine atıp bir deneyin
    bunları da denedim sonuç aynı

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Bunuda

malesef bende de işe yaramadı...

Nesil
    2006
    Yer
    Boston / Istanbul

Tamam O Zaman Oraya Atim
    Last edited by adrianocem : 28.Temmuz.2008 at 16:28

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

@ adrianocem genel tartışmalar bölümünde ilginç görüntüler konusunun altına yazman daha uygun olacaktır
    Twitter

Arkadaşlar yardım edebilecek olan var mı ? .. Online oyun oynayamıyorum.. Daha önce oynadıgım kişi ile 2-3 günden beri oynayamıyorum ve sorunda bu..

teşekkürler..

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Beyler oyuna girmek istediğimde şu hata ile karşılaşıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.
    Twitter

Oyunun bozulmuş.Yeniden kurup yükleyebilirsin.O zamanda olmazsa format atabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Sağol yardımcı olduğun için kötü oldu bu
    Twitter

ben fm2008 de 2010 sezonuna geldigimde kayıtlı oyun acılmadı kariyerim gitti bi dahada oyun acamadım oyunusildim tekrar yukledim bu sefer siyah ekran geldi açılmadı oyun javalardandır dedim son surumleri yukledigim halde yine siyah ekran var oyun bir türlü açılmıyor nasıl açıcam oyunu yardım edin ltfn

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Öncelikle oyunu sorunsuz kurduğunu kontrol ettin mi? Oyunu kurduğunda yerdeki Sports İnteractive dosyasının içinde data yer alıyor. Oradaki bazı dosyaların (graphics) eksik yüklenmesi siyah ekran problemine neden oluyor. Şayet bu konuda eminsen oyunu yönetici modunda çalıştırmayı denermisin. Fm simgesi üzerinde sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır modunu seçmelisin.

graphicslerin eksik yüklenip yüklenmedigini nasıl anlıcam peki ?

sorunu hallettim
    Last edited by kostad89 : 10.Ağustos.2008 at 00:02

as oyuncuları lig maçında oynatamıyoruum

Quote Originally Posted by muratgoktas View Post
    as oyuncuları lig maçında oynatamıyoruum
    Eğer Türkiye liginde iseniz as kayıt listesinde kaydetmelisiniz.Biraz daha bilgi verirseniz daha iyi olur.

arkadaslar ilginiz için simdişden tesekkur ederim benim sorunum su;2011 yılındayım milandan sıkıldım istifa ettim atlatico madride gittim tam heycanımı yakalamısken oyun durup dururken atıyo beni hata da vermiyo bunu cozebilirmisiniz acaba

Arkadaşlar ben oyunu yükledim ama siyah ekran çıkıyor.Javanın son sürümünü yükledim ama olmadı acaba son sürümü değil mi.Bana bi link verebilirmisiniz?

benimde sorunum var water skinini yükledim sonra turksportal masaüsünden oyunu açtım reklamları geçince karanlık ekran çıkıyo ana menüye gitmiyor

va beyler ben oyunu daha şimdi yükledim java'larıda yaptım ama oyunu açınca siyah ekran geliyo sonra mecburen çıkıyorum yardım edin lütfen

Aynı sorun bende de var oyuna girince siyah ekran çıkıyor oyunu bi kaç kere silim c yerine d yede yükledm ama sonuç alamadım ne yapmamız gerekiyor

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Vista' da oLuyordu gaLiba o hata Türksportal Masaustu Vistada çaLışmıyor.

Benim pc XP ve Turksportal masaüstü olmasına rağmen ondan değil normal oyundan giriyorum yine aynı şey siyah ekran oluyor.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yokmu yardım edebilecek birisi
    Last edited by ogzhnsglk : 26.Ağustos.2008 at 04:17 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bu sorun şimdide bende çıkmaya başladı oyundaki reklamlardan sonra siyah ekran çıkıyor bunun sebebi ve çözümü nedir ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri