Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon
121 ile 150 arası toplam 199 sonuç

Konu: Fm 2008 Oyununda Çıkan Hataların Çözümleri

arkadaşlar masaüstü türkce fm yi yükledim ama oyun türkce olmadı...oyunlara tıklıyorum oyun yok diyo yardımcı olabilir misiniz...vista değil bu arada windows xp kullanıorm

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

siyah ekranın çözümü oyunu silip baştan yüklemek bende düzeldi
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Arkadaşlar Oyunu Yeni Aldım Fakat sorunum var ve oyundan soğudum artık sorunum oyunun maç esnasında spiker ve oyunun farklı farklı olması oyunda farklı şeyler oluo spiker farklı şeyler anlatıo bu pek önemli bi sorun değilde önemli olan maç bitiminde devam edemiyorum maç biti ve devam tuşu çıkmıo durdur ve oyna gelio yardım edin hatta helpppp yani

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by kenkay View Post
    Arkadaşlar Oyunu Yeni Aldım Fakat sorunum var ve oyundan soğudum artık sorunum oyunun maç esnasında spiker ve oyunun farklı farklı olması oyunda farklı şeyler oluo spiker farklı şeyler anlatıo bu pek önemli bi sorun değilde önemli olan maç bitiminde devam edemiyorum maç biti ve devam tuşu çıkmıo durdur ve oyna gelio yardım edin hatta helpppp yani

Şu konuda yazaılanları dener misiniz?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=64625

yani sorun virüsten mi kaynaklanıo fakat bi saniye ben format attığım halde aynı sorun oluo ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sorun yaşayan arkadaşların bazıları bu yöntemle hallettiklerini söylediler. Ben sadece bunu belirterek verdim linki neden kaynaklandıgı konusunda bir fikrim yok.

Unhappy

Quote Originally Posted by coolh View Post
    mehmet aynı dert bendede var ve oyundan zevk alamıyoruz acaba 2008 ın turkce yaması hıc bı sekılde yokmu?bu aray acces out of bounds uyarısını gormeden rahatca oyanayabılmek ıcın?

arkadaşlar çoook bunaldım nolur yardım edin, ne yapmam gerekiyo?? (

Unhappy

arkadaşlar 2030 yılındayım ve bütün oyuncuların gecmişleri silindi bu konuda ne yapabilirim???

örnegin bu oyuncu 38 yasında ve birsürü kulüpte oynamış

işte bu şekilde son oynadıgı sezonun ve bir önceki sezonun istatistikleri görünüyo ama bir önceki sezon oynadıgı kulüple hiçbir alakası yok rastgele yazılmış bi kulüp ismi

göründüğü gibi birsürü takımda oynamış
    Last edited by xXXx_250 : 01.Eylül.2008 at 17:51

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by xXXx_250 View Post
    arkadaşlar 2030 yılındayım ve bütün oyuncuların gecmişleri silindi bu konuda ne yapabilirim???
    Database'den kaynaklıyor olabilir.Oyunun Save'i çok yer kaplamasın diye böyle oluyordur.

ben fm2008i kurdum oyun oynanıyor.türkçe masaüstü yazılım paketinide indirdim fakat oyunu nasıl türkçe yapıcam?bana yardımcı olabilirmisinz?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana dedik!!!

benden önce yazdılarmı bilmem fakat 18 yahut 20 yaşında olan bir futbolcunun transfer edileceği zaman antrönör tarafından yaşının gittikçe ilerlemesinden dolayı iyi bir transfer olmayacağı söleniyorsanırım bununda düzeltilmesi gerekir...

Question graphics

arkadaşlar graphics dosyalarının hepsini el ile yaptım ama nafile kafayı yicem bi yardımcı olsanı ya ben 9 senedir cm ve fm oynuyorum ama hiçbiri beni bukar delirtmedi şimdiden teşekkürler saygılarımla PUSULA ...

arkadaşlar oyunu türkçe yaptım ama editörden bir kaç değişiklik yaptığım zaman oyun ingilizce oluyor...sizce neden böyle yapar.oyun açılırken kendi yaptığım datayı seçtiğimde ing oluyor fakat orjinal datayı açtığımda türkçe....

arakadaşlar ben masaüstü fm 2008i yükledim oyuna başla deyince oyuna ait uygulama dosyası bulunamadı yazıyo nasıl açacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by pusula16 View Post
    arkadaşlar graphics dosyalarının hepsini el ile yaptım ama nafile kafayı yicem bi yardımcı olsanı ya ben 9 senedir cm ve fm oynuyorum ama hiçbiri beni bukar delirtmedi şimdiden teşekkürler saygılarımla PUSULA ...
    Dosyaları oluşturup uygun yerlere attıktan sonra cache dosyasını silmelisin.

Quote Originally Posted by kutsal View Post
    arkadaşlar oyunu türkçe yaptım ama editörden bir kaç değişiklik yaptığım zaman oyun ingilizce oluyor...sizce neden böyle yapar.oyun açılırken kendi yaptığım datayı seçtiğimde ing oluyor fakat orjinal datayı açtığımda türkçe....

Editlediğiniz db'nin 8.02 oldugundan emin olun.

Quote Originally Posted by 0601907 View Post
    arakadaşlar ben masaüstü fm 2008i yükledim oyuna başla deyince oyuna ait uygulama dosyası bulunamadı yazıyo nasıl açacağım
    Masaüstü yazılımının ayarlarından hedef klasör olarak fm 2008.exe nin bulundugu klasörü seçmen gerekli.

Selam herkese,

fm de 2020 yılına geldim. oyunda belli bir tarihten sonra daha ileri gitmiyor ve hiçbir hata vermeden beni oyundan atıyor.. Faynı oyunun farklı tariglerdeki save as leri var bi kaçında daha denedim yine aynı tarihte oyundan atılıyorum. Sorun nedir oyun vadesini mi doldurdur. daha ileri gidemiyomuyuz bi bilgisi olan..

Selamlar :
    Oyun oynarken Şuan Palermo'yla İkinci Senemdeyim tam oyun oynarken küt oyundan atıyo beni tekrar açıyorum save'lerden devam ediyorum gene atıyo bunun bi çözümü varsa size zahmet bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatabilirmi şimdiden teşekkürler ...

Default yardim!!!

arkadaslar herkese merhaba.. ben oyunu ilk actigimda hersey normaldi.. kapatip tekrar actigimda ise bi gariplik oldu..
    ornegin bir futbolcunun info sayfasina girdigimde ust kisimda futbolcunun ismi altinda ise oynadigi mevki ve takimi yaziyor.. bende ise garip numaralar cikiyor..
    oyuncunun mevkisini orda goremiyorum..
    bu sorunu nasil cozebilirim.. bilen bi arkadas varsa yardimlarini rica ediyorum..

2010 yılındaym hamburgla oynuyorum ancak oyuna devam et dediğimde tepki gostermiyor diğer hersey normal hatta başka maneger yaratıpta hamburg dan istifa ettiğimde oyun gayet ilerliyor ama ben istifa etmedn devam etmek istiyorum yoksa menejer ekleyerk yine takımn başına geçebilrm ama bunu istemiyorum yardım edebilrseniz cok sevinicem şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by melih02 View Post
    Selam herkese,

fm de 2020 yılına geldim. oyunda belli bir tarihten sonra daha ileri gitmiyor ve hiçbir hata vermeden beni oyundan atıyor.. Faynı oyunun farklı tariglerdeki save as leri var bi kaçında daha denedim yine aynı tarihte oyundan atılıyorum. Sorun nedir oyun vadesini mi doldurdur. daha ileri gidemiyomuyuz bi bilgisi olan..
    Oyunun vadesi dolmuyorda kayıtlı dosyanda oluşmuş bir sorundan kaynaklanıyor muhtemelen. Farklı kayıtların varmış ama daha önce oluşmuş bir sorun olabilir kesin birşey söyleyemeyeceğim.

Quote Originally Posted by senolchenko View Post
    Selamlar :
    Oyun oynarken Şuan Palermo'yla İkinci Senemdeyim tam oyun oynarken küt oyundan atıyo beni tekrar açıyorum save'lerden devam ediyorum gene atıyo bunun bi çözümü varsa size zahmet bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatabilirmi şimdiden teşekkürler ...
    Oyundan attığında herhangi bir hata veriyor mu? Veriyorsa bu hatayı yazabilir misin? Birde yeni bir oyun açıp denersen synı sorunla karşılaşıp karşılaşmadıgını görmek adına.

Quote Originally Posted by irfangorker View Post
    arkadaslar herkese merhaba.. ben oyunu ilk actigimda hersey normaldi.. kapatip tekrar actigimda ise bi gariplik oldu..
    ornegin bir futbolcunun info sayfasina girdigimde ust kisimda futbolcunun ismi altinda ise oynadigi mevki ve takimi yaziyor.. bende ise garip numaralar cikiyor..
    oyuncunun mevkisini orda goremiyorum..
    bu sorunu nasil cozebilirim.. bilen bi arkadas varsa yardimlarini rica ediyorum..
    Ayarlar kısmından Görüntü ve ses ayarlarında show unique ID diye birşey olması gerek ondaki tiki kaldır sorunun çözülecek.

Quote Originally Posted by stalwart88 View Post
    2010 yılındaym hamburgla oynuyorum ancak oyuna devam et dediğimde tepki gostermiyor diğer hersey normal hatta başka maneger yaratıpta hamburg dan istifa ettiğimde oyun gayet ilerliyor ama ben istifa etmedn devam etmek istiyorum yoksa menejer ekleyerk yine takımn başına geçebilrm ama bunu istemiyorum yardım edebilrseniz cok sevinicem şimdiden teşekkürler.
    Kuvvetle muhtemel kayıtlı oyununda bir sorun var. Oyununa devam etmek istiyorsan başka bir menajer ekle. Yoksa bir çözümü oldugunu sanmıyorum bunun.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar 8.0.2 sürüm yamasını yüklediğimizde saveli oyunalrda etkili oluyor mu yoksa yeni oyun mu açmamız lazım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by beko5252 View Post
    arkadaşlar 8.0.2 sürüm yamasını yüklediğimizde saveli oyunalrda etkili oluyor mu yoksa yeni oyun mu açmamız lazım
    Yeni oyun açmalısın. Kayıtlı oyunları oynamaya devam edebilirsin ancak 802 olarak değil.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

teşekkür ederim

Quote Originally Posted by errqud_gfb View Post
    "not well-formed (invalid token) at line 1 of last_saved_game.xml" Oyun açılırken bu çıkıyor ve save'li oyunu açamıyorum. Neden olduğunu bilen var mı? Biraz araştırdım çözümünü bulamadım herkes keşke yedeğini alsaydın diyorlar birbirlerine...
    bu hatayı bende alıyorum.güzelim yeni başladığım kariyerim gitme üzere .

bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

FM 2008 TSL Servis Paketi 1.1
    bunu indirdim oyun bozuldu dbsi bozuldu sanırım we setupda elimde yok su anda oyun acılıo fakat yeni oyuna yada save li oyuna girmior yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkürler

best of texas and bursaspor...

ben oyunu yenı yukledım oynuorum ama arkadasın laptopta windows vista(service pack2) var oyunu yukledı ama>> üzgünüz turksportal masaustu 2008 yazılımı sadece windows 2000/xp platformunda calısmaktadır vrde oynamak içincalısmalar surmektedır dıye yazı cıkıo simgayi sag tıklayıp uyumlulugu ayarlasada olmuo nedenı nedır ? yardımcı olursanız cok sevınırız tesekkurler.

beyler benm maç yparken altta farklı açklama oyunda farklı görüntüler gösteriyor.nedn olabilr.iyileştrmek içn ne ypmam lazım ?? yardım ltfen

arkadslar bende oyuna girerken aynı hatadan bi girmeden bi de girdikten sonra verıo oyunum türkçeydi artık ingilizce hatada sound la bi seyler yazıo tamda en ii sezonumu geciriodum

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Turksportal Forumlarında

ILLEGAL paylaşımlar, Bu konularda Soru Sormak, Sorulmuş Bir Soruya Cevap Vermek

KESİNLİKLE YASAKTIR!

Dikkate etmeyenler hakkında uyarı ve ceza sistemi uygulanacaktır.
    Illegal link paylaşımı yapanlar forumdan atılır.

Herkesin Bilgisine!
    oyunun orjinaL oLmadıgı için öyLe oLuyor

arkadaşlar ben oyunu yükledim database i güncelledim yeni oyun açrken bu hatayı veriyor. ne yapmam lazım

Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Mesaj Yetkileri